رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

به نظرتون چیجوری بچها رو میشه مجاب کرد که به لینکها تبلیغات انجمن گهگاهی یه سر بزنن:sigh: دیگه نمیخوام تاپیک بزنم به اندازه کافی تاپیک زدم :ws38:

مدیران این تالار نهایت همکاری رو کردن دمشونم:icon_gol::icon_gol: گرم :icon_gol:یه نظرم بدین چیکار میشه کرد که این حس رو به کاربران انتقال کنیم که بنرها واسه اوناست نه مادر بزرگ من:ws52:

نمیشه :w16:

یه پیشنهاد کثیف دارم :ws37:

مهم فقط ورود به صفحات تبلیغاته دیگه ؟ :ws52: خب اگر فقط ورود مهمه ، می تونید از شکلک ها استفاده کنید ، طوری که برای کوتاه مدت ( مثلا یه هفته ) با کلیک روی هر شکلکی که بچه ها می خوان استفاده کنن ، این تبلیغات به صورت یه نیو تب باز بشه :ws3: ینی هرشکلکو اختصاص بدین به یه تبلیغ :icon_pf (34):

حرکت کثیف و حرص درآریه و احتمالا باعث میشه بچه ها بیشتر و بیشتر از تبلیغات بدشون بیاد :ws3: خود دانید :whistle:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نمیشه :w16:

یه پیشنهاد کثیف دارم :ws37:

مهم فقط ورود به صفحات تبلیغاته دیگه ؟ :ws52: خب اگر فقط ورود مهمه ، می تونید از شکلک ها استفاده کنید ، طوری که برای کوتاه مدت ( مثلا یه هفته ) با کلیک روی هر شکلکی که بچه ها می خوان استفاده کنن ، این تبلیغات به صورت یه نیو تب باز بشه :ws3: ینی هرشکلکو اختصاص بدین به یه تبلیغ :icon_pf (34):

حرکت کثیف و حرص درآریه و احتمالا باعث میشه بچه ها بیشتر و بیشتر از تبلیغات بدشون بیاد :ws3: خود دانید :whistle:

ممنون دوست عزیز نه اتفاقا اصلا کسی هم نره اتفاقی نمیوفته ولی ما اومدیم تبلیغات رو رو هدفمند کردیم در راستای آموزشی ولی از کاربران کسی توجهی نمیکنه که این جای تعجب داره

و اون راه حل شما خودش یه مشکل بود نه به صورت مقطعی فایده ای نداره مهم اینه که به تبلیغات اهمیت داده بشه فکر نکنم روزی یه بار رو همه تبلیغات کلید کنیم زمان زیادی ببره ولی اینکه بخواییم توجه کنیم و پیگیر باشیم باید حداقل یکبار این تبلغات رو ببینیم

راستی

اگر پیشنهادی دارین اینجا اطلاع رسانی به رسم رفاقت ( تبلیغات در نواندیشان)

یا

دفتـــر تبلیـــغات و آگهــــی انجمــــــن

بگید چون مربوط به این بخش نیست پس لطفا تو اینجا نقل قول نگیرید من تنها اینجا مطرح کردم که از مدیران این بخش راهنمایی بگیرم پس لطغا تو اون دوتا تاپیکی که دادم نقل قول بدین بازم ممنون از پیشنهاده کثیفت:icon_gol:

لینک به دیدگاه
به نظرتون چیجوری بچها رو میشه مجاب کرد که به لینکها تبلیغات انجمن گهگاهی یه سر بزنن:sigh: دیگه نمیخوام تاپیک بزنم به اندازه کافی تاپیک زدم :ws38:

مدیران این تالار نهایت همکاری رو کردن دمشونم:icon_gol::icon_gol: گرم :icon_gol:یه نظرم بدین چیکار میشه کرد که این حس رو به کاربران انتقال کنیم که بنرها واسه اوناست نه مادر بزرگ من:ws52:

عمرا نتونی این حس رو منتقل کنی :w02:

شاید بشه به لینک ورودی به تالار متصلش کرد

روزانه به صورت رندم یکی از تبلیغ ها روی لینک ورودی به تالار، اونم به صورت تصادفی از تالارهای عمومی و تخصصی قرار بگیره

بعد مثلا از هر 4 نفری که روی لینک ورود به تالار کلیک کردن، با کلیک نفر پنجم یه بار بگه هُپ ! بعد صفحه تبلیغاتی به صورت یه پنجره جدید باز بشه.

لینک به دیدگاه
ممنون که خویشتندار بودید و تا اومدن من صبر کردید. :ws3:

البته وظیفه من به عنوان مدیر ایجاب میکنه وقتی که یک تاپیک خلاف قوانین تالار باشه اونو ببندم یا حذف کنم. اما با توجه به اینکه مباحث اعتقادی در تالار ممنوعه تشخیص شخصی من این بود که بحث جالبیه و جای حرف داره. و با احترام به فعالیت شما در تالار آزاد اونو منتقل کردم تالار فلسفه که در جایگاهی قرار بگیره که به دور از حاشیه یه بحث کارشناسانه و علمی شکل بگیره.

حالا میمونه بحث ارتباط تاپیک با تالار فلسفه. :banel_smiley_4:

میشه بفرمائید گفتگو در خصوص پیدایش جهان به جز علم فلسفه مربوط به کدام یک از شاخه های علم میشه؟ :vahidrk:

تالار فلسفه برای بحث های تخصصی تر هست مثل تاپیک مغالطات که من خودم ایجاد کردم.

اینجوری بخواهیم نگاه کنیم، تاپیک هایی که در حوزه اخلاق هستند هم باید برن فلسفه یا روانشناسی.

بحث های اجتماعی بروند تالار مشکلات اجتماعی و....

گفتگوی آزاد یعنی مطرح کردن مسائل مهم یا چیپ به زبانی ساده که همه بتونن نظر خودشون رو فارغ از نگرش عمیق به موضوع بدن.

به هر حال من هدفم ارتقای این تالار بود، احساس میشه تاپیک ها ممکنه دردسر درست کنند، تاپیک خاصی ایجاد نمیکنم دوباره زامبی بر گفتگوی آزاد حاکم شود.

در پناه حق. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
عمرا نتونی این حس رو منتقل کنی :w02:

شاید بشه به لینک ورودی به تالار متصلش کرد

روزانه به صورت رندم یکی از تبلیغ ها روی لینک ورودی به تالار، اونم به صورت تصادفی از تالارهای عمومی و تخصصی قرار بگیره

بعد مثلا از هر 4 نفری که روی لینک ورود به تالار کلیک کردن، با کلیک نفر پنجم یه بار بگه هُپ ! بعد صفحه تبلیغاتی به صورت یه پنجره جدید باز بشه.

اره فکر خوبی هست مخصوصا اگه رو لینک گفتگوی ازاد باشه

یا رو لینکهای دانلود تا کاربرانی که فقط برای دانلود جزوه و یا پایان نامه و کلا تمام موارد دانلود گذاشته بشه تا از کاربرانی که فقط برای دانلود عضو میشن یه صرفی داشته باشن

لینک به دیدگاه
تالار فلسفه برای بحث های تخصصی تر هست مثل تاپیک مغالطات که من خودم ایجاد کردم.

اینجوری بخواهیم نگاه کنیم، تاپیک هایی که در حوزه اخلاق هستند هم باید برن فلسفه یا روانشناسی.

بحث های اجتماعی بروند تالار مشکلات اجتماعی و....

گفتگوی آزاد یعنی مطرح کردن مسائل مهم یا چیپ به زبانی ساده که همه بتونن نظر خودشون رو فارغ از نگرش عمیق به موضوع بدن.

به هر حال من هدفم ارتقای این تالار بود، احساس میشه تاپیک ها ممکنه دردسر درست کنند، تاپیک خاصی ایجاد نمیکنم دوباره زامبی بر گفتگوی آزاد حاکم شود.

اسی جان کجاش چیپ بود؟ کجاش ساده بود؟

بنده هم گفتم به دلیل احترام به فعالیت مفید شما در این تالار بود که تاپیکتون رو منتقل کردم تالار فلسفه. وگرنه خود شما بهتر از من میدونی که مطرح کردن مسائل اعتقادی صریحا ممنوع شده و البته تاپیک شما هم از این امر مستثنی نبود.

لینک به دیدگاه
اسی جان کجاش چیپ بود؟ کجاش ساده بود؟

بنده هم گفتم به دلیل احترام به فعالیت مفید شما در این تالار بود که تاپیکتون رو منتقل کردم تالار فلسفه. وگرنه خود شما بهتر از من میدونی که مطرح کردن مسائل اعتقادی صریحا ممنوع شده و البته تاپیک شما هم از این امر مستثنی نبود.

صحبت درباره پیدایش جهان اصلا اعتقادی نیست آخه. :banel_smiley_4:

ادیان که هیچ پاسخی هم به این سئوالات ندادن که بر فرض بخواهیم اونارو زیر سئوال ببریم، اونا گفتن آدمی بود و حوایی تبعید شدن رو زمین، کل تئوری پیدایش جهان !!!

بحث هم روی دین خاصی زوم نکرده بود که بگیم دعوای مذهبی پیش میاد.

بیشتر یک سئوال علمی و فکری بود.

منم فکر نکنم در این سطح نظر دادن بشه بحث اعتقادی، اونیکه ممنوع شده به چالش کشیدن مبانی اسلام عزیز و تحریک پیروان خردمند این مکتب آسمانی هست که من دیگه حسش رو ندارم، چون قدرتم به خرد عزیزان نمیرسه.

حالا بگذریم، بیخیال، فقط زیادی سخت نگیرین کسی با کسی درگیر نمیشه. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
صحبت درباره پیدایش جهان اصلا اعتقادی نیست آخه. :banel_smiley_4:

ادیان که هیچ پاسخی هم به این سئوالات ندادن که بر فرض بخواهیم اونارو زیر سئوال ببریم، اونا گفتن آدمی بود و حوایی تبعید شدن رو زمین، کل تئوری پیدایش جهان !!!

بحث هم روی دین خاصی زوم نکرده بود که بگیم دعوای مذهبی پیش میاد.

بیشتر یک سئوال علمی و فکری بود.

منم فکر نکنم در این سطح نظر دادن بشه بحث اعتقادی، اونیکه ممنوع شده به چالش کشیدن مبانی اسلام عزیز و تحریک پیروان خردمند این مکتب آسمانی هست که من دیگه حسش رو ندارم، چون قدرتم به خرد عزیزان نمیرسه.

حالا بگذریم، بیخیال، فقط زیادی سخت نگیرین کسی با کسی درگیر نمیشه. :icon_gol:

اگر اینها اعتقادی نیست چیه؟ نخود کیشمیشیه؟

اگر هیچ برنامه ی قبلی در کار نباشه و همه چیز بر پایه یک قانون ذاتی، اما رندُم جلو رفته باشه چی؟ :ws38:

یه جورایی حس میشه ذهن خالق کائنات با این همه عظمت، خیلی شبیه ذهن ما آدم هاست.

خلقت کل کائنات اگر یک چیز از پیش حساب شده باشه، با این عظمت بی هدف به نظر میاد.

کره زمین در برابر عظمت کهکشان، یک شن ریزه هم نیست.اما سیارات و ستاره های بیشماری نه تنها در کهکشان ما، بلکه توی کهکشان های دیگه هم هستند، که فقط هستند، یعنی تاثیری ندارن و فرقی بین بودن و نبودنشان نیست.

وقتی بین بود و نبود یکسری چیزها در هدفی برای جهان، فرقی نباشه، نمیشه بگیم همه چیز برنامه ریزی شده بوده و نظریه انفجار اتفاقی خیلی منطقی تر به نظر میاد تا خلقتی بی هدف.

اینکه خدایی فرشته بیافریند، سپس اون فرشته اورا یاری بدهد، باز هم از صفات انسانی عجز در برابر مکان و زمان هست.

برای همین تاکید میکنم، این خدا خیلی شبیه یک آدم پر قدرت هست. :icon_redface:

اینکه هر چیزی با اعتقادات مردم شریف مسلمان سخت گره خورده تقصیر من نیست. منم مجبورم چون مسئولیت قبول کردم.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
بچه ها می خوام یه تاپیک مسابقه بزنم ولی نمیدونم تو کدوم انجمن بزنم

در مورد شغل هاست

ممنون میشم کمکم کنید:icon_gol:

وقتی جای خاصی براش تعریف نشده قاعدتا میتونی در تالار آزاد استارتش کنی. اما اگر تالار عمومی دیگه ای هست که بهش دسترسی مدیریتی داشته باشی بهتره اونجا بزنی که خودت بتونی تاپیک رو مدیریت و کنترل کنی.

لینک به دیدگاه
وقتی جای خاصی براش تعریف نشده قاعدتا میتونی در تالار آزاد استارتش کنی. اما اگر تالار عمومی دیگه ای هست که بهش دسترسی مدیریتی داشته باشی بهتره اونجا بزنی که خودت بتونی تاپیک رو مدیریت و کنترل کنی.

باشه پس همینجا استارتش می کنم واسه اولین باره فکر کنم هیچ جا ندیدم نمونشو یه حالت اطلاع رسانی و آموزشی هم داره

دیروز ایدش تو ذهنم جرقه زد متن و قوانینشو کامل کنم استارت می کنم تاپیکشو

مرسی از شما:icon_gol:

لینک به دیدگاه

دو پیشنهاد دوستانه خدمت مدیران محترم و کم پیدای تالار آزاد:

1- آپ کردن تاپیک های قدیمی اعم از تاپیک های مفهومی یا سرگرم کننده کار خوبی میتونه باشه اما به میزان محدود.

مثلا هفته ای یک یا دو تاپیک اگر کسی خواست آپ کنه.

شبیخون زدن به یک تالار و یهویی آپ کردن 10 تاپیک قدیمی کار جالبی نیست، فضای اندیشه نوین رو میگیره.

به نظرم اگر با کاربران صحبت کنین رعایت کنند بهتر باشه.

2- تاپیک های ادبی، داستانی، خدا جون قربونت برم و....... کوپی شده از ایمیل و فیسبوک و... دوباره توی گفتگوی آزاد داره زیاد میشه.

توجهی هم نمیشه، اگر به عزیزان توصیه کنین این تاپیک هارو توی مطالب جالب و آموزنده بزنن بهتره.

لینک به دیدگاه
دو پیشنهاد دوستانه خدمت مدیران محترم و کم پیدای تالار آزاد:

1- آپ کردن تاپیک های قدیمی اعم از تاپیک های مفهومی یا سرگرم کننده کار خوبی میتونه باشه اما به میزان محدود.

مثلا هفته ای یک یا دو تاپیک اگر کسی خواست آپ کنه.

شبیخون زدن به یک تالار و یهویی آپ کردن 10 تاپیک قدیمی کار جالبی نیست، فضای اندیشه نوین رو میگیره.

به نظرم اگر با کاربران صحبت کنین رعایت کنند بهتر باشه.

2- تاپیک های ادبی، داستانی، خدا جون قربونت برم و....... کوپی شده از ایمیل و فیسبوک و... دوباره توی گفتگوی آزاد داره زیاد میشه.

توجهی هم نمیشه، اگر به عزیزان توصیه کنین این تاپیک هارو توی مطالب جالب و آموزنده بزنن بهتره.

در مورد پیشنهاد اولت به نظر من تاپیکا کش دار میشه موضوعش هم بحثا شاید تکراری باشه چون کمتر کسی میاد همه نظرات را از اول بخونه بعد بحث های تکراری و روز از نو:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

با سلام لازم به یاداوری چند تا از قوانین انجمن هست

قانون شماره 17)

در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمن قطع خواهد شد.

قانون شماره 18)

لطفاْ در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمنها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست و مذهب خودداری نمایید كه در اين صورت، مطلب مورد نظر حذف و به کاربر اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار، دسترسي كاربر براي هميشه به انجمن قطع خواهد شد.

تو این چند روزه با اینکه خواستیم بحث شکل بگیره و در آرامش کاربران کنار هم به تبادل اعقایدشون بپردازن اما با ادامه یافتن این فبیل تاپیک ها به تمسخر اعقاید و توهین به یکدیگر پرداخته شده و از این زمان در صورت مشاهده این فرم تاپیکها که به کاربر و عقیده یک فرد یا یک گروه توهینی صورت میگیره سریعا پاک خواهد شد فرقی هم نداره به چخ دینی یا فرقه ای یا عقایدی توهین میشه این مسئله بیشتر در اولویته که

عقاید کاربران ربطی به شخصیت اونها نداره و هر کس هر عقیده ای داره باید به شخصیت اون فرد احترام گذاشت

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلامون علیکم و رحمته الله و برکااااااااااااااااااااااااااااااااااته:ws3:

چرا و چگونه است که تاپیک هایی مسئله برانگیز توسط دوستان تازه وارد....زده می شود گاهی....؟

آیا این یوزرها برای زدن همین نوع تاپیک ها ساخته شده؟

چگونه است یکدفعه ای یک سری تاپیک های کمی قدیمی و مسئله برانگیز یک دفعه ای توسط یک تازه وارد آپ می شود؟

آیا هر کی از راه رسید می تونه تو تالار گفتگوی آزاد تاپیک و پست بزنه؟

آیا این فقط به چشم من اومد؟...یا قبلا بحث شده....ما بی خبریم...:ws3:

پ.ن:دغدغه ی من فقط جهت اطلاع یافتن از روند است...و اینکه آیا نظامی وجود داره....مطالبی که ذکر کردم به صورت رندم از برداشت هایی بود که می شد داشت...:ws37:

لینک به دیدگاه
سلامون علیکم و رحمته الله و برکااااااااااااااااااااااااااااااااااته:ws3:

آغا...یا آغایان....من مدتی است یک سوال و دغدغه ای مرا فرا گرفته.....:w02:

چرا و چگونه است که تاپیک هایی مسئله برانگیز توسط دوستان تازه وارد....زده می شود گاهی....؟

آیا این یوزرها برای زدن همین نوع تاپیک ها ساخته شده؟

چگونه است یکدفعه ای یک سری تاپیک های کمی قدیمی و مسئله برانگیز یک دفعه ای توسط یک تازه وارد آپ می شود؟

آیا هر کی از راه رسید می تونه تو تالار گفتگوی آزاد تاپیک و پست بزنه؟

آیا این فقط به چشم من اومد؟...یا قبلا بحث شده....ما بی خبریم...:ws3:

پ.ن:دغدغه ی من فقط جهت اطلاع یافتن از روند است...و اینکه آیا نظامی وجود داره....مطالبی که ذکر کردم به صورت رندم از برداشت هایی بود که می شد داشت...:ws37:

راستش تالار عمومی این انجمن و اکثر فروم ها مثل پیاده رو میمونه. تو پیاده رو هم همه جور آدم پیدا میشه. ما تو پیاده رو از کنار آدم ها رد میشیم. بدون اینکه توجه خاصی به اونها داشته باشیم. شما هم بی توجه رد بشید بهتره. فقط اگر سوژه خوبی به تور خورد بیفتید دنبالش. :w16:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

با درود. من یه تاپیک تو گفتگوی آزاد داشتم درباره تجاوز جنسی و روانی و اجتماعی و خانگی و ... به زنان. الان نیستش. چه اتفاقی براش افتاده؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
با درود. من یه تاپیک تو گفتگوی آزاد داشتم درباره تجاوز جنسی و روانی و اجتماعی و خانگی و ... به زنان. الان نیستش. چه اتفاقی براش افتاده؟ :banel_smiley_4:

تو بایگانی :ws3:

یه نگاه اینجا بندازین:

http://www.noandishaan.com/forums/thread55.html

فهرست مصادیق محتوای مجرمانه (موضوع ماده 21 قانون جرایم رایانه ای):

الف) محتوای علیه عفت و اخلاق عمومی

1. اشاعه فحشاء ومنكرات (بند2 ماده6 ق. .م)

2. تحریك ، تشویق ، ترغیب ، تهدید یادعوت به فساد و فحشاء و ارتکاب جرایم منافی عفت یا انحرافات جنسی

3. ( بند ب ماده 15 قانون ج.ر و ماده 649 ق.م.ا))

4. انتشار، توزیع ومعامله محتوای خلاف عفت عمومی(مبتذل ومستهجن) (بند2 ماده6 ق.م وماده 14 قانون ج.ر)

5. تحریك ، تشویق ، ترغیب ، تهدید یاتطمیع افراد به دستیابی به محتویات مستهجن ومبتذل ( ماده 15 قانون جرایم رایانه ای)

6. استفاده ابزاری از افراد(اعم از زن ومرد) در تصاویر ومحتوی، تحقیر وتوهین به جنس زن، تبلیغ تشریفات وتجملات نامشروع وغیرقانونی. (بند10 ماده6 ق.م)

لینک به دیدگاه
تو بایگانی :ws3:

یه نگاه اینجا بندازین:

http://www.noandishaan.com/forums/thread55.html

کسی که تاپیک رو به درک فرستاده، آیا پست استارت رو خوونده و چنین نتیجه گرفته که اشاعه فحشا و منکرات و ... میکنه؟ :w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...