رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

خب دوستان عزیز متاسفانه یه اشتباهی پیش اومد و دفتر تالار اشتباه پاک شد

بنده شخصا عذر میخوام و ادامه بحث و دنبال میکنیم:girl_blush2:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب در جواب وافن عزیز باید عرض کنم

وافن جان همه ما شما رو به عنوان فردی باسواددر این انجمن میشناسیمهمه ما هم میخوایم سطح تالار بالا بره

اما این راه خودشو داره اینجا همه دوستان با سلایق مختلف میان ولی این دلیل نمیشه که جو تالار متشنج شه

یا جوری صحبت بشه که به کسی بر بخوره مهمترین مسئله ایجاد و حفظ ارامش و دوستیه و درکنار اون بحثهای اجتماعی یا فرهنگی هم میشه که ا لبته همیشه تالار ازاد نو اندیشان تاپیکهای خیلی خوب هم داشته

و بحثهای جدی هم شده بیایم کمک کنیم جو تالار رو ارام و دوستانه نگه داریم

و بعد در کنار این جو دوستانه بحثهای خوب هم داشته باشیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

همونجا گزینه مدیریت رو بزنی میتونی برگردونیش:banel_smiley_4:

اگرم حذف کلی شده باشه ممد برمیگردونه:banel_smiley_4:

امیدوارم سهوا بوده باشه:banel_smiley_4:

هر دو تا تاپیکم پاک شده اخه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
یه سری پست های جالب یه لحظه دیدم اینجا بود!

پاک شد یا کردی!؟:ws52:

حسین جان متاسفانه پسرم تو بغلم بود به اشتباه تاپیک و کلا حذف کردم من بازم عذر میخوام:icon_gol:

لینک به دیدگاه

حذف کلی بوده

محمد اومد میگم برگردونه و ادغام کنه:girl_yes2:

در ضمن مناز کسی باکی ندارم که دروغ بگم

لینک به دیدگاه

این از شانس خوب من بود که آدمین بیاد ببینه اوضاع چه جوریاست و با ارزشهای من چه جوری برخورد میشه.

لینک به دیدگاه
این از شانس خوب من بود که آدمین بیاد ببینه اوضاع چه جوریاست و با ارزشهای من چه جوری برخورد میشه.

شما که خدا حافظی کرده بودی:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
ناراحت نباش . با این اوضاع شما زودتر از من خداحافظی میکنی. من بازم میام ولی با مقامی بالاتر و بهتر . حالا میبینی.

کور بشه هر کس نتونه پیشرفت تو رو ببینه اصلا بیا عنوان من مال تو

آخه غایب عزیز تو فکر میکنی این عنوان برای من نون و آب میشه

یا با این عنوان مهم میشم نه برادر من من اگر عضو جدید باشم یا مدیر باشم یا کابر فعال بشم یا ادمین باشم همین شقی هستم و هیچ فرقی نمیکنم کسایی که من و میشناسن شاید بتونن قضاوت کنن:girl_yes2:

لینک به دیدگاه

ستار خان یه نفر.......

یه لحظه احساس کردم اینجا چها راه میدونه و من شوفر تاکسیم.

چرا اینقدر به هم توهین میکنین،باز اگه یکی از طرفین دعوا یک انسان بابصیرت بود یه چیزی.

از بی بصیرت ها و دعوایشان،تعجب میکنم.

لینک به دیدگاه
ستار خان یه نفر.......

یه لحظه احساس کردم اینجا چها راه میدونه و من شوفر تاکسیم.

چرا اینقدر به هم توهین میکنین،باز اگه یکی از طرفین دعوا یک انسان بابصیرت بود یه چیزی.

از بی بصیرت ها و دعوایشان،تعجب میکنم.

اسی جان نمیخواستم موضوع رو بازکنم ولی ظاهرا توهین های آقای غایب تمومی نداشت و من و مجبور میکنه حرفی و که نباید تو جمع و به زبون بیارم ایشون توی این سه هفته که من مسوولیت گفتگوی آزاد و بر عهده گرفتن با 85 در صد تاپیکا مخالفت کرد و صریحا تو تاپیک منتقل کرد مخالفتشون و اگر این کار و یک کاربری میکرد که هر از گاهی تو تالار آزاد میومد شاید موردی نداشت ولی ایشون که عنوان کاربر ویژه رو داشتند یکم تو ذوق بچه ها میخورد و بچه ها تو پیام خصوصی بهم منتقل میکردند که غایب بخاطر عنوانش تاپیکای خودش و سر میدونه و چیزی غیر از ایم مورد به نظر نمیومد با مشوردی که با ادمین عزیز داشتیم عنوان کاربر ویژه آزاد از بالای اسمش برداشته شد و ایشون شدیدا بهشون بر خورد و باعث تنش شد و شلوغش کرد و توهین کرد تو پستاشون هم هست میتونید بخونید

ناراحت نباش . با این اوضاع شما زودتر از من خداحافظی میکنی. من بازم میام ولی با مقامی بالاتر و بهتر . حالا میبینی.
ز اول صبح اومدی گیر دادی به جواب من که به لیلیان و به تاپیک ایشون داده بودم تا حالاشم فقط تلاش میکنی که گور منو بکنی. اونم از وحید که اومد اون جواب زشت و توهین آمیزو به من داد انگار که اینجا گود عربهاست. تا الان که داری کم میاری. خودت شروع کردی و جو تالار رو بهم زدی و همش داری مظلوم نمایی میکنی. تا به امروز سعی کردم احترام خودت و مقامت رو داشته باشم ولی حیف که با مهناز و اون چند نفر که مدام میان تشویقت میکنن کاری کردی که در شان یک مدیر نیست. من دیگه نمیام که جوابتو بدم تو هم مدام مسئله رو کش نده. دیگه نمیام . هر چی بگی من دیگه نخواهم دید. مدیریت اینجوریشم نوبر بود که دیدیم. همش جبهه گیری . همش باند بازی و آخرشم که بیرونت میکنند. حالا میبینی. مدیریت سواد و دانش و تجربه میخواد. کار شما همش باند بازی و مظلوم نماییه. موفق نمیشی. حالا میبینی. اون دارو دسته ت هم باهات میرن کنار. یا اینکه تنها میمونی و این تالار رو هم مثه تالار های سایتهای دیگه به گند میکشی. اینا رو گفتم تا بدونی تا بحال چقدر تحملت کردم ولی حیف که درک نکردی . حالا بازم بیا و مظلوم نمایی کن. من واقعا رفتم تا روزی که دوباره از سوی آدمین و دوستان دعوت بشم .

اگه راست میگی اون تاپیک اصلی دفتر مدیریت تالار کفتگوی آزاد رو بدون دستکاری بیار بالا تا همه بدونن چه جوری باند بازی کردی و تا چه حد به من توهین کردی. بقیه همدستاتم همه بشناسن و ببینند که بخاطر اینکه همکار مدیر بشن چه کار ها که نمیکنند. اون بقیه هم که عضو باند شما هستند رو هم همه بشناسن. خلاصه اینکه بهت قول میدم که از این پست کنار خواهی رفت . چون شرایطش رو نداری. به سواد و نه مهارتهای دیگر مورد نیاز در حیطه مدیریت. فقط بلدی با بهترین های تالار در بیفتی و همه رو منصرفشون بکنی. چنانکه کردی و اکثر پیش کسوتهای قدر قدرت دیگه نمیان . انتخاب شما یک اشتباه بزرگ بود. که بزودی تصحیح خواهد شد.

ولی واقعا بداشتن یه عنوان کاربر ویژه اینقدر برای یه نفر مهم که بخواد توهین کنه :JC_thinking:

لینک به دیدگاه

نه شقايق جان...تو رو همه خوب مي شناسيم.غايب رو هم تو اين مدت نسبتا" شناخت پيدا كرديم.بحث سر شخص خاصي نيست.از اين كه مي بينم اين بحثها تمامي نداره ناراحتم.

لینک به دیدگاه
نه شقايق جان...تو رو همه خوب مي شناسيم.غايب رو هم تو اين مدت نسبتا" شناخت پيدا كرديم.بحث سر شخص خاصي نيست.از اين كه مي بينم اين بحثها تمامي نداره ناراحتم.

انشالله دیگه تموم میشه دیروز هم شاهد توهین دو تا از بچه ها بودم ولی متاسفانه چون با گوشی بودم نتونستم کنترل کنم از محمد خواستم تا کنترل کنه ولی این برخوردهای توهین آمیز من و مجبود میکنه یکم بخوام سخت تر بگیرم و تو امضام هم منتقل کردم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...