رفتن به مطلب

تالار گرافیک را چگونه میبینید

بنظر شما تالار گرافیک چگونه تالاریست ؟  

33 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بنظر شما تالار گرافیک چگونه تالاریست ؟

• 1
    • 5
    • 18
    • 9

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 42
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام...

تالار گرافیک یه تالار فعال...و پر از آموزش مفید....

و کاربرای خوب و فعال(وهمینطور مدیرهای فعالتر) که سعی میکنن آموزش

و دانلود مطالب جدید بذارن تو تالار...

من که کلی مطلب جدید از این تالار یاد گرفتم... thanks.gif

موفق باشید.... thanks.gif

لینک به دیدگاه
تالار خوبیه... جا داره از این بهتر هم بشه.

ولی میگن هیچ مغازه داری نمیگه ماست من ترشه.

من به 3 رای دادم.

دوستان اگه راهکاری برای پیشرفت دارن حتما بگن ... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام...

تالار گرافیک یه تالار فعال...و پر از آموزش مفید....

و دانلود مطالب جدید بذارن تو تالار...

خوبه

تالار خوبیبه من که دارم با آموزش هاش پیش میرم ....

واقعا به نظر من تنها تالاری که اینجا حرفی برای گفتن داره گرافیکه

خب قسمتهایی که دوستان نوشتن و نقل قول زدم رو قبول دارم :a030:

میشه گفت جزو اون تالارهایی که بیشتر کاربرارو جذب میکنه (از رشته های متفاوت)

خود منم ازش راضیم و امیدوارم روز به روز بهتر از این شه....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

تالاره خوبیه... کاراش و مسابقه هاش جالبه

حداقلش اینه که کاربرو جذب میکنه و بازدید داره

همینطور این که برای کاراهای گرافیکی انجمن خیلی زحمت کشیدن

منم به 4 رای دادم... ادامه بدین خیلی خوبه

هم از مدیریتش هم گرافیستش هم کاربر ویزه تالار

:hanghead:

خسته نباشید:flowerysmile:

لینک به دیدگاه

منم به گزینه 3 رای دادم.

تالار خوبیه و خوبم داره کار میکنه. فقط تو بعضی بخش هاش هنوز فعال نشده.

منظورم بخش فلش و میکس و مونتاژ و به گرافیک و چاپ هستش.

یکی از دوستان هم جدیدن دیدم یه پیشنهادی دادن در مورد مباحث نظری گرافیک که تو تالار کم هستش.

البته دلیلش رو میشه به خاطر اعضای کم تالار عنوان کرد که ایشالا به مرور این مشکلاتش هم حل میشه.

اگر این قسمتا هم حل بشه دیگه گزینه 4 حله :a030:

راستی گزینه 3 که میگیم خوبه و همینطوری ادامه بدین دیگه راهکار پیشرفتش چیه :ws52:

نظر من راه افتادن اون قسمت هاس که با زیادتر شدن کاربرا هم میسر هستش. :a030:

لینک به دیدگاه
واقعا به نظر من تنها تالاری که اینجا حرفی برای گفتن داره گرافیکه

ممنونم ازتون

امیدوارم همینطور که تا الان پیشرفتید باز هم ادامه بدید :icon_gol:

نظر تو اصلا مهم نیست:banel_smiley_4:

تالار مکانیک بوقه؟:w00:

کل تالارای فارسی زبانو بگردی نمیتونی مث تالار مکانیک اینجا گیر بیاری:w16:

هیچی دیگه انگیزه ایجاد این پست عرق ملی بود که به حول و قوه قلمی مستفیض شدید از فیوضات ما:ws17:

این تالارم خوبه ....فقط وقت برنامشو بیشتر کنید و این مدیرشم بندازید همون کوه بمونه :ws3:

دست همتون درد نکنه شما خودتون نمره بیستید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

هیچی دیگه انگیزه ایجاد این پست عرق ملی بود که به حول و قوه قلمی مستفیض شدید از فیوضات ما:ws17:

این تالارم خوبه ....فقط وقت برنامشو بیشتر کنید و این مدیرشم بندازید همون کوه بمونه :ws3:

دست همتون درد نکنه شما خودتون نمره بیستید:icon_gol:

:ws28::ws28: ..چرا قاطی میکنی حالا .......... ممنون نظر دادی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

:w16: :دی

درسته مکانیک تالار خیلی خوبیه و تقریبا نزدیک به مرجع مطالب کل نت ولی خب منم گفتم مرجع. یعنی اکثرا کپی پیسته..

البته اینم ارزش خودشو داره و بد نیست و لازمه

ولی اگه گفتم حرفی برای گفتن داره منظورم از این نظر بود که خیلی حرفه ای و فکرشده اموزش هارو قرار داده و اموزشها از پایه کار خود بچه ها و مدیراس نه کپی پیست صرف

وگرنه اینجا هم مطالب کپی از سایتهای دیگه داره و رو اونها بحثی نمیکنم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

تالار گرافیک . . .

به نظرم بهتر بود اول یه تعریف درست و حسابی از رشته ی گرافیک تو تالار میذاشتین تا بهتر بشه در مورد تالار قضاوت کرد و با توجه به اون تعریف و نوع رشته ، سیر حرکتی تالار گرافیک رو بررسی کرد . . .

به نظرم توو این تالار ، چون بیشتر جنبه ی نرم افزاری و تمرینی-کارگاهی گرافیک داره بررسی میشه و تولید علمی به اون صورت در کار نیست ، کار درستی نیست که این تالار رو با تالار های فنی و غیر فنی مقایسه کرد . . . منظورم اینه که بخاطر گارگاهی و تمرینی بودن گرافیک ، هر کسی میتونه وارد تالار بشه و با توجه به سطح خودش ، آموزش هایی رو بذاره یا کپی پیست کنه!! به همین دلیل میشه گفت نسبت به سایر تالار ها ، روند صعودی داشته . . . دلیلشم همونطور که گفتم عمومی بودن آموزش ها و نرم افزار هاست و این رشته بصورت علمی بررسی نشده . . . امیدوارم منظورم رو رسونده باشم . . .:rose:

راستی من به گزینه ی دوم رای دادم . . .

جای کار داره و خیلی میتونه بهتر از این باشه . . .

لینک به دیدگاه

بد نیست می تونه بهتر از این باشه...ولی راستیتش فعالیت چشمگیری نداشته..می تونین با برپایی مسابقات و دانلود عکس و غیره جذابتر بشه

لینک به دیدگاه
تالار گرافیک . . .

به نظرم بهتر بود اول یه تعریف درست و حسابی از رشته ی گرافیک تو تالار میذاشتین تا بهتر بشه در مورد تالار قضاوت کرد و با توجه به اون تعریف و نوع رشته ، سیر حرکتی تالار گرافیک رو بررسی کرد . . .

به نظرم توو این تالار ، چون بیشتر جنبه ی نرم افزاری و تمرینی-کارگاهی گرافیک داره بررسی میشه و تولید علمی به اون صورت در کار نیست ، کار درستی نیست که این تالار رو با تالار های فنی و غیر فنی مقایسه کرد . . . منظورم اینه که بخاطر گارگاهی و تمرینی بودن گرافیک ، هر کسی میتونه وارد تالار بشه و با توجه به سطح خودش ، آموزش هایی رو بذاره یا کپی پیست کنه!! به همین دلیل میشه گفت نسبت به سایر تالار ها ، روند صعودی داشته . . . دلیلشم همونطور که گفتم عمومی بودن آموزش ها و نرم افزار هاست و این رشته بصورت علمی بررسی نشده . . . امیدوارم منظورم رو رسونده باشم . . .:rose:

ممنون .. یکی دیگه از دوستان هم به این مورد اشاره کرده .. که داریم روش فکر میکنیم ...

لطف کردی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

CodePlus جان شک نکن...بهترین تو تمام تالاراست.

جدی میگم!!!! خیلی از مطالبش جدید و ترجمست نه کپی!!!!

آپ کردن این بخش خیلی خیلی سخته و به همت تو و دوستای دیگه مرتب آپ میشه.....

با مسابقات دیگه گل کاشتی....میدونم هرچی بگم بهونست و توجیه چرا من که از مطالبت استفاده میکنم تو مسابقات حاظر نیستم............

این تالار این قدر بزرگه که وقتی آپ میشه کاربرای غیر فعالی مثله من که فقط استفاده کننده بودم...رو دعوت میکنه

فقط میتونم بگم خسته نباشی

لینک به دیدگاه
تالار گرافیک . . .

راستی من به گزینه ی دوم رای دادم . . .

جای کار داره و خیلی میتونه بهتر از این باشه . . .

این تمرینی بودن و نرم افزاری بودن تو تمام رشته ها و نرم افزارهای مربوط به اونها وجود داره

یعنی تمام رشته ها میتونن این مباحث رو داشته باشن حالا چه کمتر چه بیشتر

مثلا اموزش نرم افزارهارو ما تو معماری هم داریم .. همین مکس و فتوشاپ و ... ولی من اونجا هم مباحث اموزشی و خوبی ندیدم .. هست نه که بگم کلا نیست چرا اتفاقا بعضی از بچه ها روش اموزش خوبی رو پیش گرفتن ولی چون شخصیه و مسیر مشخصی برای هدایت تالار وجود نداره و معطوف به یک تاپیکه نه کل تالار واسه همین مشکلات و کمبودهای تالار باعث گم شدن اونها بین کل مطلب کپی پیست و اموزش ناقص و ... میشه و درنهایتی ک تالار ضعیف رو نمایش میده.

حتی تو تالارهای دیگه .. یا مباحث تخصصی غیرنرم افزاری معماری

اینکه تو هر تالاری - چه تخصصی چه غیر تخصصی - بنا به موضوعش مباحثی مطرح بشه که کلیدی باشه و یکی که علم بالاتر و تقریبا مسلطی داره بیاد و روند و روش کاری رو پیش بگیره که برای تمام اعضای اون تالار مفید باشه و بحثهارو هدایت کنه .. اونه که قابل سنجیدنه

یعنی اگه از مدیر بپرسن روند تالارت چجوریه .. چه مسیری رو قراره طی کنه و بکجا قراره برسه بدونه! نه اینکه صرفا برای پر کردن تالار یا مرجع شدن اعضا مطالب رو از کل نت جمع کنن و بریزن تو تالار. مطالبی که تر هر وبلاگ نوپایی میشه پیدا کرد!

و در کل به نظر من حسن این تالار به سه دلیله:

1. تخصص مدیر و همکاراشه .. یکی مثل فرناز که پایه گذار اینجا بود .. اقا حمید(اگه اشتباه نکنم) که ایشونم همکاری که انتخاب کردن شایسته و تو کار خودش مسلطه.
  2. مدیریت هدفمند و فکر شده، و طرح مباحث جدید و هدایتشون تا اینکه به ثمر برسه. و اینطور نیست که اموزشها نصفه رها بشه و تاپیکهای مختلف نصفه نیمه تو تالار پر باشه که هیچ کدوم محتوای لازم و مفید رو نداشته باشن و کاربر رو خسته کنن.
  3. مهم بودن بحث کیفیت مطالب .. نه کمیتشون

البته اینم بگم مدیریت تالارهای دیگه رو هم نمیشه خیلی مورد سرزنش قرار داد. چون اکثرا دانشجوئن و بعضا در ترمهای پایین و همینکه بحثها هدایت بشه و به تالار نظم بدن تقریبا توقع بجاییه ازشون و بیشتر از اون نابجاس. ولی اگه اونها هم بیشتر بحث کیفیت رو مد نظر قرار بدن و هدفمند بودن بحثها و هدایت مباحث تا انتها، همین خودش خیلی کمک کنندس

لینک به دیدگاه

...

.

.

.

.

البته اینم بگم مدیریت تالارهای دیگه رو هم نمیشه خیلی مورد سرزنش قرار داد. چوناکثرا دانشجوئن و بعضا در ترمهای پایین و همینکه بحثها هدایت بشه و به تالار نظم بدن تقریبا توقع بجاییه ازشون و بیشتر از اون نابجاس. ولی اگه اونها هم بیشتر بحث کیفیت رو مد نظر قرار بدن و هدفمند بودن بحثها و هدایت مباحث تا انتها، همین خودش خیلی کمک کنندس

موافقم.....اما باید یه راهکار مناسب مدیران ارشد و ادمین عزیز راجع به این مشکل انتخاب کنن!!!:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...