رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اداره نظارت رسانه های اینترنتی یا همون فیلینگ و ......

اوه اوه

مگه اونا اینجا هم میان :ws3:

الانه که بیان بگیرنمون ببرنمون بووووووووووووووووووووووووووووووق:sad0:

جفت پا اومدن تو صورت تاپیک :sigh:

تاپیک جالبی بود حیف شددد جوان مرگ شد :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

من چنتا پست داشتم که ظاهراً پاک شده! از کجا بفهمم چی‌ بوده؟؟!!

پروفایل مدیر که بستست پخشم که بستست سوال داشتم ازش چه جوری بپرسم؟ به غیر از مطرح کردنش اینجا البته! :ws3:

لینک به دیدگاه
من چنتا پست داشتم که ظاهراً پاک شده! از کجا بفهمم چی‌ بوده؟؟!!

پروفایل مدیر که بستست پخشم که بستست سوال داشتم ازش چه جوری بپرسم؟ به غیر از مطرح کردنش اینجا البته! :ws3:

پستهات کجا بوده پاک شده:a030:

منم اومدم تو پرو فایلت بگم نیاز نیست برای یه تاپیک 36 تا گزارش اسپم بفرستی یه دونه برفرستی بگی اسپم های تاپیک رو پاک کردم کافیه تو

اگه منظورت تو اون تاپیکه که فک کنم یه پست یا دوتا پست بود ماله شما که به بچه ها تذکر داده بودی اسپم نکنن که پاک شد وگرنه پستی که ربطی به تصور کردن داشت پاک نشد:a030:

لینک به دیدگاه
پستهات کجا بوده پاک شده:a030:

منم اومدم تو پرو فایلت بگم نیاز نیست برای یه تاپیک 36 تا گزارش اسپم بفرستی یه دونه برفرستی بگی اسپم های تاپیک رو پاک کردم کافیه تو

اگه منظورت تو اون تاپیکه که فک کنم یه پست یا دوتا پست بود ماله شما که به بچه ها تذکر داده بودی اسپم نکنن که پاک شد وگرنه پستی که ربطی به تصور کردن داشت پاک نشد:a030:

نمیدونم دیگه!!! خودتون تشکر زده بودید و پاک شده بود!!!!!!!!!

باشه خواستم محکم کاری کرده باشم:ws28: مرسی‌

نه اونجا فک نکنم بوده باشه!:ws38:

لینک به دیدگاه
نمیدونم دیگه!!! خودتون تشکر زده بودید و پاک شده بود!!!!!!!!!

باشه خواستم محکم کاری کرده باشم:ws28: مرسی‌

نه اونجا فک نکنم بوده باشه!:ws38:

اگه تو گفتگوی ازاد باشه که نمیشه پیداش کرد چون ماهی حدود 500 پست پاک شده هست مگر اینکه دقیق بدونی کجا زدیش وگرنه راهی نداره

لینک به دیدگاه
درود

میشه این پستهای اسپم رو از این تاپیک حذف کنید ؟:icon_gol:

112

113

118

121

126

129

شادمهر جان شماره پستهایی که دادی رو متوجه نمیشم. مثلا اولی یعنی از 75 تا 101؟

لینک به دیدگاه

با اجازه مهند عزیز

ابوالفضل جان فکر کنم کهند شماره پست هایی رو داده که باید پاک بشه یعنی 75 پاک بشه بعدش 101 بعدش 105 و ......

یعنی در مجموع 10 پست باید پاک بشه چون اگر قرار بود از 75 تا 101 پاک بشه که دیگه چیزی نمیموند

فکر کنم مهظورش همین بوده البته ببخشید فضولی کردم دیدم مهند نیست و شما هم منتظری گفتم بیام بگم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
با اجازه مهند عزیز

ابوالفضل جان فکر کنم کهند شماره پست هایی رو داده که باید پاک بشه یعنی 75 پاک بشه بعدش 101 بعدش 105 و ......

یعنی در مجموع 10 پست باید پاک بشه چون اگر قرار بود از 75 تا 101 پاک بشه که دیگه چیزی نمیموند

فکر کنم مهظورش همین بوده البته ببخشید فضولی کردم دیدم مهند نیست و شما هم منتظری گفتم بیام بگم:icon_gol:

ممنون هادی جان. فکر میکنم همینطوره. :a030:

لینک به دیدگاه

با اجازه مهند عزیز

بله ابوالفضل جان همونطور که هادی عزیز هم گفت همون شماره هایی که گذاشتم منظورم بود که پاک شه ، مرسی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

با سلام.

من قبول دارم این تاپیک عروس گلمممم پر از اسپمه.

اما خداییش به هیچ وجه آموزنده نیست که منتقل شده اونجا.

پیشنهاد دارم یک بازنگری درباره زیربخش های تالار آزاد انجام بشه و بخش های جدیدی اضافه و کم بشن.

لینک به دیدگاه
با سلام.

من قبول دارم این تاپیک عروس گلمممم پر از اسپمه.

اما خداییش به هیچ وجه آموزنده نیست که منتقل شده اونجا.

پیشنهاد دارم یک بازنگری درباره زیربخش های تالار آزاد انجام بشه و بخش های جدیدی اضافه و کم بشن.

دقیفا باهات موافقم

چیزی که نه جای بحث داره نه اموزندس جاش تو این تالار نیست اسپم جاش بایگانیه ولی مدیران ارشد نظرشون این بود که بره اونجا

لینک به دیدگاه
دقیفا باهات موافقم

چیزی که نه جای بحث داره نه اموزندس جاش تو این تالار نیست اسپم جاش بایگانیه ولی مدیران ارشد نظرشون این بود که بره اونجا

جای بحث که داره، آموزندگیش هم فقط برای یک قشر خاص هست. :banel_smiley_4:

منظورم عنوان کلی زیر تالار مطاب جالب و آموزنده بود که بهتره تفکیک بشه.

لینک به دیدگاه
جای بحث که داره، آموزندگیش هم فقط برای یک قشر خاص هست. :banel_smiley_4:

منظورم عنوان کلی زیر تالار مطاب جالب و آموزنده بود که بهتره تفکیک بشه.

واقعا اموزندس

خب به نظر شما چجوری باشه خوبه مثلا چجوری نظرت چیه بنویس شاید مقبول افتاد

لینک به دیدگاه

دوستانی که توی تالار ازاد تاپیک میزنن از انحراف بحث جلوگیری کنن و نذارن اسپم شه اگر هم اسپمی صورت گرفت حداقل خود استارتر تاپیک زیر اسپم ها تنکس نده تا موقع پاک کردن راحتتر باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...