رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

":banel_smiley_4:سلام بچه ها من می خوام کاری کنم که باتری گوشی بدون اینکه به شارژر باشد شارژ کند اگه کمکی دارید بکنید"

منظورت اینه که یه راه حل جدید ارائه بدیم؟؟؟؟؟؟:ws33:

لینک به دیدگاه

خوب خیلی طرح می شه داد . مهمه اینه که ببنی

1- قابل اجرا باشن

2- صرفه اقتصادی داشته باشه .مثلا قیمت باطری رو 200 برابر نکنه . :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...
":banel_smiley_4:سلام بچه ها من می خوام کاری کنم که باتری گوشی بدون اینکه به شارژر باشد شارژ کند اگه کمکی دارید بکنید"

با یه جستجو توی اینترنت می تونی قیمت این وسیله رو پیدا کنی و اگه خواستی سفارش بدی بیاد دم خونه تحویل بگیری.

دستگاه شارژ همراه با بهره گیری از یک باتری قلمی قابلیت شارژ انواع گوشی های تلفن همراه را در هر مکان و در هر زمان برای شما به ارمغان آورده است.

خصوصیات شارژر همراه موبایل :

قابلیت اتصال به انواع تلفنهای همراه

قابلیت شارژ گوشی موبایل با یک باتری قلمی

دارای ٤عدد فیش برای انواع گوشی های مختلف مثل سونی اریکسون و نوکیا و سامسونگ و...

این محصول بسیار مناسب سفر کردن می باشد و نیاز به حمل شارژر حجیم را برطرف می سازد و همچنین مناسب مکان هایی است که هنوز به برق AC دسترسی ندارند.

شارژر همراه از یک IC اختصاصی به عنوان مبدل بالا یا شارژ اصلی استفاده می کند. این IC برای به حداقل رساندن زمان شارژ و تحویل شارژر مناسب به باطری طراحی شده است.این محصول به طور خودکار در زمانی که به دستگاه متصل می شود شروع به کار می کند و عملیات شارژ کردن را حتی زمانی که باطری دستگاه خالی باشد را به سرعت آغاز می کند.نکته قابل توجه اینکه پس از تکمیل شارژ باطری به طور اتوماتیک جریان شارژ را قطع می کند.

batri1.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...