رفتن به مطلب

برای مهندسی عمرآن کدام مفیدترند آقایان !!!!یا خانم ها !!!

خب نظر مهندسین نواندیش چیست ؟  

42 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. خب نظر مهندسین نواندیش چیست ؟

ارسال های توصیه شده

باسلام خدمت خانم ها و آقایون محترم:icon_redface:من یک مهندس عمران هستم دوستان توجه کنیدخانم مهندس... این تعاریف و بحث ها که عمران مردونستو خانما واسه کارای تو خونه،برای اجدادمون بوده،از شما که تحصیل کرده ی...روشنفکر... جهان دیده ی...امروزی هستین بعیده! خداوکیلی طرز تفکرتونو عوض کنید.این افکار کهنه رو دور بریزید،خانم ها آقایون بحث نکنیم،یادمون نره ما نو اندیش هستیم.به امید موفقیت همه ی دوستان هم آقایون هم خانم ها:a030:

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...
  • پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به نظر من فرقی نمی کنه چه زن باشه چه مرد مهم اینه که کارش درست بتونه انجام بده

شاید یه زنی باشه که به این رشته علاقه داشته باشه صرفا بخاطر پول کار نکنه این زن می تونه خیلی مفیدتر از مردی باشه که بخاطر پول کار میکنه

و برعکسشم می تونه باشه یه زن با مشغله های زیادی توی خونه بیرون نتونه روی کارش تمرکز کنه

حرف اخر مهم نیست جنسش مرد باشه یا زن مهم اینه که کارش و بلد باشه و درست انجام بده

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

با كمال احترام به خانمها

آقايون تو قسمتهاي اجرايي تو مملكت ما مفيد ترن آخه اين قسمتا خشن هست با روحيه خانم ها جور نيست

مثلا رئيس كارگاه كه نميتونه خانم باشه اونم تو پروژه هايي كه بيرون از شهر هست

ولي تو بخش طراحي يا شركتهاي مشاوره اي ميتونن مفيد باشن

كلا خانوما با اون احساسي كه خدا بهشون عطا كرده حس زيبا دوستي و .... تو قسمتهاي هنري هرجا موفقتر ميتونن باشن

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

به نظر من یه اقا موفق تره .

خانما تو ایران خیلی محدودیت دارن . هنوز فرهنگ سازی کار کردن یه زن برای اکثریت جا نیفتاده و مزاحمت ها و نام نی های زیادی وجود داره . :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام منم تازه عضوگروهتون شدم مطلبتون جالب بود گفتم منم شرکت کنم چون بحث این روزای من دوستم در این مورده . خوب من هم موافقم که محیط اجرایی برای یه مهندس خانم سخته اما همیشه هم این طور نیس مشکل اصلی اقایون این جاست که نمی تونن یه خانم به عنوان ناظر قبول داشته باشن من خودم یه دخترمذهبی ام ودانشجوی ترم سوم عمران تودانشگاه ازادم وبا اون نظردوست عزیزی که میگفت تودانشگا نگا میکنن... موافق نیستم چون اگه پوشش مناسب باشه نگا نمی کنن اگرهم میگین چادرمانع من چادرمو طرحشو عوض کردم والان راحترم.البته اقایون هم نبایدنگا کنن ربطی هم به باسوادوبی سوادنداره .پدر من خودشون مهندسن میگن این رشته براخانماست چون دقت وظرافت میخاد چون اصل دراین رشته محاسبات .این مشکل فرهنگی ماست که نمیتونن یه خانم به عنوا ن یه مهند س قبو ل کنن مگه ازهمون اول هم کسی میونستیه خانم به عنوان دکترقبول کنه اما الان میگن بهترین رشته برا یه خانم پزشکی .پزشک دهکده روکه یادتون هست .واقعا تا سف میخورم که بهترین بنای ساخته شده اخیرو یه مهندس زن خارجی بایه مهندس مردایران بایدبسازه مگه ما چی ازاونا کم داریم اینه که میگن اسلام مانع پیشرفت یا درایرا ن حقوق زنان پایمال میشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...