رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

چرا تاپیک دواکینز رو بستین؟

بحث که جنجال و بی احترامی نداشت؟ :banel_smiley_4:

خیلی دیگه محتاطانه عمل میکنین.

ساناز جان تاپیک های سیاسی، اعتقادی و مذهبی بدون اطلاع قبلی و صرف نظر از روند تاپیک طبق قانون میبایست حذف بشوند.

مدیر ارشد لطف کردن و تاپیکتون را بستند.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ساناز جان تاپیک های سیاسی، اعتقادی و مذهبی بدون اطلاع قبلی و صرف نظر از روند تاپیک طبق قانون میبایست حذف بشوند.

خوب چرا یک بار علت این امر رو شفاف و کامل توضیح نمیدین؟

حالا من کاری به سیاسی ندارم،اما مشکل بحث اعتقادی چیه؟

کجا چنین بحثی جرمه؟

لینک به دیدگاه
خوب چرا یک بار علت این امر رو شفاف و کامل توضیح نمیدین؟

حالا من کاری به سیاسی ندارم،اما مشکل بحث اعتقادی چیه؟

کجا چنین بحثی جرمه؟

مشکل اصلی وجود تعصبه!

مشکل بعدی اینه که بحث کردن اصولی داره که باید رعایت بشه. ولی متاسفانه دوستان توجهی به آن نمیکنن.

مشکل بعدی اینه که مدیریت این بحث ها اون هم به صورت بی طرف نیازمند تخصص و حرفه بسیار بالایی هست.

مشکل بعدی اینه که هیچگاه بحث های اعتقادی در این فروم و فروم های مشابه به نتیجه نرسیده.

مشکل بعدی اینه که این سایت طبق قوانین و موازین دولت جمهوری اسلامی ایران مجاز به فعالیته و متعهد به رعایت مسائل بسیار ریز و حساسی شده. پس نمیشه گفت فضای باز و آزاد برای بحث ها وجود داره.

البته مشکلات زیاده ولی مهمترینش نبود امکانات، آب آشامیدنی و جاده است. :ws3:

لینک به دیدگاه
مشکل اصلی وجود تعصبه!

تعصب تو همه تاپیکهای اینجا دیده میشه ضمن اینکه دلیلی برای بستن تاپیک نمیشه حداقل دلیل موجه

مشکل بعدی اینه که بحث کردن اصولی داره که باید رعایت بشه. ولی متاسفانه دوستان توجهی به آن نمیکنن.

این مشکل تو همه بحثها هست پس بازم دلیل موجهی نیست

مشکل بعدی اینه که مدیریت این بحث ها اون هم به صورت بی طرف نیازمند تخصص و حرفه بسیار بالایی هست.

مدیریت بحث دقیقا چیه؟!!

یعنی باید به به بچه ها گفت که چی بگند؟!!!

مشکل بعدی اینه که هیچگاه بحث های اعتقادی در این فروم و فروم های مشابه به نتیجه نرسیده.

فرومهای مشابه رو از خودتون آمار ندید

ولی اینجا مگه بحثی هم شکل گرفته؟:ws52:

با این بهانه 90 درصد تاپیکها باید قفل بشه چون نتیجه نداره!!!

شکل بعدی اینه که این سایت طبق قوانین و موازین دولت جمهوری اسلامی ایران مجاز به فعالیته و متعهد به رعایت مسائل بسیار ریز و حساسی شده. پس نمیشه گفت فضای باز و آزاد برای بحث ها وجود داره.

میشه دقیقا بگید کجای اون قانون بحث اعتقادی منع شده؟!!!

چند تا سایت بهتون معرفی کنم که بحثهای بسیار بسیار شدیدتر از این توش شکل گرفته و اتفاقا بعضیشون دولتیه؟!!!

لینک به دیدگاه
تعصب تو همه تاپیکهای اینجا دیده میشه ضمن اینکه دلیلی برای بستن تاپیک نمیشه حداقل دلیل موجهاین مشکل تو همه بحثها هست پس بازم دلیل موجهی نیستمدیریت بحث دقیقا چیه؟!!یعنی باید به به بچه ها گفت که چی بگند؟!!!فرومهای مشابه رو از خودتون آمار ندیدولی اینجا مگه بحثی هم شکل گرفته؟:ws52:با این بهانه 90 درصد تاپیکها باید قفل بشه چون نتیجه نداره!!!میشه دقیقا بگید کجای اون قانون بحث اعتقادی منع شده؟!!!چند تا سایت بهتون معرفی کنم که بحثهای بسیار بسیار شدیدتر از این توش شکل گرفته و اتفاقا بعضیشون دولتیه؟!!!

لطفا لحن صحبتتون رو طوری تنظیم کنید که برداشت مغروضانه از صحبت های شما نشه

مرتبه قبل من به شیوه انتقاد شما خرده نگرفتم.

شما بسیار زیرکانه کاری رو دارید انجام می دید، که من به شخصه خوشم نمی یاد، چون مشابهش رو از طرف دوستان شما زیاد دیدم، اعمالی رو که حتی از گفتنش کراهت دارم.

تجربه های مشابه هم نشون میده، چنانچه چنین موضوعاتی ندید گرفته بشه، مشکلاتش در نهایت متوجه انجمن خواهد شد

بنابراین کاملا مستقیم عرض می کنم، متوجه شیوه صحبتتون باشید.

در مورد مقایسه این فروم با فرومهای دیگه به لحاظ بحث های اعتقادی، من از شما درخواست می کنم که دو سه مورد از لینک های مرتبط با بحث های اعتقادی در سه چهار ماه اخیر که تو باشگاه مهندسان انجام شده و یا داره می شه رو اینجا قرار بدید.

ضمن اینکه این فروم خصوصیه و نه دولتی، بنابراین هیچ وابستگی دولتی هم وجود نداره.

من بعد از بحث قبلی که شما به تلمیح به باشگاه مهندسان اشاره کردید، رفتم و تالار اسلام رو دیدم. واقعا متاسف شدم از اینکه چرا ما مجبور شدیم تالار مذهبی خودمون رو حذف کنیم !

در حالی که سطح دانش و سواد بسیاری از کاربران دائمی و ممتاز اینجا قابل قیاس نیست. باور بفرمایید که من به شخصه بادی به قب قب انداختم به خاطر کاربرانی که با حضورشون به این انجمن هویت دادن، و اون هم به اندازه ای که شما و دوستانتون رو ظاهرا بسیار نگران کرده.

امیدوارم به جای مجموعه ای از این رفتارهای بچه گانه به این فکر کنیم که چطور می تونیم با هم کار کنیم و سعی کنیم به پیشرفت همدیگه کمک کنیم و نه سد راه همدیگه بشیم.

لینک به دیدگاه
لطفا لحن صحبتتون رو طوری تنظیم کنید که برداشت مغروضانه از صحبت های شما نشه

مرتبه قبل من به شیوه انتقاد شما خرده نگرفتم.

شما بسیار زیرکانه کاری رو دارید انجام می دید، که من به شخصه خوشم نمی یاد، چون مشابهش رو از طرف دوستان شما زیاد دیدم، اعمالی رو که حتی از گفتنش کراهت دارم.

تجربه های مشابه هم نشون میده، چنانچه چنین موضوعاتی ندید گرفته بشه، مشکلاتش در نهایت متوجه انجمن خواهد شد

بنابراین کاملا مستقیم عرض می کنم، متوجه شیوه صحبتتون باشید.

در مورد مقایسه این فروم با فرومهای دیگه به لحاظ بحث های اعتقادی، من از شما درخواست می کنم که دو سه مورد از لینک های مرتبط با بحث های اعتقادی در سه چهار ماه اخیر که تو باشگاه مهندسان انجام شده و یا داره می شه رو اینجا قرار بدید.

ضمن اینکه این فروم خصوصیه و نه دولتی، بنابراین هیچ وابستگی دولتی هم وجود نداره.

من بعد از بحث قبلی که شما به تلمیح به باشگاه مهندسان اشاره کردید، رفتم و تالار اسلام رو دیدم. واقعا متاسف شدم از اینکه چرا ما مجبور شدیم تالار مذهبی خودمون رو حذف کنیم !

در حالی که سطح دانش و سواد بسیاری از کاربران دائمی و ممتاز اینجا قابل قیاس نیست. باور بفرمایید که من به شخصه بادی به قب قب انداختم به خاطر کاربرانی که با حضورشون به این انجمن هویت دادن، و اون هم به اندازه ای که شما و دوستانتون رو ظاهرا بسیار نگران کرده.

امیدوارم به جای مجموعه ای از این رفتارهای بچه گانه به این فکر کنیم که چطور می تونیم با هم کار کنیم و سعی کنیم به پیشرفت همدیگه کمک کنیم و نه سد راه همدیگه بشیم.

از لطف شما نسبت به خودم بسیار سپاسگزارم:icon_gol:

ولی فکر نمیکنم حرفی زده باشم که ازش برداشت مغروضانه بشه فقط مواردی که به عنوان ادله برای ممانعت از بحثهای اعتقادی میشه رو نقد کردم و اگر ایرادی بهش بود شما روی همون نقد من ایراد بگیرید نه اینکه بنده و دوستانم(؟) رو به اعمال کریه متهم کنید ولی بازم ممنونم!!

این فروم مال شماست و اختیارش رو دارین ولی خواهشا دلیلتون برای جلوگیری از بحث همین اختیار باشه نه ادله ای که توجیهی ندارند حداقل از نظر من و شاید هم ساناز خانوم!!

من اصلا به باشگاه مهندسان اشاره ای نمیخواستم بکنم بلکه منظورم از بحثای بسیار شدیدتر سایتهایی چون اسک دین و اسک و قرآن و... بود همونطور که بحثم کاربران دو باشگاه هم نبود ولی چون شما سهوا اشاره کردید منم میگم که هیچوقت فکر نکنید فرومی موفقه که افکارش از یک طیف باشند و احیانا هم سو با شما چون همون چیزی میشه که الان شاهدش هستیم یعنی برای تنها یک یا دو تاپیک اعتقادی مدیران ارشد باشگاه هم نگران میشند که انجمنمون رفت زیر خطر درحالی که موارد سیاسی چه مستقیم چه تلویحی اصلا همچین حساسیتیو ایجاد نکرده البته مهم هم نیست چون منظور من تناقض در مصادیق یک دلیل واحده!!

تالار مذهبی اینجا هم اولین باری که دیدم فکر کردم جاییه صرفا برای حمله شدید به اسلام که بعد از مدتی منهدم شد البته میدونم دلیلش توهینهای مخالفین بود(؟) و شما هم از این مسئله متاسف هستید!!

نمیخواستم لینک بدم ولی چون خود شما درخواست کردین چشم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

و...

البته ببخشید که زیاد شد چون میخواستم نگید فلان و بهمان ولی معمولا تا توهینی نباشه دلیلی بر خفه کردن بحث وجود نداره

از کاربران این طرف و اونطرف هم که شما بحثشونو پیش کشیدید معذرت میخوام چون منظورم نمیدونم کجا سطح علمی بچه ها بود اونم بنده که هیچی بلد نیستم!!!

بازم از لطفتون ممنون ولی نقد به خاطر یک یا چند تاپیک اعتقادی به نظر رفتار بچه گانه نمیرسه منم اگر سد راه اینجا میخواستم باشم تو بحثای سیاسی که پتانسیل بسیار شدیدی برای بردن انجمن رو هوا داره شرکت میکردم!

اگر پست بنده پاک یا خود بنده اخراج شدم هم معذرت میخوام ولی به نظرم برای جذب مخاطب بیشتر انجمنتون این رویه درست نیست مدعای من هم رفتاریست که با خود من میشه چون در حالی که هیچگونه سوادی ندارم و حتی با شنیدن توهین هم معمولا سعی میکنم توهین نکنم ولی باز حساسیت کاذب ایجاد میشه!!

کمی منعطف تر باشین تا اگر افراد با سوادتری اومدند گرچه همین الانم هستند جرات ابراز عقیده خود و البته عقیده خود(!) رو داشته باشند بالاخره یک اپسیلون احتمال دهید که درصدی راست میگند!!

به قول یکی از بچه های همینجا موفق باشیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
تعصب تو همه تاپیکهای اینجا دیده میشه ضمن اینکه دلیلی برای بستن تاپیک نمیشه حداقل دلیل موجه

ولی در بحث های اعتقادی و مذهبی مشکل ساز بوده و هست.

این مشکل تو همه بحثها هست پس بازم دلیل موجهی نیست

همانطور که گفتم در نوع خاصی از بحث ها که همون مذهبی و اعتقادی هست نیاز بیشتری به رعایت اصول وجود داره که متاسفانه رعایت نمیشه.

مدیریت بحث دقیقا چیه؟!!

یعنی باید به به بچه ها گفت که چی بگند؟!!!

نخیر. مدیریت بحث یعنی جهت دهی. یعنی مشارکت در بحث ها و جلوگیری از انحراف آنها. تاپیک راجع به یزید استارت میشه به فلسفه آفرینش و وجود یا عدم وجود خدا ختم میشه. البته کاش ختم میشد. با جنگ و دعوا بسته میشه.

فرومهای مشابه رو از خودتون آمار ندید

اولا من با اعداد و ارقام حرف نزدم که بشه اسمش را گذاشت آمار.

ثانیا بنده بر اساس تجربه چندین ساله فروم گردی حرف زدم. نه آمار ثبت شده رسمی.

ثالثا شما بر اساس چه چیزی حرف منو رد میکنید؟

ولی اینجا مگه بحثی هم شکل گرفته؟

بله. جنابعالی تشریف نداشتید قربان. فکر میکنم به لحاظ کیفی بهترین بحث های مذهبی در همین فروم شکل گرفته بود که متاسفانه به دلیل حضور چند تن از کاربران متعصب و بی دانش که به چالش کشیده شدن اعتقاداتشان را خون ریخته شده بر زمین قلمداد میکردند مجبور به حذف تالار مربوطه و تدوین قانون ممانعت بحث های اعتقادی شدیم.

با این بهانه 90 درصد تاپیکها باید قفل بشه چون نتیجه نداره!!!

فقط نتیجه نداشتن اشکالی نداره. فحش ناموسی از سطح تالار جمع کردنه که اشکال داره.

میشه دقیقا بگید کجای اون قانون بحث اعتقادی منع شده؟!!!

کجای کدوم قانون؟

ما در مورد اختیارات ریاست جمهوری قانون مدونی نداریم. شما در خصوص ممنوعیت بحث های اعتقادی در تالارهای گفتگو دنبال قانون میگردی؟

چند تا سایت بهتون معرفی کنم که بحثهای بسیار بسیار شدیدتر از این توش شکل گرفته و اتفاقا بعضیشون دولتیه؟!!!

خب. این دلیل نمیشه که ما هم بحث اعتقادی را باز بزاریم. یه زمانی در این مکان هم فضای بحث باز بود ولی رای متفق مدیران مبنی بر حذف تالار مذهبی و ممنوعیت بحث های اعتقادی منجر به این وضعیت شد. که خوشبختانه رضایت بخش جمیع کاربران و مدیران هم بوده و هست.

ضمن اینکه سیاست های کلی این فروم وابسته به هیچ سایت دیگری نیست و تصمیمات اتخاذ شده صرفا بر اساس رای جمعی و بدون تقلید از دیگر سایت ها و فروم ها میباشد.

و در آخر باید بگم که مذهب ما جدا از سیاست ما نیست. پس هیچ بحث سیاسی و مذهبی وجود ندارد که با یکدیگر بی ارتباط باشد.

لینک به دیدگاه
از لطف شما نسبت به خودم بسیار سپاسگزارم:icon_gol:

ولی فکر نمیکنم حرفی زده باشم که ازش برداشت مغروضانه بشه فقط مواردی که به عنوان ادله برای ممانعت از بحثهای اعتقادی میشه رو نقد کردم و اگر ایرادی بهش بود شما روی همون نقد من ایراد بگیرید نه اینکه بنده و دوستانم(؟) رو به اعمال کریه متهم کنید ولی بازم ممنونم!!

این فروم مال شماست و اختیارش رو دارین ولی خواهشا دلیلتون برای جلوگیری از بحث همین اختیار باشه نه ادله ای که توجیهی ندارند حداقل از نظر من و شاید هم ساناز خانوم!!

من اصلا به باشگاه مهندسان اشاره ای نمیخواستم بکنم بلکه منظورم از بحثای بسیار شدیدتر سایتهایی چون اسک دین و اسک و قرآن و... بود همونطور که بحثم کاربران دو باشگاه هم نبود ولی چون شما سهوا اشاره کردید منم میگم که هیچوقت فکر نکنید فرومی موفقه که افکارش از یک طیف باشند و احیانا هم سو با شما چون همون چیزی میشه که الان شاهدش هستیم یعنی برای تنها یک یا دو تاپیک اعتقادی مدیران ارشد باشگاه هم نگران میشند که انجمنمون رفت زیر خطر درحالی که موارد سیاسی چه مستقیم چه تلویحی اصلا همچین حساسیتیو ایجاد نکرده البته مهم هم نیست چون منظور من تناقض در مصادیق یک دلیل واحده!!

تالار مذهبی اینجا هم اولین باری که دیدم فکر کردم جاییه صرفا برای حمله شدید به اسلام که بعد از مدتی منهدم شد البته میدونم دلیلش توهینهای مخالفین بود(؟) و شما هم از این مسئله متاسف هستید!!

نمیخواستم لینک بدم ولی چون خود شما درخواست کردین چشم

و...

البته ببخشید که زیاد شد چون میخواستم نگید فلان و بهمان ولی معمولا تا توهینی نباشه دلیلی بر خفه کردن بحث وجود نداره

از کاربران این طرف و اونطرف هم که شما بحثشونو پیش کشیدید معذرت میخوام چون منظورم نمیدونم کجا سطح علمی بچه ها بود اونم بنده که هیچی بلد نیستم!!!

بازم از لطفتون ممنون ولی نقد به خاطر یک یا چند تاپیک اعتقادی به نظر رفتار بچه گانه نمیرسه منم اگر سد راه اینجا میخواستم باشم تو بحثای سیاسی که پتانسیل بسیار شدیدی برای بردن انجمن رو هوا داره شرکت میکردم!

اگر پست بنده پاک یا خود بنده اخراج شدم هم معذرت میخوام ولی به نظرم برای جذب مخاطب بیشتر انجمنتون این رویه درست نیست مدعای من هم رفتاریست که با خود من میشه چون در حالی که هیچگونه سوادی ندارم و حتی با شنیدن توهین هم معمولا سعی میکنم توهین نکنم ولی باز حساسیت کاذب ایجاد میشه!!

کمی منعطف تر باشین تا اگر افراد با سوادتری اومدند گرچه همین الانم هستند جرات ابراز عقیده خود و البته عقیده خود(!) رو داشته باشند بالاخره یک اپسیلون احتمال دهید که درصدی راست میگند!!

به قول یکی از بچه های همینجا موفق باشیم:icon_gol:

جواد جان تورو خدا از مهندسان نگو که زیر و بمش دست خودمه.

بله در مهندسان بحث هایی که در مدح آقا و دوستان یا به به و چه چه در خصوص دین مبین اسلام باشد به طور کامل باز و آزاد است و مخالفین تاپیک با جریمه های شدید اخراج میشوند. نمونه بارزش هم استارتر همون تاپیک اولی که اخراج شده. نیمی از کاربران قدیمی این فروم اخراجی های مهندسان هستن. پس لطفا نمونه خاصی از فروم دیگه اونم مهندسان نیار گلم.

لینک به دیدگاه
جواد جان تورو خدا از مهندسان نگو که زیر و بمش دست خودمه.

بله در مهندسان بحث هایی که در مدح آقا و دوستان یا به به و چه چه در خصوص دین مبین اسلام باشد به طور کامل باز و آزاد است و مخالفین تاپیک با جریمه های شدید اخراج میشوند. نمونه بارزش هم استارتر همون تاپیک اولی که اخراج شده. نیمی از کاربران قدیمی این فروم اخراجی های مهندسان هستن. پس لطفا نمونه خاصی از فروم دیگه اونم مهندسان نیار گلم.

مطمئنی استارتر تاپیک اول اخراج شده؟!!!:ws52:

منظور من فقط موضوعات اعتقادی بود ابوالفضل جان و اصلا هم قصد لینک دادن از مهندسان رو نداشتم ولی خیلی خوشحال میشم نمونه نشونم بدی که کاربری فقط به خاطر مخالفت با اسلام اخراج شده به هر حال خیلی کم بحث تو نطفه خفه میشه

بازم میگم منظور من قیاس نبود و فکر میکنم جوابم تو همون پست بود:icon_gol:

لینک به دیدگاه

منظور من فقط موضوعات اعتقادی بود ابوالفضل جان و اصلا هم قصد لینک دادن از مهندسان رو نداشتم ولی خیلی خوشحال میشم نمونه نشونم بدی که کاربری فقط به خاطر مخالفت با اسلام اخراج شده به هر حال خیلی کم بحث تو نطفه خفه میشه

استارتر تاپیک دوم. :a030:

نمونه میخوای؟

اسی و خیلی از کاربرای همین فروم.

به هر حال بحث بر سر فروم های دیگه و تصمیماتی که مدیرانش میگیرن نیست. در خصوص نواندیشان اگر سوالی بود در خدمت عزیزان هستم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

نمونش خود من که بخاطر مسایل مذهبی چندین بار اخطار گرفتم و دو بار هم به مدت دوهفته اخراج شدم یه بارش قشنگ یادمه که سر بحث با حاج مرتضی سر مسایل اعتقادی دو هفته اخراج شدم

لینک به دیدگاه
استارتر تاپیک دوم. :a030:

نمونه میخوای؟

اسی و خیلی از کاربرای همین فروم.

به هر حال بحث بر سر فروم های دیگه و تصمیماتی که مدیرانش میگیرن نیست. در خصوص نواندیشان اگر سوالی بود در خدمت عزیزان هستم. :icon_gol:

شما که خوب میشناسیدش یعنی قراره هر توهینی خواست بکنه بعد بگه من حقیقت طلبم و کسی هم کاریش نداشته باشه:ws52:

دوست نداشتم اسم شخصی رو میاوردین ولی ایشون اگه اونجاهم مثل اینجا عمل میکرده حق داشته اخراج بشه گرچه فکر کنم اخراج هم نیست الان!!!

بحث ما هم سر همین فروم بود ولی چون جناب پیمان لینک خواستند ارائه دادم گرچه موضوع اصلی پستم همین فروم بود ولی الان تبدیل شد به قیاس با یه فروم دیگه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
نمونش خود من که بخاطر مسایل مذهبی چندین بار اخطار گرفتم و دو بار هم به مدت دوهفته اخراج شدم یه بارش قشنگ یادمه که سر بحث با حاج مرتضی سر مسایل اعتقادی دو هفته اخراج شدم

ولی وحیدجان تو تخلفاتت ارسال عکس زننده بود و سیاسی و توهین به بقیه اعضا اگر هم با حاجی بوده احتمال زیاد بحث سیاسی بوده که من اصلا کاری بهش ندارم:banel_smiley_4:

بر فرض گفته شما صحیح و اونجا آمار اخراجیها بالاست ولی داداش من شما هم حداقل بحث رو نمیگم آزاد بذارید بلکه بذارید چند تا تاپیک روال معمولیش رو بره و اینقدر سریع حساس نشید و هزار و یک دلیل برای خفه کردنش بیارید:sigh:

لینک به دیدگاه
ولی وحیدجان تو تخلفاتت ارسال عکس زننده بود و سیاسی و توهین به بقیه اعضا اگر هم با حاجی بوده احتمال زیاد بحث سیاسی بوده که من اصلا کاری بهش ندارم:banel_smiley_4:

بر فرض گفته شما صحیح و اونجا آمار اخراجیها بالاست ولی داداش من شما هم حداقل بحث رو نمیگم آزاد بذارید بلکه بذارید چند تا تاپیک روال معمولیش رو بره و اینقدر سریع حساس نشید و هزار و یک دلیل برای خفه کردنش بیارید:sigh:

جواد جان من که بحث رو باز گذاشتم و دست هم بهش نزدم اونی که بحث رو بست مدیر ارشد بست در ضمن من تو اون سایت اصلا تو بحث های سیاسی نبودم که برای بحث سیاسی اخطار بگیر سر موضوع خوردن شراب و مشکلاتش در حال بحث بودیم که هم تاپیکم پرید و هم اخراج شدم:a030:

تو این تالار تا حلا چندین بار بحث خدا به میون اومده و تا 30 صفحه هم پیش روفته ولی به نتیجه نرسیده یا تبدیل به توهین و سفسته شده که بسته شده هیچ وقت ما بحث رو تو صفحه اول نپرونیدم مگر اینکه تو همون صفحه اول در گیری شروع شده باشه

لینک به دیدگاه

بارها و بارها این بحث انجام شده. نمیدونم دلیل اصرار چیه؟

که بیایم وسط این بحثا به اینو اونم تیکه بندازیم.

دوست ندارم اصلاً اینو بگم چون سوبرداشتای اشتباهی میشه قطعاً. ولی هرجوری گفتم اثر نداشته و مجبورم اینطور بگم:

اینجا جای بحثای اعتقادی و سیاسی نیست. هرکی واسش رعایت این مسئله سخته، فعالیتی تو انجمن نکنه.

لینک به دیدگاه
چرا فقط با ستاد انتخاباتی من برخورد شد و با بقیه برخورد نشد :hanghead:

هرکی که ستاد انتخاباتی میخواد بزنه جاش گپ گفتو هست هر کی هم تو تالار اصلی بزنه منتقل میشه من چن ساعت نبودم الان همه منتقل شد

لینک به دیدگاه
بارها و بارها این بحث انجام شده. نمیدونم دلیل اصرار چیه؟

که بیایم وسط این بحثا به اینو اونم تیکه بندازیم.

دوست ندارم اصلاً اینو بگم چون سوبرداشتای اشتباهی میشه قطعاً. ولی هرجوری گفتم اثر نداشته و مجبورم اینطور بگم:

اینجا جای بحثای اعتقادی و سیاسی نیست. هرکی واسش رعایت این مسئله سخته، فعالیتی تو انجمن نکنه.

ممنون فکر کنم این بهترین جوابی بود که شنیدم تا لیست کردن اون دلیل ها ولی خب حداقل خودم هیچوقت استارتر بحث نبودم ولی امیدوارم شرکت در بحثهای دیگران که اعتقادیه یا هر بحثی که دوستان موضوعش رو چرخش میدند اشکال نداشته باشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنون فکر کنم این بهترین جوابی بود که شنیدم تا لیست کردن اون دلیل ها ولی خب حداقل خودم هیچوقت استارتر بحث نبودم ولی امیدوارم شرکت در بحثهای دیگران که اعتقادیه یا هر بحثی که دوستان موضوعش رو چرخش میدند اشکال نداشته باشه:icon_gol:

اقای جواد جان من نمیدونم در باره شما چی بگم ما هزاران بار قوانین رو برای شما توضیح دادیم دلیل نمیشه برای بسته شدن تاپیک بیای توی دفتر و اعتراض کنی فک میکنم الان دیگه دقیقا متوجه شده باشی پس لطف کن و برای بسته شدن هر تاپیک تو دفتر پستی نزن چون دیگه جوابی در یافت نخواهی کرد

موفق باشی:a030:

لینک به دیدگاه

دامن زدن به بحث بدتر از استارت تاپیکه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...