رفتن به مطلب

کدام دانشگاه آزاد بهتر است ؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه معلم داشتیم می گفت :

یا باید سعی خودتو بکنی سراسری قبول شی ، یا سراسری قبول نشدی دانشگاه آزاد تهران با دانشگاه آزاد شهر خودت هیچ فرقی نداره ، پس دانشگاه آزاد تو شهر خودت بهترین دانشگاه آزاد هست !

به نظر من کسی بخواد آزاد بخونه ، باید تو شهر خودش بخونه !

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

ببخشید من خیلی اماتورماین خوب بودن و بد بودن دانشگاه ازاد ها رو میشه برام تعریف کنید یعنی چی؟میخوام بدونم مثلا اون بده مفتی مفتی نمره میدن یا نه مثلا هتله و استاد نمیاد سر کلاسیا نه مثلا استاداش نمره نمیدن و سخت میگیرنبه چی میگین بد و به چی میگین خوب؟!(تعریف بد و خوبش خب قطعا با مدرسه فرق داره دیگه.نه؟)راجع به ازاد سواد کوه کسی اطلاعاتی داره ببینیم چجوریاس؟؟؟

لینک به دیدگاه
دانشگاه آزاد واحد قزوین بسیار دانشگاه خووبی میباشد!

باهات موافقم 100%

:w16:حرف دل مارو زدی

دانشگاه آزادی که مرکز استان باشه خوبه.در بینشون هم دانشگاه ازاد قزوین بهترینه تازه بین المللی هم هس.

دانشگاه نگو بگو هتلnستاره:a030:

لینک به دیدگاه

من خودم اسلامشهر می خونم خواهرم تهران جنوب هر دوشون به درد نخورن!

دوستم تهران مرکزه اصلا راضی نیست

یکی از دوستان 2 ترم انتقالی گرفت کرج، می گفت خیلی عالیه یکی از دوستانم هم کنکور دوباره شرکت کرد رفت دانشگاه کرج

هیچ دانشگاهی دانشگاه قزوین نمیشه:ws37:

لینک به دیدگاه
باهات موافقم 100%

:w16:حرف دل مارو زدی

دانشگاه آزادی که مرکز استان باشه خوبه.در بینشون هم دانشگاه ازاد قزوین بهترینه تازه بین المللی هم هس.

دانشگاه نگو بگو هتلnستاره:a030:

از لحاظ استادی اصلا هتل نیس چون پوست آدمو میکنن.اما از لحاظ فضا و فضای سبز واقعا هتله:ws3:

لینک به دیدگاه
ببخشید من خیلی اماتورماین خوب بودن و بد بودن دانشگاه ازاد ها رو میشه برام تعریف کنید یعنی چی؟میخوام بدونم مثلا اون بده مفتی مفتی نمره میدن یا نه مثلا هتله و استاد نمیاد سر کلاسیا نه مثلا استاداش نمره نمیدن و سخت میگیرنبه چی میگین بد و به چی میگین خوب؟!(تعریف بد و خوبش خب قطعا با مدرسه فرق داره دیگه.نه؟)راجع به ازاد سواد کوه کسی اطلاعاتی داره ببینیم چجوریاس؟؟؟

تعریف بد و خوب بودن و چجوری بودن دانشگاه سواد کوه

میشه کمکم کنید؟

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
خیلی ممنونم:icon_pf (34)::4564:

این جایی که میگی کجا هس؟

سخت بتونی کسی رو اینجا پیدا کنی که از سواد کوه مدرک بگیره.

شاید بشه کلی(در مورد دانشگاه آزاد)نظر داد ولی اینکه بیایم تک تک مثلا همین جایی رو که تو میگی رو برسی کنیم:whistle::whistle:

لینک به دیدگاه

كلا هر دانشگاهي رو اگه مي خوايد مورد بررسي قرار بدين بايد در مورد هر رشته جدا گونه نظر بدين.

مثلا من مكانيك تهران جنوبم اساتيد فوق العاده اي داره.البته استاد نمره بده هم داره كه بستگي به خود شخص

داره كه ميخواد مهندس بشه يا فقط دنبال مدرك هستش.

اگه يه سر به كلاس هاي كنكور ارشد هم بزنيد دانشگاه هاي آزاد تهران درجه ب دارند كه برابر با دانشگاه هاي

دولتي شهرستان هايي كه مركز استان نيستن.

در مورد رشته ما كلا رو بچه هاي تهران جنوب نظر مثبتي هست توي شركت ها .

اگه مكانيك خواستيد بخونين تهران جنوب گزينه خيلي خوبي هستش :ws31:

لینک به دیدگاه

منم دانشگاه ازاد نجف اباد رشته مهندسی برق خوندم. وقتی من رفتم دانشگاه ازاد کنکورش سخت تر بود و نفرات کمتری می تونستند دانشگاه ازاد برند. اما امسال دیدم که حتی توی بهترین رشته های مهندسی دانشگاه ازاد بدون کنکور دانشجو می گیرند. برای زمان ما که ورودی 9 سال پیش بودیم اساتید عالی داشتیم خیلی هاشون دانشگاه دولتی هم درس میدادند. و امتحان هاش هم سخت بود. نمره هم نمیدادند. فقط بعضی اساتید که در س دادنشون متوسط بود نمره میدادند وگرنه بقیه میگفتند درس ابهت داره و تا کاملا مسلط نبودی پاس نمی شدی. وای که چقدر سخت بود.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

کلا سیستم دانشگاه آزاد با حال نیست.

بی نظمه.

من دانشگاه علوم و تحقیقات تهران بودم و یک ترم هم خوندم. ولی بخاطر یک سری مشکلات پیش آمده که بخاطر بینظمی در سیستم این دانشگاه بود مجبور به انصراف شدم و امسال میخوام برای دانشگاه سراسری بخونم.

آزاد کلا بی نظمه.

لینک به دیدگاه
کلا سیستم دانشگاه آزاد با حال نیست.

بی نظمه.

من دانشگاه علوم و تحقیقات تهران بودم و یک ترم هم خوندم. ولی بخاطر یک سری مشکلات پیش آمده که بخاطر بینظمی در سیستم این دانشگاه بود مجبور به انصراف شدم و امسال میخوام برای دانشگاه سراسری بخونم.

آزاد کلا بی نظمه.

میشه بیشتر توضیح بدید؟چیش بی نظمه؟از چه لحاظ؟

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

برای معماری کدوم بهتره؟

دانشگاه های جنوب و غرب و شمال تهران-علوم تحقیقات تهران شیراز اصفهان-کرج - قزوین اصفهان-شیراز-ساری-بابل-چالوس.

میشه اولویت بندی کنین؟

شهریه قزوین فرق داره

لینک به دیدگاه
برای معماری کدوم بهتره؟

دانشگاه های جنوب و غرب و شمال تهران-علوم تحقیقات تهران شیراز اصفهان-کرج - قزوین اصفهان-شیراز-ساری-بابل-چالوس.

میشه اولویت بندی کنین؟

شهریه قزوین فرق داره

طی تحقیقاتی که امروز به دسته بندی شدو اطلاع دادن:ws3:

علوم تحقیقات-شمال-مرکز-جنوب-غرب

بقیه رو نمیدونم

قزوینم شنیدم خوبه دیگه نمیدونم بقیه جاهارو:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...