رفتن به مطلب

تاپیک گفتگو آزاد بچه های مهندسی کامپیوتر

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تاپیک آموزشی برای html , css وجود داره

یادگیری html

css

http://www.noandishaan.com/forums/thread143805.html

که زحمتشو خانوم سان شاین کشیدن

لینک به دیدگاه

چنتا فایل آموزش html ، css دانلود کردم ، گفتم اینجا بذارم دوستان هم استفاده کنن :a030:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان صبحتون بخیر یه سوال داشتم در خصوص لپ تاپم .به طور نا خود اگاه رفتم رو لپ تاپم پایین تختم بود سری روشنش کردم ببینم صفحش مشکلی پیدا کرده یا نه که نکرده بود بعدش خاموش کردم الان وقتی لبتابو روشن کردم ۱ساعتی باهاش کار کردم بعد هنگ کردو صفحه سفید شد کامل بعد من اونرو بصورت بایوسینگ خاموش کردم ولی وقتی الان روشن میکنمش کلا صفحه سیاهه چیزی دیده نمیشه چراغ های چشمک زنه پایین لبتامم ۳تاش روشنه که یکی هلاله و ۲تاش که بلد نیستم

لینک به دیدگاه

سلام دیشب صفحه led لپ تاپم ضربه خورد کلا یه طرفش رو نمیتونم ببینم چی به چی هست ؟ یه چیزی افتاد روی لپ تاپم

امکان تعمیر وجود داره ؟ یا باید یکی جدید بخرم؟ قیمت هاشون چقدره؟ مدلش asus k45 vm

لینک به دیدگاه
سلام دوستان صبحتون بخیر یه سوال داشتم در خصوص لپ تاپم .به طور نا خود اگاه رفتم رو لپ تاپم پایین تختم بود سری روشنش کردم ببینم صفحش مشکلی پیدا کرده یا نه که نکرده بود بعدش خاموش کردم الان وقتی لبتابو روشن کردم ۱ساعتی باهاش کار کردم بعد هنگ کردو صفحه سفید شد کامل بعد من اونرو بصورت بایوسینگ خاموش کردم ولی وقتی الان روشن میکنمش کلا صفحه سیاهه چیزی دیده نمیشه چراغ های چشمک زنه پایین لبتامم ۳تاش روشنه که یکی هلاله و ۲تاش که بلد نیستم

سلام

ممکنه lcdش یا کابل فلتش مشکل فقط پیدا کرده باشه که چیزی نشون نمیده، باید ببرین نشون بدین، خود تعمیرکارها هم بدون اینکه باز کنن و تست کنن نظر قطعی نمی دن.

لینک به دیدگاه
سلام دیشب صفحه led لپ تاپم ضربه خورد کلا یه طرفش رو نمیتونم ببینم چی به چی هست ؟ یه چیزی افتاد روی لپ تاپم

امکان تعمیر وجود داره ؟ یا باید یکی جدید بخرم؟ قیمت هاشون چقدره؟ مدلش asus k45 vm

سلام

اگه lcdتون (یا led) مشکلی براش پیش اومده باشه، براتون تعویضش می کنن، حتی توی تهران چهارراه ولیعصر، مراکزی هست که جلوی خودتون اینکار رو انجام میدن.

لینک به دیدگاه

من ی وبلاگ قدیمی داشتم ، امروز به سرم زد برم سر وقتش و کداشو تغییر بدم

نمیدونم چرا بعد تغییرات ی قسمت از وبلاگ حذف شد :ws3: وقتی ام رفتم مثل قبل کنم ی سری حرفاش علامت سوال شد :hanghead:

ولی رو به پیشرفتم :ws3:

لینک به دیدگاه
با این وضع که من میبینم بیشتر دوستان css و html هم بلد نیستن!!!! :banel_smiley_4:

چجوری من شروع کنم به گفتن MVC Asp.net:ws52:

همینطور که آقا ناصر لینک گذاشتن، آموزش html و css قبلا آموزش داده شده، درسته کامل نیست ولی فک کنم تا همین حدم واسه asp کافی باشه.

آقا هاکان میخواین شما شروع کنین، مطمئنن هر کس علاقه داشته و بخواد دنبال کنه، خودشو به کلاس شما میرسونه. :w16:

یادگیریش خیلی زمان میبره ؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3

نهایت یک هفته واسه یادگیریش کافیه :a030:

من ی وبلاگ قدیمی داشتم ، امروز به سرم زد برم سر وقتش و کداشو تغییر بدم

نمیدونم چرا بعد تغییرات ی قسمت از وبلاگ حذف شد :ws3: وقتی ام رفتم مثل قبل کنم ی سری حرفاش علامت سوال شد :hanghead:

ولی رو به پیشرفتم :ws3:

شما می تونید نرم افزار dream weaver رو نصب کنین و کدها رو در این نرم افزار تست کنین :a030:

لینک به دیدگاه
همینطور که آقا ناصر لینک گذاشتن، آموزش html و css قبلا آموزش داده شده، درسته کامل نیست ولی فک کنم تا همین حدم واسه asp کافی باشه.

آقا هاکان میخواین شما شروع کنین، مطمئنن هر کس علاقه داشته و بخواد دنبال کنه، خودشو به کلاس شما میرسونه. :w16:

شما می تونید نرم افزار dream weaver رو نصب کنین و کدها رو در این نرم افزار تست کنین :a030:

منم با حرف شما موافقم ، آموزش رو شروع کنن بچه ها هم خودشون رو میرسونن :icon_redface:

مرسی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

نرم افزار dream weaver واقعا کاربردی هست ! به راحتی میشه از طریق این برنامه کدنویسی کرد و با انواع تگ ها آشنا شد و یادشون گرفت

آموزش نرم افزار هم اینجا هست

لینک به دیدگاه
فعلا که آقا هاکان متوارین.:ws3:

اومدن منم خبر کنین. :w02:

:ws3:

سلام دوستان بخدا بگم شبا هم نمیدونم میخوابم یا نه!

استاد راهنمام مجبورم کرده برم آزمایشگاهش از این ورم کار اینا !

استاد راهنمام ول کنه شروع می کنیم ایشالله!

شما تو این مدت css و htmal و .. کار کنید:whistle:

لینک به دیدگاه
:ws3:

سلام دوستان بخدا بگم شبا هم نمیدونم میخوابم یا نه!

استاد راهنمام مجبورم کرده برم آزمایشگاهش از این ورم کار اینا !

استاد راهنمام ول کنه شروع می کنیم ایشالله!

شما تو این مدت css و htmal و .. کار کنید:whistle:

شوخی کردم:w16:

کااااملا درکتون میکنم٬ خودمم تو جوونیام یه چنین روزایی رو تجربه کردم:ws3:

راحت باشین٬ هر وقت سرتون خلوت شد٬ شروع کنین. ما منتظر میمونیم. خیلی ممنونم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...