رفتن به مطلب

میدان انقلاب یا میدان اسرائیل...

ارسال های توصیه شده

ميدان انقلاب در تسخير رژيم صهيونيستي + تصاوير

آنچه مردم در کمال ناباوری شاهد آن بودند، خود نمایی ستاره شش پر اسراییل در پوشش سازه مذکور است! سازه‌اي كه البته تصویر یک گل پنج پر در وسط آن دیده می‌شود. اما اين گل پنج‌پر در محاصره شش جهته‌ي مثلث‌‌هایی که در کنار هم چیده شده‌اند و در كنار هم صدها ستاره داوود پديد آورده‌اند كه کل سطح سازه میدان انقلاب! را پوشش داده‌اند.

"صراط" - از روزي كه كار تخريب ميدان انقلاب و مجسمه خروش ملت ايران آغاز شد، بسياري سوالي در ذهن داشتند كه قرار است با اين همه هزينه چه اتفاقي در اين ميدان بيافتد؟! ميداني كه براي ايرانيان خاطره انگیز و غرورآفرین و یادآور شکوه و عظمت این امت بوده و شور و خروش و غرور و غیرت مردم در آن به تصویر کشیده شده ‌است. میداني كه فقط براي تهرانی‌ها نبوده و متعلق است به همه ایرانیان. ميداني كه همیشه میعادگاه صحنه‌های باشکوه برای ملت بزرگ ايران بوده است.

به گزارش صراط کار ساخت میدان از یک سازه منحنی وار شروع شد که برخی نقل قولها براي دفاع از اين سازه مدعی بوده و هستند كه این فرم نماد هنر ایرانیان است. در حالي كه اين حرف ادعايي بيش نبوده و نیازمند مراجعه به فرهنگ معماری ایرانی و بررسی فرمهای بکار رفته در آن است تا میزان قرابت آنها را با فرم سازه مذکور مشخص نماید.

با اين همه سوالي كه در مقابل اين مدعيان موجود است اين است كه به راستی اگر عزیزان متولی، اینقدر نگران فرمهای اصیل ایرانی هستند چرا در مورد فرم هرمی مثلثی جدید مجلس شورای اسلامی نگران نیستند و آیا می‌شود پاسخ‌گوي اين موضوع باشند که این فرم در کجای فرهنگ معماری ما جا دارد؟!

فرمی که بسياري را به یاد هرمهای ماسونی می اندازد

با اين وجود اما اصل ماجرا از زماني آغاز شد که نماکاری و نازک کاری اين سازه آغاز گردید. زیرا مفاهیم و نماد‌های اصلی آرام آرام خود را از نقشه‌های روی کاغذ به صحنه دیدگاه مردم و عرصه عمومی کشاندند؛ و آنچه مردم در کمال ناباوری شاهد آن بودند، خود نمایی ستاره شش پر اسراییل در پوشش سازه مذکور است! سازه‌اي كه البته تصویر یک گل پنج پر در وسط آن دیده می‌شود. اما اين گل پنج‌پر در محاصره شش جهته‌ي مثلث‌‌هایی که در کنار هم چیده شده‌اند و در كنار هم صدها ستاره داوود پديد آورده‌اند كه کل سطح سازه میدان انقلاب! را پوشش داده‌اند.

آنچه امروز در میدان انقلاب اسلامی به چشم می آید صدها ستاره شش پری است که در قلب پرچم نحس رژیم غاصب اسراییل جای گرفته است و برای صهیونیست‌ها دارای مفاهیم ویژه‌ای ‌است.

3337_846.jpg

حال سوال اينجاست كه اين اتفاق به دلیل بی‌اطلاعی یا بی‌توجهی هنرمند طراح و مسؤلین مربوطه موضوع بوده ؟ كه به این آشکاری مورد غفلت واقع شده است يا در اين بين واقعا تعمدي وجود داشته است؟!

اتفاقي كه با کمال تاسف بعد از اجرایی شدن و صرف هزینه‌هایی گزاف از بیت المال صورت گرفته و اين روزها شاهد خودنمایی این نماد منحوس در مركز و قلب استراتژيك تهران بزرگ هستیم.

و سوال ديگري نيز كه مسئولين بايد پاسخگوي آن باشند اين است كه آیا علایم و نمادهای رایج در فرهنگ اسلامی و ایرانی ما جوابگوی نیاز طراح در بر آوردن خواسته های طراحی اش نبوده است که وي را بر آن داشته از این نشانه استفاده کند!؟ ستاره هشت پري که در اکثر بناهای فرهنگی و اصیل ایرانی بکار رفته ایرانی‌تر و اسلامی‌تر است یا ستاره شش پر اسراييلي؟!

3350_103.jpg

3352_921.jpg

3348_474.jpg

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 146
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هاااا چه جالب

اینم من چند وقت پیش دیدم درست و غلطش رو نمدونم دیگه

سقف ساختمون مرکزی فرودگاه مهرآباد

mehrabad.jpg

--------------------------------------------

ولی فکر کنم اینا همش تلقینه:ws51:

لینک به دیدگاه
هاااا چه جالب

اینم من چند وقت پیش دیدم درست و غلطش رو نمدونم دیگه

سقف ساختمون مرکزی فرودگاه مهرآباد

mehrabad.jpg

--------------------------------------------

ولی فکر کنم اینا همش تلقینه:ws51:

آره جالبه البت مهر آباد خیلی قدیمی هست ولی... :ws52:

آخه بعضیا میگن تا چند سال آینده... :banel_smiley_4: ( گفتن سیاسی میشه نمیتونم بگم)

لینک به دیدگاه

من با يكي كه عمري رو تو هنر و طراحي و مجسمه سازي سر كرده در باره اين چيزا صحبت كردم.ميگفت اينا توهمه.همون توهم توطئه.اين اشكال تو طراحي و معماري از قبل كاربرد داشته.نميشه كه چون مثلا" نماد يه كشور ديگه اس ازش استفاده نكرد.

لینک به دیدگاه

آخه تابلوتر از ساختمان مجلس هست.؟؟؟داد میزنه نماد فراماسونری هستش.ولی جالبه هیچ کس هیچی نمیگه.میتونستند گنبدی بسازند اما چرا هرم؟برای جذب انرژی منفی.اینکه دیگه توهم نیست.

لینک به دیدگاه

ميدون انقلاب كه خيلييييييي زشت شده اصلا...اينهمه وقت بستنش و خودشونو كشتن واسه رونماييش

آخرش يه تپه لهيده نشون دادن هي گفتن به به!!!!

اين ستاره هم كه روشه...ديگه خيلي به به!

لینک به دیدگاه
آخه تابلوتر از ساختمان مجلس هست.؟؟؟داد میزنه نماد فراماسونری هستش.ولی جالبه هیچ کس هیچی نمیگه.میتونستند گنبدی بسازند اما چرا هرم؟برای جذب انرژی منفی.اینکه دیگه توهم نیست.

تا حدودی با این حرف موافقم ولی اطلاعاتم کافی نیست

ممنون

لینک به دیدگاه

شما ميگي چرا هرم؟من ميگم چرا گنبدي؟

كاش بچه هاي معماري و شهرسازي بيان توضيح بدن

لینک به دیدگاه

ستاره اسرائیل کجا بود بابا !!!!!!!!!!!!!!

اون ستاره حضرت داووده نه اسرائیل !!

بعد مگه ستاره بده !

خود اسلام رو با ستاره 8 پر میشناسن ...

اون ستاره ای که بده 5 پره که علامت شیطونه !!

اینا همش جو سازی .......

لینک به دیدگاه

من قبلا تو این زمینه یه تاپیکی زده بودم اگه خواستی میدم بخونی...

لینک به دیدگاه

اولین مسجی که ساخته شد سقفش چجوری بود ... حصیری !!

اصلا ساختمان سازی تو عربستان سقف گنبدی نداشته !!

عربا بعد از اینکه ایران رو اشغال کردن ، آتشکده ها رو به مسجد تبدیل کردن !

آتش کده شامل یه ساختمان مکعبی شکل بود که یه سقف گنبدی داشت !!

مکعب نشانه ی زمین و گنبد نشانه ی آسمان .... عربا هم از این تعریف خوششون اومد و مساجد از اون به بعد اونجوری ساخته شد ....

آیات لبه ی گنبد ها هم به این دلیله که میگن برای آسمانی شدن باید از آیات عبور کرد

لینک به دیدگاه
ستاره اسرائیل کجا بود بابا !!!!!!!!!!!!!!

اون ستاره حضرت داووده نه اسرائیل !!

بعد مگه ستاره بده !

خود اسلام رو با ستاره 8 پر میشناسن ...

اون ستاره ای که بده 5 پره که علامت شیطونه !!

اینا همش جو سازی .......

بله هر چیزی ممکنه نمیشه به طور قطع در موردش قضاوت کرد...

لینک به دیدگاه

این چیزی که مریم اشاره کرد درسته.

چرا باید ساختمون مجلس، یکی از مهمترین ساختمونای کشور، هرمی باشه ولی اشکال دیگه (گنبدی یا ...) نباشه. هرم سبک فراماسونری هستش. به خصوص اینکه بالای اون روشن و نورانی باشه.

خیلی از ساختمونایی که الان تو دبی ساخته میشه، بالاش رو به صورت هرمی می کنن و نورانی. دیگه وارد جزئیات نمیشم.

فقط خواستم بگم ایراد که بابت سبک هرمی یا اون چشمی که میلاد اشاره کرد یا این حالت ستاره ای گرفته میشه به خاطر همینه. :a030:

لینک به دیدگاه

سه تا شکل هست که جاذب و دافع قوی انرژی هستند.هرم، گنبد ،هشت وجهی(این سومی رو زیاد مطمئن نیستم).ولی در حال حاضر هرم به عنوان نماد شر و گنبد نماد انرژی مثبت شناخته میشه.

اهرام ثلاثه مصر اتفاقی نیست بلکه نشان دهنده وقوف کامل آنان بر اشکال هندسی هست.همچنین گنبد که در معماری سنتی ایران بسیار مورد استفاده قرار گرفته است و نشان دهنده هوش و ذکاوت ایرانیان است.

حالا که بحث تخصصی شد جا داره بگم،مثلا ما که مکانیک میخونیم واسمون مهمه چرا سقف های آب انبارها رو گنبدی میساختند.چون نیمکره بهترین سطح انتقال حرارت رو داره.و همچنین شکل معروف کوره آفتابی که زیاد در کتاب های درسی دیدیم از نیمکره بود.

الان دبی خیلی از ساختمان هاش توجه معماران رو به خودش جلب کرده.بدلیل استفاده از همین نمادهاست.نمادی که مشابه علامت روی دلار است.

در حال حاضر قدرت و ثروت عمده دنیا دست همین فراماسونری ها هست.پس نمیشه خیلی چیزا رو اتفاقی دونست.

نه تنها ساختمان مجلس بلکه نماد یکی از بانکهای کشور هم بصورت هرم هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...