رفتن به مطلب

تاپیک گفتگو آزاد بچه های مهندسی کامپیوتر

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شرایط چیه:whistle:من استعداد ندارما:ws3:

تنها شرطش اینه افراد مشخص باشن از اول آموزش که بتونه به بچه ها کمک کن و اینکه واقعا بخوان یاد بگیرن

لینک به دیدگاه
چند نفر باشن خوبه؟

فعلا 5-6 نفر هستن که مشخصه دنبال میکنن

خوب نمیشه جلسات رو بیشتر کنیم؟ دو جلسه در هفته؟

من که برای هک هرچقدرم طول بکشه هستم

asp.net هم میشه گذاشت

در کل اینکه چی آموزش داده میشه دست شماست و ماهم دنبال میکنیم

یه سوال از بچه ها کنم

بچه ها با آموزش هک چطوری؟

سلوووم آقا منم با اموزش هک موافقممممممم:hapydancsmil:

اگه میشه هر آموزشی شروع کردین از پایه بگین :ws3: من هستمممممم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

سلام

یادمه یاسر یه اموزشی رو می خواست شروع کنه که تو توضیحشم گفته بود برای همه رشته های مهندسی لازمه، خیلی بچه ها اعلام امادگی کردن ولی تو عمل استقبالی ازش نشد و در حد چند تا پست باقی موند. :icon_pf (34):

خیلی از تخصص های دوستمون هاکان ممکنه برای رشته های دیگه (به غیر از کامپیوتر، IT و ...) خیلی جذاب یا قابل استفاده نباشه، البته مثلا شبکه عصبی یا فازی خب توی رشته های دیگه هم استفاده میشه.:w16:

به نظرم بیشتر دنبال بچه هایی باشین که رشته هاشون مرتبط هست یا مثل ناصر واقعا علاقه دارن. با پیام خصوصی هم میشه به یه سری از بچه ها اطلاع رسانی کرد.

فکر کنم نیاز باشه حداقل در مورد بعضی آموزش ها یه توضیحی داده بشه که چی می خواد گفته بشه (در حد اینکه با چی شروع میشه)، مثلا Hack شخصا برای من مبهمه:ws3:

فعلا قولی در مورد دنبال کردن نمی دم.:a030:

لینک به دیدگاه
سلام

یادمه یاسر یه اموزشی رو می خواست شروع کنه که تو توضیحشم گفته بود برای همه رشته های مهندسی لازمه، خیلی بچه ها اعلام امادگی کردن ولی تو عمل استقبالی ازش نشد و در حد چند تا پست باقی موند. :icon_pf (34):

خیلی از تخصص های دوستمون هاکان ممکنه برای رشته های دیگه (به غیر از کامپیوتر، IT و ...) خیلی جذاب یا قابل استفاده نباشه، البته مثلا شبکه عصبی یا فازی خب توی رشته های دیگه هم استفاده میشه.:w16:

به نظرم بیشتر دنبال بچه هایی باشین که رشته هاشون مرتبط هست یا مثل ناصر واقعا علاقه دارن. با پیام خصوصی هم میشه به یه سری از بچه ها اطلاع رسانی کرد.

فکر کنم نیاز باشه حداقل در مورد بعضی آموزش ها یه توضیحی داده بشه که چی می خواد گفته بشه (در حد اینکه با چی شروع میشه)، مثلا Hack شخصا برای من مبهمه:ws3:

درود بر ایمان عزیز

ممنون از توضیحاتت

بله قطعا باید تا آخرش رو بریم و میریم:ws3:

در مورد آموزش فعلا هک رو به نظرم زوده بهتره روی asp.net کار کنیم که خیلی کاربردی تر هستش و اون موقع بسته به مشارکت دوستان میشه با هاکان عزیز برای آموزش هک هماهنگی کرد

فعلا هماهنگی هامون برای آموزش Asp.net هستش

و خدارو شکر اکثرا بچه های کامپیوتر اعلام آمادگی کردن

لینک به دیدگاه
خوب وقت تابپ زیاد ندارم خو....:whistle:

این چند وقته پایان نامه حسابمو رسیده همش در حال تایپم:banel_smiley_4:

فقط تعداد بچه ها مشخص بشن که بدونیم دارن کار می کنن تا بتونم کمکشونم کنم .

از نصفه کلاس دانشجو پذیرش نمی شود:icon_pf (34)::ws3:

از بچه ها کیا اهل تهرانن؟:ws52:

واقعا تاپیک زدن آموزشی کار سخت و وقت گیره، تجربه اشو داشتم :icon_pf (34):

اگه واستون سخته که تایپ کنین و اینترنت پر سرعت داشته باشین، فک کنم آموزش تصویری دردسرش واستون کمتر باشه. تنها یه پیشنهاده :whistle:

منم اهل تهران نیستم. ببخشید میشه بپرسم واسه چی پرسیدین، یعنی میخواین آموزش حضوری داشته باشین!؟:ws3:

برام فرقی نداره می تونم با MVC Asp.net همون سایت فروشگاهی رو بگم:hanghead:

چون به طراحی وب علاقه دارم، گفتم ولی شما هر چی راحتین شروع کنین، منم هستم تا آخر. :w16:

خیلی ممنونم:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

درباره این نرم افزار می گی؟

سلام:icon_gol:

دوست عزیز، asp یک زبان برنامه نویسی پیشرفته برای طراحی وب سایته :w16:

سلام

متاسفانه ایمان درست میگه، همیشه اول کار همه هستن ولی هرچی تاپیک جلو میره، ریزش کلاسا فوق العاده زیاده :icon_pf (34):

تاپیک که قطعی شد، به بچه های کامپیوتر پیام می فرستم :w16:

مجبورین شرکت کنین. این یه دستوره :w000:

وگرنه به رئیس بزرگ(آقامهدی) چوقولی می کنم :w02:

لینک به دیدگاه

اهل تبریزم من روزگارم بد نیست تکه نانی دارم ......

منم هستم کلا اموزش را دوست میدارم

از اون بچه هام که ردیف اول روبروی معلم می نشستند :ws3:

لینک به دیدگاه

قارداش نجسن؟:a030:

لینک به دیدگاه
واقعا تاپیک زدن آموزشی کار سخت و وقت گیره، تجربه اشو داشتم :icon_pf (34):

اگه واستون سخته که تایپ کنین و اینترنت پر سرعت داشته باشین، فک کنم آموزش تصویری دردسرش واستون کمتر باشه. تنها یه پیشنهاده :whistle:

منم اهل تهران نیستم. ببخشید میشه بپرسم واسه چی پرسیدین، یعنی میخواین آموزش حضوری داشته باشین!؟:ws3:

چون به طراحی وب علاقه دارم، گفتم ولی شما هر چی راحتین شروع کنین، منم هستم تا آخر. :w16:

خیلی ممنونم:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

پیشنهادتون واسه آموزش تصویری چیه؟ فیلم آموزشی؟:ws52:

واقعا چن روزه دارم فک میکنم چجوری اینجور آموزش هارو بتونم از طریق نوشته بگم که هم خسته کننده نباشه و هم مطالب مهمو بتونم انتقال بدم!:ws52::hanghead:

لینک به دیدگاه

واقعا چن روزه دارم فک میکنم چجوری اینجور آموزش هارو بتونم از طریق نوشته بگم که هم خسته کننده نباشه و هم مطالب مهمو بتونم انتقال بدم!:ws52::hanghead:

فیلم آموزشی هم خیلی خوبه:w02:

لینک به دیدگاه

وای چه کلاسی بشه :hapydancsmil:

آقا سهند میشه شیرین عسل استاد :ws3:

منم همون ته کلاس، جام خوبه:w02:

بله فیلم های کوتاه که هم ارسالش واسه شما راحت تر باشه و هم اینکه بچه ها بتونند راحت تر دریافت کنند. :w16:

می تونید اول کلیت کارو بصورت یه عکس بذارین ، بگین که قرار تو این فیلمهای آموزشی چنین کاری انجام بشه. بعد هر قسمتش رو جداگونه، در قالب فیلم های کوتاه آموزش بدین. حتی می تونید طرح درسی داشته باشین، و بعدش یه سی دی کامل ازش تهیه کنید و در قسمت فروشگاه سایت، بفروش برسونین. سودآوری هم داشته باشین، البته از ما پول نگرینا :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...