رفتن به مطلب

انتقاد کاربرا نسبت به مدیرا

ارسال های توصیه شده

Bahram Sh مهمان
ابراهیم جان

شما سابقا مسئول تالار اخبار و بعد از اون مسئول تالار معماری بودید.

اما چه در بازه زمانی حضور شما در تالار اخبار و چه بعد از اون، همزمان در هر دو تالار فعالیت نداشتید.

قطعا زمان این اجازه رو به شما نمی داد.

انجمن بخش های مختلفی داره،

انتظار حضور افرای با تخصص های مختلف و زمان کافی برای اداره چند تالار به طور همزمان، کمی غیر معقول به نظر می رسه !

کما اینکه در حال حاضر هستند دوستانی که محبت کردند و مسئولیت چند تالار رو در اختیار دارند.

اما همه تالارهای تحت اختیار به طور مشابه پیشرفت نکردند.

دلیل این امر کاملا روشنه

هیچ کدام از دوستان، مانند خود شما در زمان حضورتون، اجباری برای حضور ندارند. بلکه محبتشون شامل حاله من و انجمن شده و البته کاملا و مطلقا بی منت.

شما می دونید که وظیفه مسئول تالار تنها آپدیت نگه داشتن تالار و پاسخ به پرسش ها در حد توان و معلومات نیست.

همواره موضوعات دیگری هم مطرح می شه که وقت و انرژی زیادی می گیره !

بنابراین دو حالت وجود داره:

1) تعدادی از بخش ها تعطیل بشه، تا تعداد مدیرا کاهش پیدا کنه ! در این صورت خود شما اولین نفری خواهید بود که به این موضوع اعتراض خواهید کرد که چرا رشته X با توجه به محبوبیت و گستردگی در دانشگاه ها تالار جداگانه ندارد.

2) رشته هایی که تعداد دانشجویان بیشتری در آن مشغول به تحصیل هستند، مستقل شوند که در این صورت نیاز به افرادی برای اداره تالار خواهد بود و انجام وظایف اشاره شده در بالا.

این موضوع که تالاری دو یا سه مدیر داره، قطعا بر می گرده به بخش های متنوع و زیر تالارهای گسترده مربوط به اون رشته و مطمئن باشید که در این خصوص تقسیم فعالیت شده، برای رشد مناسب زیر بخش های هر تالار.

این انتظار کاملا واهی است که تالار مستقلی به وجود بیاد، اما بدون حضور مسئول و فردی برای جهت دادن به فعالیت ها، پیشرفت کند!

موفق باشید. :icon_gol:

سلام و دورد بر پیمان عزیز و ممنون بابت پاسخ های به جا و درست شما.

و عذر خواهی بابت تاخیر در جواب دادن به این پست.

در مورد موارد فوق باید این را بیان کنم من خودم با مدیر نداشتن بخش ها مخالفم ولی این را باید بیان کنم که باید تعداد مدیران هدفمند باشد . تعداد مدیر زیاد هیچ گاه جواب نداده چون هدایت این مدیران بسیار سخت است . تالار ما متاسفانه ازیاد مدیر داره و همین باعث کدور نزا و حتی تداخل دیدگاه شده و از این ها مهم تر این که انگیزه کاربر و مدیر سرازیر میشه ..

بعضی مواقع یک نفر با حظور چند هفته ای در تالار و حداکثر 50 پست شده مدیر این که یه مدیر در بازه ای کوتاه حکم مدیریتش تعیید می شه نشان از این میده که در انتخاب مدیران کم تر وسواس صورت می گیره و از این ها بگذریم چرا بازه مدیر آزممایشی در تالار وجود ندارد .

در مورد بخش ها مختلف باید بیشتر بحث شود ولی این را بیان کنم که بیشتر در جذب مدیران دقت کنید تا راهی که در پیش داریم هموار تر باشد .

پیمان جان بازم ممنون از توضیحاتون

موفق باشید.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام و دورد بر پیمان عزیز و ممنون بابت پاسخ های به جا و درست شما.

و عذر خواهی بابت تاخیر در جواب دادن به این پست.

در مورد موارد فوق باید این را بیان کنم من خودم با مدیر نداشتن بخش ها مخالفم ولی این را باید بیان کنم که باید تعداد مدیران هدفمند باشد . تعداد مدیر زیاد هیچ گاه جواب نداده چون هدایت این مدیران بسیار سخت است . تالار ما متاسفانه ازیاد مدیر داره و همین باعث کدور نزا و حتی تداخل دیدگاه شده و از این ها مهم تر این که انگیزه کاربر و مدیر سرازیر میشه ..

بعضی مواقع یک نفر با حظور چند هفته ای در تالار و حداکثر 50 پست شده مدیر این که یه مدیر در بازه ای کوتاه حکم مدیریتش تعیید می شه نشان از این میده که در انتخاب مدیران کم تر وسواس صورت می گیره و از این ها بگذریم چرا بازه مدیر آزممایشی در تالار وجود ندارد .

در مورد بخش ها مختلف باید بیشتر بحث شود ولی این را بیان کنم که بیشتر در جذب مدیران دقت کنید تا راهی که در پیش داریم هموار تر باشد .

پیمان جان بازم ممنون از توضیحاتون

موفق باشید.:icon_gol:

سلام ابرام جان.

در مورد تعداد مدیرا چون پیمان توضیحاتش کامل بود دیگه چیزی نگفتم. :w139:

در مورد اینکه کاربری با چند هفته حضور و 50 پست مدیر میشه، فکر نکنم دوستان اینطور مدیر شده باشن.

اما با این صحبت که تو جذب مدیر باید دقت بیشتری بشه کاملاً موافقم :a030:

هدایت همکاران مدیر، با مدیر تالار هستش. واسه همین هم همکارای مدیر با نظر مستقیم مدیرای تالار انتخاب میشن و من فقط در حد تأیید کردن نظر میدم.

یعنی اداره هر تالار با همکاری مدیر تالار و همکارای مدیر اون تالار هستش. با وجود حس مشارکت قطعاً مدیریت گروهی بهتر از مدیریت فردی جواب میده.

باز هم واسه این قضیه تالار مکانیک رو مثال میزنم که بهترین تالار انجمن بوده و یکی از رمزهای موفقیتش علاوه بر کاربرای خوبی که تو این تالار هستن، مدیریت گروهی این تالار به کمک هیئت علمی تالار هستش. :a030:

یا تالار شهرسازی رو که بیشتر تو جریانش هستم بخوام مثال بزنم، وقتی مدیریت گروهی شد، پیشرفتش بیشتر شد. :a030:

لینک به دیدگاه
سلام ابرام جان.

در مورد اینکه کاربری با چند هفته حضور و 50 پست مدیر میشه، فکر نکنم دوستان اینطور مدیر شده باشن.

البته اینجوری که نیست ولی ...

من یه نفر رو میشناسم که یه روز یهویی دسترسیش به جاهایی که مدیرا خونه دارن باز شد و کمتر از 48 ساعت بعدش هم از همونجا اخراج شد ...

به این میگن مدیریت هماهنگ ...

یاد میوفته به همین باشگاه ....

مثلا مدیر تالار مکانیکش الان 4 ساله که مدیره ولی سالی 4 ساعت نیست با این حال قانون مدیریت هماهنگی که اینجا حاکمه اونجا نیست

مرحبا به این نواندیشی

لینک به دیدگاه
البته اینجوری که نیست ولی ...

من یه نفر رو میشناسم که یه روز یهویی دسترسیش به جاهایی که مدیرا خونه دارن باز شد و کمتر از 48 ساعت بعدش هم از همونجا اخراج شد ...

به این میگن مدیریت هماهنگ ...

یاد میوفته به همین باشگاه ....

مثلا مدیر تالار مکانیکش الان 4 ساله که مدیره ولی سالی 4 ساعت نیست با این حال قانون مدیریت هماهنگی که اینجا حاکمه اونجا نیست

مرحبا به این نواندیشی

اونو که دیگه خودت میدونی قضیه اش چیه دیگه. اینکه چرا بسته شد. :a030:

واسه مدیرا یه سری قوانین مدیریتی گذاشتیم علاوه بر قوانین عمومی که تو انجمن هستش. ولی خب اون دفعه ناهماهنگی از طرف من شد و بعد تغییر عنوان، قوانین رو نشون دادم :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
اونو که دیگه خودت میدونی قضیه اش چیه دیگه. اینکه چرا بسته شد. :a030:

واسه مدیرا یه سری قوانین مدیریتی گذاشتیم علاوه بر قوانین عمومی که تو انجمن هستش. ولی خب اون دفعه ناهماهنگی از طرف من شد و بعد تغییر عنوان، قوانین رو نشون دادم :icon_pf (34):

اره راست میگین شما

برای روشن شدن اذهان دوستان یکم موضوع رو بسط میدم

ببینید فرض کنید شما توی یه بانک حساب دارید

حداقل پول رو هم توی حسابتون دارید

یهو بهتون زنگ میزنن که :

با عرض سلام و .... شما برنده ی جایزه ی ویژه ی ماشدید

چی ؟

مثلا ...

مثلا یه مرسدس بنز اخرین سیستم که فقط یه نمونشو پادشاه عربستان داره

خوب تا اینجاش خوبه

شما میرین و ماشینو تحویل میگیرین

وقتی ماشینو میخواین ببرین خونه یهم نمیزارن بری

چرا ؟

میگن کجا ؟

میگی خوب میخوام برم خونه با این ماشین خوشکل

میگن ...

عه ؟

بهت مگه نگفتیم ؟

خوب حالا میگیم ...

شما در ازای این ماشین تا 30 سال باید راننده ی مدیر عامل باشید ...

در غیر اینصورت هررررررررررررری

یکم با خودت فکر میکنی ...

عجب لطف و کرامت و صداقتی

حالا شما دو را دارین ...

1- بندگی و حقارت

2-سربلندی و ازادگی

انتخابش با خودتونه ...

بازم گلی به گوشه ی جمال ادمین باشگاه که همیشه رکه و تکلیفش با خودش و بقیه معلومه

همین

لینک به دیدگاه
اره راست میگین شما

برای روشن شدن اذهان دوستان یکم موضوع رو بسط میدم

ببینید فرض کنید شما توی یه بانک حساب دارید

حداقل پول رو هم توی حسابتون دارید

یهو بهتون زنگ میزنن که :

با عرض سلام و .... شما برنده ی جایزه ی ویژه ی ماشدید

چی ؟

مثلا ...

مثلا یه مرسدس بنز اخرین سیستم که فقط یه نمونشو پادشاه عربستان داره

خوب تا اینجاش خوبه

شما میرین و ماشینو تحویل میگیرین

وقتی ماشینو میخواین ببرین خونه یهم نمیزارن بری

چرا ؟

میگن کجا ؟

میگی خوب میخوام برم خونه با این ماشین خوشکل

میگن ...

عه ؟

بهت مگه نگفتیم ؟

خوب حالا میگیم ...

شما در ازای این ماشین تا 30 سال باید راننده ی مدیر عامل باشید ...

در غیر اینصورت هررررررررررررری

یکم با خودت فکر میکنی ...

عجب لطف و کرامت و صداقتی

حالا شما دو را دارین ...

1- بندگی و حقارت

2-سربلندی و ازادگی

انتخابش با خودتونه ...

بازم گلی به گوشه ی جمال ادمین باشگاه که همیشه رکه و تکلیفش با خودش و بقیه معلومه

همین

خیلی ببخشید پینیون جان. ولی این مثال کاملاً بی ربط بود فکر کنم :ws52:

جوری میگین، انگار اون قوانین چی بوده :ws52:

هرکس وارد هر سازمانی و جایی میشه، اولین چیزی که تأیید میکنه قوانینشه. هرجا هم هر قراردادی بسته میشه، یه فرم هم که شرایط و ضوابطی رو توش نوشته رو امضا می کنید. پس وجود قوانین که میشه گفت تقریباً مشابه همون قوانین عمومیه چیز عجیبی نیست.

فقط من گفتم اشتباه کردم، که قبلش به اون دوستمون نشون ندادم.

بعد حالا مقایسه اش با این مثال خیلی عجیب بود :ws38:

از اون داستانای پینیونی بود :ws3:

لینک به دیدگاه
خیلی ببخشید پینیون جان. ولی این مثال کاملاً بی ربط بود فکر کنم :ws52:

جوری میگین، انگار اون قوانین چی بوده :ws52:

هرکس وارد هر سازمانی و جایی میشه، اولین چیزی که تأیید میکنه قوانینشه. هرجا هم هر قراردادی بسته میشه، یه فرم هم که شرایط و ضوابطی رو توش نوشته رو امضا می کنید. پس وجود قوانین که میشه گفت تقریباً مشابه همون قوانین عمومیه چیز عجیبی نیست.

فقط من گفتم اشتباه کردم، که قبلش به اون دوستمون نشون ندادم.

بعد حالا مقایسه اش با این مثال خیلی عجیب بود :ws38:

از اون داستانای پینیونی بود :ws3:

1 - ادمین جان خود شما که فیلسوف هستید و میدونید " در مثل جای هیچ مناقشه نیست "

2 - بازهم جهت روشن شدن اذهان :

شما تصور کنید میخواید یه خونه اجاره کنید .

میرین بنگاه

یه پولی میدین و یهو کلید خونه رو بهتون میدن و میگن برو تو خونه حالشو ببر

هیچ چیزیم امضا نمیکنی

از فردا دم در ورودی خونه یه کاغذ چسوبندن

روش قوانین خونه رو نوشته

خونه فقط در اختیار 2 نفر

پول اب و برق همش به عهده ی شما

حق پارکینگ ندارین

.........

واقعا عقلانیه ؟

نه خداییش میگم

خوب نه دیگه

همون موقع عقد قرارداد باید شرایط بصورت کتبی عنوان بشه و بعدش کلید خونه رو بدن به طرف

این کار رو بچه طبقه بالایی ما که 4 سالشه بلده بخدا

بعد ادمین سلحشور ما نمیدونه

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

پینیون عزیز لطفا بحث را به بیراهه نبرید این مطالبی که شما می فرمایید قبلا بار ها مورد بحث قرار گرفته .

موضوعه کنونی هدایت بهتر تالار هست این عقیده بنده هست.

1. در جذب مدیران وسواس داشته باشید تا از تنش ها جلوگیری به عمل آید.

2. برای مدیران حداقل بازه ی 2 ماهه ای را بازه ی مدیر آزمایشی قرار دهید

3. برای قسمت های مختلف بیش از حد مدیر جذب نکنید . لازم نیست مثال بزنم در بعضی از موارد کاملا مشخص است.

4. شرح وظایف مدیران دقیقا مشخص نمایید.

و....

ممنون از محمد عزیر بابت جواب ها به جا و منطقی که دادند ولی من هنوز سر بعضی از موارد قانع نشدم در مورد مدیریت جمعی کاملا موافقم چون در 3 تالار مکانیک و شهرسازی و معماری که از بهترین های تالار هستند خوب جواب داده .:icon_gol:

لینک به دیدگاه
پینیون عزیز لطفا بحث را به بیراهه نبرید این مطالبی که شما می فرمایید قبلا بار ها مورد بحث قرار گرفته .

3. برای قسمت های مختلف بیش از حد مدیر جذب نکنید . لازم نیست مثال بزنم در بعضی از موارد کاملا مشخص است.

و....

ممنون از محمد عزیر بابت جواب ها به جا و منطقی که دادند ولی من هنوز سر بعضی از موارد قانع نشدم در مورد مدیریت جمعی کاملا موافقم چون در 3 تالار مکانیک و شهرسازی و معماری که از بهترین های تالار هستند خوب جواب داده .:icon_gol:

1 - ببخشید من کی بیراهه بردم ؟

اینکه میگم چرا مراحل مدیریت رو درست اجرا نمیکنند و کمتر از 48 ساعت از انتصاب یه مدیر اخراج میشه بیراهه هست ؟

اینکه میگم چرا اول شرایط مدیریت رو نمیگن و بعد از مدیریت بالاجبار دیکته میکنن بیراهه هست ؟

نتیجش همینه که شما میگین

2 - تالار مکانیک کجاش داره جمعی مدیریت میشه ؟

تالار مکانیک 1 مدیر داره و یه همکار مدیر

هیئت علمی هم جهت اطلاع شما و هم سایر دوستان بگم که هیچگونه ابزار مدیریتی در اختیار نداره

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

اینکه میگم چرا مراحل مدیریت رو درست اجرا نمیکنند و کمتر از 48 ساعت از انتصاب یه مدیر اخراج میشه بیراهه هست ؟

اینکه میگم چرا اول شرایط مدیریت رو نمیگن و بعد از مدیریت بالاجبار دیکته میکنن بیراهه هست ؟

نتیجش همینه که شما میگین

هیئت علمی هم جهت اطلاع شما و هم سایر دوستان بگم که هیچگونه ابزار مدیریتی در اختیار نداره

نگاه کنید شما توقع ندارید که تالار مکانیک را 5 یا 6 نفر مدیریت کنند این محال هست و غیر ممکن .

پس باید 2 نفر در راس و چند نفر حامی فکری باشند هدف از ایجاد هیئت علمی به جمع گذاشتند دیدگاه ها هست نه دیکته کردن دیدگاه ها اگه 6 مدیر داشت مطمئن باشید به خاطر همین ابزار ها دیدگاه دیکته می شد. پس این که شما می گویید باید تالار مکانیک از همه لحاظ یک تیم مدیریتی چلو ببرند که شامل 6 نفر یا بیشتر باشد کاری نشدنی هست و باید این تالار را 6 یا 7 فکر جلو ببرند و دو نفر نماینده شده و این تفکرات را پیاده کنند .:icon_gol:

می گویم دارید بحث را بیراهه می برید این هست که دارید موضوعات حاشیه ای را وارد بحث می کنید.

لینک به دیدگاه
1 - ادمین جان خود شما که فیلسوف هستید و میدونید " در مثل جای هیچ مناقشه نیست "

2 - بازهم جهت روشن شدن اذهان :

شما تصور کنید میخواید یه خونه اجاره کنید .

میرین بنگاه

یه پولی میدین و یهو کلید خونه رو بهتون میدن و میگن برو تو خونه حالشو ببر

هیچ چیزیم امضا نمیکنی

از فردا دم در ورودی خونه یه کاغذ چسوبندن

روش قوانین خونه رو نوشته

خونه فقط در اختیار 2 نفر

پول اب و برق همش به عهده ی شما

حق پارکینگ ندارین

.........

واقعا عقلانیه ؟

نه خداییش میگم

خوب نه دیگه

همون موقع عقد قرارداد باید شرایط بصورت کتبی عنوان بشه و بعدش کلید خونه رو بدن به طرف

این کار رو بچه طبقه بالایی ما که 4 سالشه بلده بخدا

بعد ادمین سلحشور ما نمیدونه

من که گفتم نسبت به این قضیه که قبلش نشون ندادم اشتباه کردم.

اما مواردش غیرعقلانی نبود. در اصل همون قوانین عمومی بود. اینکه بحث و مجادله ای تو تالار بین مدیرا و با کاربرا نباشه. اینکه بحث تالار مدیرا تو همون تالار بمونه و مشابه اینها. موارد خیلی عادی و منطقی هم بود.

اما بار دیگه میگم نسبت به اینکه قبلش نشون ندادم اشتباه کردم. و خب تجربه خوبی هم بود که بیشتر حواسم جمع باشه. فکر نمیکردم نتونی اونا رو رعایت کنی و قبولش نکنی :banel_smiley_4:

و....

با قسمت هایی که قرمز کردم کاملاً موافقم :a030:

در مورد مدیر آزمایشی، عنوان آزمایشی نیست، ولی تو مواردی که نیاز هست، به شخص گفته میشه تو فلان بازه به صورت آزمایشی هستی. بعضی وقتا هم تو اون بازه فقط دسترسی مدیریتی داده میشه و عنوان همون کاربر عادی هستش.

شرح وظایف و قوانین تو یه تاپیک مجزا نوشته شده :a030:

در مورد تعداد مدیرا بستگی به تالار داره. بعضی تالارها حتی یه مدیر هم احتیاج ندارن. اما بعضی از تالارها که تالارهای اصلی انجمن هم هستن، میتونه با یه مدیر و حداکثر دو همکار اداره بشن. تو هر تالار هم بین خودشون وظایف و مسئولیت ها رو تقسیم می کنن.

نتیجش همینه که شما میگین

در مورد مدیریت جمعی که اشاره شد، منظور همون تصمیم گیری ها و صحبت هایی که برای پیشرفت هرچه بهتر تالار میشه. که این کار از تالار مکانیک شروع شد با هیئت علمی تالار شروع شد و نسبت به بقیه تالارها هم تو این زمینه موفق بوده. :a030:

لینک به دیدگاه
نگاه کنید شما توقع ندارید که تالار مکانیک را 5 یا 6 نفر مدیریت کنند این محال هست و غیر ممکن .

پس باید 2 نفر در راس و چند نفر حامی فکری باشند هدف از ایجاد هیئت علمی به جمع گذاشتند دیدگاه ها هست نه دیکته کردن دیدگاه ها اگه 6 مدیر داشت مطمئن باشید به خاطر همین ابزار ها دیدگاه دیکته می شد. پس این که شما می گویید باید تالار مکانیک از همه لحاظ یک تیم مدیریتی چلو ببرند که شامل 6 نفر یا بیشتر باشد کاری نشدنی هست و باید این تالار را 6 یا 7 فکر جلو ببرند و دو نفر نماینده شده و این تفکرات را پیاده کنند .:icon_gol:

می گویم دارید بحث را بیراهه می برید این هست که دارید موضوعات حاشیه ای را وارد بحث می کنید.

من هم نگفتم باید به هیئت علمی اختیارات مدیریتی داده بشه

البته شما در جریان نیستید ولی در ایین نامه ی تالار مکانیک در بخش وظایف هیئت علمی شدیدا با دادن اختیارات به هیئت علمی مخالفت شده ( البته وجود ایین نامه ی اجرایی مدیریتی در این انجمن بخصوص در کادر میران کل چیز غریبیست ولی تالار مکانیک پیشرو در این باب بوده )

شما در پست قبل فرمودید تالار مکانیک بطور جمعی مدیریت میشه من گفتم نه

ثانیا اگر قراره تالار نقد بشه بهتره سراغ تالاری برید که 2 تا مدیر تالار بطور همزمان داه و این چیز جالبیه که فقط بخاطر مسائل غیر علمی و بخاطر مسائل دیگه که با یکم تامل قابل درک هست بوجود اومده

من میگم چرا مدیریت کل انجمن با اینهمه مدیر فنی و مدیر اجرایی - مدیر ارشد - ناظر فنی و ... نباید بدونه که قوانین مدیریتی رو قبل از ارتقا باید ابلاغ کنه ؟

این یعنی چی ؟

یعنی اینکه اونهمه لقب و درجه و دفتر و دستک همشون دکوریه و فقط برای اینکه " بر و بچ دور هم خوش بگذره " ایجاد شده

اما یه نفر مثل " میلاد " مدیر روابط عمومی تالار مکانیک بدون هماهنگی با مدیر تالار مکانیک و هیئت علمی یهو اخراج و عزل میشه ولی برای یه عضو معمولی باید زیرتالار هیئت علمی توسط ادمین همه فن حریف اشوب بشه

این یعنی افول

لینک به دیدگاه
من که گفتم نسبت به این قضیه که قبلش نشون ندادم اشتباه کردم.

اما مواردش غیرعقلانی نبود. در اصل همون قوانین عمومی بود. اینکه بحث و مجادله ای تو تالار بین مدیرا و با کاربرا نباشه. اینکه بحث تالار مدیرا تو همون تالار بمونه و مشابه اینها. موارد خیلی عادی و منطقی هم بود.

اما بار دیگه میگم نسبت به اینکه قبلش نشون ندادم اشتباه کردم. و خب تجربه خوبی هم بود که بیشتر حواسم جمع باشه. فکر نمیکردم نتونی اونا رو رعایت کنی و قبولش نکنی :banel_smiley_4:

شما که میفرمایید همون قوانین عمومی بودن پس چرا دوباره کاری ؟

این عقلانیه ؟

تجربه ی خوبی بود ؟

دور و برتون کم مدیر باتجربه دارین ؟

بشمارم براتون ؟

مدیر فنی

مدیر ارشد

ناظر فنی

و امثالهم

یعنی هیچکدوم از این عزیزان نبودن به شما بگن ؟

اگه نبودن پس چه مدیریتیه که سر موضوع به این سادگی تشریف ندارن ؟

اگه بودن پس چرا بهتون نگفتن ؟

شایدم گفتن ولی شما بیخیالی طی کردین ؟

همیجوری دور هم باشیم و ... که نشد مدیریت ...

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
من هم نگفتم باید به هیئت علمی اختیارات مدیریتی داده بشه

البته شما در جریان نیستید ولی در ایین نامه ی تالار مکانیک در بخش وظایف هیئت علمی شدیدا با دادن اختیارات به هیئت علمی مخالفت شده ( البته وجود ایین نامه ی اجرایی مدیریتی در این انجمن بخصوص در کادر میران کل چیز غریبیست ولی تالار مکانیک پیشرو در این باب بوده )

شما در پست قبل فرمودید تالار مکانیک بطور جمعی مدیریت میشه من گفتم نه

ثانیا اگر قراره تالار نقد بشه بهتره سراغ تالاری برید که 2 تا مدیر تالار بطور همزمان داه و این چیز جالبیه که فقط بخاطر مسائل غیر علمی و بخاطر مسائل دیگه که با یکم تامل قابل درک هست بوجود اومده

من میگم چرا مدیریت کل انجمن با اینهمه مدیر فنی و مدیر اجرایی - مدیر ارشد - ناظر فنی و ... نباید بدونه که قوانین مدیریتی رو قبل از ارتقا باید ابلاغ کنه ؟

این یعنی چی ؟

یعنی اینکه اونهمه لقب و درجه و دفتر و دستک همشون دکوریه و فقط برای اینکه " بر و بچ دور هم خوش بگذره " ایجاد شده

اما یه نفر مثل " میلاد " مدیر روابط عمومی تالار مکانیک بدون هماهنگی با مدیر تالار مکانیک و هیئت علمی یهو اخراج و عزل میشه ولی برای یه عوض معمولی باید زیرتالار هیئت علمی توسط ادمین همه فن حریف اشوب بشه

این یعنی افول

من شاید در جریان امور مربوطه نباشم و لی تا آنجا که من اطلاع دارم قرار بر این نبوده و نخواهد بود که اعضا وطایف اجرایی داشته باشند .

در پست قبلی هم گفتم اعضا تنها کاری که باید انجام بدهند همفکری هست .

که این منطقی ترین روش هست .

در مورد برکناری میلاد بحث بسیار هست که اصلا هیچ ربطی به این مبحث ندارد و من حس نمی کنم شما کامل در جریان باشید پس لطفا بدون اطلاع از تمام جوانب آن قضاوت نکنید .

من هم تا آنجا که اطلاع دارم قضاوت هایم را انجام دادم و نیاز به بیان دوباره آنها نیست .

در مورد افول تالار مکانیک من چنین افولی را حس نمی کنم شاید قبلا بوده باشه ولی الان اوضاع تالار خیلی بهتر شده چون من برای کاره تاسیسات مکانیکیم خیلی به تالار سر می زدم تا حدودی از روندش راضی بودم .

اما بحث من چیز های دیگری است نه این موارد که بارها مورد بحث قرار گرفته .

بحث من تلنگری بود که زده شد و ممنون از تمام دوستان که در بحث شرکت کنند باشد که از تاریخ به بعد در انتخابات مدیران بیشتر دقت شود هم به سود ادمین و هم به سود کاربران و مدیران هست.

ممنون از پیمان و محمد و پینیون عزیز که در بحث شرکت کردند.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
من شاید در جریان امور مربوطه نباشم و لی تا آنجا که من اطلاع دارم قرار بر این نبوده و نخواهد بود که اعضا وطایف اجرایی داشته باشند .

در پست قبلی هم گفتم اعضا تنها کاری که باید انجام بدهند همفکری هست .

که این منطقی ترین روش هست .

در مورد برکناری میلاد بحث بسیار هست که اصلا هیچ ربطی به این مبحث ندارد و من حس نمی کنم شما کامل در جریان باشید پس لطفا بدون اطلاع از تمام جوانب آن قضاوت نکنید .

من هم تا آنجا که اطلاع دارم قضاوت هایم را انجام دادم و نیاز به بیان دوباره آنها نیست .

در مورد افول تالار مکانیک من چنین افولی را حس نمی کنم شاید قبلا بوده باشه ولی الان اوضاع تالار خیلی بهتر شده چون من برای کاره تاسیسات مکانیکیم خیلی به تالار سر می زدم تا حدودی از روندش راضی بودم .

اما بحث من چیز های دیگری است نه این موارد که بارها مورد بحث قرار گرفته .

بحث من تلنگری بود که زده شد و ممنون از تمام دوستان که در بحث شرکت کنند باشد که از تاریخ به بعد در انتخابات مدیران بیشتر دقت شود هم به سود ادمین و هم به سود کاربران و مدیران هست.

ممنون از پیمان و محمد و پینیون عزیز که در بحث شرکت کردند.:icon_gol:

منهم از شما ممنونم

فقط چند نکته ی کوچک :

فرمودید قرار نبوده ؟ کی قرار گذاشته ؟ کجا ؟

اگر گفتم افول منظورم تالار مکانیک نبوده بلکه برخی تالارهای دیگه بود

در مورد میلاد:

چندی پیش ادمین محترم در تالار هیئت علمی از یکی از کاربران تالار مکانیک اسم بردند و خواستند در موردش تصمیم گیری شود

سوال من اینست که چگونه در مورد یک کاربر معمولی باید در جریان باشیم ولی در مورد مدیر روابط عمومی نه ؟

من قبلا هم گفتم تا جایی که جریان عزل میلاد رو نفهمم و مدیریت همچنان بر پنهان کاری و نامحرم دانستن اعضای هیئت علمی اصرار کنند من وظیفه ی حقیقی و حقوقی خودم میدونم که بطور کامل از مدیریت روابط عمومی تالار مکانیک " میلاد " عزیز حمایت کنم .

و تا وقتی این موضوع بطور کامل روشن نشه دست بردار نیستم

در اخر :

نوعی تاکتیک هست به نام سکوت و بایکوت

یعنی کافیه کار خودتو بکنی و محیط رو بظاهر باز بزاری برای ابراز انتقادات ولی هیچ توجهی بهشون نکنی

فرمودید دوستان دیگه بیان و نظر بدن

ببیند چرا تا الان که مدیر ارشد تالار انلاین هست ولی نمیاد نظر بده

چرا سایر ناظر فنی انلاین هست ولی نمیاد نظر بده

چرا مدیر فنی و ... هستند ولی نمیان

معلومه

این همون سیاست سکوت و بایکوت هست

وقتی مدیرا نیان و پاسخگو نباشن تاپیک بعد از چند روز بایکوت میشه و میره بایگانی

موفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
منهم از شما ممنونم

فقط چند نکته ی کوچک :

فرمودید قرار نبوده ؟ کی قرار گذاشته ؟ کجا ؟

اگر گفتم افول منظورم تالار مکانیک نبوده بلکه برخی تالارهای دیگه بود

در مورد میلاد:

چندی پیش ادمین محترم در تالار هیئت علمی از یکی از کاربران تالار مکانیک اسم بردند و خواستند در موردش تصمیم گیری شود

سوال من اینست که چگونه در مورد یک کاربر معمولی باید در جریان باشیم ولی در مورد مدیر روابط عمومی نه ؟

من قبلا هم گفتم تا جایی که جریان عزل میلاد رو نفهمم و مدیریت همچنان بر پنهان کاری و نامحرم دانستن اعضای هیئت علمی اصرار کنند من وظیفه ی حقیقی و حقوقی خودم میدونم که بطور کامل از مدیریت روابط عمومی تالار مکانیک " میلاد " عزیز حمایت کنم .

و تا وقتی این موضوع بطور کامل روشن نشه دست بردار نیستم

در اخر :

نوعی تاکتیک هست به نام سکوت و بایکوت

یعنی کافیه کار خودتو بکنی و محیط رو بظاهر باز بزاری برای ابراز انتقادات ولی هیچ توجهی بهشون نکنی

فرمودید دوستان دیگه بیان و نظر بدن

معلومه

این همون سیاست سکوت و بایکوت هست

وقتی مدیرا نیان و پاسخگو نباشن تاپیک بعد از چند روز بایکوت میشه و میره بایگانی

موفق باشید:icon_gol:

قضیه میلاد و n قضیه دیگر اخراج در این تالار که من تا حدودی در جریان هستم را در همین انتخاب مدیران بسیار جستجو کردم و واقعا این تنش ها و سو تعبیر ها و بیراهه رفتن ها تالار از هم نقیصه نشات می گیرد شما مختارید قضیه میلاد را پی بگیرید و من هم از مدیران می خوام تا آنجا که می شود قضیه را شفاف سازی کنند ولی من خلاف شما فکر می کنم و در قضیه میلاد خود میلاد را مقصر می دانم ..

در مورد شرکت نکردند مدیران دیگر من هم با شما موافقم باید ان ها هم نظرات خود را بیان کنند.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

وظایف بنده در این محدوده نیست و تنها مسئولیت من نظارت بر امور افراد آنلاین و جلوگیری از حملات هکرها , تامین امنیت سایت و مشاوره در زمینه تغییرات سرور هستش و اصولا من در جریانات داخلی تالارها یا مدیریتی دخالت نمیکنم چون اصلا توی شرح وظایف من نیست و علاقه هم به اظهار نظر در رابطه این موضوعات ندارم.......

بقیه دوستان هم حتما دلیلی داشته که سکوت کردند و گرنه علتش بی توجهی به امورات سایت نبوده.......

مدیر ارشد سایت در عرض یک روز برای تاپیکهای سایت نزدیک به 200 برچسب روی میزنه این کجاش عدم توجهه ؟

مدیر فنی هم روی مسائل خاص خودش تمرکز میکنه و همینطور مشاور سایت..

حتی محمد هم روزهایی بوده که تا خود صبح مشغول تنظیمات سایت بوده و خیلی از جریانات مدیریتی که من نمیتونم بیان کنم.......

نباید بی انصافی کرد و با چند مشکل خاص سیاست سکوت رو به منظور اتهام پیش کشید.....

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
وظایف بنده در این محدوده نیست و تنها مسئولیت من نظارت بر امور افراد آنلاین و جلوگیری از حملات هکرها , تامین امنیت سایت و مشاوره در زمینه تغییرات سرور هستش و اصولا من در جریانات داخلی تالارها یا مدیریتی دخالت نمیکنم چون اصلا توی شرح وظایف من نیست و علاقه هم به اظهار نظر در رابطه این موضوعات ندارم.......

بقیه دوستان هم حتما دلیلی داشته که سکوت کردند و گرنه علتش بی توجهی به امورات سایت نبوده.......

مدیر ارشد سایت در عرض یک روز برای تاپیکهای سایت نزدیک به 200 برچسب روی تاپیکا میزنه این کجاش عدم توجهه ؟

مدیر فنی هم روی مسائل خاص خودش تمرکز میکنه و همینطور مشاور سایت..

حتی محمد هم روزهایی بوده که تا خود صبح مشغول تنظیمات سایت بوده و خیلی از جریانات مدیریتی که من نمیتونم بیان کنم.......

نباید بی انصافی کرد و با چند مشکل خاص سیاست سکوت رو به منظور اتهام پیش کشید.....

منم موافقم ..

البته این حرف های من به مدیران ارشد تالار بر نمی گرده .

چون تا آنجا که من در جریان هستم حداکثر تلاش خود را برای بهبود تالار به خرج می دهند .

ولی در مورد مدیران و همکاران دیگر واقعا باید فکری درست و به جا کرد .. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

پینیون شرمنده اگه این دفعه قراره لحنم مثل خودت تند باشه:

مثل اینکه شما فقط چیزایی که دوست داری رو می شنوی یا خودتو میزنی به کوچه علی چپ و هر حرفم رو باید 20 دفعه واست تکرار کنم.

برای بار n ام: انتخاب همکار مدیر به عهده مدیر تالاره

یعنی به پیشنهاد جاوید، همکار مدیر شدی. دیگه تو اون لحظه به قول تو این دفتر و دستک نمیان تو گوشم بخونن یادت نره قوانینو قبلش نشون بدیا. این سهل انگاری خودم بود که قبلش نشون ندادم و n بار گفتم اشتباه کردم.

در مورد میلادم فکر کنم انقدر گفتم دیگه دهنم مو در آورد. هنوزم پستام تو هیئت علمی تالار مکانیک هست و سجاد فیلابی عزیز هم اون بند قانون رو بهت نشون داد.

قانون شماره 4) هرگونه بحث و مشاجره ای بین مدیران و همکاران با کاربران یا با یکدیگر ممنوع می باشد و در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن محق بودن طرف با شخص برخورد خواهد شد.
یکی از برخوردام که آخر همون قانون آورده شده، برکناری از مدیریت بوده. بسته به میزان و نوع تخلفش.

این دیگه به مدیر یا همکارش یا اعضای هیئت علمی مربوط نمیشه که چه تصمیمی در مورد چه فردی گرفته میشه. وظایف هیئت علمی یه تالار هم فکر کنم تو این زمینه مشخصه.

مدیرا مسئولیتی واسه پاسخگویی ندارن. هرکس وظایفش مشخصه. اگرم میان نظر لطفشونه. مسئول پاسخگویی در این زمینه من باید باشم. پس الکی مثل روال همیشگی خودت که دیگه عادی شده نمیخواد شلوغش کنی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...