رفتن به مطلب

آرایش چشم به سبک عربی

EOS

ارسال های توصیه شده

الهی ... زیاد ناراحت نباش عزیزم کاملا درکت می کنم :there:

من هم با این که دخترم اما نمی دونم چرا اصلا گرایشی به این مسائل ندارم :ws51:

شاید باورت نشه که حتی یه کرم مرطوب کننده رو هم به اجبار می زنم حالا اینا که جای خود داره :w58:

بیماریمون یکیه:ws3:

لینک به دیدگاه
:icon_pf (17):

بیماری چیه ؟!

تازه خوش به حال خودمون که دردسر این کارا رو نداریم :w16:

اره پس چی که تو دانشگاهمون تو گروه ما من تنها دختری هستم که صبح کلاس دارم بقیه نمی تونن خودشونو برسونن بنا به همین دلایل واسه همین ظهر برمیدارن:ws3:

لینک به دیدگاه
اره پس چی که تو دانشگاهمون تو گروه ما من تنها دختری هستم که صبح کلاس دارم بقیه نمی تونن خودشونو برسونن بنا به همین دلایل واسه همین ظهر برمیدارن:ws3:

:ws47:

خوش به حالت

من با همه این اوصاف باز هم به تمام کلاسای صبحم 30 min حداقل دیر می رسم :icon_pf (34):

ولی خدایی دخترا دیگه خیلی کارکشته شدن :ws3:

امروز توی مترو بودم

یه دختره اومد نشست روی زمین مثلا کلی هم برگه دستش بود که داشت می خوند (فکر می کنم امتحان داشت )

به محض این که کیفش اومد روی زمین آینده اش رو برداشت و به 3 min نکشیده یه آرایش کامل از خط لب و خط چشم و ریمل و رژ و ....... داشت :jawdrop:

حالا من مونده بودم که این واقعا می خواست بره دانشگاه یا احیانا می خواست بره زایشگاه با اون قیافه :ws52:

لینک به دیدگاه
:ws47:

خوش به حالت

من با همه این اوصاف باز هم به تمام کلاسای صبحم 30 min حداقل دیر می رسم :icon_pf (34):

ولی خدایی دخترا دیگه خیلی کارکشته شدن :ws3:

امروز توی مترو بودم

یه دختره اومد نشست روی زمین مثلا کلی هم برگه دستش بود که داشت می خوند (فکر می کنم امتحان داشت )

به محض این که کیفش اومد روی زمین آینده اش رو برداشت و به 3 min نکشیده یه آرایش کامل از خط لب و خط چشم و ریمل و رژ و ....... داشت :jawdrop:

حالا من مونده بودم که این واقعا می خواست بره دانشگاه یا احیانا می خواست بره زایشگاه با اون قیافه :ws52:

نه دیگه تو شهرستان میشیم مترو نداریم ملت باید تو خونه کاراشونو بکنن :ws3:

لینک به دیدگاه
نه دیگه تو شهرستان میشیم مترو نداریم ملت باید تو خونه کاراشونو بکنن :ws3:

چه حیف ..... از چه فیض بزرگی محروم شدین :ws3:

خدایی من که تا می شینم توی مترو و اتوبوس از اولش یا همش توی شوکم :jawdrop: از کارای اطرافیان یا دارم روده بر می شم از خنده :ws28:

لینک به دیدگاه
چه حیف ..... از چه فیض بزرگی محروم شدین :ws3:

خدایی من که تا می شینم توی مترو و اتوبوس از اولش یا همش توی شوکم :jawdrop: از کارای اطرافیان یا دارم روده بر می شم از خنده :ws28:

مگه خودم بیام مترو بزنم:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...