رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

اون پست هم مشکل داشتش. ولی چون گزارش نشده بود، با دقت هم خونده نشد که اشتباه از من بوده. :icon_pf (34):

ولی اینکه بگیم حرفو بنداز زمین صاحابش برمیداره اشتباهه. اینجوری بخواد باشه. از این حرفا هی بیایم تو این گاهنوشته ها و جاهای دیگه بندازیم و صاحابش بردارن و خین و خینریزی راه بندازیم :ws3:

خیلی وقتام این حرفا که افتاده میشن زمین، کسای دیگه برمیدارنش و باعث سوءتفاهمای الکی هم میشه. :icon_pf (34):

:banel_smiley_4:

اونوقت مشکلش کجا بوده؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عزیزم روانی بودن یه بیماری هست

توهین که نیست

مثلا به تو بگم سرماخورده فحشه؟

ای بابا ادرجان، دیگه خودمونو که نمیخوایم گول بزنیم. اینا میشه توجیه واسه حرفمون :ws3:

لینک به دیدگاه
ای بابا ادرجان، دیگه خودمونو که نمیخوایم گول بزنیم. اینا میشه توجیه واسه حرفمون :ws3:

ای بابا ....

باشه

حالا هی به من زور بگو

ولی بقول ام آرچی طرف ترول بود ..... (همه خصوصیاتشم داشت لامصب :w58:)

ترول ها هم مشکل روانی دارن دیگه

ضد اجتماعن

لینک به دیدگاه

اییییییییییییی خیلی وقت بود اینجا نیومده بودما:ws3:

چه همو جویدین ها:ws3:

همینجوری اومدم ببینم اینجا چه خبره و یه خسته نباشیدی هم حالا ول بدیم بد نیست:ws3:

لینک به دیدگاه
پذیرش خالی رو بزار در کوزه آبشو بخور:ws3: ایشالله موفق باشی تو درگیری های روزمره داوش:a030: شما 2 تا خیلی مدیرای خوبی هستین ولی به قول خودت درگیرین، کاش شقایق برگرده اگه نه به نظرم باید یک مدیری که وقتش آزاد تر هست به جمع شما دو تا اضافه بشه:w16:

هوی از این آرزو ها نکن ها:w58:

شقایق الان روحش زیر درختایی تو بهشته:w58:

لینک به دیدگاه

برای مدتی دیگه نه در تالار آزاد تاپیکی میزنم، نه تاپیک های خودم رو آپ میکنم.

تالار رو میسپاریم به اهلش ببینیم چه جوری ترقی میکنه.

به جوانان میدان میدیم،ببینیم تئوری ما درباره ...... بودن نسل جدید درسته یا غلطه.

خواهشا تاپیک های منو تو آزاد نذارین آپ بشه و همه را قفل کنین.

ممنون. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
برای مدتی دیگه نه در تالار آزاد تاپیکی میزنم، نه تاپیک های خودم رو آپ میکنم.

تالار رو میسپاریم به اهلش ببینیم چه جوری ترقی میکنه.

به جوانان میدان میدیم،ببینیم تئوری ما درباره ...... بودن نسل جدید درسته یا غلطه.

خواهشا تاپیک های منو تو آزاد نذارین آپ بشه و همه را قفل کنین.

ممنون. :icon_gol:

به خاطر یه بی نماز هیچ وقت در مسجد رو نمیبندن

لینک به دیدگاه
به خاطر یه بی نماز هیچ وقت در مسجد رو نمیبندن

تعدادشون از یکی گویا خیلی بیشتره، اما با عرض معذرت دو نفر که جورابشون بو بده توی مسجد، همه نمازگزارها فرار میکنند.

چند روزی هست میرم مهندسان، گفگتگوی آزادش به شدت وحشتناکی اسپم کده شده، چون خلاقیت خواستند، چون دست بچه ها افتاد.

به نظرم بهتره اجازه بدیم اینجا هم مدتی دست منتقدین و معترضین بیوفته، شاید من کلا اشتباه میکردم و وضعش بهتر هم شد.

لینک به دیدگاه
تعدادشون از یکی گویا خیلی بیشتره، اما با عرض معذرت دو نفر که جورابشون بو بده توی مسجد، همه نمازگزارها فرار میکنند.

چند روزی هست میرم مهندسان، گفگتگوی آزادش به شدت وحشتناکی اسپم کده شده، چون خلاقیت خواستند، چون دست بچه ها افتاد.

به نظرم بهتره اجازه بدیم اینجا هم مدتی دست منتقدین و معترضین بیوفته، شاید من کلا اشتباه میکردم و وضعش بهتر هم شد.

اصولا به هیچ بنی بشری ارتباط نداره که شما روزی چند تا تاپیک دلت میخواد بزنی یا هر کاربر دیگه ای مثل شما میخواد چند تا تاپیک بزنه.

اما در خصوص مهندسان که با اینجا مقایسه کردید باید بگم اون موقع این تصمیم مربوط به مدیریت تالار هم میشد. یعنی مدیریت حمایت کرد که وضع چنین شد. درسته؟

مطلب آخرم اینکه شما یا هر کس دیگه کاملا مختاره فعالیتشو در این تالار زیاد کنه یا کم کنه یا تعلیق و متوقف کنه. بازم به کسی مربوط نیست. ولی سیاست همه مدیران اینه که کاربران رو تشویق به فعالیت در تالارشون بکنن. پس به همین خاطر منم از شما میخوام که به این حاشیه ها توجهی نشون ندید و فعالیت خودتون رو از سر بگیرید :a030:

لینک به دیدگاه

توی گفتگوی ازاد اینجا هم بخش مخصوص اسپم دارم و هرکی هر چن تا تاپیک قابل اسپم که میخواد میتونه توش بزنه و از صبح خروس خون تا بوق سگ میتونه اسپم کنه ولی سیاست تالار اینه که تو بخش اصلی تالار مباحث بدون اسپم باشه تا بچه ها بتونن ازش استفاده کنن

لینک به دیدگاه

سلام خدمت مدیران خدمتگزار و خدوم تالار آزاد:w02:

داشتیم تو حیاط خلوت خونه خودمون یه تاپیک میزدیم چشممون افتاد به این چندتا تاپیک تکراری در تالار شما:ws3:

این و این و این

چرا همش باید تاپیکهای من اینجا واسه تکراری بودن منهدم میشدTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif؟

موفق باشیـــــــــــــــــــــــــــــم:w02::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام.

توی گفتگوی آزاد روی تاپیک هایی که بیشترین نمایش رو داشتن کلیک کردم،دیدم هردو تاپیک صدرنشین قفل هستند.

میخواستم بدونم چرا وقتی تاپیک هایی با استقبالی تا این حد مواجه میشن، قفل و یا تهدید به قفل میشن؟

برای شما در این تالار چه چیزی مهمه؟

اگه یک تاپیکی مدام آپ بشه،یک عیب هست؟

1- عروس گلممم،واسه چی برای من بوق میزنی؟

2- کمپین طرفداران گذاشتن عکس خودمون تو آواتار

لینک به دیدگاه
سلام.

توی گفتگوی آزاد روی تاپیک هایی که بیشترین نمایش رو داشتن کلیک کردم،دیدم هردو تاپیک صدرنشین قفل هستند.

میخواستم بدونم چرا وقتی تاپیک هایی با استقبالی تا این حد مواجه میشن، قفل و یا تهدید به قفل میشن؟

برای شما در این تالار چه چیزی مهمه؟

اگه یک تاپیکی مدام آپ بشه،یک عیب هست؟

1- عروس گلممم،واسه چی برای من بوق میزنی؟

2- کمپین طرفداران گذاشتن عکس خودمون تو آواتار

اول از مدیران تالار عذر میخوام که من جای مدیران تالار جواب میدم

ولی چون در اون زمان من ناظر ارشد بودم و توسط خود من قفل شد بهتره من جواب بدم

ساناز جان جفت تاپیک ها به درخواست استارتر قفل شد پیام دادن گفتن تاپیک و قفل کنید البته عروس گلم دوباره به درخواست استارتر باز شد و دوباره به درخواست ایشون بسته شد:a030:

لینک به دیدگاه
سلام خدمت مدیران خدمتگزار و خدوم تالار آزاد:w02:

داشتیم تو حیاط خلوت خونه خودمون یه تاپیک میزدیم چشممون افتاد به این چندتا تاپیک تکراری در تالار شما:ws3:

این و این و این

چرا همش باید تاپیکهای من اینجا واسه تکراری بودن منهدم میشد:4564:؟

موفق باشیـــــــــــــــــــــــــــــم:w02::icon_gol:

سلام پیمان جان.

راستش تعداد تاپیکهای تالار آزاد انقدر زیاده که نمیتونیم تشخیص بدیم تاپیکی تکراریه یا نه. همونطور که میدونید این تالار تا به حال مدیران زیادی رو هم به خودش دیده. به فرض اینکه من در مدت یک سال مدیریت یادم باشه کدوم تاپیک ها تکراریه مال دوره های قبلی رو نمیدونم همچنان.

از این رو نمیتونیم اطمینان بدیم که همه تاپیک های تکراری در این تالار حذف میشه. ولی هر جا که کاربران گزارش کنن یا به چشم خودمون بخوره حذف میشه.

در خصوص تاپیکهای شما که میگید حذف شده من در جریانش نیستم ولی از این قاعده مستثنی نبوده. یا به چشم مدیران خورده و حذف شده یا تاپیکتون توسط سایر کاربران گزارش شده که حذف شده.

لینک به دیدگاه

ببخشین یک سئوال دیگه،این تاپیک ها چرا مهم هستند:

تاپیک های برگزیده آبان ماه 90

اطلاعیه مهم

هدفمند کردن دعوت کاربران به بخش های تخصصی

سوژه های نواندیشانی

این تاپیک ها هم بازدیدشون کم بوده، هم تاریخشون گذشته.

میشه از فهرست مهم ها کم کرد.

برای بخش ویژه هم به نظرم ضعیف عمل میشه.

اگه یک نگاه هم به لیست پر بازدیدترین تاپیک ها بندازیم،بیشتر میتونیم متوجه بشیم سلیقه به کدوم موضوعات بیشتره و از اونها برای جذب مخاطب استفاده بشه.

با سپاس.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام پیمان جان.

راستش تعداد تاپیکهای تالار آزاد انقدر زیاده که نمیتونیم تشخیص بدیم تاپیکی تکراریه یا نه. همونطور که میدونید این تالار تا به حال مدیران زیادی رو هم به خودش دیده. به فرض اینکه من در مدت یک سال مدیریت یادم باشه کدوم تاپیک ها تکراریه مال دوره های قبلی رو نمیدونم همچنان.

از این رو نمیتونیم اطمینان بدیم که همه تاپیک های تکراری در این تالار حذف میشه. ولی هر جا که کاربران گزارش کنن یا به چشم خودمون بخوره حذف میشه.

در خصوص تاپیکهای شما که میگید حذف شده من در جریانش نیستم ولی از این قاعده مستثنی نبوده. یا به چشم مدیران خورده و حذف شده یا تاپیکتون توسط سایر کاربران گزارش شده که حذف شده.

ابوالفضل جان ســــــــلام:wavesmile:

والا غرض از این پست گله و شکایت نبود و اون چیزی که واسه تاپیکهای خودم گفتم مزاح بود:a030:

کاملا به سختی کار شما در تالار آزاد واقفم:w16:

صرفا خواستم تاپیکهای تکراری رو بگم که کمی تالار خلوت بشه:ws3:

بازم اگه ببینم میگم:w02:

لینک به دیدگاه
ولی فکر خوبه یه شب باز تاپیک گذاشتن عکس تو آواتار باز بشه برای گذاشتن عکسای جدید :ws38: احتمالا پنج شنده آینده این کار رو بکنیم :ws3:

بزار نزدیک نمایشگاه

که میتینگ میزارن ملت

هم دیگه رو بشناسند :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...