رفتن به مطلب

Export cad point to a text file تبدیل نقاط اتوکد به فایل تکست

ارسال های توصیه شده

برای یکی از دوستان نقشه بردارمون لازم شده بود که تعدادی نقطه با فرمت اتوکد رو به فایل تکست تبدیل بکنه تا بتونه برای ساختن سطح در نرم افزار لند یا سیویل تری دی استفاده بکنه .

در اینترنت به به یک فایل اتولیسپ زیبا و کاربردی برخوردم که خواستم شما هم اگر دوست داشتین در محیط اتوکد از اون استفاده بکنید.

اگر مشکلی بود بگید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

با سلام اين ليسپ چه جور اجرا ميشه. راستش من يك نقشه اتوكد روستا با كلي نقاط دارم استادمون گفته بايد پروفيل طوليشو بكشيد. تو اينترنت گشتم با اتولند دسكتاپ ميشه كشيد اما بايد نقاطشو بصورت تكست داشت. در حال جستجوي راهي بودم كه پست شما رو ديدم حالا بايد چه جور عمل كنم؟

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
با سلام اين ليسپ چه جور اجرا ميشه. راستش من يك نقشه اتوكد روستا با كلي نقاط دارم استادمون گفته بايد پروفيل طوليشو بكشيد. تو اينترنت گشتم با اتولند دسكتاپ ميشه كشيد اما بايد نقاطشو بصورت تكست داشت. در حال جستجوي راهي بودم كه پست شما رو ديدم حالا بايد چه جور عمل كنم؟

فقط تو command اتوکد باید pts رو تایپ کنی و بعد ازت نقاط یا پلی لاینها رو میخواد و بعدش هم باید فایلت رو ذخیره کنی.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 6 ماه بعد...
فقط تو command اتوکد باید pts رو تایپ کنی و بعد ازت نقاط یا پلی لاینها رو میخواد و بعدش هم باید فایلت رو ذخیره کنی.

من از اتوکد 2013 استفاده میکنم.دستوری به صورت pts وجود نداره.اگه میشه راهنمایی کنید.همینطور بگید فایلی ک دانلود کرئم رو چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه
برای یکی از دوستان نقشه بردارمون لازم شده بود که تعدادی نقطه با فرمت اتوکد رو به فایل تکست تبدیل بکنه تا بتونه برای ساختن سطح در نرم افزار لند یا سیویل تری دی استفاده بکنه .

در اینترنت به به یک فایل اتولیسپ زیبا و کاربردی برخوردم که خواستم شما هم اگر دوست داشتین در محیط اتوکد از اون استفاده بکنید.

اگر مشکلی بود بگید.

من از اتوکد 2013 استفاده میکنم.دستوری به صورت pts وجود نداره.اگه میشه راهنمایی کنید.همینطور بگید فایلی ک دانلود کرئم رو چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

اگر مشکلی بود بگید.

میشه بفرمایید چه طورمشه ازش استفاده کرد؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
  • 1 سال بعد...
در در 5 بهمن 1389 در 21:19، Behrooz CE گفته است :

اگر مشکلی بود بگید.

سلام مهندس

لطف میکنین بگین اگر خطوط منحنی میزان و نقطه های کد ارتفاعشون صفر باشه و فقط لیبل داشته باشن میشه کاری کرد؟

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...
در ۱۳۸۹/۱۱/۵ در ۲۱:۱۹، Behrooz CE گفته است:

اگر مشکلی بود بگید.

من متاسفانه نتونستم دانلودش کنم - خیلی ضروری هست واسم ممنونم کمکم کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...