رفتن به مطلب

برای مهندسی عمرآن کدام مفیدترند آقایان !!!!یا خانم ها !!!

خب نظر مهندسین نواندیش چیست ؟  

42 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. خب نظر مهندسین نواندیش چیست ؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام ، مختصر و مفید :ws3: : دوستان ما تو قرن 21 داریم زندگی میکنیم، این حرفا چیه آخه، تاریخ انقضای این تفاوت ها دیگه گذشته، اینکه بعضی از خانمها نمیتونن تو شرایط سخت کار کنند درست، خب بعضی ها هم میتونن، اینکه دلیل نمیشه، به نظر من این اقدام دانشگاه آزاد هم برای دوران ماقبل تاریخه :ws3: ، حداقلش اینه که به علاقه خیلی ها احترام نذاشته، شاید یکی دوس داشته باشه عمران بخونه، در ضمن کار عمران که فقط شامل کار روی ساختمون و ارتفاع نمیشه، شاید یکی بخواد دکتری یا ارشد بگیره و کارهای تحقیقاتی کنه، نمونه اش همین دانشگاه خودمون که آزمایشگاه خاک و بتنش رو دست خانم مهندس داره میچرخه و واقعاً هم کارش درسته ، ختم کلام :

آزادی

:a030:

:ws3:

لینک به دیدگاه

خب از اين جا شروع مي كنم كه عمران يعني چي؟ فقط اجراي ساختمان؟

اين تعريف ويكي پديا از عمرانه:

هدف از این رشته تربیت نیروهای متخصصی است که بتوانند در پروژه‌های مختلف عمرانی در زمینه‌های

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
،
،
،
، سازه‌ها و بناهای آبی، جمع‌آوری و دفع فاضلاب و غیره مسوولیت طراحی، محاسبه، اجرا و نظارت بر اجرا را بر عهده گیرند

حالا ميگيم تو مملكت ما يه سري مشكلات فرهنگي وجود داره كه اونم ميشه ناديده گرفت و يه خانم اگه تواناييشو داشته باشه ميتونه از پسشون بر بياد . ديگه نه اينكه بر گرديم به قول بهرام به ماقبل تاريخ و براي رشته ها جنسيت مشخص كنيم . (اين دانشگاه آزادم هنوز نميشه به عنوان دانشگاه قبولش داشت:w00:)

به نظر من فرقي نميكنه و نبايد به خاطر جنسيت يه شخص اونو از علايقش محروم كنيم و جلوي پيشرفتشو بگيريم

راستي اميررضا خان شما چيزي فرمودين؟:167:

لینک به دیدگاه
خب از اين جا شروع مي كنم كه عمران يعني چي؟ فقط اجراي ساختمان؟

اين تعريف ويكي پديا از عمرانه:

هدف از این رشته تربیت نیروهای متخصصی است که بتوانند در پروژه‌های مختلف عمرانی در زمینه‌های

،
،
،
، سازه‌ها و بناهای آبی، جمع‌آوری و دفع فاضلاب و غیره مسوولیت طراحی، محاسبه، اجرا و نظارت بر اجرا را بر عهده گیرند

حالا ميگيم تو مملكت ما يه سري مشكلات فرهنگي وجود داره كه اونم ميشه ناديده گرفت و يه خانم اگه تواناييشو داشته باشه ميتونه از پسشون بر بياد . ديگه نه اينكه بر گرديم به قول بهرام به ماقبل تاريخ و براي رشته ها جنسيت مشخص كنيم . (اين دانشگاه آزادم هنوز نميشه به عنوان دانشگاه قبولش داشت:w00:)

به نظر من فرقي نميكنه و نبايد به خاطر جنسيت يه شخص اونو از علايقش محروم كنيم و جلوي پيشرفتشو بگيريم

راستي اميررضا خان شما چيزي فرمودين؟:167:

ايني هم كه ديدي دومين بانوي تالار مهندسي عمرآن بود كه اينبار ظاهران زهره چششان به ما بود ....

كييي من .... چي ... كدومش ... :banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه

اگه خانومی پیدا شد که به مباحث عمران مسلط بود و میتونست با کارگر و بنا جماعت سر و کله بزنه و جواب مهندس ناظر و بقیه رو هم بده و علاوه بر اون بتونه از از ساختمون هم بره بالا و بیاد پایین بدون اینکه بگه وای لباسم خاکی شد ناخونم اوخ شد اینا!چرا که نه!خیلی بهتر از آقایون هم همچین خانومی میتونه کار کنه!!!

لینک به دیدگاه
اگه خانومی پیدا شد که به مباحث عمران مسلط بود و میتونست با کارگر و بنا جماعت سر و کله بزنه و جواب مهندس ناظر و بقیه رو هم بده و علاوه بر اون بتونه از از ساختمون هم بره بالا و بیاد پایین بدون اینکه بگه وای لباسم خاکی شد ناخونم اوخ شد اینا!چرا که نه!خیلی بهتر از آقایون هم همچین خانومی میتونه کار کنه!!!

مطمئنا دختري كه رشته ي عمران رو انتخاب ميكنه به همه ي اين مسايل واقفه و با هيچ كدوم از اين مسايل مشكلي نداره

لینک به دیدگاه

من خودم مخالف اینم که بخواییم روی دختر و پسر توی هر چیزی تمایز قائل شیم.استاد فولاد ما یه دختر بود و همیشه وقتی میومد کلاس پاچه شلوارش خاکی بود ولی می تونم به جرات بگم 10 تا مهندس مرد رو می تونست حریف شه و قدرت اجرایی کارگاهیش از خیلی از مردا بالاتر بود.

(اين دانشگاه آزادم هنوز نميشه به عنوان دانشگاه قبولش داشت:w00:)

و اما در جواب شما باید بگم که با این حرفتون به خیلی از کاربرای فروم توهین کردین. خیلی از دوستای من با مدرک همین جایی که شما به عنوان دانشگاه قبولش ندارین از دانشگاه های خوب اروپا و کانادا و ایالات متحده پذیرش گرفتن.مهم نیست که کجا درس می خونیم مهم اینه که خودمون کی هستیم...عمرانی باشیم...زن و مرد هیچ فرقی ندارن...با تشکر...مونتانا:icon_gol:

ZahaPortrait1.psd.jpg

لینک به دیدگاه
من خودم مخالف اینم که بخواییم روی دختر و پسر توی هر چیزی تمایز قائل شیم.استاد فولاد ما یه دختر بود و همیشه وقتی میومد کلاس پاچه شلوارش خاکی بود ولی می تونم به جرات بگم 10 تا مهندس مرد رو می تونست حریف شه و قدرت اجرایی کارگاهیش از خیلی از مردا بالاتر بود.

و اما در جواب شما باید بگم که با این حرفتون به خیلی از کاربرای فروم توهین کردین. خیلی از دوستای من با مدرک همین جایی که شما به عنوان دانشگاه قبولش ندارین از دانشگاه های خوب اروپا و کانادا و ایالات متحده پذیرش گرفتن.مهم نیست که کجا درس می خونیم مهم اینه که خودمون کی هستیم...عمرانی باشیم...زن و مرد هیچ فرقی ندارن...با تشکر...مونتانا:icon_gol:

ZahaPortrait1.psd.jpg

خب به نظر شما نبايد اين وضعيتشم اصلاح بشه تا يه دانشگاهي كه مورد قبول دختراني كه قصد خوندن عمران در اين دانشگاه رو دارند بشه؟ (نمونه ش خودم:banel_smiley_4:)من قصد توهين نداشتم...برادراي خودم فارغ التحصيل همين دانشگاه هستن

لینک به دیدگاه
خب به نظر شما نبايد اين وضعيتشم اصلاح بشه تا يه دانشگاهي كه مورد قبول دختراني كه قصد خوندن عمران در اين دانشگاه رو دارند بشه؟ (نمونه ش خودم:banel_smiley_4:)من قصد توهين نداشتم...برادراي خودم فارغ التحصيل همين دانشگاه هستن

این مساله در بخش مکانیک هم به چشم می خوره و این از سیاست های غلط دانشگاه آزاده.هر دانشگاهی نقاط ضعف خودش رو داره.من و دوستام خودمون همش می گفتیم چرا آزاد عمران دانشجوی دختر نمی گیره(ترم اول تو دانشگاه دپرس شده بودیم) این قضیه مربوط به سیاست های فرهنگی دانشگاهه و ربطی به بخش آموزش اون نداره.بخش مهندس صنایع هم اول اینجوری بود ولی با گذشت زمان درست شد و الان توی تحلیل سیستم ها خیلی از دانشگاه های آزاد دانشجوی دختر می گیرن.امیدوارم این قضیه توی عمران و مکانیک هم حل شه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
این مساله در بخش مکانیک هم به چشم می خوره و این از سیاست های غلط دانشگاه آزاده.هر دانشگاهی نقاط ضعف خودش رو داره.من و دوستام خودمون همش می گفتیم چرا آزاد عمران دانشجوی دختر نمی گیره(ترم اول تو دانشگاه دپرس شده بودیم) این قضیه مربوط به سیاست های فرهنگی دانشگاهه و ربطی به بخش آموزش اون نداره.بخش مهندس صنایع هم اول اینجوری بود ولی با گذشت زمان درست شد و الان توی تحلیل سیستم ها خیلی از دانشگاه های آزاد دانشجوی دختر می گیرن.امیدوارم این قضیه توی عمران و مکانیک هم حل شه:icon_gol:

آخي دلم سوخت:ws3:

از ما كه گذشت ولي اميدوارم حداقل براي ارشد:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

salam

doostani ke hanooz daneshjoo hastan va ba mohit haye kargahi omran ashnayi nadaran man ye tozihe koochik bedam

mohandesi omran baraye khanoomha ziad monaseb nist chon mohit haye kargahi baraye khanoomha monaseb nist

man 1 sal too ye mohite kargahi kheyli mojahaz too markaze tehran kar kardam va in harfo az rooye tajrobe migam

taze oon behtarin halatesh bood hala shoma farz kon ye kargahe sakhtemani tooye asaliye vasate biyaboon

kodoom yeki az khanooma hazere bere oonja kar koneeeee !!!

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

ببخشيد ..... يه سوال خارج از بحث :ws3:

شلاااااا اونوقت؟! :ws3:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ببخشيد ..... يه سوال خارج از بحث :ws3:

شلاااااا اونوقت؟! :ws3:

:icon_gol:

چون حس می کردیم هنوز تو دبیرستانیم ولی تو ترمای 3 به بعد فهمیدیم این قضیه یه مزیت هایی هم داره:ws3:

لینک به دیدگاه
چون حس می کردیم هنوز تو دبیرستانیم ولی تو ترمای 3 به بعد فهمیدیم این قضیه یه مزیت هایی هم داره:ws3:

ما هم اين مزيت هااااااااا رو دوس داريم:ws3: ولي حيف كه دانشگاهي فقط دخمل نميگيره :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

خب گفتنیارو همه گفتن ما چی بگیم آخه؟؟؟:ws43:

من اگه مسئول و مهندس یه پروژه عمرانی بشم یه مرد استخدام می کنم به عنوانه دستیارم واسه سرو کله زدن با کارگرا باقیه کارای پروژه با خودم تازه دستمزدشم خودم میدم!:Ghelyon:

این بهترین کاره!:ws31:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

خانوم ها موفق تراند :w16: البته اگر اقایون بزارن وخودشون راموجود برتر ندونن .و عمران را به انحصار خودشون در نیارن :ws46:ا

هرسال همه شاهد نظارت اقایون هستیم که باعث تخریب چندتاساختمان ومرگ انسانه میشن .

خانوم ها که وارد محاسب میشن بخاطر دقت بالا کمتر دوچار اشتباه میشن.

لینک به دیدگاه

راستی مدیر ایران سازه استاد من بوده که مخالف خانم مهندسا بودن:ws46: ولی استاد خیلی خوبی هستن برای خانوما:w16:

بدلیل سخت گیری های زیادشون خانوم مهندسای خوبی را تحویل جامعه دادن:icon_gol::ws2:

لینک به دیدگاه
راستی مدیر ایران سازه استاد من بوده که مخالف خانم مهندسا بودن:ws46: ولی استاد خیلی خوبی هستن برای خانوما:w16:

بدلیل سخت گیری های زیادشون خانوم مهندسای خوبی را تحویل جامعه دادن:icon_gol::ws2:

سلام دوست عزيز اول از همه به شما خوشآمد ميگوييم و اميدوارم شاهد حضور فعال شما در تالار مهندسي عمرآن باشيم و بعد هم باعث افتخار ماست كه از شاگردان استاد جعفري در انجمن حضور دارند بنده نيز افتخار شاگردي ايشون بشكلي ديگر داشتم و از تجربشون استفاده كردم البته جا داره اينجا از زحمات اين استاد عزيز و ديگر اساتيد خودم هم تشكر كنم

:flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

این تاپیک زیر خاکیه:ws3:

من یه خانم هستم ورایم اینه که آقایون برای رشته های فنی مناسب ترند!

استثنا وجود داره ولی کل دنیا رو استثنا نمیچرخه هیچ وقت

واقع بین باشین:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...