رفتن به مطلب

انتقاد کاربرا نسبت به مدیرا

ارسال های توصیه شده

من برای این سایت متاسفم که مدیر ارشدش ژست روشنفکری میگیره ولی در حقیقت دزد مطلبه و هیچی از خودش نداره که ارائه بده و در مقابل حرفی هم که بحق میشنوه تنها کاری که از دستش برمیاد بن کردن کاربره چند بار به کاربر(ایشون در نظر من کاربر عادی هستن هرچند همین عنوان براشون زیادیه)علیرضا هاشمی مدیر به اصطلاح ارشدتون گفتم که برادر من وقتی داری مطلبی میذاری حتما منبعشم ذکر کن ولی جوابی که گرفتم چه در عمومی و چه در خصوصی توهین و تهدید به بن شدن بود که متاسفانه دیروز انجام شد دوباره اکانت ایجاد کردم که حرف آخرمو بزنم اگر گوش شنوایی هست که بشنوه اولا سعی کنین به افراد دزد و سودجو پست و مقام ندین همین افراد عقده ای اگه پس فردا در اجتماع به مقامی برسن دهن ملتو صاف میکنن

دوما فکر میکردم مدیریت اینجا چیزی به نام گوش شنوا داشته باشه که اگه کاربر پیشنهادی یا انتقادی داشت رسیدگی شه که متاسفانه خیال خامی بیش نبود نمونه های زیادی برای اون دارم

متاسفانه وجود چنین افراد شیادی در سایت باعث نهادینه شدن دزدی مطلب در سایت شده نمونه اون هم چندین تاپیک بدون منبع تو تالار صنعت خودرو بود که باز اونجا هم تذکر دادم

امیدوارم بچه هایی که اینجا با خالصانه ترین نیات فعالیت میکنن شاهد جواب خوبی از جانب تیم مدیریت علی الخصوص کاربر علیرضا هاشمی (که هم عنوان مدیریت و هم عنوان ارشدیت براشون سنگینی میکنه)باشن. . .من به درک:ws3:

منم واسه شما متأسفم که ژست مظلوم نمایی میگیرین در حالیکه توهیناتون تو پیغام خصوصی گزارش شده، حداقل دوستانی که به بخش گزارشات تخلف دسترسی دارن به خوبی در جریانش هستن.

توهینی که در قبال تذکر خیلی محترمانه و دوستانه ای بود مبنی بر اینکه تو تالارای تخصصی پست بیهوده زیاد نزدید و زیاد اسپم نکنید.

شما که میگین فروم نویسی بلدین و مدیر بودین! باید خودتون بهتر درک کنین نه اینکه بخواین توهین کنین. ایشالا الان وقتتون باز آزادتر میشه و بهتر می تونین به فروم داریتون برسین :whistle:

و بیشتر متأسفم که توهینای بیشترو تو اینجا ادامه دادین و اخراجتون هم با وجود این توهینا و ساخت اکانت مجدد دیکتاتوری میدونین. خیلی جالبه. اگه این دیکتاتوریه، پس خوشحالم که یه دیکتاتورم :w02:

خیلی جالبه! خیلی گشتم که لااقل یه پست از علیرضا تو بخش صنعت خودرو پیدا کنم. اما کلاً حتی یه پست هم نبود :ws3:

در ضمن گفتیم انتقاد، نگفتیم توهین.

لینک به دیدگاه

محمد جان

من یه انتقاد دارم به خودت!:ws3:

شما چه مهندس شهرسازی هستی که رویت بلد نیستی عاخه!!!!:ws28::ws3::ws3:

لینک به دیدگاه
محمد جان

من یه انتقاد دارم به خودت!:ws3:

شما چه مهندس شهرسازی هستی که رویت بلد نیستی عاخه!!!!:ws28::ws3::ws3:

:icon_pf (34): بابا وقتی با نرم افزارای دیگه کارم راه میفته، میخواستم چیکار.

البته شنیدم فضاش یه چیزی بین کد و 3d max هست و راحتم هست کار کردن باهاش. ولی خب لازم نداشتم :ws3:

بیشتر معمارا استفاده میکنن و به کارشون میاد :ws3:

حالا باز به رخمون بکشا :ws3:

لینک به دیدگاه
من برای این سایت متاسفم که مدیر ارشدش ژست روشنفکری میگیره ولی در حقیقت دزد مطلبه و هیچی از خودش نداره که ارائه بده و در مقابل حرفی هم که بحق میشنوه تنها کاری که از دستش برمیاد بن کردن کاربره چند بار به کاربر(ایشون در نظر من کاربر عادی هستن هرچند همین عنوان براشون زیادیه)علیرضا هاشمی مدیر به اصطلاح ارشدتون گفتم که برادر من وقتی داری مطلبی میذاری حتما منبعشم ذکر کن ولی جوابی که گرفتم چه در عمومی و چه در خصوصی توهین و تهدید به بن شدن بود که متاسفانه دیروز انجام شد دوباره اکانت ایجاد کردم که حرف آخرمو بزنم اگر گوش شنوایی هست که بشنوه اولا سعی کنین به افراد دزد و سودجو پست و مقام ندین همین افراد عقده ای اگه پس فردا در اجتماع به مقامی برسن دهن ملتو صاف میکنن

دوما فکر میکردم مدیریت اینجا چیزی به نام گوش شنوا داشته باشه که اگه کاربر پیشنهادی یا انتقادی داشت رسیدگی شه که متاسفانه خیال خامی بیش نبود نمونه های زیادی برای اون دارم

متاسفانه وجود چنین افراد شیادی در سایت باعث نهادینه شدن دزدی مطلب در سایت شده نمونه اون هم چندین تاپیک بدون منبع تو تالار صنعت خودرو بود که باز اونجا هم تذکر دادم

امیدوارم بچه هایی که اینجا با خالصانه ترین نیات فعالیت میکنن شاهد جواب خوبی از جانب تیم مدیریت علی الخصوص کاربر علیرضا هاشمی (که هم عنوان مدیریت و هم عنوان ارشدیت براشون سنگینی میکنه)باشن. . .من به درک:ws3:

واقعا برات متاسفم که اینقدر عقده ای هستی و با فحش ناموس دادن بچگی تو نشون دادی پیغام خصوصی جدیدت رو اینقدر زشت و بی شرمانه بود گزارش نتونستم بدم چون برخلاف تو 4 تا انسان مشاهده میکردند وپیغامت رو فقط برای مدیریت کل فرستادم با اینکارت نشون دادی که احمقی بیش نیستی و درقبال یه تذکر تمام ماهیت خودت رو نشون دادی شما مطمئن باش با داشتن ip مجبوری میشی پاسخگوی فحشایی که دادی باشی

از این به بعد امثال کاربری مثل شما بخواد یه فروم رو بگند بکشه از راه قانونی سایت وارد میشه

حالا برو دنبال اینکه فحش جدید یاد بگیری چون اینقدری مرد نبودی که تو این سایت فعالیت کنی این سایت و اعضاش حرمت دارندو عضو بودن اینجا معرفت میخواد و امثال افرادی مثل تو جاشون همون چاله میدونه و سرکوچه با این کارت نشون دادی تو زندگی واقعیتم آدم ضعیفی بیش نیستی

لینک به دیدگاه
واقعا برات متاسفم که اینقدر عقده ای هستی و با فحش ناموس دادن بچگی تو نشون دادی پیغام خصوصی جدیدت رو اینقدر زشت و بی شرمانه بود گزارش نتونستم بدم چون برخلاف تو 4 تا انسان مشاهده میکردند وپیغامت رو فقط برای مدیریت کل فرستادم با اینکارت نشون دادی که احمقی بیش نیستی و درقبال یه تذکر تمام ماهیت خودت رو نشون دادی شما مطمئن باش با داشتن ip مجبوری میشی پاسخگوی فحشایی که دادی باشی

از این به بعد امثال کاربری مثل شما بخواد یه فروم رو بگند بکشه از راه قانونی سایت وارد میشه

حالا برو دنبال اینکه فحش جدید یاد بگیری چون اینقدری مرد نبودی که تو این سایت فعالیت کنی این سایت و اعضاش حرمت دارندو عضو بودن اینجا معرفت میخواد و امثال افرادی مثل تو جاشون همون چاله میدونه و سرکوچه با این کارت نشون دادی تو زندگی واقعیتم آدم ضعیفی بیش نیستی

حالا جوش نیار مدیر ارشد فحاشیم شده باشه نوش جونت چون یه دزد باید بیشتر از اینا بشنوه.کسی که مطلب دیگرونو بدون ذکر نام اونا کپی میکنه و بعدش توقع داره مطالب این سایت با ذکر نام کپی بشه یک شیاد بیش نیست.خیلی جالبه موارد زیادی از بچه های سایت دیدم که تعداد پستاشون سر به فلک میرسه ولی هیچ عنوانی نصیبشون نشده ولی کاربر علیرضا هاشمی با4000تا پست مدیر ارشده توصیه ای که به کاربرا میتونم بکنم اینه که با یه مشت دزد همکاری نکن تا علمشون عمرشون و داشته هاشونو یه دزد به یغما نبره .بله کسی که با رفیق بازی اومده ارشد شده واسه ما بهتر از این نمیتونه صحبت کنه

جهت اطلاع کاربرا میگم من به این آقا تذکر دادم که تاپیک بدون منبع نزنه از سر لجبازی تاپیک رو بدون منبع درست درمون میزنه و تو عمومی و خصوصی تهدید و توهین میکنه و درنهایتم بعد از اینکه جوابشو گرفت آدمو بن میکنه امثال این آدم محیط نت رو به لجن کشوندن کسی که حتی جرات اینو نداره تا صحبتای مخالفشو بشنوه اول بن میکنه و بعد مثل یه شیرررر میاد هرچی دلش میخواد میگه بچه فکر کردی کی هستی؟اصلا میدونی با کی طرفی؟تو منو نمیشناسی ولی من تو رو خیلی خوب میشناسم و آمار کثافت کاریاتو دارم الکی تز روشنفکری نیا واسه من دزد کثیف

لینک به دیدگاه
حالا جوش نیار مدیر ارشد فحاشیم شده باشه نوش جونت چون یه دزد باید بیشتر از اینا بشنوه.کسی که مطلب دیگرونو بدون ذکر نام اونا کپی میکنه و بعدش توقع داره مطالب این سایت با ذکر نام کپی بشه یک شیاد بیش نیست.خیلی جالبه موارد زیادی از بچه های سایت دیدم که تعداد پستاشون سر به فلک میرسه ولی هیچ عنوانی نصیبشون نشده ولی کاربر علیرضا هاشمی با4000تا پست مدیر ارشده توصیه ای که به کاربرا میتونم بکنم اینه که با یه مشت دزد همکاری نکن تا علمشون عمرشون و داشته هاشونو یه دزد به یغما نبره .بله کسی که با رفیق بازی اومده ارشد شده واسه ما بهتر از این نمیتونه صحبت کنه

جهت اطلاع کاربرا میگم من به این آقا تذکر دادم که تاپیک بدون منبع نزنه از سر لجبازی تاپیک رو بدون منبع درست درمون میزنه و تو عمومی و خصوصی تهدید و توهین میکنه و درنهایتم بعد از اینکه جوابشو گرفت آدمو بن میکنه امثال این آدم محیط نت رو به لجن کشوندن کسی که حتی جرات اینو نداره تا صحبتای مخالفشو بشنوه اول بن میکنه و بعد مثل یه شیرررر میاد هرچی دلش میخواد میگه بچه فکر کردی کی هستی؟اصلا میدونی با کی طرفی؟تو منو نمیشناسی ولی من تو رو خیلی خوب میشناسم و آمار کثافت کاریاتو دارم الکی تز روشنفکری نیا واسه من دزد کثیف

کلا یکی که نمیتونه هیچ کاری کنه آخرش شروع میکنه به فحش دادن تو که از همون اول ماهیت خودتو نشون دادی

ارزش نداری که بخوام جوابتو بدم خودتم خسته نکن اینجا همه منو میشناسن :ws3:

یه چیزی بگم خوشت بیاد فکر کنم

من که الان تازه شده پستام 3800 تا ،اون موقع که ارشد شدم 2000 تا بود:w02:

لینک به دیدگاه

اااااااااااااه... چقد رو نروَن بعضیا... از در میندازیشون بیرون، از پنجره میان تو....

دهن منو واااا میکنه این یارو... از دیروزه با 3تا نام کاربری اومده ...هی خودمو کنترل کردم هیچی بهش نگم...

ارزش نقل قول گرفتنم نداری مردیکه ی نسبتا محترم...

ما تو این مدت که اینجا عضو بودیم، کوچیکترین بی حرمتی یا مشکل اخلاقی از هیچ کدوم از مدیرا ندیدیم.

مشخصه خودت یه ریگی به کفشت هست...

به قول معروف: کافر همه را به کیش خود پندارد....

درست رفتار کن تا درست برخورد بشه باهات...

لینک به دیدگاه

د آخه انقدر چرند و پرند نگو دیگه.....:banel_smiley_4:

حالا خوبه به بخش گزارش تخلفات من دسترسی دارم و دیدم که علیرضا برای چی بهت تذکر داده بود....:banel_smiley_4:خیلی محترمانه بهت گفته بود تو تالارهای تخصص اسپم نکن که تو شروع به فحاشی کرده بودی و بعد ادعا کرده بودی مدیر بودی و فلان بیسار خاک تو سر اون فروم بریزم که تو مدیرش بودی...:w16:

ببین عمو آدمی با فحاشی و مظلوم نمایی به هیچ جا نمیرسه بلکه خارتر و ذلیل تر هم میشه و بهت پیشنهاد میکنم که بری سر عقل بیای که عقل اگر تو بساط نداشته باشی باید بری سرت و بذاری زمین عروج کنی به اون یکی دنیا که با این اوضاع اونجا هم حال و روزگار خوبی نخواهی داشت:a030:

لینک به دیدگاه

این پست رو فقط برای اینکه کاربرهای عزیز از اصل ماجرا با خبر بشن از تالار پست تخلفات کپی پیس کردم اینجا.....

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reason: اخراج دائمش کردم

Sent by: M!LAD

Original Content: quote_icon.png نوشته اصلی توسط Alireza Hashemi

quote_icon.png نوشته اصلی توسط M!LAD

یا تاپیک نزنین تا اگه میزنین توقع نداشته باشین کسی فعالیتی نداشته باشه ،درضمن جناب مدیر به اصطلاح ارشد وقتی پست من اسپم تلقی میشه که تو تاپیک علمی باشه نمونه بیارین که تو تاپیک علمی پست بیهوده داده باشم.من خودم مدیر بودم این چیزا رو حالیمه

من تشکر میکنم

این تذکری که به شما دادم دوستانه بود

نه اسپم به پست بی محتوایی تلقی میشه که هیچ سودی برای هیچ کس ندارد و اگر بدین شکل تمام تالارهای علمی رو بخواهید فقط تاپیک های اسپمش رو بالا بیارید با شما برخورد میشه این به ضرر انجمن می باشد و وقتی کاربر تازه واردی عضو میشه و این تاپیک ها به چشمش میخوره وجه بدی رو نمایان میکنه از انجمن

خلاصه تعداد پست های شما مشخص است اگر در ادامه به این روند ادامه دهید مجبورم که دسترسی شما رو ببندم :a030:

ببین حاجی اصلا برام مهم نیست که میخوای چکار کنی دسترسی رو ببند ذره ای نه برای تو ارزش قائلم نه برای کارات.جنابعالی لازم نکرده معنی اسپمو به من یاد بدی اون زمانی که بابات ساعت9 شب بهت میگفت پسرم جیش بوس لالا من فروم نویس بودم جنابعالی در حدی نیستی که بخوای به من تذکر بدی که چکار کنم چکار نکنم،اینم تذکر دوستانه من یه بار دیگه ببینم پست بدون منبع میذاری جورابتو پرچم میکنم

من تشکر میکنم

حذف سپاس

3 سپاس
AMIN DEHGHAN
,
Javid Maleki
,
Setare Yosefi

لینک به دیدگاه

نیازی به گذاشتن این پست نبود جاوید جان.:icon_gol:

ما اون چیزی رو که راجع به مدیران و کاربرای خوبمون میدونیم رو باور میکنیم... نه اون چیزی رو که پشت سرشون میشنویم... اونم توسط یه سری آدم به اصطلاح روشنفکر که شخصیتت خودشون رو علنی تو همین تاپیک نشون دادن...

واقعا دلم واسشون میسوزه...اینا بیمارن...بیمار روحی روانی...

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام اینجا دیگه چه انجمنیه؟! بدون اجازه و بدون هیچ دلیلی پست منو حذف کردن! اگر به خاطر یه فایل نبود اصلا عضو سایتتون نمیشدم که بخوام اینجا پستی بذارم و کمکی بخوام. عضو طلایی هم نمی خوام بشم که اینقدر اصرار دارین عضو طلایی بشم! پول مفت ندارم.انجمن ارزونیه خودتون.فایلمو از جای دیگه پیدا می کنم.

لینک به دیدگاه
سلام اینجا دیگه چه انجمنیه؟! بدون اجازه و بدون هیچ دلیلی پست منو حذف کردن! اگر به خاطر یه فایل نبود اصلا عضو سایتتون نمیشدم که بخوام اینجا پستی بذارم و کمکی بخوام. عضو طلایی هم نمی خوام بشم که اینقدر اصرار دارین عضو طلایی بشم! پول مفت ندارم.انجمن ارزونیه خودتون.فایلمو از جای دیگه پیدا می کنم.

درود دوست عزیز

تا جایی که من میدونم پستی بی دلیل پاک نمیشه

مگه اینکه خلاف قانون باشه، این هم قوانین انجمن.

http://www.noandishaan.com/forums/thread55.html

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، کدوم پست شما پاک شده؟

احتمال زیاد پست شما همونطور که هانیه عزیز گفتن ، خلاف قوانین تالار مربوطه یا خلاف قوانین انجمن بوده... لطفا قبل از قضاوت سوال کنید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
پستی گذاشتم دوباره که در اون گفتم من نیاز به گزارش کاری از مترو کرج دارم دوستانی که می تونن راهنماییم کنند.این هم حذف شد!!چرا؟

دوست عزیز کجا این پست رو گذاشتی کدوم مدیر پستت رو حذف کرده؟؟

تا اونجای که من میدونم دوستان مدیر اول راهنمایی میکنن بعد موضوع غیر مرتبط رو حذف مکینن....:a030:

لینک به دیدگاه
والا نه راهنمایی می کنن نه تذکر میدن! اول حذف می کنن بعد میگن خلاف قوانین هست!

این پست رو الان تو بخش مهندسی عمران گذاشتم امیدوارم دیگه پاک نشه.

دوست عزیز گزارش تخلفی که برای پستت رد شده بود رو دیدم.....

وقتی یه مطلب تو بخش طلایی باید برای اینکه به مطلب مهم برسی عضو طلایی بشی و اونم شرایطی داره که مثل اینکه به شما برخورده بود...

ولی لازم میدونم یه توضیح کوچکی بدم راجع به این مطلب : ببینید وقتی بخوای به مطلب مهمی دست پیدا کنی باید کمی هزینه کنی این هزینه هم برای جمع آوری این مطلب مهم هزینه میشه همین....:a030:

موفق و موید باشی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...

دیگه تقریبا ناامید شدم از رسیدگی برخی از دوستان مدیر برای پاسخگویی به سوالاتم!

وقتی که مسئولیتی رو میپذیریم بهتر نیست حس مسئولیت پذیری رو هم بپذیریم؟!

احترام به کاربر، احترام به دوست، احترام به اعتمادی که بهمون شده رو بگذاریم کنار؛ یه نفر به کمک شما نیاز داشته که سوال پرسیده!!

پاسخ دادن به یه سوال ساده وقت زیادی نمیگیره بخدا.

یه ذره از اون همه انرژی قبل از دریافت عنوان مدیریت رو بذارید برا بعد از گرفتن عنوان.

پ ن: منظورم صرفا یک شخص خاص نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...