رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

سلام خب صحبتهای بین فکور وقاصدک را خوندم.
البته ببخشید که میپرم وسط ونظرمی دم ولی درکل همینی که هست
مدیریت مدت کمیست که دست قاصدک افتاده وازقبل همین مشکل بازدید کم بوده البته بقیه انجمها هم بهتر نیست!خب این هم می تونه دلایل مختلفی داشته باشه ازجمله واتس آپ ، تلگرام یک تهدیدجدی برای انجمن، لاین ، اینساگرام ، البته خب آزادی هم دخیل است ولی بعضی وقتها مدیران حق دارند- جای که به آواتار ، رنگ انجمن ، و... گیرمیدن توقع داریم به پست گیرندن !
اگر با همین پست های من انجمن کارش بیخ پیداکنه چی؟
قبول دارم آزادی تاحدودی نیست! اونم برای گفتگو آزاد بداست! خب یکی از نقدهای که می تونم به مدیران کنم اینکه خیلی محتاط رفتارمیکنند.
خب خودم همیشه ازتفاوت وکارنو مدرن بودن وشیک بودن پشتیبانی میکنم در پست های که تویه سایت میزاشتم تصمیم گرفتم ازعکسهای متفاوت وزیبا بعضا خانم استفاده کنم اونم باکیفیت وبا صحبتی که بامدیرشد ازاینکارمنصرف شدم چون دلیلاش موجه بود واقعا کارترسناکه!
یا درانجمنی دیگر ..........
ربات درست میکنی حرات پخش اونو نداری.
کانال می سازی باید چرت وپرت باشه !
محدودیت مال مدیران این انجمن نیست مال مدیریت مملکته!
ویکی از پیشنهادهااینه که ابرای انجمن ربات بسازیم که مطالب که ایجادمیشه برود توتلگرام!

نمونه های که توسط من درست شده و هنوزآزمایشیه @ref_bot که مرجع انجمنهای الکترونیک وهروقت در انجمنهای مختلف مطلبی ایجادبشه اینکش میاد( این برای تبلیغ نبود )
البته ربات دیگه همساختم که شاید خطرناک باشه:sad0:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بنظر شما متهم نمودن يك شخص يا نظام به موارد زير بخصوص در محيطي عمومي، بدون ارائه دليل و مصداق، تعريفي غير از سياه‌نمايي و كلي‌گويي داره ؟

«ترفند و دسيپلين سفت و سخت

تسلط مديريت بر اراده كاربران

وادار ساختن افراد به فرمان بردن»

بله در اينباره، من معتقدم چنانچه اين‌ قبيل موارد، حتي اگر انتقادي بجا و وارد هم باشه، وقتي بدون ارائه دليل و سند طرح بشه، سياه‌نمايي و بدور از جوانمردي هست. پس از شما خواهش كردم بفرماييد در كجا چنين مواردي كه فرموديد رو مشاهده مي‌كنيد تا رسيدگي بشه. :icon_gol:

ما که خدای ناکرده ، دعوا که نداریم؟حتی اگر نظرات و اشارات من بیراه هم باشه ، شما باید نزاکت یک مدیر ارشد در جواب دادن رو حفظ و رعایت کنید.این انجمن و مقامات اون ارث و میراث که نیست.همه مون تلاش میکنیم که با نقد های خودمون ، کمک کنیم که انجمن بهتر رشد کنه ، بنابراین بشما توصیه میکتم که بجای قرار گرفتن در روبروی کاربر ، سعی کنید در کنارش قرار بگیرید.نمیخوام به اتهامات بیجای شما اشاره کنم که همش در تیتر های بالا موجود است ، لطفا بدون نقض غرض مطالب منو بخونید و بطور منطقی جواب بدید تا من نقد و نظراتم رو بیشتر توضیح بدهم.ممنون

لینک به دیدگاه
ما که خدای ناکرده ، دعوا که نداریم؟حتی اگر نظرات و اشارات من بیراه هم باشه ، شما باید نزاکت یک مدیر ارشد در جواب دادن رو حفظ و رعایت کنید.این انجمن و مقامات اون ارث و میراث که نیست.همه مون تلاش میکنیم که با نقد های خودمون ، کمک کنیم که انجمن بهتر رشد کنه ، بنابراین بشما توصیه میکتم که بجای قرار گرفتن در روبروی کاربر ، سعی کنید در کنارش قرار بگیرید.نمیخوام به اتهامات بیجای شما اشاره کنم که همش در تیتر های بالا موجود است ، لطفا بدون نقض غرض مطالب منو بخونید و بطور منطقی جواب بدید تا من نقد و نظراتم رو بیشتر توضیح بدهم.ممنون

دوست محترم

چنانچه گمان مي‌كنيد به شما بي‌احترامي، و اتهاماتي بيجا وارد شده، و يا به هرترتيب رفتار بنده رو در شأن مديريت انجمن نمي‌بينيد، بسيار خوشحال مي‌شم اگر از طريق دكمه‌ي گزارش، شكايت خودتون رو مكتوب كنيد تا اين مسأله به اطلاع شخص ادمين و 3 مدير ارشد ديگر هم رسيده و ايشان درباره تعيين صلاحيت بنده بازبيني كنند. كه در صورت تأييد اين مسأله، باعث افتخار من خواهد بود كه فردي شايسته‌تر در خدمت شما و انجمن باشه. موفق باشيد :icon_gol:

لینک به دیدگاه
دوست محترم

چنانچه گمان مي‌كنيد به شما بي‌احترامي، و اتهاماتي بيجا وارد شده، و يا به هرترتيب رفتار بنده رو در شأن مديريت انجمن نمي‌بينيد، بسيار خوشحال مي‌شم اگر از طريق دكمه‌ي گزارش، شكايت خودتون رو مكتوب كنيد تا اين مسأله به اطلاع شخص ادمين و 3 مدير ارشد ديگر هم رسيده و ايشان درباره تعيين صلاحيت بنده بازبيني كنند. كه در صورت تأييد اين مسأله، باعث افتخار من خواهد بود كه فردي شايسته‌تر در خدمت شما و انجمن باشه. موفق باشيد :icon_gol:

خسته نباشی دلاور. خدا قوت پهلوون :ws3:

خستگی کار تو از کشتی گیرا هم بیشتره :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
خسته نباشی دلاور. خدا قوت پهلوون :ws3:

خستگی کار تو از کشتی گیرا هم بیشتره :icon_pf (34):

واقعا هااا اعصابشون پولادیه

خسته نباشه واقعا

لینک به دیدگاه
واقعا هااا اعصابشون پولادیه

خسته نباشه واقعا

البته منظورم فقط تایید ایشون و تحقیر دیگران خدای نکرده نیست چون بلد نیستم

عادت دارم به تشکر زدن و خوندن مطالب ....گفتم که سو تفاهم پیش نیاد و دوستانی که پیغام میدند بهم فکر نکنند تشکر زدن مطالب ایشون بهانه ای برای پیمودن پله های ترقی بنده هستش (این پله ها کجاند ؟)...

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...