رفتن به مطلب

انتقاد کاربرا نسبت به مدیرا

ارسال های توصیه شده

خیلی ها این تاپیک رو نمی بینن.

شاید بهتر باشه تو دفتر مدیریت تالار یا خصوصی به افرادی که مدنظرت هست گفته بشه.

چون انتقادی که مستقیم و با نیت بهبود عملکرد مدیر گفته بشه اثرش بیشتر از انتقاد غیرمستقیمه. انتقاد و صحبت غیرمستقیم، اگه دیده هم بشه نه تنها توجهی نمیشه شاید اثر عکس هم داشته باشه. :a030:

خوب اگه نظرت اینه که مستقیم باشه چرا همینجا مورد خطلاب قرار ندهم؟؟

لینک به دیدگاه
:ws3:

من چند بار تاپیک زدم فکر کنم خارج قوانین بووود سری قفل شد:ws3:

خوب میشه برای بقیه هم قفل شه!

واقعا یه بحثایی مطرح میشه خیلی بیخوده:ws3:

تاپیکهایی که خارج از چهار چوب قوانین باشند سریع بسته میشه (البته بعد از ورود ما) در مورد اینکه فکر میکنید اجهاف میشه و فقط تاپیک شما بسته میشه بد نیست یه سر به این دوستان بزنید سارا افشار- پسر ایرانی- دانیلو-مهندس خوش فکر- البرز راد- بهار (خواهرم)-وخیلی از دوستهای دیگمون که تاپیکاشون متاسفانه بسته شد اگر تاپیکی از نظر هر کاربر بی مورد و خارج از چهار چوب قوانین بود میتونه گزارش بده و بعد از مشورت با تیم مدیران آزاد تصمیم گیری میکنیم در مورد تاپیک خیالتون راحت باشه قاون برای همه یکی هست من خودم چند وقت پیش دو تا تاپیک استارت کردم تکراری بود بلافاصله بستم حتی خودم هم در این موارد مثل کاربران معمولی هستم و هیچ فرقی ندارم محمد جان شرمنده باز جواب دادم اگه دوست داری پستها رو ادغام کن در دفتر تالار

لینک به دیدگاه

ضمنا" این تاپیک رو باید به همه مدیران معرفی کنی تا اونا حتما" حتما" حتما" بیان و مرور کنند...

هر روز باید به اینجا سر بزنند

لینک به دیدگاه

خب من گفتم اگه میخوای شخص بفهمه. چون غیرمستقیم گفتی و گفتی که خودشون می فهمن. که منم گفتم همه چک نمی کنن این تاپیک رو.

اونم پیشنهاد بود واسه سازنده تر بودن انتقاد. انتقادی که دوستانه و مستقیم به خود شخص گفته بشه و به ویژه راهکاریم واسش ارائه بشه، سازندگی بیشتری داره.

مرز انتقاد با شکایت هم تو همینه :a030:

تاپیکهایی که خارج از چهار چوب قوانین باشند سریع بسته میشه (البته بعد از ورود ما) در مورد اینکه فکر میکنید اجهاف میشه و فقط تاپیک شما بسته میشه بد نیست یه سر به این دوستان بزنید سارا افشار- پسر ایرانی- دانیلو-مهندس خوش فکر- البرز راد- بهار (خواهرم)-وخیلی از دوستهای دیگمون که تاپیکاشون متاسفانه بسته شد اگر تاپیکی از نظر هر کاربر بی مورد و خارج از چهار چوب قوانین بود میتونه گزارش بده و بعد از مشورت با تیم مدیران آزاد تصمیم گیری میکنیم در مورد تاپیک خیالتون راحت باشه قاون برای همه یکی هست من خودم چند وقت پیش دو تا تاپیک استارت کردم تکراری بود بلافاصله بستم حتی خودم هم در این موارد مثل کاربران معمولی هستم و هیچ فرقی ندارم محمد جان شرمنده باز جواب دادم اگه دوست داری پستها رو ادغام کن در دفتر تالار

چون میدونستم میای می بینی، دیگه منتظر شدم خودت بیای :ws3:

ضمنا" این تاپیک رو باید به همه مدیران معرفی کنی تا اونا حتما" حتما" حتما" بیان و مرور کنند...

هر روز باید به اینجا سر بزنند

مدیرا موظف نیستن که این تاپیک رو هر روز ببینن :ws52:

هر مدیر دفتر مدیریت داره. معمولاً موضوعی باشه مستقیم تو دفتر مدیریت تالار گفته میشه.

اینجا در اصل جاییه که ادمین و مدیرای ارشد ببینن فقط. :w16:

لینک به دیدگاه
انتقاد من از برخورد برخي مديران هستش كه انگار ما كاربراي عادي هيچي نمي فهميم.

با تشكر

یاد این سریال طنز افتادم که هرچی شوهران به خانم هاشون میگفتند میفهمین که:

خانم ها جواب میدادند،آره بابا میفهمیم،نفهم نیستیم که..... :ws37:

البته من معتقدم این مهرشاد هیچی نوفهمه..... :JC_thinking:

لینک به دیدگاه

مرسی از توضیحاتت.آره محمد جان اگه خواستی ادغام کن

لینک به دیدگاه

خوب من اسم میبرم دیگه

حالا خواستند بیان بخوننند خواستند هم نخونند!!!

انتقاد اول من به پولاریس هستش که برخورد خیلی خیلی خشکی با کاربرا داره...

ولی غافل از اینکه نمیدونه اینجا یه جای مجازیه...

بدون اینکه چیزی بگه و دلیلی بیاره سریع پست ها رو حذف میکنه و میفرسته به دیار باقی.

یکی دیگه از برخوردهای تحقیر آمیز برمیگرده به خود ادمین (محمد)

در همین صفحه اگه توجه کنید با چه لحنی جواب من رو داده...

من رفتار محمد دیگه دستمه... وقتی از اون شکلک (:a030:) استفاده میکنه یاد اون بحثش با مهندس ورپشتی میفتم. کلا همیشه در بحث ها سعی میکنه با این شکلک ها طرف رو ضایع کنه.

آقای محمد خان همه ما بالای 20 سال سن داریم و قشنگ مرز خیلی چیزها رو میفهمیم.

این طرز صحبت برای مدیر ارشد خیلی دور از انتظار است.

انتقاد بعدی به مهناز مدیر تالار معماری هستش...

کلا هر از چند گاهی میبینه همه چی یک نواخت شده یهویی میزنه تو خط جلب توجه. چند باری غیر مستقیم بهش گفتم ولی....

این دفعه خیلی رفتارش نسبت به همیشه فرق داشت .. خیلی میزان توهمش زیادتر شده بود.

این انتقاد بیشتر به دلیل نوع صحبتش در 2-3 روز پیش با خودم هستش. (به عنوان یک کاربر عادی)

انتقاد بعدی رو بعدا میگم!!

لینک به دیدگاه
یاد این سریال طنز افتادم که هرچی شوهران به خانم هاشون میگفتند میفهمین که:

خانم ها جواب میدادند،آره بابا میفهمیم،نفهم نیستیم که..... :ws37:

البته من معتقدم این مهرشاد هیچی نوفهمه..... :JC_thinking:

:banel_smiley_4:

منظور؟

لینک به دیدگاه
خوب من اسم میبرم دیگه

حالا خواستند بیان بخونننخواستند هم نخونند!!!

انتقاد اول من به پولاریس هستش که برخوردش خیلی خیلی خشکی با کاربرا داره...

ولی غافل از اینکه نمیدونه اینجا یه جای مجازیه...

بدون اینکه چیزی بگه و دلیلی بیاره سریع پست ها رو حذف میکنه و میفرسته به دیار باقی.

یکی دیگه از برخوردهای تحقیر آمیز برمیگرده به خود ادمین (محمد)

در همین صفحه اگه توجه کنید با چه لحنی جواب من رو داده...

من رفتار محمد دیگه دستمه... وقتی از اون شکلک (:a030:) استفاده میکنه یاد اون بحثش با مهندس ورپشتی میفتم. کلا همیشه در بحث ها سعی میکنه با این شکلک ها طرف رو ضایع کنه.

آقای محمد خان همه ما بالای 20 سال سن داریم و قشنگ مرز خیلی چیزها رو میفهمیم.

این طرز صحبت برای مدیر ارشد خیلی دور از انتظار است.

انتقاد بعدی به مهناز مدیر تالار معماری هستش...

کلا هر از چند گاهی میبینه همه چی یک نواخت شده یهویی میزنه تو خط جلب توجه. چند باری غیر مستقیم بهش گفتم ولی....

این دفعه خیلی رفتارش نسبت به همیشه فرق داشت .. خیلی میزان توهمش زیادتر شده بود.

این انتقاد بیشتر به دلیل نوع صحبتش در 2-3 روز پیش با خودم هستش. (به عنوان یک کاربر عادی)

انتقاد بعدی رو بعدا میگم!!

من که تو اکثر پستام از این شکلک استفاده می کنم :w58: یکی از شکلکایی هست که خیلی زیادم استفاده میکنم :ws3:

هدف به کاربردن این شکلک تو بحثای جدی هم اینه که چون فضا مجازی هستش و ارتباط فقط از طریق نوشته، از اون متن برداشت خشک نشه و نگن که طرف انگار دعوا داره.

چون وقتی هم که شکلک استفاده نمی کنم، میگن حالا چیه دعوا داری :ws3:

من الان باز پستامو این صفحه خوندم، واضح مشخص کن ببینم کجا هدفم ضایع کردن بوده :banel_smiley_4:

الان خوبه که منم بیام بگم توهم زدی؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
چيزي گفته نشه بهتره.

آخر سر خودم متهم ميشم

همین الانش هم متهمی. :w16:

به نظرم اول باید اسمت را به مهرشاد تغییر دهند،سپس اخراجت کنند و آواتارت را به صلیب بکشند.

تا هر کس وارد انجمن شود،دیدن این صحنه سبب درس عبرتش شود. :zadan:

لینک به دیدگاه
انتقاد که زیاده

ولی الان می خوام بدونم چرا ziza رفت گفته بود مدیران ارشد دلیلشو میدونن

متأسفانه به خاطر مشکل شخصی که با یکی از دوستان دیگه پیدا کرد و کشوندن این مشکل شخصی به انجمن و حرف هایی که بینشون زده شد تو انجمن و تخلف از قوانین مدیریتی مجبور شدیم علی رغم فعالیت های خوب هر دو نفر و زحمات زیادشون نتونیم به عنوان مدیر در خدمتشون باشیم.

که البته این مسئله هم باعث شد که هیچ کدوم هم نخوان که به عنوان مدیر بازنشسته یا کاربر معمولی فعالیتشون رو ادامه بدن.

این تو دفتر مدیریت پرسیده میشد بهتر بود :ws3:

لینک به دیدگاه
متأسفانه به خاطر مشکل شخصی که با یکی از دوستان دیگه پیدا کرد و کشوندن این مشکل شخصی به انجمن و حرف هایی که بینشون زده شد تو انجمن و تخلف از قوانین مدیریتی مجبور شدیم علی رغم فعالیت های خوب هر دو نفر و زحمات زیادشون نتونیم به عنوان مدیر در خدمتشون باشیم.

که البته این مسئله هم باعث شد که هیچ کدوم هم نخوان که به عنوان مدیر بازنشسته یا کاربر معمولی فعالیتشون رو ادامه بدن.

این تو دفتر مدیریت پرسیده میشد بهتر بود :ws3:

دفتر مدیریت بهتر بود ولی چه کنیم که تازه کاریمو توجیح نیستیم

حالا به دلیل فعالیتی که داشتن چه اقداماتی برای این که از انجمن نرن انجام شد

لینک به دیدگاه
دفتر مدیریت بهتر بود ولی چه کنیم که تازه کاریمو توجیح نیستیم

حالا به دلیل فعالیتی که داشتن چه اقداماتی برای این که از انجمن نرن انجام شد

خیلی سعی شد با صحبت و به صورت خصوصی مشکل رو حل کنیم و در نهایت خواستیم که با معذرت خواهی همه چی تموم بشه، ولی خب متأسفانه راضی به معذرت خواهی کردن هم نشد

لینک به دیدگاه
من که تو اکثر پستام از این شکلک استفاده می کنم :w58: یکی از شکلکایی هست که خیلی زیادم استفاده میکنم :ws3:

هدف به کاربردن این شکلک تو بحثای جدی هم اینه که چون فضا مجازی هستش و ارتباط فقط از طریق نوشته، از اون متن برداشت خشک نشه و نگن که طرف انگار دعوا داره.

چون وقتی هم که شکلک استفاده نمی کنم، میگن حالا چیه دعوا داری :ws3:

من الان باز پستامو این صفحه خوندم، واضح مشخص کن ببینم کجا هدفم ضایع کردن بوده :banel_smiley_4:

الان خوبه که منم بیام بگم توهم زدی؟ :banel_smiley_4:

http://www.noandishaan.com/forums/showpost.php?p=623829&postcount=844

http://www.noandishaan.com/forums/showpost.php?p=622989&postcount=833

http://www.noandishaan.com/forums/showpost.php?p=623101&postcount=835

http://www.noandishaan.com/forums/showpost.php?p=623438&postcount=840

اینها رو من منظورم آقای مدیر ارشد

لینک به دیدگاه

ببین جناب محمد خان

توهم میدونی یعنی چی؟؟

یعنی اینکه خودت تنها یه جا نشسته باشی.. بزنی پشت گوش خودت و سریع برگردی بگی: کی بود؟؟

به این میگن توهم!!

وقتی مدیر تالار معماری میگم توهم زده به این دلیل که حالا با هر کسی هم درگیر شده باشه.. چرا جوا همه رو با بداخلاقی میده؟؟؟ مگه من اذیتش کردم؟؟ مگه بهش توهین کردم؟؟؟

من توهم نزدم...

ضمن اینکه دفاع از مدیران از وظایف مدیران است!!

فراموش نشه اون همه من دفاع کردم الکی از ایشون که آخرشم من اخطار گرفتم!!!

لینک به دیدگاه

حالا این شد. :a030: تو صفحه قبل رو مثال زدی. که من تو صفحه قبل هیچ برخوردی که بخوام کسی رو ضایع کنم نداشتم.

من با مهندس ورپشتی تو موضوعات مختلف زیاد بحثمون شده. قبلاً تو اکثر مواقع خیلی خشک و بدون شکلک جواب میدادم. تیپ دعوا :ws3: الانم تو قسمت بایگانی تخلفات هست نمونش که شدتش چطور بوده.

اما وقتی می دیدم تیک کنایه صحبت میکنه منم به همون سبک کنایه جواب دادم و سعی کردم با به کار بردن شکلک ها از شدتش کم کنم. فقط این شکلک :a030: نبوده. از شکلک گل گرفته تا :ws3: و .....

مگه اینکه بگیم اصلاً شکلکی استفاده نکنم. :ws3:

پس به کار بردن شکلک نشونه ضایع کردن و تیکه انداختن و اینا نیست.

خود متن هستش که مهمه. تو همون لینکایی که دادی رو بدون شکلک بخون. حالت دعوا هم بهت دست میده. اونوقت ببین چه تأثیری میذاشت. :icon_pf (34):

تو آخرین پستم هم تو اون بحث از همه دوستان عذر خواستم بابت اون صحبتا.

http://www.noandishaan.com/forums/showpost.php?p=623829&postcount=844

ببین جناب محمد خان

توهم میدونی یعنی چی؟؟

یعنی اینکه خودت تنها یه جا نشسته باشی.. بزنی پشت گوش خودت و سریع برگردی بگی: کی بود؟؟

به این میگن توهم!!

وقتی مدیر تالار معماری میگم توهم زده به این دلیل که حالا با هر کسی هم درگیر شده باشه.. چرا جوا همه رو با بداخلاقی میده؟؟؟ مگه من اذیتش کردم؟؟ مگه بهش توهین کردم؟؟؟

من توهم نزدم...

ضمن اینکه دفاع از مدیران از وظایف مدیران است!!

فراموش نشه اون همه من دفاع کردم الکی از ایشون که آخرشم من اخطار گرفتم!!!

اخطارت به خاطر دفاع کردن نبود :banel_smiley_4:

امیررضا هم اخطار گرفت. واسه اونم به خاطر دفاع نبود.

دفاع هم که جز وظایف نیست. پشتیبانی مدیرا از هم جز وظایفه. یعنی مثلاً یه مدیری یا همکاری میاد یه تاپیکی رو میزنه یا تاپیکی رو قفل میکنه، همکارش بیاد تو همون فضای عمومی بگه تو چرا این تاپیک رو زدی یا چرا این تاپیکو قفل کردی و امثالش. اینا رو تو خصوصی حلش کنن.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

انتقادی که من نسبت به عملکرد مدیر محترم سایت دارم اینست که:

آیا این سایت وبلاگ شخصی یکسری افراد است یا محلی برای بحث و گفتگو؟

متاسفانه یکی دو نفری در این انجمن هستند، که در تالارهایی تاپیک هایی میزنن و فقط خودشون را صاحب حق میدونن که در اون تاپیک ها اظهار نظر کنند.

خواهشا جلوی این تاپیک ها گرفته بشه.

تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط تالار گاه نوشته های نواندیشانی ها و ادبیات است که افراد اگر بخوان میتونن تاپیکی را با سلیقه خودشون پیش ببرن و کسی حق نداره بره اونجا اظهار نظر کنه.

اما اینکه افرادی بیان در تالارهایی چون گفتگوی آزاد، تالار مذهبی، تاریخ و.... تاپیک هایی ایجاد کنن و یکطرفه مطلب بنویسند هرکس هم خواست جواب بده بهش توهین کنند و بگن این تاپیک برای بحث نیست، بسیار نامناسب است.

خواهشا با چنین کاربرانی برخورد قاطع صورت گرفته و اونها را تشویق به نوشتن در وبلاگ های شخصی خودشون بکنید.

که اگر کسی خوشش اومد بره نظریات اونها رو مطالعه کنه.

این انجمن همگانی است.

با تشکر.

لینک به دیدگاه
انتقادی که من نسبت به عملکرد مدیر محترم سایت دارم اینست که:

آیا این سایت وبلاگ شخصی یکسری افراد است یا محلی برای بحث و گفتگو؟

متاسفانه یکی دو نفری در این انجمن هستند، که در تالارهایی تاپیک هایی میزنن و فقط خودشون را صاحب حق میدونن که در اون تاپیک ها اظهار نظر کنند.

خواهشا جلوی این تاپیک ها گرفته بشه.

تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط تالار گاه نوشته های نواندیشانی ها و ادبیات است که افراد اگر بخوان میتونن تاپیکی را با سلیقه خودشون پیش ببرن و کسی حق نداره بره اونجا اظهار نظر کنه.

اما اینکه افرادی بیان در تالارهایی چون گفتگوی آزاد، تالار مذهبی، تاریخ و.... تاپیک هایی ایجاد کنن و یکطرفه مطلب بنویسند هرکس هم خواست جواب بده بهش توهین کنند و بگن این تاپیک برای بحث نیست، بسیار نامناسب است.

خواهشا با چنین کاربرانی برخورد قاطع صورت گرفته و اونها را تشویق به نوشتن در وبلاگ های شخصی خودشون بکنید.

که اگر کسی خوشش اومد بره نظریات اونها رو مطالعه کنه.

این انجمن همگانی است.

با تشکر.

ساناز جان اولا ایجاد هر تاپیکی که با قوانین تالارها مغایرت نداشته باشه آزاده.

دوما اگر قراره در تاپیک دیگران اظهار نظری بکنید باید با احترام به استارتر تاپیک و عقایدش وارد اون بحث بشید. و استارتر هم موظف هست جانب احترام را برای تمام بازدید کنندگان تاپیک حفظ کنه.

ضمن اینکه خط مشی مدیریتی سایت در تشخیص احترام به عقاید کاربران ورای آنچیزی هست که در تاپیک احترام به عقاید دیگران در حال بحث و گفتگو هست.

مستدام باشید. :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...