رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

در جریان بحثمون نیستی اسی جون ... :ws3:

اینو بجون میخریم .... تا واقعا بشه انجمن علمی ... حتی با 10 تا کاربر .. :ws31:

تو دانشگاه ها که مراکز علمه،همایش های فرهنگی و..... چندین برابر همایش های علمیه.

تو همه جای دنیا همینه.

از مطلق شدن بحث علمی،چه نتیجه ای حاصل میشه؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تو دانشگاه ها که مراکز علمه،همایش های فرهنگی و..... چندین برابر همایش های علمیه.

تو همه جای دنیا همینه.

از مطلق شدن بحث علمی،چه نتیجه ای حاصل میشه؟

این فروم برای همین بوجود اومده .. البته موافقم که شوخی و تفریح هم لازمه .... که تو هر تالار الان یه بخشی برای اینکار هست ... :ws31:

ولی خب .. جای بقیه بحثا توی 7تیر و بالاترینـه بنظرم

لینک به دیدگاه

با سلام به همه کاربران خوب نواندیش

دوستان عزیز باید خدمتتون عرض کنم که با صحبتی که با مدیران بالا و ادمین شد به این نتیجه رسیدیم که از این لحظه هر تاپیکی که در تالار آزاد زده میشه نامریی میمونه تا مدیران (من و حامد )تایید کنیم البته فعلا مریم هم میتونه این کار و انجام بده فقط خواهشی که دارم هی پیام خصوصی یا مشخصات ندید که تاپیک زدیم و بیا تایید کن چون ما بلافاصله بعد از آن شدنمون اولین کاری که میکنیم رسیدگی به تاپیکهاست پس لطفا عجله نکنید چون ما صد در صد رسیدگی میکنیم

در ادامه لازمه که توضیح بدمتاپیکهایی که مربوط به بخش آزاد نباشه ما منتقل میکنیم و مریی میشن و یا تاپیکهای سیاسی و اصلا مریی نمیشن پس لطفا رعایت کنید

امیدوارم که بتونیم تالار خوبی داشته باشیم:ws37:

موفق باشیم:w71:

لینک به دیدگاه

:icon_gol:با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران وعوامل پشت صحنه نو اندیشان گل

بابا دوستان این چه کاری بود کردید....

تاپیکی که شما باید تایید کنید بعد 15 مین میاد تو صفحه اصلی دیگه چه حالی میده؟؟؟؟

تاپیک باید آنی بیاد بالا یه دفعه همه غافلگیر شن از جمله مدیرا...

ما دلمون خوش بود حداقل تو نو اندیشان از این مسخره بازیا نداره پس واسه چی اکثر بچها به اینجا پناه آوردن؟؟؟؟؟

چون مدیراشو عین خودشون دیدن صمیمی و یکدل با خودشون ولی حالا با این حرکتتون فکر کنم کاربرارو تحت فشار گذاشتین...

من الان بخوام خود کشی کنم بعد بیام یه تاپیک بزنم که بعد یه ساعت میخواد بیاد بالا که نیاد بهتره چون اون موقع دارن مراسم ختم برام میگیرن:w58:

من اعتراض دارم به این طرح تون هرکدوم از بچها هم قبول دارن بیان این زیر یه امضا بزنن ببریم پیش شقی ...شقی نبود میدیم دسته آدمین .....

یهنی چی مملکت هرکی به هرکی که نیست حتما به اعتراض ما جواب میدن:ws47:(وای وای مردم از حرف خودم:ws28:)

لینک به دیدگاه

خب الان که فقط 2 مین طول کشید تا تایید بشه

فعلا بنا به دلایلی مجبوریم این روند و داشته باشیم تا یه سری از کاربرا یاد بگیرن که چجوری باید تاپیک بزنن و یا با چه لحنی باید با هم گفتگو کنن و یا یاد بگیرن که تاپیک سیاسی نزنن

در ضمن اینجا یه تاپیک هست به اسم دفتر تالار آزاد که انتقاد و پیشنهاد رو اونجا مطرح میکنن این تاپیک منتقل داده میشه هر کس حرفی داره در این رابطه تو دفتر پست بزنه:a030:

لینک به دیدگاه

من نمیخوام اون پستی که من زدم یه تاپیکه دوست دارم اعتراض کنم بفرستش بره تو همون تالار اینجا هیشکی نمیاد بفرستش بره پایین

شیطونی نکن اینقدر میخواهیم بهت اعتراض کنیم:ws3:انتقاد پذیر باش....

لینک به دیدگاه
من نمیخوام اون پستی که من زدم یه تاپیکه دوست دارم اعتراض کنم بفرستش بره تو همون تالار اینجا هیشکی نمیاد بفرستش بره پایین

شیطونی نکن اینقدر میخواهیم بهت اعتراض کنیم:ws3:انتقاد پذیر باش....

خب اگر انتقاد پذیر نبودم حذف میکردم منتقل نمیکردم تو تاپیک دفتر تالار تا جوابگو بشم

ببین آتروس جان وقتی یک قانونی تو تالار گذاشته میشه باید ادمین و مدیران ارشد و آخر مدیران تایید کنند و بعد اجرا بشه چند وقته وضع تالار بکل بهم ریخته بعضی از دوستان تاپیکای ناجور زدن که مناسب و در شان یک مهندس و جوون ایرانی نبود یه سری از دوستان علی رقم تذکرات متعدد تاپیکای سیاسی میزنن و مراعات نمیکنن و یه سری از دوستان تاپیکهایی میزنن که مخصوص زنگ تفریح بعد که به دو صفحه میرسه و ما میبینیم و منتقل میکنیم بهشون بر میخوره که چرا تاپیک من منتقل شد بخاطر همین با مدیران بالا مشورت شد و فعلا این قاون و گذاشتیم هر چند برای من و مریم و حامد واقعا سخت تر شده فکر نکن که ما از این روش خوشمون میاد یا لذت میبریم ولی فعلا به صلاح این تالار تا این روند و در پیش بگیریم:a030:

لینک به دیدگاه

خوبه باشه ایشالا موفق باشید

ولی شرمنده با این قانون تر و خشک با هم میسوزن میتونستین به او کابر هایی که رعایت نمیکنن اخطار بدین یا اخراجشون کنید و در صورت رعایت نکردن ipشون رو قفل میکردین

ولی به نظر من اینکه به سلیقه شما تاپیکها بیاد بالا و مرئی شه یه توهین به کاربره که میگه فقط مدیران میفهمند بقیه خر تشریف دارن

شرمنده چه کاریه خودتون بیایین تاپیک بزنین دیگه کاربر میخواین چی کار برو ببین چه تاپیکایی بالاست الان یه سور زدی به تالار زنگ تفریح

به هر خال شما مدیرید و صلاح سایت خود دانید من تا زمانی که قانونش اینجوریه دیگه اینجا نمیام خواستم از بچها خداحافظی کنم که اونم نذاشتین

خوش باشی با تالارت....

لینک به دیدگاه

یه پیشنهاد بدم؟

کاش یه بخش ویژه بزنن که دسترسیش خیلی محدود باشه و فقط اعضای قدیمی بهش دسترسی داشته باشن که تو سرچ گوگلم نیاد. بعد بتونیم توش تاپیک 30یاسی بزنیم...

آخه گاهیم اگه ازین بحثا نکنیم میمیریم :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
یه پیشنهاد بدم؟

کاش یه بخش ویژه بزنن که دسترسیش خیلی محدود باشه و فقط اعضای قدیمی بهش دسترسی داشته باشن که تو سرچ گوگلم نیاد. بعد بتونیم توش تاپیک 30یاسی بزنیم...

آخه گاهیم اگه ازین بحثا نکنیم میمیریم :icon_pf (34):

بدبختی این هست که این سایت راپورت دهنده زیاد داره.

نامردا امار میدند.

راه اندازی چنین بخشی و در دسترس بودن آن تنها برای گروه خاصی مـشکلی نداره

اما سوال اینه که چه کسانی به این بخش دعوت بشن !

به عنوان مثال شما رضا جان و دانیال عزیز و من نوعی

ما هر سه در مورد مسائل سیاسی مواضع مـشابه داریم.

نتیجه ای از بحث ها حاصل نمی شه تا زمانی که از طیف مقابل هم نفراتی حاضر نباشد.

چنین کاری زمانی نتیجه بخشه که در این بخش از هر دو جناح با ظرفیت بالا در پذیرش انتقاد و البته دانش سیاسی حضور داشته باشن

تصورش یه کم سخته !

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه به سال جدید نزدیک میشیم و شاید بعضی از دوستان بخوان در غالب یه تاپیک عید رو به بقیه تبریک بگن که این باعث میشه تعداد تاپیکهای با این مضمون بیشتر زده بشه که در واقع تاپیک تکراری بحساب میاد

لطفا تاپیک های تبریک سال نو رو تو تالار مناسبت ها ارسال کنید

تشکر... :icon_gol:

لینک به دیدگاه

مدیریت محترم و محترمه ، آیا همچین چیزی ممکن هست یا نه؟

به نظر من که پیشنهاد خوبیه،دیگه مجبور نشم بگم نهنگ قاتل،مستقیم بتونم اسمشو بگم...:ws37:

لینک به دیدگاه
مدیریت محترم و محترمه ، آیا همچین چیزی ممکن هست یا نه؟

به نظر من که پیشنهاد خوبیه،دیگه مجبور نشم بگم نهنگ قاتل،مستقیم بتونم اسمشو بگم...:ws37:

میشه دسترسی بعضی افراد رو به تالار ویژه باز کرد ولی اینکه تو سرچ گوگل نیاد بعید بنظر میرسه... :ws38:

لینک به دیدگاه
میشه دسترسی بعضی افراد رو به تالار ویژه باز کرد ولی اینکه تو سرچ گوگل نیاد بعید بنظر میرسه... :ws38:

آخه تو سرچ گوگل،آدم یک سری کلمات خاص رو میزنه.

بر فرض هم بیاد،شما وقتی روی اون لینک مورد نظر کلیک کنی و عضو فعال انجمن نباشی،برات پیغام میاد:

کاربر گرامی،این بخش موجود نمیباشد.

لینک به دیدگاه
آخه تو سرچ گوگل،آدم یک سری کلمات خاص رو میزنه.

بر فرض هم بیاد،شما وقتی روی اون لینک مورد نظر کلیک کنی و عضو فعال انجمن نباشی،برات پیغام میاد:

کاربر گرامی،این بخش موجود نمیباشد.

خب اون درست ولی بنظرم باید از لحاظ امنیتی هم به قضیه نگاه بکنیم... :banel_smiley_4:

من حتی به پیغامای خصوصی خودم هم خیلی اعتماد نمیکنم... :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
خب اون درست ولی بنظرم باید از لحاظ امنیتی هم به قضیه نگاه بکنیم... :banel_smiley_4:

من حتی به پیغامای خصوصی خودم هم خیلی اعتماد نمیکنم... :icon_pf (34):

میشه یک مثال بزنین؟

یعنی مثلا چه حرفی رو اگه بزنین و کسی بهش دسترسی نداشته باشه،ممکن است دردسر شود..

لینک به دیدگاه
میشه یک مثال بزنین؟

یعنی مثلا چه حرفی رو اگه بزنین و کسی بهش دسترسی نداشته باشه،ممکن است دردسر شود..

من فرومی را میشناسم که همچنین قابلیتی داره.

فکر کنم بد نباشه این پیشنهاد رو تو تاپیک پیشنهادات انجمن بدین تا ادمین و.... بیان و نظرشون رو بدن

چون نهایتا اونها تصمیم میگیرین.

لینک به دیدگاه

خب دوستان با توجه به اینکه عید هست و خیلی از بچه ها ( خصوصا مدیرا) برای استراحت و مسافرت و... میرن اینه که تایید تاپیک ها کمی با مشکل مواجه میشه.

با صحبتی که با محمد و شقایق داشتم بنا شد برای مدتی ( 13 روز) تایید تاپیکها لغو بشه و تاپیکها مستقیما نمایش داده بشن

پس لطفا همکاری لازم رو داشته باشید تا در این مدتی با مشکلی مواجه نشیم.

عیدتون مبارک... :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...