رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

سلام

صندلی داغ میزارید و 4 روز ازش گذشته اون وقت به خود طرف خبر نمیدید که بیاد و شرکت کنه :banel_smiley_4:

الان حتما فردا میاید و میگید وقت تمومه :banel_smiley_4:

مدت زمان شرو صندلی داغ شاروک باید صفر بشه تا وقت برا طرح سوال باشه :banel_smiley_4:

:banel_smiley_4:

مدت زمانش تا آخر این هفته است.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اومدیم بحث مدیرتی راه بندازیم :whistle:

خو پروفایلت رو باز کن ن ن ن بیایم اونجااااااااااااااااااا:whistle:

سقف قرارد داد هم همین طور گذاشتن ن ن ن ن

که ه ه جلوووووووووووووووو افزایش قیمت بازیکنان رو بگیرن اما جز دور زدن قانو ن ن ن نتیجه ای نداشت

این قانون شما هم اثری نداره جزززززز رکود تو بخش

گفتم که شما چه تضمینی میدید که اون کاربر فوری بعد از طرح سوال ل ل بیاد و سوال رو جواب بده

:ws38:

در ضمن عمرا اگر بتونید من رو رو صندلی بشونید :whistle:

بشونید هم منم انقد جواب سوال ها رو نمیدم م م با توجه به قانون سقف قرار داد تااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا زممانش تموم بشه

و توطئه دشمنان روح انجمن خنثی بشه:gnugghender:

شما هم این قانون رو برداریددددددددددددد تا باعث رکود تاپیک نشده :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
اومدیم بحث مدیرتی راه بندازیم :whistle:

خو پروفایلت رو باز کن ن ن ن بیایم اونجااااااااااااااااااا:whistle:

سقف قرارد داد هم همین طور گذاشتن ن ن ن ن

که ه ه جلوووووووووووووووو افزایش قیمت بازیکنان رو بگیرن اما جز دور زدن قانو ن ن ن نتیجه ای نداشت

این قانون شما هم اثری نداره جزززززز رکود تو بخش

گفتم که شما چه تضمینی میدید که اون کاربر فوری بعد از طرح سوال ل ل بیاد و سوال رو جواب بده

:ws38:

در ضمن عمرا اگر بتونید من رو رو صندلی بشونید :whistle:

بشونید هم منم انقد جواب سوال ها رو نمیدم م م با توجه به قانون سقف قرار داد تااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا زممانش تموم بشه

و توطئه دشمنان روح انجمن خنثی بشه:gnugghender:

شما هم این قانون رو برداریددددددددددددد تا باعث رکود تاپیک نشده :5c6ipag2mnshmsf5ju3

تاپیک ظرف کمتر از 24 ساعت به 7 صفحه رسیده. کدوم رکود؟ :banel_smiley_4:

رکود تاپیک به اونی میگن که فقط دو سه نفر بریزن سوال کنن و طرف هم مثل تراکتور بشینه سوالات همون چند نفرو پاسخ بده.

اینطوری کاربرای بیشتری رغبت نشون میدن به پرسیدن سوالات.

در ضمن این قانون از قبل هم وجود داشته. تو اکثر فروم ها هم من دیدم که از این قانون استفاده کردن و جواب گرفتن. ضمن اینکه یه محدودیت دیگه هم قبلا بوده که من به اون اعتقادی ندارم و سقف 10 پرسش برای هر پسته.

شلوغ بودن یه صندلی داغ و پویاییش مربوط به خود اون کاربر میشه. اگر تبلیغات خوبی بکنه همه میان و سوالاتشون رو میپرسن.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
اگه ابتدای تاپیک عکس پیش عنوان نقد و بررسی: رو بیاریم تبدیل به تاپیک گفتگوی آزاد میشه؟

[h=3][/h]

مثلا چی یه مثال از تاپیکت رو قراربده تا بگم میشه یا نه:a030:

الان دیدم کدوم رو میگی چون قرار بر این شده که من و مستر ابوالفضل یکم دست کار بر ها رو تو زدن تاپیک باز بذاریم مونده اونجا وگرنه باید تا الان منتقل میشد چون اصلا ربطی به گفتگوی ازاد نداره:a030:

لینک به دیدگاه
مثلا چی یه مثال از تاپیکت رو قراربده تا بگم میشه یا نه:a030:

الان دیدم کدوم رو میگی چون قرار بر این شده که من و مستر ابوالفضل یکم دست کار بر ها رو تو زدن تاپیک باز بذاریم مونده اونجا وگرنه باید تا الان منتقل میشد چون اصلا ربطی به گفتگوی ازاد نداره:a030:

دست کاربرها منظورتون کاربرهای قدیمیه؟ :banel_smiley_4:

چون من تاپیک میزنم سه سوته منتقل میشه :w000:

لینک به دیدگاه

تعطیلی بود ما هم از فرصت سو وِ استفاده کردیم هیشکی نبود گفتیم 4 تا تاپیک بزنیم دور همی شاد شیم:w02:

الان من مشکلی ندارم اگر صلاح انتقالش بدین تالار عکس :a030:

از این به بعد بیشتر رعایت می نومایم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من تا حالا تاپیکی از شما منتقل نکردم تو این چند ماه

مگر اینکه تاپیک تو بخش ویژه زده شده باشه که اونم تایید میخواد که هیچ تاپیکی تایید نمیشه

لینک به دیدگاه
اگه ابتدای تاپیک عکس پیش عنوان نقد و بررسی: رو بیاریم تبدیل به تاپیک گفتگوی آزاد میشه؟

تاپیک شما رو من منتقل کردم دوست عزیز. البته تو دفتر مدیر ارشد انجمن هم قبلا راجع به این موضوع با هم حرف زدیم.

ببینید اگر شما تاپیکی رو مطرح کنید که نیاز به گفتگو داشته باشه و در باب اون موضوع بخشی در انجمن تعریف شده باشه به اون بخش منتقل میشه. مثلا تاپیک های زیادی در همه حوزه های علمی هست که نیاز به گفتگو داره اما در تالار خودش مطرح میشه. مگر اینکه بخش مربوط به اون موضوع وجود نداشته باشه و موضوع هم عمومیت داشته باشه. در این صورت در تالار گفتگوی آزاد باقی میمونه. در خصوص تاپیک شما که کاملا هم مذهبی بود و اگر بخوایم از هر نظر اون موضوع رو مورد بررسی قرار بدیم باید در تالار و بخش مذهبی انجام بشه. اما اگر ما تالار مذهبی در این انجمن نداشتیم یقینا تاپیکتون در تالار آزاد میموند و منتقل نمیشد.

ضمن اینکه در قوانین تالار آزاد صراحتا عنوان شده که ایجاد تاپیک هایی با موضوعات دینی و اعتقادی در این تالار ممنوعه.

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

به دلیل ادامه دار نشدن یه سری صحبت ها لطفا این تاپیک رو قفل کنید

[h=1]راه طولانی اختلاف نسل ها، از پدرسالار تا امروز ....[/h]

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشید

به دلیل ادامه دار نشدن یه سری صحبت ها لطفا این تاپیک رو قفل کنید

[h=1]راه طولانی اختلاف نسل ها، از پدرسالار تا امروز ....[/h]

به نیابت از وحید و با اجازه ابول من بستم:w02:

لینک به دیدگاه
به نیابت از وحید و با اجازه ابول من بستم:w02:

شما خانومید:icon_gol:

ممنون کلا از این به بعد من هر تاپیکی زدم ببندینش چون دارم خیلی از دوستان رو میشناسم نمیخوام با خاطره بد برم

اگر لطف کنند خودشون رو نشناسونن ما همین امروز فردا رفتیم

همون تبلیغات رو بگیریم مفید تریم واسه سایت

:w16:فعلا یا علی مشهد:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

تاپیکی مثل مجموعه ترول های باحال یا مشابه که فقط شامل عکس هستند، ارتباطشون با گفتگوی آزاد چیه؟

تالار عکس و تالار طنز و کاریکاتور هم هست.

چون کسی چیزی نمینویسه حتی در حد اسپم، فقط کوپی کردن عکس از سایر منابع هست. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
تاپیکی مثل مجموعه ترول های باحال یا مشابه که فقط شامل عکس هستند، ارتباطشون با گفتگوی آزاد چیه؟

تالار عکس و تالار طنز و کاریکاتور هم هست.

چون کسی چیزی نمینویسه حتی در حد اسپم، فقط کوپی کردن عکس از سایر منابع هست. :banel_smiley_4:

جاش درسته و نیازی به تغییر جا نداره

شما که گزارش تخلفش رو رد کردی اگر قرار بود تغییر داخلش انجام بشه میشد

لینک به دیدگاه
جاش درسته و نیازی به تغییر جا نداره

شما که گزارش تخلفش رو رد کردی اگر قرار بود تغییر داخلش انجام بشه میشد

خوب علت اینکه جاش درست هست رو هم میفرمایید؟

و علت اینکه تاپیک مبدا جهان آفرینش جاش تالار آزاد نبود رو هم شرح بدین.

گزارش تخلف توش توضیحی نمیاد، مسلما حق هرکسی هست علت انتقال تاپیک خودش رو به جایی دیگر بدونه.

حداقل اون بند اساسنامه تون که گذاشتن عکس و کاریکاتور بدون متن در گفتگوی آزاد مجاز هست رو نشون بدین. :a030:

لینک به دیدگاه
خوب علت اینکه جاش درست هست رو هم میفرمایید؟

و علت اینکه تاپیک مبدا جهان آفرینش جاش تالار آزاد نبود رو هم شرح بدین.

گزارش تخلف توش توضیحی نمیاد، مسلما حق هرکسی هست علت انتقال تاپیک خودش رو به جایی دیگر بدونه.

حداقل اون بند اساسنامه تون که گذاشتن عکس و کاریکاتور بدون متن در گفتگوی آزاد مجاز هست رو نشون بدین. :a030:

متن در گفتگوی آزاد مجاز هست[/color] رو نشون بدین. :a030:

من تاپیک شما رو منتقل نکردم در ضمن برای انتقا ل تاپیک هم نیازی به توضیح نیست این تا پیک هم چون به صورت عکس هست ولی حالت توضیحی هست و چون تو تالارهای دیگه به کرات زده شد و موفق نبود تصمیم بر این شد که اینجا بمونه مثل تاپیک فقط در ایران میبینی و یا خنده بازار که هم کپی پیست هست و هم عکس

اگرشما با استارترش مشکل دارید جریانش جداس

تاپیک شما هم از اسمش معلوم هست اخرش چی شد و طبق درخواست خود شما امروز حذف شد

لینک به دیدگاه

من تاپیک شما رو منتقل نکردم در ضمن برای انتقا ل تاپیک هم نیازی به توضیح نیست این تا پیک هم چون به صورت عکس هست ولی حالت توضیحی هست و چون تو تالارهای دیگه به کرات زده شد و موفق نبود تصمیم بر این شد که اینجا بمونه مثل تاپیک فقط در ایران میبینی و یا خنده بازار که هم کپی پیست هست و هم عکس

اگرشما با استارترش مشکل دارید جریانش جداس

تاپیک شما هم از اسمش معلوم هست اخرش چی شد و طبق درخواست خود شما امروز حذف شد

خیر بنده با استارتر محترم تاپیک مشکلی ندارم، دلیلی برای داشتن مشکل با هیچکس توی انجمن نیست.

دیگران مشکلی دارند و قصه میسازند، به درون خودشون مراجعه بفرمایند. :icon_gol:

در مورد این تاپیک عرض کردم جناب:

http://www.noandishaan.com/forums/thread97972.html

همچنین بفرمایید برای چه اموری باید به دفتر مدیریت تالار از این پس مراجعه کنیم، برای همون امور مراجعه صورت بگیره.

با تشکر.

لینک به دیدگاه
خیر بنده با استارتر محترم تاپیک مشکلی ندارم، دلیلی برای داشتن مشکل با هیچکس توی انجمن نیست.

همچنین بفرمایید برای چه اموری باید به دفتر مدیریت تالار از این پس مراجعه کنیم، برای همون امور مراجعه صورت بگیره.

با تشکر.

برای اموری که گزارش تخلفش رو رد نکرده باشی عزیز دل

اون تاپیک رو هم من دست نزدم بزار ابوالفضل میاد شاید اون منتقل کرده و جوابت رو بگیری

لینک به دیدگاه

با تشکر.

ممنون که خویشتندار بودید و تا اومدن من صبر کردید. :ws3:

البته وظیفه من به عنوان مدیر ایجاب میکنه وقتی که یک تاپیک خلاف قوانین تالار باشه اونو ببندم یا حذف کنم. اما با توجه به اینکه مباحث اعتقادی در تالار ممنوعه تشخیص شخصی من این بود که بحث جالبیه و جای حرف داره. و با احترام به فعالیت شما در تالار آزاد اونو منتقل کردم تالار فلسفه که در جایگاهی قرار بگیره که به دور از حاشیه یه بحث کارشناسانه و علمی شکل بگیره.

حالا میمونه بحث ارتباط تاپیک با تالار فلسفه. :banel_smiley_4:

میشه بفرمائید گفتگو در خصوص پیدایش جهان به جز علم فلسفه مربوط به کدام یک از شاخه های علم میشه؟ :vahidrk:

لینک به دیدگاه

به نظرتون چیجوری بچها رو میشه مجاب کرد که به لینکها تبلیغات انجمن گهگاهی یه سر بزنن:sigh: دیگه نمیخوام تاپیک بزنم به اندازه کافی تاپیک زدم :ws38:

مدیران این تالار نهایت همکاری رو کردن دمشونم:icon_gol::icon_gol: گرم :icon_gol:یه نظرم بدین چیکار میشه کرد که این حس رو به کاربران انتقال کنیم که بنرها واسه اوناست نه مادر بزرگ من:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...