رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

ولی فکر خوبه یه شب باز تاپیک گذاشتن عکس تو آواتار باز بشه برای گذاشتن عکسای جدید :ws38: احتمالا پنج شنده آینده این کار رو بکنیم :ws3:

من متوجه نشدم منظورت چیه. :ws52:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ببخشین یک سئوال دیگه،این تاپیک ها چرا مهم هستند:

تاپیک های برگزیده آبان ماه 90

اطلاعیه مهم

هدفمند کردن دعوت کاربران به بخش های تخصصی

سوژه های نواندیشانی

این تاپیک ها هم بازدیدشون کم بوده، هم تاریخشون گذشته.

میشه از فهرست مهم ها کم کرد.

برای بخش ویژه هم به نظرم ضعیف عمل میشه.

اگه یک نگاه هم به لیست پر بازدیدترین تاپیک ها بندازیم،بیشتر میتونیم متوجه بشیم سلیقه به کدوم موضوعات بیشتره و از اونها برای جذب مخاطب استفاده بشه.

با سپاس.:icon_gol:

کاملا درست میگید. باید یه بازنگری در این خصوص صورت بگیره.

لینک به دیدگاه
ابوالفضل جان ســــــــلام:wavesmile:

والا غرض از این پست گله و شکایت نبود و اون چیزی که واسه تاپیکهای خودم گفتم مزاح بود:a030:

کاملا به سختی کار شما در تالار آزاد واقفم:w16:

صرفا خواستم تاپیکهای تکراری رو بگم که کمی تالار خلوت بشه:ws3:

بازم اگه ببینم میگم:w02:

کار خوبی میکنید. رصد کردن و ویرایش اطلاعات این تالار کار سختیه. مگر اینکه دوستان همکاری کنن. :a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

[h=2]سو برداشت از سرودن شعر ملی وطنی یک خردسال![/h]

این تایپیک بسته شد و گفتین بحث قومیتی ممنوع!!!

بالاخره همه میدانند حق با کیست ولی لطفا کل تالار ایران باستان رو ببندید:

از نظر مراجع تقلید اعتباری به دوره های باستان ایران نیست. و حتی دو سه تاشون مقلد بودن به آنان رو حرام دانستند!

ثانیا بحث های قومیت پارسی رو هم جمع کنید که کاملا سیاسی و قوم گرایانه هست.

لینک به دیدگاه
سو برداشت از سرودن شعر ملی وطنی یک خردسال!

این تایپیک بسته شد و گفتین بحث قومیتی ممنوع!!!

بالاخره همه میدانند حق با کیست ولی لطفا کل تالار ایران باستان رو ببندید:

از نظر مراجع تقلید اعتباری به دوره های باستان ایران نیست. و حتی دو سه تاشون مقلد بودن به آنان رو حرام دانستند!

ثانیا بحث های قومیت پارسی رو هم جمع کنید که کاملا سیاسی و قوم گرایانه هست.

در این تالارها هیچوقت قومیت های دیگه به رویارویی و کشمکش دعوت نشده. ولی شما در تاپیکتون عملا همه رو دعوت به یک رویارویی و درگیری قومیتی و نژادی کردید.

لینک به دیدگاه
در این تالارها هیچوقت قومیت های دیگه به رویارویی و کشمکش دعوت نشده. ولی شما در تاپیکتون عملا همه رو دعوت به یک رویارویی و درگیری قومیتی و نژادی کردید.

کدوم رویارویی؟ مگه شما پان فارسیسم هستین؟

لینک به دیدگاه
کدوم رویارویی؟ مگه شما پان فارسیسم هستین؟

شما همینجا هم دارید مرز بندی میکنید. همونطور که در تاپیک اینکارو کردید. پان فارسیسم چیه؟ من سعی دارم انسان باشم. بدون تعلق و بدون تعصب.

لینک به دیدگاه
شما همینجا هم دارید مرز بندی میکنید. همونطور که در تاپیک اینکارو کردید. پان فارسیسم چیه؟ من سعی دارم انسان باشم. بدون تعلق و بدون تعصب.

آفرین.

در یک سایت مجازمعتبر ایرانی به ما سوبرداشت شده و من خواستم دلیلش و بدونم در حقیقت اونا مرزبندی کرده بودند.

لینک به دیدگاه
آفرین.

در یک سایت مجازمعتبر ایرانی به ما سوبرداشت شده و من خواستم دلیلش و بدونم در حقیقت اونا مرزبندی کرده بودند.

آفرین طبق قوانین این سایت محلی برای پیدا کردن این دلایل نیست.

لینک به دیدگاه
چه کنیم که قدرت و پول در دستان پارس یان هست

بحث قدرت و پول نیست. شما اگر یه انجمن به زبان ترکی داشته باشید و قدرت و نفوذ هم در دستتون باشه بعد از یه مدت به این نتیجه میرسید که همچین قانونی رو وضع کنید.

این بحث ها قبلا در این تالار انجام شده و متاسفانه سرانجام خوبی نداشته. لذا تصمیم بر این شده که از شکل گیری چنین بحث هایی ممانعت به عمل بیاد.

لینک به دیدگاه
دوست عزیز میدونم چی میگی ولی یادت باشه

اینجا

همه با هم برابرند ولی فارسها برابرترند !!!

چرا با زدن این حرف ها جو رو متشنج میکنید؟ چرا دسته بندی میکنید؟ مگه من میدونم کی ترکه و کی فارسه؟ مگه شما میدونید من ترکم یا فارس؟ مگه موقع ثبت نام زبان خودتونو انتخاب کردید یا آیکن خاصی بهتون اختصاص داده شده؟

ما اینجا یه قانون داریم. بحث قومیتی و نژادی ممنوعه. از هر جناح، نژاد یا تفکری که بخواد باشه ممنوعه. فارس و ترک و کرد و لر و عرب هم نداره. خودمون رو پایبند به این قوانین کردیم تا بتونیم با آرامش و حفظ حرمت ها در کنار هم یادبگیریم و یاد بدهیم.

لینک به دیدگاه
درود ...

شما پستها هر تاپیک رو خودتون پاک میکنین یا میدین دست استارتر تاپیک؟

سپاس :icon_gol:

سلام. پست های هر تاپیک رو فقط ما میتونیم پاک کنیم. پست خاصی مد نظرتون هست؟

بعد یه سال اومدم حال و هوامو عوض کنم میبینم که اینجا هم مث مهندسان دعوای نژادی شده.بی خیال بابا.جای arkha خالیه

ما تمام تلاشمونو کردیم که از همین دعواهای نژادی جلوگیری کنیم. کجا دعوای نژادی شده؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
سلام. پست های هر تاپیک رو فقط ما میتونیم پاک کنیم. پست خاصی مد نظرتون هست؟

ما تمام تلاشمونو کردیم که از همین دعواهای نژادی جلوگیری کنیم. کجا دعوای نژادی شده؟ :ws38:

بابا تو باشگاه مهندسان مگه یادت نبود همش دعوای فارس و ترک میشد؟کار به جایی رسیده بود یه نفر(حالا اسمشم نمیگیم)اومده بود میگفت کل پروفایلاتونو هک می کنم میرم تو کامپیوترتون عکساتونو پخش میکنم:ws28:....خلاصه اصلا وضع جالبی نبود.یه مدت هم اون اوایل تو نواندیشان ابن مشکل پیش اومد که خوشبختانه حل شد.

در کل هممون ایرانی هستیم.جدای از اینکه هر چیز دیگه ای باشیم.این دعواها فایده ای نداره.

لینک به دیدگاه

این تاپیک ماهیتش اسپمه. یعنی گفتگوی ارزشمندی در این تاپیک شکل نمیگیره. اما چون استارتر تاپیک خواستار حذف پستهای بی ارتباط به موضوع تاپیک شده بود ازش خواستیم تا شماره پست های مورد نظرشو به ما بده که پاک کنیم.

لینک به دیدگاه
بابا تو باشگاه مهندسان مگه یادت نبود همش دعوای فارس و ترک میشد؟کار به جایی رسیده بود یه نفر(حالا اسمشم نمیگیم)اومده بود میگفت کل پروفایلاتونو هک می کنم میرم تو کامپیوترتون عکساتونو پخش میکنم:ws28:....خلاصه اصلا وضع جالبی نبود.یه مدت هم اون اوایل تو نواندیشان ابن مشکل پیش اومد که خوشبختانه حل شد.

در کل هممون ایرانی هستیم.جدای از اینکه هر چیز دیگه ای باشیم.این دعواها فایده ای نداره.

در هر صورت اینجا که دعوایی شکل نگرفته و همه تلاش ما بر اینه که بتونیم صمیمیت و احترام بین کابران رو حفظ کنیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...