رفتن به مطلب

دکتر طب صنعتی !!!

ارسال های توصیه شده

دکتر طب صنعتی چاق ، تاس، با یه عینک ته استکانی فطور با پاهای لنگ بود که دو بار پشت سر هم اسممو پرسید فک کنم مشکل شنوایی داشت یه بارم اخر کار گفت اسمت چیه ؟؟ معلوم بود الزایمر هم داره خیلیم گرفته و بی حوصله حرف میزد !!!!

اولش تعجب کردم مثبت بی نهایت بعد دیدم تو این مملکت از این ادمای محمود گونه زیاده چندانم عجیب نیست

تازه خیلی ادما هستند بی سواد و بی تخصص و هیچی ندون تر اما پست ومقام هایی دارن انچنایی ..که این دکتر قصه ما صد شرف داره پیششون

. . اما به قول بزرگي ویرانی یک جامعه از انجا شروع میشه که کارهای بزرگ را به دست ادمهای کوچیک وکارهای کوچیک را به دست ادم های بزرگ بسپارند چون ادماي كوچيك از پس اون كارا بر نميان و ادماي بزرگ انگيزه انجام اون را ندارن

لینک به دیدگاه
دکتر طب صنعتی چاق ، تاس، با یه عینک ته استکانی فطور با پاهای لنگ بود که دو بار پشت سر هم اسممو پرسید فک کنم مشکل شنوایی داشت یه بارم اخر کار گفت اسمت چیه ؟؟ معلوم بود الزایمر هم داره خیلیم گرفته و بی حوصله حرف میزد !!!!

اولش تعجب کردم مثبت بی نهایت بعد دیدم تو این مملکت از این ادمای محمود گونه زیاده چندانم عجیب نیست

تازه خیلی ادما هستند بی سواد و بی تخصص و هیچی ندون تر اما پست ومقام هایی دارن انچنایی ..که این دکتر قصه ما صد شرف داره پیششون

. . اما ویرانی یک جامعه به گفته بزرگی از انجا شروع میشه که کارهای بزرگ را به دست ادمهای کوچیک وکارهای کوچیک را به دست ادم های بزرگ بسپارند

ارتش گوسفندان به رهبری شیر ، میتونه ارتش شیری رو به رهبری یه گوسفند شکست بده !!!!!!

لینک به دیدگاه
اما همیشه ارتش گوسفندان با رهبری گوسفنده و ارتش شیران با رهبری شیر

ولی امروزه شیری تو بیشه نیست:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
ولی امروزه شیری تو بیشه نیست:banel_smiley_4:

يه شعر توي زبون محلي ما هست كه ترجمش ميگه :

بيشه هيچ وقت از شير خالي نميشه مشكل اينه كه شير ها رو غل زنجير كردن

مثلا اون خانم وكيلي كه 15 روز اعتصاب غذا ميكنه تا سر حد مرگ پيش ميره با 38 كيلو وزن پشت ر‍ژيم تا دندون مصلحه رو به لرزه در مياره بيشتر از هر شيري شيرتر ه

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...