رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

درود

اين پست رو اگر دوست نداشتيد و يا جاي اين پست اينجا نبود پاك كنيد

اما....

تاپيك امين رو دوست داشتم و هر چي فكر كردم نفهميدم چرا بسته شد.حداقل اون تاپيك اين بود كه نوعي تمرين براي اپوزوسيون بودن بود.تا جايي هم كه تاپيك پيش رفت حرفي زده نشد كه مخالف مصالح تالار يا انجمن باشه.

اما اينكه مديران يا برخي كاربر ها از تاپيك هاييكه جنبه ي انتقادي دارند خسته شدند علت اش فقط يك چيز است:

عدم وجود گوش شنوا و عدم پاسخگويي شفاف

يا به قول دوستان بالادستي مصلحت انديشي

اينكه ما

عادت كرده ايم به اسم مصلحت انديشي از پاسخگويي كامل و صريح فرار كنيم موجب بروز عقده هاي زير پوستي در سطح جامعه ي تحت مديريت ما مي شود و بالاخره اين عقده ها در جايي سر باز مي كند و عواقب غير قابل جبراني را در پيش دارد.

ما به طور ذاتي پيرو يك ضرب المثل غلط هستيم :صلاح مملكت خويش خسروان دانند

و غافليم كه اين ضرب المثل زماني كاربرد داشت كه علم و دانش جز در دربارنبود . تجربه ي مديريتي جز در حكومت نبود.اما امروز به مدد پيشرفت هايي كه در حوزه هاي اجتماعي و اقتصادي صورت پذيرفته اين انحصار گرايي از بين رفته و مي بايست بگوييم :صلاح مملكت خويش مردمان دانند.

در كشوري مانند ژاپن مديران در مقابل جز جز رفتار و تصميم گيريهاي خود موظف به پاسخگويي هستند و اگر كوچكترين اشتباهي در زير مجموعه ي آنها اتفاق بيافتد از سمت خود كناره گيري مي كنند و اين مي شود كه مي شود ژاپن.

اما ما با بكار بردن واژگاني مانند مصلحت انديشي و مراعات و غيره از ارايه ي معمولي ترين گزارش ها براي عملكرد خود شانه خالي مي كنيم.

خيلي واضح مي گويم :دوست عزيزم آقاي سجاد اگر توضيحي داريد لطفا در جمع ارايه دهيد و انقدر كاربران را تشويق به پ.خ نكنيد.اگر آبرو و مصلحت سايت پس از بيش از 2 سال تلاش شما و دوستان به 4 خط توضيح وابسته است اين آبرو و مصلحت مفتش گران است.

در همين مسله ي اخير علي رغم خواست كاربران قضيه در خفا حل و فصل شد و با چند توضيح نيم بند سعي در رفع و رجوع ذهن هاي پرسش گر شد.و گمان هم بر اين بود كه آبروي فرد حفظ شود و غافل بوديم كه آبروي مديريتي خود را چوب حراج زديم.

به هر حال خفقان به يك باره ايجاد نمي شود دوستان من.بلكه حاصل فرايندي تديريجي است .اكثر كاربران قديمي اينجا افرادي هستند كه از جو خفقان زده و ديكتاتور مابانه ي ديگر فروم ها به اينجا پناه آوردند و اگر همان مسير را در اينجا طي كنيم از اينجا نيز مي روند و اين يك حقيقت است.صرف اين

كه من نوعي محمد و يا مهدي و يا ...را دوست دارم و دوست خود محسوب مي كنم نمي تواند دليل براي ماندن و فعاليت باشد.و با

ز هم همان جمله ي تكراري :فروم ها با وجود كاربرانشان زنده هستند و گام در راه پيشرفت دارند.كاربر فعال و فعال به آساني جذب نمي شود اما به اساني از دست مي رود.

شاد باشيد

:icon_gol:

من فقط از شما یک سوال دارم تو بخش گفتگوی ازاد تو چن تا تاپیک باید بحث انتقاد از مدیران باشه این یه سوال رو لطفا بدون غرض جواب بدین

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من فقط از شما یک سوال دارم تو بخش گفتگوی ازاد تو چن تا تاپیک باید بحث انتقاد از مدیران باشه این یه سوال رو لطفا بدون غرض جواب بدین

تا وقتي جواب مناسبي گرفته نشه هزار تا

انتقاد لولو نيست كه ازش مي ترسيم

انتقاد يا وارد هست يا وارد نيست

اگر وارد هست يكي بگه وارد هست و مي پذيريم حالا يا توان اصلاحش هم هست كه اصلاح ميشه يا توانش نيست ميگه آقا بضاعت ما همين هست.يا اينكه به كل وارد نيست و باز يك نفر بايد اعلام كند كه وارد نيست به اين دليل و آن دليل.ولي وقتي جواب مناسبي داده نمي شود و يا جواب نصفه نيمه داده مي شود انتقاد بيشتر مي شود.

يكي 100 تا خانه ي خوب مي سازد .زياد به چشم نمي آيد اما اگر يكي از اين 100 تا سقفش بريزد تمام شهر مي فهمد.لذا انتقاد زاييده ي اعمال ماست و آيينه ي ما .

ضمن اينكه اون تاپيك خاص اگرچه در شروع حالت انتقادي داشت اما با توجه به عنوان و كمي اعمال مديريت مي توانست كمك حال بسيار مناسبي براي سايت باشد.

داشتن يك اپوزوسيون دگر انديش افق هاي جديدي را پيش روي تصميم گيرنده ها باز مي كند .تنها كافي بود كمي حوصله مي كرديد تا نقد ها و حرف ها از حالت احساسي خارج شود و وجه عقلاني تري به خود بگيرد .

اين همه تاپيك با موضوعات مشابه در تالار شما و ديگر تالار ها وجود دارد اما به چشم شما نمي آيد و يا تاپيك هايي كه شايد ماه ها هست كسي به آنها سر نزده و مطمينا بعد از اين هم سر نخواهد زد اما نه حذف مي شوند نه ادغام مي شوند و نه قفل مي شوند زيرا به چشم نمي آيند اما تاپيكي كه شايد گوشه ي شعله اش به دامان هر يك از ما بگيرد به شدت در چشم است و گمان مي كنيم ووووووووووووو چقدر انتقاد چقدر نقد چقدر غر و بلافاصله مي گوييم پس كو عمل؟

انرژي هايتان را صرف كار درست كنيد و......

فكر مي كنم منظور را رساندم

اميدوارم به ديد منفي نگاه نكنيد

لینک به دیدگاه
تا وقتي جواب مناسبي گرفته نشه هزار تا

انتقاد لولو نيست كه ازش مي ترسيم

انتقاد يا وارد هست يا وارد نيست

اگر وارد هست يكي بگه وارد هست و مي پذيريم حالا يا توان اصلاحش هم هست كه اصلاح ميشه يا توانش نيست ميگه آقا بضاعت ما همين هست.يا اينكه به كل وارد نيست و باز يك نفر بايد اعلام كند كه وارد نيست به اين دليل و آن دليل.ولي وقتي جواب مناسبي داده نمي شود و يا جواب نصفه نيمه داده مي شود انتقاد بيشتر مي شود.

يكي 100 تا خانه ي خوب مي سازد .زياد به چشم نمي آيد اما اگر يكي از اين 100 تا سقفش بريزد تمام شهر مي فهمد.لذا انتقاد زاييده ي اعمال ماست و آيينه ي ما .

ضمن اينكه اون تاپيك خاص اگرچه در شروع حالت انتقادي داشت اما با توجه به عنوان و كمي اعمال مديريت مي توانست كمك حال بسيار مناسبي براي سايت باشد.

داشتن يك اپوزوسيون دگر انديش افق هاي جديدي را پيش روي تصميم گيرنده ها باز مي كند .تنها كافي بود كمي حوصله مي كرديد تا نقد ها و حرف ها از حالت احساسي خارج شود و وجه عقلاني تري به خود بگيرد .

اين همه تاپيك با موضوعات مشابه در تالار شما و ديگر تالار ها وجود دارد اما به چشم شما نمي آيد و يا تاپيك هايي كه شايد ماه ها هست كسي به آنها سر نزده و مطمينا بعد از اين هم سر نخواهد زد اما نه حذف مي شوند نه ادغام مي شوند و نه قفل مي شوند زيرا به چشم نمي آيند اما تاپيكي كه شايد گوشه ي شعله اش به دامان هر يك از ما بگيرد به شدت در چشم است و گمان مي كنيم ووووووووووووو چقدر انتقاد چقدر نقد چقدر غر و بلافاصله مي گوييم پس كو عمل؟

انرژي هايتان را صرف كار درست كنيد و......

فكر مي كنم منظور را رساندم

اميدوارم به ديد منفي نگاه نكنيد

نه شما درست میگی ولی فکر نمیکنم هنوز تو این تاپیک به نتیجه رسیده باشه که بخواهیم تاپیک دیگه ای رو استارت کنیم

http://www.noandishaan.com/forums/thread88514.html

این دقیقا روی سخنش با مدیران سایت و نحوه سیاست گذاری و اعمال اون تو انجمن هست خیلی خوب هم داره پیش میره و قدیمی هم نشده حالا چون استارترش یه کاربر دیگه هست دلیل نمیشه که بخواد بره کنار

در ضمن خیلی عقلانی تر و رو حساب تره تا تاپیکی که اول حرف از شورش داخلش هست

در ضمن تمام تالارهای سایت دفتر داره برای بیان انتقادات و پیشنهادات

من تو خیلی از فرومهای دیگه هم عضو بودم هم مدیر بودم

کسی که چنین تاپیکی رو استارت کنه و یا توهینی کنه به سرعت اخراج میشه ولی تو این فروم از این خبرها نیست با کار بران خیلی با ملایمت برخورد میشه که من تو عمر فروم گردیم ندیدم اگر دست و بال مدیران باز بود و از پلیس سلیبری خبر نبود خیلی فضا باز تر هم میشد که نمیشه

همین دیروز تو سایت دیگه ای مدیرم بخاطر یک حرف نابجا که حالت انتقاد نرم به مدیران سایت داشت کلا ای پی کار بر بسته شد

حالا شما میگی اینجا اپسیزسیون وجود نداره ولی من میگم داره وگرنه دفتر مدیران و مدیران ارشد برای خوشگلی سایت نیست برای انتقاد ات کاربران هست ولی هنوز فکر میکنم فرهنگش جایگیر نشده میان کار بران

لینک به دیدگاه

يكم رو واژه ي اپوزوسيون فكر كن

شايد من خيلي در اين مورد ايده آل دارم فكر مي كنم اگر اين جور هست معذرت مي خوام.

از نظر من اپوزيسيون به معني شورش و زيرآب زني و اين ها نيست

بلكه مفهوم نگاه و در نتيجه آن مسير متفاوت براي رسيدن به هدفي مشترك را مي دهد .لازمه ي اين نگاه متفاوت نقد هست و لازمه ي رسيدن به تفاهم نقد پذيري .

ولي باز هم مي گويم ما(اول از همه هم خود من) ديدگاهمان نسبت به نقد و نقاد منفي است و نقد را تنها زماني دوست داريم محد باشد.

بيشتر از اين هم توضيحي براي حرفهام ندارم

اگر دلخوري ايجاد كرده معذرت مي خوام

اگر خارج از حيطه ي عضويتم بوده معذرت مي خوام

اگر ايجاد نوعي حس ضديت كرده معذرت مي خوام

اما اين انتقاد در من و در كلام من باقي است علي رغم تمام علاقه اي كه به تك تك مديران و دوستانم در اينجا داشته و دارم

شب و روز همگي خوش

لینک به دیدگاه

من تو خیلی از فرومهای دیگه هم عضو بودم هم مدیر بودم

کسی که چنین تاپیکی رو استارت کنه و یا توهینی کنه به سرعت اخراج میشه

حالا شما میگی اینجا اپسیزسیون وجود نداره ولی من میگم داره وگرنه دفتر مدیران و مدیران ارشد برای خوشگلی سایت نیست برای انتقاد ات کاربران هست ولی هنوز فکر میکنم فرهنگش جایگیر نشده میان کار بران

طرز فکرت جالبه وحید جان

خوبه اسم اینجا تالار گفتگوی آزاده

والا شما خودت با این طرز تفکرت جای بحث داری

یعنی چی کسی که انتقاد کنه باید اخراج بشه

100 رحمت به حضرات

شما خوبه رهبر نشدی

من هدفم از ایجاد اون تاپیک ساختن یک گروه بود

اگه درکش براتون سخته

یا اینکه گروهی قبلا ایجاد شده بگید ما هم بدونیم

-----------------

پ.ن : ملت ما یا فحش به دیکتاتور میدن .. یا خودشون در همون حوزه ای اختیاراتی که دارن دیکتاتوری راه میندازن .... ملته ما داریم؟

لینک به دیدگاه
طرز فکرت جالبه وحید جان

خوبه اسم اینجا تالار گفتگوی آزاده

والا شما خودت با این طرز تفکرت جای بحث داری

یعنی چی کسی که انتقاد کنه باید اخراج بشه

100 رحمت به حضرات

شما خوبه رهبر نشدی

من هدفم از ایجاد اون تاپیک ساختن یک گروه بود

اگه درکش براتون سخته

یا اینکه گروهی قبلا ایجاد شده بگید ما هم بدونیم

-----------------

پ.ن : ملت ما یا فحش به دیکتاتور میدن .. یا خودشون در همون حوزه ای اختیاراتی که دارن دیکتاتوری راه میندازن .... ملته ما داریم؟

برای جلوگیری از تنش:

ادامه دارد

ولی تو این فروم از این خبرها نیست با کار بران خیلی با ملایمت برخورد میشه که من تو عمر فروم گردیم ندیدم اگر دست و بال مدیران باز بود و از پلیس سلیبری خبر نبود خیلی فضا باز تر هم میشد که نمیشه

لینک به دیدگاه
برای جلوگیری از تنش:

ادامه دارد

ولی تو این فروم از این خبرها نیست با کار بران خیلی با ملایمت برخورد میشه که من تو عمر فروم گردیم ندیدم اگر دست و بال مدیران باز بود و از پلیس سلیبری خبر نبود خیلی فضا باز تر هم میشد که نمیشه

الان این چی بود؟؟؟؟؟

گرفتی منو؟

لینک به دیدگاه
نقدش هم لطفا بذاریم به عهده کسانی که براش زحمت می کشن

این دسته فقط حق نقد دارن !

هر کاربری به سهم خودش داره این انجمن رو میسازه وبهش کمک میکنه!

4تا مدیر هرچقدر هم که زحمت بکشن تا کاربری نباشه زحمتشون بی معنیه!

تو جایی که ساعتها به فکر بهبودش و پیشرفتش بودم وقتی حق انتقاد بهش رو نداشته باشم ذره ای برام ارزش نداره

ببخشید ولی خیلی حرفتون متناقض بود!مثه این میمونه که من بیام از خودم انتقاد کنم!کلا معنی این کلمه از دست میره!

تو این انجمن فقط گروه بندی هست!

طلایی و غیر طلایی

فعال کاربرعادی

مدیر غیر مدیر

اینم که شما اضافه کردی

کسانی که زحمت میکش و کسانی که نمیکشن!

حتما انجمن هم همیشه متعلق به دسته ی اوله!

لینک به دیدگاه
هر کاربری به سهم خودش داره این انجمن رو میسازه وبهش کمک میکنه!

4تا مدیر هرچقدر هم که زحمت بکشن تا کاربری نباشه زحمتشون بی معنیه!

تو جایی که ساعتها به فکر بهبودش و پیشرفتش بودم وقتی حق انتقاد بهش رو نداشته باشم ذره ای برام ارزش نداره

ببخشید ولی خیلی حرفتون متناقض بود!مثه این میمونه که من بیام از خودم انتقاد کنم!کلا معنی این کلمه از دست میره!

تو این انجمن فقط گروه بندی هست!

طلایی و غیر طلایی

فعال کاربرعادی

مدیر غیر مدیر

اینم که شما اضافه کردی

کسانی که زحمت میکش و کسانی که نمیکشن!

حتما انجمن هم همیشه متعلق به دسته ی اوله!

اگر این دسته بندی وجود نداشته باشه، بازم شما اولین نفری خواهی بود که اعتراض می کنی !

همین که فقط اعتراض بشه، به درد نمی خوره

می شه همین مدل پست قبل تر شما که نوشتین و رفتین !

دیگه یه مدل چهار دفعه تکرار بشه، مزه اش رو از دست می ده

پس بذارین از حرفای تکراری بگذریم، برسیم به حرفایی که یا راه حلی ارائه می ده، یا یک مضوع مشخصی رو به چالش می کشه، نه کلیت رو روی هوا !

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز با صحبتی که با ادمین انجمن انجام دادم ایشون گفتند که هر انتقاد یا پیشنهاد که در باره مدیریت تالار ها و قوانین سایت داشتید میتونید در دفتر مدیران ارشد مطرح کنید تا مدیران ارشد و ادمین پاسخگو باشند

و با صحبتی که با مدیران ارشد شد اون تاپیک باید به بایگانی انتقال داده میشد

لطفا بحث رو در این دفتر ادمه ندید و چون بلافاصله پستهای شما حذف میشود

با تشکر:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دوستان عزیز با صحبتی که با ادمین انجمن انجام دادم ایشون گفتند که هر انتقاد یا پیشنهاد که در باره مدیریت تالار ها و قوانین سایت داشتید میتونید در دفتر مدیران ارشد مطرح کنید تا مدیران ارشد و ادمین پاسخگو باشند

و با صحبتی که با مدیران ارشد شد اون تاپیک باید به بایگانی انتقال داده میشد

لطفا بحث رو در این دفتر ادمه ندید و چون بلافاصله پستهای شما حذف میشود

با تشکر:icon_gol:

مرسی از پیگیری:icon_gol:

به ادمین بفرمایین اگه سوالی داشتند میتونن بیان این پایین از کاربرا بپرسن

لینک به دیدگاه

با توجه به پست مدیر تالار دیگه نیازی ب این پست نبود، اما گفتم مورد قضاوت بی جایی قرار نگیرم و از طرفی چون از طرف امیر اقا مخاطب قرار گرفتم؛ این پست رو می زارم.

يكم رو واژه ي اپوزوسيون فكر كن

شايد من خيلي در اين مورد ايده آل دارم فكر مي كنم اگر اين جور هست معذرت مي خوام.

از نظر من اپوزيسيون به معني شورش و زيرآب زني و اين ها نيست

بلكه مفهوم نگاه و در نتيجه آن مسير متفاوت براي رسيدن به هدفي مشترك را مي دهد .لازمه ي اين نگاه متفاوت نقد هست و لازمه ي رسيدن به تفاهم نقد پذيري .

ولي باز هم مي گويم ما(اول از همه هم خود من) ديدگاهمان نسبت به نقد و نقاد منفي است و نقد را تنها زماني دوست داريم محد باشد.

بيشتر از اين هم توضيحي براي حرفهام ندارم

اگر دلخوري ايجاد كرده معذرت مي خوام

اگر خارج از حيطه ي عضويتم بوده معذرت مي خوام

اگر ايجاد نوعي حس ضديت كرده معذرت مي خوام

اما اين انتقاد در من و در كلام من باقي است علي رغم تمام علاقه اي كه به تك تك مديران و دوستانم در اينجا داشته و دارم

شب و روز همگي خوش

درود .

من اساسا پستهام مفید و مختصر هست و این ی خصلت شخصی هست؛ حدودا 1 سالی می شه ک دیگه حوصله ای برای حرف زدن ندارم

و علاقه ی زیادی ب سکوت کردن پیدا کردم، چرا ک گاهی کار از فریاد می گذره ...

اگر گاهی با این سکوت و یا مختصر گویی باعث شدم، فرد یا افرادی (گاها دوست ! ) در موارد مختلف درباره من قضاوتی دلخواه بکنن؛ امیدوارم این رو ب حساب خصلت شخصی من ک در طی سالهای زندگی بین مردم کشورم، درون من ایجاد شده بزارن.

برداشت شما از کلمه " مسائل اخیر" در پست قبلی من اشتباه بود. ک البته برای شما توضیح دادم ب چ صورت بود. (شرخ دادم دلیل این ک تشویق ب پ خ میکنم، و توضیحی درباره اون کلمه )

اینجا هم اشاره ای می کنم. در خواست من برای صحبت در پ.خ. دقیقا قسمتی از حرفام هست ک بولد کردم .

حقیقتا، ترسی ندارم، (اصلا شعار نیست، خواهشا تا زمانی ک من و از نزدیک ندیدن قضاوتی نکنین ) همیشه سعی کردم بر پایه عقلم پست بزنم ک قطعا قابل دفاع هست و بوده .

دقیقا ب دلیل همین موردی ک اشاره کردید. " نگاه "

ممکنه فرد من نوعی یا شما نوعی با دید ایده ال گرا بتونیم هم رو نقد کنیم اما این روحیه ب صورت عمومی (حداکثری) وجود ندارد .

مشکل ما اینجاست ک حرف هم رو درک نمی کنیم. در همین چند پست، پراکندگی موضوع اونقدر زیاده ک هر خواننده ای برداشت های متفاوت می کنه.

کاش این عنوان رو نداشتم (هر چند این برای من ب شخصه هیچ ارزش نداره فقط مشخص کننده حیطه کاری من هست ) ، تا می شد بدون اینکه درباره من قضاوتی با توجه به اون بشه، حرفهایی روبزنم ک روح من و ازار می ده ...

دوستان من، من نه حقوقی می گیرم و نه با این عنوان تا بحال مزیت (حتی نه در توری بودم نه در بازدیدی ) ب من رسیده. پس هیچ فرقی با شما و یا حتی یک کاربر تازه وارد ندارم. فقط نقشی رو ک من تحویل داده شده انجام می دم.

هیچ بالا و پایین (تعجب می کنم در جایی ک نه به شان اجتماعی مربوطه نه سود مادی داره چطور اینقدر خط کشی می کنیم ! شاید این هم ب قول امیر زیاد ایده ال گرا باشه ) در کار نیست .

جای انتقاد از کادر ارشد، دفتر ارشد و جای انتقاد و سوال از تالار ازاد اینجاست .

ب نظرم بحث های چند پست اخیر این تاپیک خارج از موضوع این تاپیک هست، اونقدر گسیخته است ک هر کدوم برای جواب دادن نیاز ب متمرکز شدن در اون حیطه رو دارن.

اگر هنوز موردی هست، با توجه ب عنوان هر تاپیک در انجمن مطرح کنید تا بررسی بشه .

متشکرم.

کاش برسه روزی ک حقوق هم رو بشناسیم، ب هم احترام بزاریم، دور از احساسات و بر پایه عقلانیت حرف بزنیم تا بتونیم هم رو نقد کنیم، نقد پذیر باشم نه جو پذیر !

پاینده و پیروز باشد .:icon_gol:

لینک به دیدگاه

برای بودن یا نبودن اینجا مختاریم چرا وقتی همه چی کوتاه هست انقدر اعصاب خودتون رو خورد می کنین :ws52: توی دنیای واقعی کم مشکلات نداریم دیگه اینجا بزاریم جو آروم باشه.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام...خسته نباشینننن:icon_redface:

امروز یه سر اومدم اینجا اینجوری شدم::w58:

بعضی از موضوعات بحثا به درد گفتگوی آزاد نمیخوره!مثلا [h=3]سرما رو بیشتر میتونید تحمل کنید یا گرما رو؟

اگه قرار از بعد علمی هم بررسی بشه اینجا نباید باشه!!!5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif[/h]میسی دوستان:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام...خسته نباشینننن:icon_redface:

امروز یه سر اومدم اینجا اینجوری شدم::w58:

بعضی از موضوعات بحثا به درد گفتگوی آزاد نمیخوره!مثلا سرما رو بیشتر میتونید تحمل کنید یا گرما رو؟

اگه قرار از بعد علمی هم بررسی بشه اینجا نباید باشه!!!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

میسی دوستان:ws37:

ممنون که چراغ ما رو روشن کردید. :ws3:

ببینید گستره مباحثی که میتونه در این تالار جای بگیره بسیار وسیعه. همونطور که از عنوان تالار بر میاد استارت مطالب و موضوعات زیادی که پرسشی رو مطرح میکنه یا بحثی را به چالش میکشه در این تالار آزاده. اما اگر بحثی یا گفتگویی استارت بشه که برای اون موضوع در سایر تالارها بخشی وجود داشته باشه، اون تاپیک منتقل میشه به بخش مربوطه.

مطلب دیگه اینکه برخی بحث ها و گفتگوها از عمومیت خیلی بالایی برخورداره. مثلا همین تاپیکی که مثال زدید میتونه در تالار پزشکی مورد بحث دقیق و کارشناسانه قرار بگیره اما به درد عموم کاربران نمیخوره. پس بهتره که در این تالار باشه.

و مطلب آخر اینکه من و همکارم سعی میکنیم تا جای ممکن از ویرایش تالار تحت هر شکلی پرهیز کنیم. دلیلش هم جبهه گیری هایی بود که به تصمیمات مدیریتی تالار گرفته شد. تالار آزاد آزاد تر شد تا ببینیم چی میشه. :w16::a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

صندلی داغ میزارید و 4 روز ازش گذشته اون وقت به خود طرف خبر نمیدید که بیاد و شرکت کنه :banel_smiley_4:

الان حتما فردا میاید و میگید وقت تمومه :banel_smiley_4:

مدت زمان شرو صندلی داغ شاروک باید صفر بشه تا وقت برا طرح سوال باشه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...