رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• 9 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...
خب در قسمت قبل موفق شدیم نوع چیپ ست و Controller رو تشخیص بدیم . . . چیپ ست لپتاپی که من مثال زدم ینی Dell XPS 1340 از خانواده ی Intel و مدل PM45 بود.

در این قسمت باهم وارد سایت Intel میشیم و درایور مورد نیاز رو برای PM45 دانلود میکنیم. ( قابل توجه بعضیا!!! :whistle: )

درایور های این چیپ ست ها ( خانواده ی Intel ) ، در پکیج Intel Matrix Storage Manager قرار داره که در فیلم آموزشی بارها هایلایتش کردم . . .

مراحل برای تمام چیپ ست ها تقریبا به یک شکل هست. من برای چیپ PM45 مثال زدم.

مطابق با فیلم آموزشی پیش برید . . . (فایل پیوست یا فایل آپلود شده ) :w16:

==>

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ادامه داره . . .:banel_smiley_4:

:ws52:

ببخشد این لینکی که گذشتید خرابه یعنی کشکیه فقط برنامه ها ی دانلود داخلش هست و خودت فایل اصلی وجود نداره . میشه درستش کنید.

لینک به دیدگاه
خب در قسمت قبل موفق شدیم نوع چیپ ست و Controller رو تشخیص بدیم . . . چیپ ست لپتاپی که من مثال زدم ینی Dell XPS 1340 از خانواده ی Intel و مدل PM45 بود.

در این قسمت باهم وارد سایت Intel میشیم و درایور مورد نیاز رو برای PM45 دانلود میکنیم. ( قابل توجه بعضیا!!! :whistle: )

درایور های این چیپ ست ها ( خانواده ی Intel ) ، در پکیج Intel Matrix Storage Manager قرار داره که در فیلم آموزشی بارها هایلایتش کردم . . .

مراحل برای تمام چیپ ست ها تقریبا به یک شکل هست. من برای چیپ PM45 مثال زدم.

مطابق با فیلم آموزشی پیش برید . . . (فایل پیوست یا فایل آپلود شده )

==>

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ادامه داره . . .:banel_smiley_4:

لطفا این لینک رو درست کنید چون فایل مورد نظر داخلش نیست . به نظرم خرا ب شده

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

Slm khedmat doostane borgvar va modirane geranqadr ke vaqt mizaran va rahnamai mikonan maro vase moshkelate computerimoon man ham mesle sdas sdasd daqiqan hamin chipset VA southbridge ro to barname CPU-Z neshoon mide ama ghesmate device manager

4GRCVcLQMSsAAAAASUVORK5CYII=

ama nemitonam driver hasho peyda konam age vat kardin komak konin merC (babat Finglish boodan peygham ham ozr khahi mikonam chon age qarar bood farsi benvisam har yek doone harf ro bayad 2 S@T donbalesh migashtam:w16:

:a030:)

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

سلام خسته نباشید نماز و روزه هایتون قبول باشه من تمام کارهایی که گفقه اید رو انجام دادم تاثیر کرد اما مال من صفحه ابی رو نشون نداد و فقط هارد هارو اورد و چند ثانیه بعد لپ تاپ خاموش شد علتش چیست لطفا راهنماییم کنید ممنون.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
سلام به همگي من در مورد همين موضوع يه مشكلي دارم كسي هست جواب بده لطفا.

اخه اين مطلب خيلي قديمي شده.

سلام

ای کاش حالا سوالتونو مطرح میکردین، دوستان اگه بتونن راهنمایی میکنن :a030:

لینک به دیدگاه

من یه لپ تاپ dell inspiron 1564 دارم سیستم ddr3 هستش دوگیگ رم کارت گرافیک 1.

کارت گرافیک ati هست

چیپست و cpu اینتل

برای نصب شدن بعضی نرم افزار ها مجبور به نصب ویندوز xp هستم.

با استفاده از همین روشهایی که گفته شد هارد شناسایی شده و ویندوز xp profesional نصب شد.

انواع و اقسام درایورهای مختلف رو هم با درایور پک نصب کردم.

اما مشکلم اینجاس که دمای cpu بالا هست خیلی هم دورش بالاس دما روی 67 درجه هست.

سرعنش مثل موقعی هست که هنوز هیچ درایوری نصب نکرده باشی .

اقا راه حل حرفه ای بگید نگید 7 نصب کن برا کار من فقط xp جواب میده. troobleshoot compactibility سون هم جواب نمیده چون تاریخ ساخته شدن سون بعد از تاریخ ساخت کرک نرم افزاریه که میخوام نصب کنم.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام . متاسفانه من چیپست لپ تاپ خودم ( مدل lenovo ideapad 510) را نتونستم دانلود کنم و اصلا نبود .. از طرفی خیلی نیاز به ویندوز xp دارم. ماشین های مجازی هم مفت نمیارزه . چون با کوچکترین مشکلی ممکنه همه دادهام بپره و ... ممنون میشم راهنمایی کنید .. chipset skylake-u :sigh:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...