رفتن به مطلب

اندر حکایات انجمن نواندیشان

amin 202 مهمان

ارسال های توصیه شده

amin 202 مهمان

دوستان عزیز سعی کنن تا مثل من حکایتهای نابی که از قدیم الایام تو انجمن سر زبانها بوده رو اینجا بنویسن تا سایر عزیزان پندی در خور توجه بگیرن!:w139:

محمد(ادمین) هر بار که می خواست اجرت ابوذر را بدهد، جمله ای را برای خنداندن او بر روی اسکناس می نوشت. این بار هم همین کار را کرد.

ابوذر با اشتیاق پول را گرفت و جمله ای را که محمد نوشته بود، خواند. روی اسکناس نوشته شده بود: وقتی خیلی پولدار شدی به پشت این اسکناس نگاه کن. ابوذر با تعجب و کنجکاوی اسکناس را برگرداند تا به پشت آن نگاه کند. پشت اسکناس نوشته شده بود: کلک، تو که هنوز پولدار نشدی!

ابوذر خندید با صدای بلند؛ هرچند صدای خنده خود را نمی شنید. :ws38:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 52
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

amin 202 مهمان

روزی امین(مدیر ارشد مکانیک) نزد مدیر سایت(امیر) رفت و پرسید: آیا میشود بی دلیل کسی را اخراج کنم؟؟

مدیر سایت گفت: نخیر، نمیشود.

امین گفت: اما ما کردیم، شد!

doh6.gif

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

آورده اند که ابوذر خری داشت که امین آن را بدزدید. ابوذر هم حیران و سرگردان از این و آن سراغ خر را می گرفت. روشنفکر گفت: “گناه تو بود که خر را خود نبسته بودی.”

دیگری (جاوید بوی) گفت: “گناه غلام تو بود، که در طویله را باز گذاشته بود.”

ابوذر که درمانده شده بود، گفت : “راستی که همۀ گناهان را ما کردیم، و دزد (امین) بی گناه است!”

:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

روزی دزد سوسولی ( شادمهرباز ) خروس روشنفکر را بدزدید و در کیسه اش گذاشت, روشنفکر که دزد سوسول را دیده بود او را تعقیب نمود و به او گفت: خروسم را بده! دزد سوسول بعد از خوردن قسم حضرت عباس و کلی دگر گفت: من خروس تو را ندیده ام, روشنفکر دفعتا دم خروس خود را دید که از کیسه بیرون زده بود به همین جهت به دزد سوسول گفت درست است که تو راست می گویی ولی این دم خروس که از کیسه بیرون آمده است چیز دیگری می گوید.:w16:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

امین بد اخلاقی نزد طبیب روشنفکر آمد و گفت:

حال من خوب نیست.غذایم هضم نمی شود.چشم هایم خوب نمی بیند.اطرافیانم حرف من را گوش نمی دهند...

روشنفکر گفت داروی درد تو این است که تا سه روز پیاپی هیچ نخوری و نیاشامی!

امین گفت: آن وقت خواهم مرد.

روشنفکر گفت من هم همین را می خواهم. هم خودت راحت می شوی هم اطرافیانت.:ws17:

لینک به دیدگاه

روزگاری اندر تالار مکانیک سوالات تخصصی کم پرسیده میشد .تا اینکه محمد امین نامی وارد انجمن شد و این چنین سوال کرد که چرا زنبور عسل گل می خورد ؟

امین خوشحال از اینکه بالاخره یک نفر سوال کرده این چنین پاسخش داد که : چون زنبور عسل دروازبان ندارد .

و اینگونه شد که سوالات تخصصی در تالار شروع شد و تا به امروز ادامه دارد :w16:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

امینی به روشنفکر بیست هزار پول داد که نزد محمد شهادت بدهد که صد خروار گندم از افسون می خواهد. چون در محضر محمد حاضر شدند و امین ادعای خود را بیان نمود، نوبت شهادت روشنفکر رسید چون او عادت به دروغگویی نداشت (و ندارد):4chsmu1:، گفت: شهادت می دهم که این شخص صد خروار جو از طرف می خواهد.

محمد گفت:او ادعای گندم می کند تو شهادت جو میدهی؟

گفت:با من قرار گذاشته شهادت بدهم شهادت گندم یا جو طی نکرده است. :w139:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

روزی ابوذر زیر درخت گردو خوابیده بود که ناگهان گردویی به شدت به سرش اصابت کرد و سرش باد کرد. بعد از آن شروع کرد به شکر کردن.امین از انجا می گذشت وقتی ماجرا را دید گفت: اینکه دیگر شکر کردن ندارد. ابوذر گفت: امین جان نمی دانی اگر به جای درخت گردو زیر درخت خربزه خوابیده بودم نمیدانم عاقبتم چه بود؟!:w58:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

روشنفکر به بالای منبری در انجمن رفت و خطاب به کاربران مرد گفت : هرکس از زن خود ناراضی است بلند شود. همه ی مردها بلند شدند جز یک نفر. روشنفکر به آن مرد گفت : تو از زن خود راضی هستی؟ آن مرد (محمد) گفت : نه ... ولی زنم دست و پامو شکسته نمی تونم بلند شم!:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

یکی از مدیران ابوذر، روشنفکر را در گوشۀ خرابه ای از باشگاه بدید و گفت: “چرا اینجا نشسته ای؟ برخیز و نزد محمد برو که به هر دیوانه، پنج درم پاداش می دهد.”

روشنفکر بخندید و گفت: “اگر راست می گویی، تو برو که به تو ده درم خواهد داد، چرا که دیوانگی تو دو برابر دیگران است.” :4chsmu1:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

علی(پسر مشهدی) با دختری زيبا در تهران بزرگ دوستی کرد و وقتي نام وی را بپرسيد دخترک گفت : نام من حماره. علی گفت : اين نام را عوض کن چون حمار يعني خر و اسم درستي نباشد. دخترک نامش را عوض کرد و بگذاشت قاطر ! علی گفت : اين دفعه نام تو از اول بهتر شده ولي هنوز از طويله خارج نشدي...:w58:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

گویند که فرشته رهایی بخش انجمن(ستاره آبی) بر محمد نازل شد و او را گفت که چند صباحی بیش در این انجمن نخواهی بود وصیت نامه ات را به کاربران بگو ... محمد همه کاربران را در مکانی به نامه تالار گفتگوهای آزاد سایت جمع کرد و گفت: ای کاربران عزیز من، همانا دو چیز را میان شما به یادگار میگذارم، قوانینی که خود وضع کرده ام و اهل انجمنم را. سپس گفت: هرکه را من ادمین اویم بعد از من maryam.j ادمین اوست.

ابوذر را گفتند که مراد ادمین از اهل سایت چه کسانی هستند: گفت، من، بقیه مدیران و همکاران اینها از قوانین ادمین جدا نمیشوند تا روزی که انجمن بسته شود.:w139:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

در شهری برای اولین بار چرخ و فلکی نصب میکنند ... محمد به شهرداری زنگ میزند و میگوید: دست شما درد نکند، از وقتی این پنکه بزرگ را نصب کرده اید ... هوا بسیار خنک شده است:ws38:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

روزی ابوذر مدام به موبایلش نگاه میکرد و میخندید ... از او پرسیدند: چرا میخندی؟ آیا کسی برای تو اس ام اس میفرستد؟؟

ابوذر هم گفت: آری، کسی مدام اس ام اس میدهد و میگوید : :4chsmu1:Battery Low

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

بهترین کاربر باشگاه...

کاربري ازمحمد پرسيد: بهترين کاربر کيست؟

محمدش پاسخ داد: به نزد روشنفکرجوان برو.

ابوذری آنجاست. بهابوذر توهين کن.

کاربر گفت: اما چرا بايد اين کار را بکنم.ابوذر پاسخ نمي دهد.

محمد گفت: خوب پس با پستهایت به آن حمله کن.

کاربر پاسخ داد: اين کار را هم نمي کنم. پستهایم پاک میشوند.

و اگر با تاپیک هايم به آن حمله کنم,امتیازاتم کم مي شوند، و هيچ اثري روي ابوذر نمي گذارند.

من اين را نپرسيدم. پرسیدم بهترين کاربر کيست؟

محمد پاسخ داد:

بهترين کاربر به آن ابوذر مي ماند، بي آنکه کی بُردش را از میز بيرون بکشد، نشان مي دهد که هيچ کس نمي تواند بر او غلبه کند!

:ws36:

لینک به دیدگاه

دیر زمانی در این انجمن کاربری بود کامیار نام که از دهانش جز قند و عسل هیچ چیز نمی تراوید و حال ان کاربر قصد ترک این انجمن نموده است و گویا با مدیران قهر کرده و از انجمن نا راضی است اما زود زمانی فرا خواهد رسید که ان کاربر به جمع دوستان خود بازگردد و از کرده ی خود پشیمان و نادم خواهد شد :ws52:

لینک به دیدگاه
دیر زمانی در این انجمن کاربری بود کامیار نام که از دهانش جز قند و عسل هیچ چیز نمی تراوید و حال ان کاربر قصد ترک این انجمن نموده است و گویا با مدیران قهر کرده و از انجمن نا راضی است اما زود زمانی فرا خواهد رسید که ان کاربر به جمع دوستان خود بازگردد و از کرده ی خود پشیمان و نادم خواهد شد :ws52:

يه خبر خوش بدم.

كاميار اومد سايت و گفت از هفته ديگه مياد

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

روزی محمد و حمعی از سایتیان به شكار رفته بودند ، Savarna نیز با آنها بود .

در شكارگاه ، آهویی نمودار شد و محمد تیری بسوی آهو انداخت ، ولی به شكار نخورد .

Savarna گفت :

احسنت !w11.gif

محمد غضبناك شده و گفت :

مرا مسخره می كنی ؟w00.gif

Savarna گفت :

احسنت من به آهو بود كه خوب فرار كرد .:ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...