رفتن به مطلب

لطفا" همه ی کاربران تالار معماری مطالعه کنند

ارسال های توصیه شده

Bahram Sh مهمان
سلام ابرام جان

اهداف و پیشنهاداتت کاملا به جا و متینه خیلی ممنونم:icon_gol:

این اهدافم کاملا مشخصه که کار یه نفر نیست برا رسیدن بهش باید همه همکاری کنن می تونی استارتشو بزنی من خودم کمکت می کنم یه مقدارشم خودم به عهده می گیرم

ولی به نظر من این که بگی پیشرفت نکردن تالار تقصیر یک نفره درست نیست تالار با کمک همه پیشرفت می کنه و با کم کاری همه افت می کنه این حرفت درست نیست:icon_gol:

در همکاری کردن موافقم . ولی آیا این همکاری را نباید مدیر تالار هماهنگ کند .

بگذریم من سعی و حوصله باز کردن قضیه ندارم چون دوست ندارم مسایل که قبلا اتفاق افتاده را بیان کنم ولی با چیز های که من دیدم تالار در همین سطح می ماند یا بد بینانش وضعیت بد تر می شود .

البته من به شخصه بعد گفته های ایشان دیگه تمایلی برای فعالیت ندارم ولی هر جا بتونم کمک خواهم کرد .

ولی من مقصر رکود تالار و پس رفت آن را و نرسیدن به اهداف را یک شخص می دانم .:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 90
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب حالا که دوس داری من یه وظیفه بهت محول می کنم آموزش راندو و اسکیس با تو:icon_gol:

:jawdrop:عجب چیزی گفتم :icon_pf (34):

باشه عزیزم ولی یکی دو روز فرصت میخوام که بتونم هر چیزی که بلدم رو بنویسم و کارایی که انجام دادم رو امادشون کنم ولی باید کمکم کنینا من عضو جدیدم:ws44:

• Like 3
لینک به دیدگاه

بگذریم من سعی و حوصله باز کردن قضیه ندارم چون دوست ندارم مسایل که قبلا اتفاق افتاده را بیان کنم ولی با چیز های که من دیدم تالار در همین سطح می ماند یا بد بینانش وضعیت بد تر می شود .

البته من به شخصه بعد گفته های ایشان دیگه تمایلی برای فعالیت ندارم ولی هر جا بتونم کمک خواهم کرد .

.:icon_gol:

سلام...

خوب وقتی یه موضوعی رو میگید..کاملا توضیح بدید دوست عزیز...

به نظرتون چرا ممکنه تالار پیشرفت نکنه؟؟

راهکار بدید..خودتون هم فعالیت کنید تا شاهد همچین اتفاقی نباشیم...

....

ولی من مقصر رکود تالار و پس رفت آن را و نرسیدن به اهداف را یک شخص می دانم

خوب با این حرفتون الان همه دارن فکر میکنند که اون شخص کیه....

اگر این یک نفر اینقدر قدرت داره که باعث پسرفت تالار هست و از پیشرفتش جلوگیری میکنه..

بگید کی هست تا دیگران هم بدونن...

که حداقل نذاریم باعث پسرفت بشه...

• Like 5
لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

سلام...

خوب وقتی یه موضوعی رو میگید..کاملا توضیح بدید دوست عزیز...

به نظرتون چرا ممکنه تالار پیشرفت نکنه؟؟

راهکار بدید..خودتون هم فعالیت کنید تا شاهد همچین اتفاقی نباشیم...

....

خوب با این حرفتون الان همه دارن فکر میکنند که اون شخص کیه....

اگر این یک نفر اینقدر قدرت داره که باعث پسرفت تالار هست و از پیشرفتش جلوگیری میکنه..

بگید کی هست تا دیگران هم بدونن...

که حداقل نذاریم باعث پسرفت بشه...

نگاه کنید بیان اسم اون هیچ چیز را عوض نخواهد کرد ...

من ترسی در بیان اسم آن ندارم ولی چون بیان اسم آن همراه می شود با توضیحاتی که نیاز به پیش ضمینه دارد متاسفانه فرصت کافی را ندارم .. ولی همین قدر را بیان کنم .

نگاه کنید .

من راهکار هایم هر آنچه بود در پست قبل بیان کردم ... رسیدن به آن ها نیاز به همکاری هست که اون هم می بینید که چطور رقم خورده ...

من متاسفانه باز مجبورم به همین ها اکتفا کنم .:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خیلی سعی کردم سکوت کنم..اما نمیشه. سر بسته وکلی میگم.

وقتی تو محیط کاری سلایق بیاد وسط...به نتیجه نمیرسین!!!

چرا همومون فکر میکنیم....که سلیقه ما برتره؟؟؟

چرا نقد ها رو اینقدر تند جواب میدین؟؟؟ چرا خیلی راحت جبه میگیرید؟؟

مگه قرار اینجا کسی یار کشی کنه؟؟؟

1 نفر نمیتونه باعث پیشرفت تالار میشه. 1نفر نمیتونه باعث افت تالار بشه.اما میتونه باعث تشویق یا دلسرد شدن بشه.

دلیل پسرفت تالار x یا y نیست.دیلیش اینه هدف ها خیلی کلیه.و اعتقادی که باید تو کار باشه نیست.

دلیش اینه چون من از فلانی خوشم میاد..میرم تو تایپیکش فعالیت میکنم! ملاک طرفه نه موضوعه تایپیک!!

رفاقت خیلی خوبه..دوستی عالیه..قربون صدقه رفتن قشنگه.....اما نباید دلیل بشه واسه ......!!!!!

من میام از x به خاطر تایپیکشش انتقاد میکنم.x بیاد شخصیت منو زیر سوال ببره....که نشد راهکار!

نقد پذیر باشیم

یکی یه پیشنهادی میده...بقیه نظراتشونو میدن.............دلیلی نداره که حالا بکسی بر بخوره... با استفاده از کینه های گذشته کلا یه خط قرمز رو پیشنهاداتش بکشیم

اینجا کسی از کسی برتر نیست نه تو علم معماری و.....نه تو انسانیت...نه تو معرفت .....نه تو.....

• Like 4
لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

1 نفر نمیتونه باعث پیشرفت تالار میشه. 1نفر نمیتونه باعث افت تالار بشه.اما میتونه باعث تشویق یا دلسرد شدن بشه.

دلیل پسرفت تالار x یا y نیست.دیلیش اینه هدف ها خیلی کلیه.و اعتقادی که باید تو کار باشه نیست.

دلیش اینه چون من از فلانی خوشم میاد..میرم تو تایپیکش فعالیت میکنم! ملاک طرفه نه موضوعه تایپیک!!

رفاقت خیلی خوبه..دوستی عالیه..قربون صدقه رفتن قشنگه.....اما نباید دلیل بشه واسه ......!!!!!

من میام از x به خاطر تایپیکشش انتقاد میکنم.x بیاد شخصیت منو زیر سوال ببره....که نشد راهکار!

نقد پذیر باشیم

یکی یه پیشنهادی میده...بقیه نظراتشونو میدن.............دلیلی نداره که حالا بکسی بر بخوره... با استفاده از کینه های گذشته کلا یه خط قرمز رو پیشنهاداتش بکشیم

اینجا کسی از کسی برتر نیست تو علم معماری و......

مهیار جان منم موافقم ...

ولی با این موافقی یه نفر می تونه کاری کنه که همه عاشقانه کار کند و یه نفر دیگه برعکس .

مثله یه استاد که در نحوه گیرایی و جذب کاربرا میسر است ..

من متاسفانه باید برم .. ولی با این حال هر کمکی باشه منم کمک خواهم کرد ...

با این حال من که دعا می کنم تالار مموفق تر بشه ولی ......

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
مهیار جان منم موافقم ...

ولی با این موافقی یه نفر می تونه کاری کنه که همه عاشقانه کار کند و یه نفر دیگه برعکس .

مثله یه استاد که در نحوه گیرایی و جذب کاربرا میسر است ..

من متاسفانه باید برم .. ولی با این حال هر کمکی باشه منم کمک خواهم کرد ...

با این حال من که دعا می کنم تالار مموفق تر بشه ولی ......

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

همومن می خواییم تالار فعال باشه..اما نمیدونم چرا همه به این نگاه نمیکنیم که هدفامون یکیه!!!! وقتی هدف یکه چرا پس.... بیخیال نگم بهتره

گذشته از این مشکلات..............متاسفانه تو نگهداشتن اعضا مشکل وجود داره

اشخاصی که بعد زدن 1000 تا پست مفید..میزارن میرن یا حضورشون کمرنگ میشه با اون همه تجربه .......

یکی از اساسی ترن مشکلاته که باید به این قضیه هم مدیران ارشد و ادمین سایت فکر کنن

• Like 3
لینک به دیدگاه

ولی من مقصر رکود تالار و پس رفت آن را و نرسیدن به اهداف را یک شخص می دانم .:icon_gol:

خوب هماهنگ کردنش با من.........

:jawdrop:عجب چیزی گفتم :icon_pf (34):

باشه عزیزم ولی یکی دو روز فرصت میخوام که بتونم هر چیزی که بلدم رو بنویسم و کارایی که انجام دادم رو امادشون کنم ولی باید کمکم کنینا من عضو جدیدم:ws44:

:ws3::ws3::ws3:

باشه فقط دو سه روز :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

نقد پذیر باشیم

اینجا کسی از کسی برتر نیست نه تو علم معماری و.....نه تو انسانیت...نه تو معرفت .....نه تو.....

مهیار من یک نفر می تونم تورو تشویق کنم؟

اگه می تونم پس باشه

مهیار جان لطفا به فعالیت هات ادامه بده، واقعا نمی دونم باید چی بگم کسی که این تاپکو زده به فکر تالاره که این کارو کرده پس می خواد تشویق کنه

امیدوارم بفهمی چی می گم

اگه انتقادی می شه برای پیشرفت تالاره کسی هم ناراحت نمی شه هیچ خیلی هم خوشحال می شیم:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام_دوست نداشتم این تالارو اینگونه ببینم

چرا دنبال مقصر هستیم؟

ابرام جان شما به صراحت شخصیت یک نفرو زیر سوال میبرید؟

همه رهبرا خوب نیستن

همه استاد ها هم خوب نیستن

باید توجه داشته باشیم

لزومی نداره که همیشه مدیر تالار با ما هماهنگی داشته باشند

بالاخره باید بین نظریه ها تفاوت باشه

و یک نفر مسئول باشه

مطمئنا اون مسئول وقت وانرژی گذاشته ومیزاره

اینکه دوستان عزیز من ابرام و مهناز شما باهم اختلاف نظر دارید

ایا باید به فکر دعوا کردن باشیم؟

به خدا من شما رو خیلی دوست دارم

دوست ندارم بینتون دعوا باشه

وهمو زیر سوال ببرید..............

این تاپیکو هر چند بارم مهناز بزنه بازهم کافی نیست

همیشه برای هر چیزی نقد لازمه

پیشنهاد لازمه

من خودم خیلی دوست دارم فعالیت کنم

اما نمیتونم ...........

وقتی این حرف از جانب من زده میشه

برداشت ها متفاوته .........

ستاره تنبلی میکنه فراریه

یا هر چیز دیگه

این مهم نیست .................

مهم اینکه منی که تواین انجمن دارم فعالیت میکنم هم کارمو خوب انجام بدم وهم فرصتمو واسه تالار معماری بزارم

خیلی دوست داشتم کارمو بزارم

هی به فکر این بودم که این کار چیه

همه دست میندازن و...............

باشه قبول میزارم

کار کدرو باید کامل کنم بزارم

..................

به جای بحث بیاید از خودمون شروع کنیم......:icon_gol::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام_دوست نداشتم این تالارو اینگونه ببینم

چرا دنبال مقصر هستیم؟

ابرام جان شما به صراحت شخصیت یک نفرو زیر سوال میبرید؟

همه رهبرا خوب نیستن

همه استاد ها هم خوب نیستن

باید توجه داشته باشیم

لزومی نداره که همیشه مدیر تالار با ما هماهنگی داشته باشند

بالاخره باید بین نظریه ها تفاوت باشه

و یک نفر مسئول باشه

مطمئنا اون مسئول وقت وانرژی گذاشته ومیزاره

اینکه دوستان عزیز من ابرام و مهناز شما باهم اختلاف نظر دارید

ایا باید به فکر دعوا کردن باشیم؟

به خدا من شما رو خیلی دوست دارم

دوست ندارم بینتون دعوا باشه

وهمو زیر سوال ببرید..............

این تاپیکو هر چند بارم مهناز بزنه بازهم کافی نیست

همیشه برای هر چیزی نقد لازمه

پیشنهاد لازمه

من خودم خیلی دوست دارم فعالیت کنم

اما نمیتونم ...........

وقتی این حرف از جانب من زده میشه

برداشت ها متفاوته .........

ستاره تنبلی میکنه فراریه

یا هر چیز دیگه

این مهم نیست .................

مهم اینکه منی که تواین انجمن دارم فعالیت میکنم هم کارمو خوب انجام بدم وهم فرصتمو واسه تالار معماری بزارم

خیلی دوست داشتم کارمو بزارم

هی به فکر این بودم که این کار چیه

همه دست میندازن و...............

باشه قبول میزارم

کار کدرو باید کامل کنم بزارم

..................

به جای بحث بیاید از خودمون شروع کنیم......:icon_gol::icon_gol:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه

به نام بی تا

حقیقتا دوست نداشتم داخل این تاپیک دیگه پست بزنم بخاطر بحث های مطرح شده دراین تاپیک

ولی شما ها دیگه قضیه را دارید خیلی کش دار و گنده اش می کنید.

فروم محیطی کاربر محور می باشه و بر پایه فعالیت کاربران می چرخه. و این فروم یکسری قوانین داره که ممکنه باب میل من نباشه.

اینکه یه کاربری قبلا بوده و الان نیست . فلانی مقصره بنظرم اینطوری حرف زدن خیلی جالب نیست.

اینگونه همدیگرو متهم کردن جالب نیست.

مگر منی که الان اینجا هستم کسی برای من دعوتنامه فرستاده که بیام اینجا

که اگه رفتم فلانی مقصرباشه.

خاصیت فروم همینه یکی میاد یکی میره.

من الان اینجا هستم .یه هفته بعد ممکنه از این فروم برم یه فروم دیگه.

چند هفته قبل یه تاپیک دوستان زده بودن که چرا فلان مدیر رفت

اولش اینطوریه بعد که رفت آه و ناله و خواهش سر میدیم که برگرد

بیاید با هم مهربون تر باشیم

ماکه همدیگرو نمی شناسیم از همدیگه فقط یه نام کاربری میدونیم

هدف در اینجا یاد دادن و یاد گرفتنه

بعضی دوستان یه طوریه از هدف و برنامه ریزی چندین ساله اونم در یک فضای مجازی حرف میزنند که آدم فک می کنه داریم برای یکی از بزرگترین پروژ ه های کشور برنامه ریزی می کنیم

ما تو مملکتمان شب می خوابیم فردا که بیدار میشیم تا قانون عوض شده!!!

نقد و انتقاد خوبه ولی فک کنم بعضی جاها از مرز نقد و انتقاد خارج شده...

به نظرمن تالار معماری هم مثل بقیه تالارهای انجمنه و هیچ فرقی با تالار های دیگه نداره

مثلا در بقیه تالارا چه خبره که اینجا نیست!!!

بگذریم ...

• Like 6
لینک به دیدگاه
به نام بی تا

حقیقتا دوست نداشتم داخل این تاپیک دیگه پست بزنم بخاطر بحث های مطرح شده دراین تاپیک

ولی شما ها دیگه قضیه را دارید خیلی کش دار و گنده اش می کنید.

فروم محیطی کاربر محور می باشه و بر پایه فعالیت کاربران می چرخه. و این فروم یکسری قوانین داره که ممکنه باب میل من نباشه.

اینکه یه کاربری قبلا بوده و الان نیست . فلانی مقصره بنظرم اینطوری حرف زدن خیلی جالب نیست.

اینگونه همدیگرو متهم کردن جالب نیست.

مگر منی که الان اینجا هستم کسی برای من دعوتنامه فرستاده که بیام اینجا

که اگه رفتم فلانی مقصرباشه.

خاصیت فروم همینه یکی میاد یکی میره.

من الان اینجا هستم .یه هفته بعد ممکنه از این فروم برم یه فروم دیگه.

چند هفته قبل یه تاپیک دوستان زده بودن که چرا فلان مدیر رفت

اولش اینطوریه بعد که رفت آه و ناله و خواهش سر میدیم که برگرد

بیاید با هم مهربون تر باشیم

ماکه همدیگرو نمی شناسیم از همدیگه فقط یه نام کاربری میدونیم

هدف در اینجا یاد دادن و یاد گرفتنه

بعضی دوستان یه طوریه از هدف و برنامه ریزی چندین ساله اونم در یک فضای مجازی حرف میزنند که آدم فک می کنه داریم برای یکی از بزرگترین پروژ ه های کشور برنامه ریزی می کنیم

ما تو مملکتمان شب می خوابیم فردا که بیدار میشیم تا قانون عوض شده!!!

نقد و انتقاد خوبه ولی فک کنم بعضی جاها از مرز نقد و انتقاد خارج شده...

به نظرمن تالار معماری هم مثل بقیه تالارهای انجمنه و هیچ فرقی با تالار های دیگه نداره

مثلا در بقیه تالارا چه خبره که اینجا نیست!!!

بگذریم ...

سلام دوست من...............متاسفانه با اینایی که قرمز کردم اصلا موافق نیستم( با بقیه 100 درصد موافقم)

-

--------------------------------------------------------------

اکثر بچه های که اینجا هستن.واسه فرومشون ارزش قائلن.متاسفانه تفکر شما نسبت به یک فروم یه کوچولو خلاف این تصور منه.

ببینید دنیای مجازی دست کمی از دنیای واقعی نداره!!الان همه چیز با دنیای مجازی میگذره.اگه قرار باشه ما به دلایلی که تو مملکتمون یه شبه قانون عوض میشه

بیایم اینجا هم سطحی نگر باشیم....پس چرا به همون دنیای سنتی غلط ( سنتی درست بسیارم عالیه) اکتفا نمیکینم؟؟

چرا برای دوستات اندازه یه نام کاربری ارزش قائلی؟؟؟ مگه تو دنیای واقعیت چه لطفی دیگران میکنن که اینجا تو دنیاای مجازی..... اگه نه اصلا چرا اینجا همه گی حضور داریم؟؟؟

نکته اینجاست...دنیای مجازی چون جنسیت...فاصله..مذهب دین ...و رنگ و... مطرح نیست دنیای بهتری میتونه باشه..همیشه تو این دنیا کسایی پیدا میشه که بیشتر از تو بدونن و خالصانه بخوان به تو یاد بدن.

این که تو تالارای دیگه چه اتفاقی میفته و.....اینجا نمی افته مهم نیست.مهم اینه ما انجا از موفقیت ها مون درس بگیریم..از دلایل موفقیت تالار دیگه و دلایل عدم موفقیتش.

یاد بگیریم قبول کنیم دیکران نظر بدن ووهرچند اگه بر خلاف نظر ما باشه. یاد بگیریم از نقد نظارات هم ناراحت نشیم.و نقد یک نظر رو با تخریب وجود یکی برابر ندونیم

اینجا فرصتیه که بتونیم درست زندگی کردنو بهتر یاد بگیریم:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

:icon_gol:و ممنونم نظرات و دیدگاهاتو بیان میکنی. ( اینا نظرات من بود مطمئنا ممکنه بعضی از نظراتم صحیح نباشه و..)

• Like 4
لینک به دیدگاه

متاسفاته تا اینجا هر پستی که خوندم فقط گله و شکایت از همدیگه بودو گلاویز شدن باهم دیگه....

خداییی خودتون از این همه گله و شکایت من من و تو تو کردن خسته نشدید؟

چرا سعی نمیکنیم به جای این کارا یه راه حلی پیشنهاد کنیم تا بازدهی تالار بالاتر بره؟

چرا همش میزنید توو سر و کووله هم؟

دیگه تقصیر هر کی که بوود و نبود دیگه تموم شد.....به جای این کارا بشینید یه راه حلی پیدا کنید یعنی کنیم که بتونیم تالار و از این سکون و بی مزگیش در بیاریم..........خواهش میکنم ازتون

• Like 3
لینک به دیدگاه

..خواهش میکنم ازتون....یکم به خودتون بیاید...اینقد دنبال مقصر نگردید.....خداییش تا الان چند بار تاپیکه هشدار و تذکر و از اینجور تاپیکا زدیم....یکیشم خودم زدم...خیلیا هم شرکت کردن....اما کو نتیجه؟..چرا نتیجه نداد؟...چون ننشستیم یه فکر کارا تر و مطمئن تر کنیم

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام مجدد به همه.

ممنون از نظرات، پیشنهادات و انتقادات دوستان عزیز.

خب تا اینجایی که من خوندم چیز های عجیب و غریب زیاد دیدم!

بحث باز منحرف شد! از اینجا معلومه که متاسفانه بعضی از دوستان به حرفهای دیگران کوچکترین توجهی نمی کنن و در عوض انتظار دارن به حرفشون اهمیت داده بشه!

دوست عزیزی که دائم می گید مشکل فقط یه نفره، اگه شما با اون یه نفر مشکل دارید برید با خودش مطرح کنید و درست نیست که در جای عمومی مطرح بشه.

بارها هم گفتم اسم بیارید اما متاسفانه از اینکار شونه خالی کردید و به راحتی تهمت زدید . اسم این کار تهمت هست. می خواید تو تاپیک عمومی یار جمع کنی؟ اینو در خودت ندیدی که بری به همون شخصا" مشکلت رو باهاش حل کنی؟

شما اگر خیلی دلسوزید اون چند هفته چند هفته هایی که در زمان مدیریت نمیومدید حالا به هر دلیل تالار رو ول کردی به امان خدا میومدی ببینی کی داره تالار رو می چرخونه و شما که این همه ادعا دارید چرا از همکار مدیر بودن استعفا دادید؟

مهیار جان شما هم که همچنان پاتون توی یه کفش هست و همچنان قانع نشدید. دیگه توکل به خدا.

هر کی هر چی بگه فقط می خواید زیر سئوال ببریدش و بگی حرف من درسته!

در ضمن پای بحث شخصی رو اینجا نکشید. همه می تونن این کار رو بکنن اما اینقدر شخصیت دارن که توی یه همچین جمعی اجازه ی همچین عملی رو به خودشون نمی دن.

خب باز بحث های همیشگی..... هر کسی دستشو تا مچ بکنه تو عسل و بذاره تو دهنتون گاز می گیرید!

منتظرید یه تاپیک زده شه و ایجاد تشنج بکنید. همین.

خدا خودش بالای سر همه هست، خودش قضاوت می کنه.

ممنون از همه ی دوستان بابت نظراتشون.:icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

خب از مهناز خواستم که تاپیک رو بازم باز کنه تا منم یه سری صحبتایی که داشتم رو بکنم. متأسفانه چند روز فرصت نکردم.

بعضی صحبتایی که شد خیلی خوب بود به نظرم.

خب منم یه سری انتقاد نسبت به بچه ها می خواستم بکنم و بعدشم یه سری راهکار.

قطعاً همه دوستانی که هستن دوست دارن که تالار پیشرفت کنه. هیچ کس مخالف پیشرفت نیست و کسی نمیخواد سنگ جلوی پای بقیه بندازه.

اما یه مشکلی هست اینکه یه حس بدبینی هستش و یه سری توقعات بیش از حد

اینکه ابرام میاد میگه چند نفر به خاطر یه نفر نمیان. قطعاً اون چند نفر اگه پیشرفت تالار رو بخوان میان.

پس من اون ایراد رو به اون افراد میگیرم که تو ظاهر میگن ما میخوایم تالار پیشرفت کنه.

هرکس هدفی که داره رو قبول داشته باشه و کارش رو قبول داشته باشه، سعیش رو میکنه و بهش میرسه.

من متأسفانه تو تالار معماری زیاد تسلط ندارم که کاربرا رو کامل بشناسم. اما تو شهرسازی واستون مثال میزنم. کسی مثل Neutron میاد و بدون توقعی به نحو احسنت فعالیت میکنه. تاپیکی مثل کافه دیزاین رو میزنه و همه جوره پیگیرش هست و خیلی هم عالی پیش میبره. و جدیداً هم تاپیک دیگه ای در مورد کتابخونی که مطمئنم این تاپیک هم عالی پیش میبرتش.

یا کسی مثل sheikh.m737 تو اکثر بحثای میزگرد شهرسازی شرکت میکنه و خودش بحث راه میندازه و تاپیک های خیلی زیادی هم میزنه. باز هم بدون هیچ توقعی. تاپیک دیدگاه حرفه ای شهرسازی رو میزنه و کاملاً پیگیری میکنه.

و خیلی های دیگه.

تو تالار معماری هم زیادن. من اگه اینجا مثال نزدم چون کاربرای شهرسازی رو بیشتر میشناختم.

مثلاً ارمین اگه میاد تاپیک پروژه اجرایی میزنه، باید پیگیری کنه خودش. حتی اگه شرکت کننده ها کم باشن. سعی کنه با روش خودش زیاد کنه. تو همون مسابقه ای که تالار گرافیک هست 5نفر نهایتاً شرکت کننده میشه که 2تاش خود مدیران. ولی بازم هر هفته میذارن و سرد نمیشن چون هدفشون و کارشون رو قبول دارن.

مهیار مثلاً تو که ایده بخش همکلاسی رو میدی. خب خودت هم فقط یه بخش آموزشی و مدرسه رو تاپیک زدی. پس نمیشه انتظار داشت بقیه کم کاری کردن. وقتی خود ایده دهنده فقط یه تاپیکش رو میزنه.

راهکارهام ایناس:

هرکس با توجه به توانایی هایی که تو خودش می بینه یه قسمت از کار رو بگیره دستش.

من جدیداً دیدم تو این تالار Archi یه تاپیک زده واسه راه اندازی مجدد گروه ترجمه که امیدوارم کاملاً موفق باشه.

pooran.mehr کار آموزش رندر رو شروع کرده.

sina-civil هم تو تالار معماری و هم عمران و هم گرافیک به دنبال آموزش ها هست و پیگیری میکنه و خیلی هم علاقه مند هستش.

~M~O~J~ که تو قسمت تجربه های معمارانه بیشتر فعالیت داره.

lady architect که گفته تو کار اسکیس و راندو قوی هستش.

hadi2643 که آموزش اتوکد رو پیش میبره

و ...

که امیدوارم همگی موفق باشن.

می بینیم که هرکس تو یه زمینه ای قوی هستش. اگه یه تقسیم کار خوب بین خودتون بکنین واقعاً یه تالار قوی و کامل رو می تونین تشکیل بدین.

فقط کافیه اراده داشته باشیم و باور و انقدر دنبال مسائل حاشیه ای یا بهونه واسه عدم فعالیت و کم کاری نگردیم.

خیلی حرف زدم فکر کنم. از همه دوستان معذرت می خوام و امیدوارم همگی موفق باشین. :icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خب از مهناز خواستم که تاپیک رو بازم باز کنه تا منم یه سری صحبتایی که داشتم رو بکنم. متأسفانه چند روز فرصت نکردم.

بعضی صحبتایی که شد خیلی خوب بود به نظرم.

خب منم یه سری انتقاد نسبت به بچه ها می خواستم بکنم و بعدشم یه سری راهکار.

قطعاً همه دوستانی که هستن دوست دارن که تالار پیشرفت کنه. هیچ کس مخالف پیشرفت نیست و کسی نمیخواد سنگ جلوی پای بقیه بندازه.

اما یه مشکلی هست اینکه یه حس بدبینی هستش و یه سری توقعات بیش از حد

اینکه ابرام میاد میگه چند نفر به خاطر یه نفر نمیان. قطعاً اون چند نفر اگه پیشرفت تالار رو بخوان میان.

پس من اون ایراد رو به اون افراد میگیرم که تو ظاهر میگن ما میخوایم تالار پیشرفت کنه.

هرکس هدفی که داره رو قبول داشته باشه و کارش رو قبول داشته باشه، سعیش رو میکنه و بهش میرسه.

من متأسفانه تو تالار معماری زیاد تسلط ندارم که کاربرا رو کامل بشناسم. اما تو شهرسازی واستون مثال میزنم. کسی مثل neutron میاد و بدون توقعی به نحو احسنت فعالیت میکنه. تاپیکی مثل کافه دیزاین رو میزنه و همه جوره پیگیرش هست و خیلی هم عالی پیش میبره. و جدیداً هم تاپیک دیگه ای در مورد کتابخونی که مطمئنم این تاپیک هم عالی پیش میبرتش.

یا کسی مثل sheikh.m737 تو اکثر بحثای میزگرد شهرسازی شرکت میکنه و خودش بحث راه میندازه و تاپیک های خیلی زیادی هم میزنه. باز هم بدون هیچ توقعی. تاپیک دیدگاه حرفه ای شهرسازی رو میزنه و کاملاً پیگیری میکنه.

و خیلی های دیگه.

تو تالار معماری هم زیادن. من اگه اینجا مثال نزدم چون کاربرای شهرسازی رو بیشتر میشناختم.

مثلاً ارمین اگه میاد تاپیک پروژه اجرایی میزنه، باید پیگیری کنه خودش. حتی اگه شرکت کننده ها کم باشن. سعی کنه با روش خودش زیاد کنه. تو همون مسابقه ای که تالار گرافیک هست 5نفر نهایتاً شرکت کننده میشه که 2تاش خود مدیران. ولی بازم هر هفته میذارن و سرد نمیشن چون هدفشون و کارشون رو قبول دارن.

مهیار مثلاً تو که ایده بخش همکلاسی رو میدی. خب خودت هم فقط یه بخش آموزشی و مدرسه رو تاپیک زدی. پس نمیشه انتظار داشت بقیه کم کاری کردن. وقتی خود ایده دهنده فقط یه تاپیکش رو میزنه.

راهکارهام ایناس:

من جدیداً دیدم تو این تالار archi یه تاپیک زده واسه راه اندازی مجدد گروه ترجمه که امیدوارم کاملاً موفق باشه.

sina-civil هم تو تالار معماری و هم عمران و هم گرافیک به دنبال آموزش ها هست و پیگیری میکنه و خیلی هم علاقه مند هستش.

~m~o~j~ که تو قسمت تجربه های معمارانه بیشتر فعالیت داره.

و ...

که امیدوارم همگی موفق باشن.

می بینیم که هرکس تو یه زمینه ای قوی هستش. اگه یه تقسیم کار خوب بین خودتون بکنین واقعاً یه تالار قوی و کامل رو می تونین تشکیل بدین.

فقط کافیه اراده داشته باشیم و باور و انقدر دنبال مسائل حاشیه ای یا بهونه واسه عدم فعالیت و کم کاری نگردیم.

خیلی حرف زدم فکر کنم. از همه دوستان معذرت می خوام و امیدوارم همگی موفق باشین. :icon_gol:

یه مدیر میتونه به همه ی اعضا اشتیاق فعالیت و انگیزه بده و همچنین میتونه همه رو از فعالیت دلسرد کنه

وقتی کاری شروع میشه یعنی انگیزش بوده که شروع بشه پس نمیشه به تنبلی و عدم فعالیت اعضا ربط داد!

ولی وقتی کاری نصفه رها میشه یعنی انگیزه از دست رفته و دلسردی ایجاد شده و باد دید علتش چی بوده

گاهی علت شخصیه که خب محدود به یکی دو نفر میشه و درارتباط با فروم هم نیست ولی گاهی دلسردی همه گیر میشه مطمئنا علت عمومیه و مربوط فروم و تالاره و باید علت رو تو همین تالار جستجو کرد

پس بد نبود در کنار نقد اعضا (اون هم بدون اینکه تو تالار حضور داشته باشید و اعضا رو بشناسید و بدونید چه جور ادمهایی هستن) مدیرتون رو هم زیر ذره بین قرار میدادید و نقد میکردید

(مگر اینکه جای نقدی در روند کارشون ندیده باشید که این هم بدون حضور در تالار معماری و اطلاع از وضع اون سخنی هجوه)

درثانی مطمئنا همینکه چنین تاپیکهایی شروع شده یعنی بچه ها خودشون به این ایده رسیدن که میتونن:

من جدیداً دیدم تو این تالار archi یه تاپیک زده واسه راه اندازی مجدد گروه ترجمه که امیدوارم کاملاً موفق باشه.

~m~o~j~ که تو قسمت تجربه های معمارانه بیشتر فعالیت داره.

و ...

پس فکر نمیکنم این موضوعی که تحت عنوان راهکار مطرح کردید پیشنهاد جدید و کارگشایی باشه!

پ ن 1: عملتون در حمایت یکجانبه و بیشرط از مدیرتون (در عالم دوستی) قابل تحسینه ولی متاسفانه کمکی به حل مسائل تالار نمیکنه و بدتر این روند ضعف رو تشدید میکنه! پس اگه واقعا به فکر بهبودید بهتره کمی عمیقتر و دقیقتر گفته ها رو بررسی کنید

• Like 1
لینک به دیدگاه
یه مدیر میتونه به همه ی اعضا اشتیاق فعالیت و انگیزه بده و همچنین میتونه همه رو از فعالیت دلسرد کنه

وقتی کاری شروع میشه یعنی انگیزش بوده که شروع بشه پس نمیشه به تنبلی و عدم فعالیت اعضا ربط داد!

ولی وقتی کاری نصفه رها میشه یعنی انگیزه از دست رفته و دلسردی ایجاد شده و باد دید علتش چی بوده

گاهی علت شخصیه که خب محدود به یکی دو نفر میشه و درارتباط با فروم هم نیست ولی گاهی دلسردی همه گیر میشه مطمئنا علت عمومیه و مربوط فروم و تالاره و باید علت رو تو همین تالار جستجو کرد

پس بد نبود در کنار نقد اعضا (اون هم بدون اینکه تو تالار حضور داشته باشید و اعضا رو بشناسید و بدونید چه جور ادمهایی هستن) مدیرتون رو هم زیر ذره بین قرار میدادید و نقد میکردید

(مگر اینکه جای نقدی در روند کارشون ندیده باشید که این هم بدون حضور در تالار معماری و اطلاع از وضع اون سخنی هجوه)

درثانی مطمئنا همینکه چنین تاپیکهایی شروع شده یعنی بچه ها خودشون به این ایده رسیدن که میتونن:

پس فکر نمیکنم این موضوعی که تحت عنوان راهکار مطرح کردید پیشنهاد جدید و کارگشایی باشه!

پ ن 1: عملتون در حمایت یکجانبه و بیشرط از مدیرتون (در عالم دوستی) قابل تحسینه ولی متاسفانه کمکی به حل مسائل تالار نمیکنه و بدتر این روند ضعف رو تشدید میکنه! پس اگه واقعا به فکر بهبودید بهتره کمی عمیقتر و دقیقتر گفته ها رو بررسی کنید

اولش بگم نظراتی که گفتم، نظر شخصیم بوده و نگفتم که نظراتم کاملاً درسته.

معمولاً دلیل دلسردی شخصی که تاپیکی رو شروع میکنه و نصفه کاره رها میشه، عدم فعالیت سایر دوستان تو تاپیکش هست.

در مورد نقد مدیر که گفتی. قبلاً به خودش هم گفتم.

تو این تاپیک که بیشتر یه جورایی نقد تالار بود. نقدش مرتبط نمیشد. مهناز تو کار مدیریت تالار تمام تلاشش رو میکنه و کاملاً هم مفید بوده و این مسئله کاملاً هم روشن بوده.

نقدی که به مهناز هست زیاد از حد رک بودنشه که بعضی وقتا شاید باعث رنجش دوستان بشه.

عدم فعالیت به خاطر مشکل شخصی بهونه هستش و اینکه فقط گفته بشه دوست داریم تالار پیشرفت کنه بیشتر شبیه یه شعار میشه.

مثلاً توی نوعی فرضاً با مهناز میگی مشکل دارم فعالیت نمی کنم. با سپیده و فاطمه هم مشکل داری؟ با کاربرای دیگه مشکل داری؟ پس این میشه یه بهونه ای واسه عدم فعالیت.

• Like 2
لینک به دیدگاه

:ws3:

یه بار انتقاد کردم شد اون ماجرا

ایندفه میگیم به به چه خوبه

واقعا ها ... تاحالا فک میکردم مشکل منم .... رفتیم دیدیم بازم جنگو دعوا هست؟fishfightsmiles.gif

به ممد باید بگم دیوار دور تالارو برداره جاش از این کش ها هست که دوره رینگ بوکس میبندن .... از اونا ببنده :ws3:

.

.

.

آقاجون ما اومدیم یه پستی داده باشیم تعداد پستامون بره بالا ها نگید اومده مسخره کنه :ws42:

اما جم کنید این جنگ رو

دیگه من نبودم که جنگ درست کنم...... تا دیروز آرمین جنگ آور بود :ws6:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...