رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

باشگاه مهندسان برای گفتگوی آزادش در ایام انتخابات کار جالبی کرده که به نظرم اینجا هم انجامش بدیم خوبه.

ایجاد یک نظرسنجی انتخاباتی به صورت تاپیک مهم که توش فقط میشه رای داد، و برای جلوگیری از بحث سیاسی، نظر دادن ممنوعه.

اگه چنین تاپیکی رو ایجاد کنیم، برای شناخت سلایق مختلف در این انجمن میتونه جالب باشه.

اینم نتیجه انتخابات تا این لحظه از باشگاه :

6gku83i8zopn2pshykp.jpg

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام دوستان با توجه به بررسی انجام شده و پیشنهاد خوب دوستان ولی باید بدونیم که ماهیت انجمن ما کلا با هر انجمن دیگه ای متفاوت هست و حمایتی که سایت های دیگر میشوند رو نداریم به همین دلیل طبق قانون به دور از هر سیاستی سعی میکنیم وارد این مقوله نشویم

در کل هر حرکتی در بسیاری از فروم ها شاید پشتش هدفی باشه اما انجمن ما هدفی جز ارتقاء علمی و ایجاد جو صمیمانه و کمک به دوستان و دور هم بودن در یک محیط فرهنگی و علمی رو نداره به همین دلیل زدن هرگونه پست و تاپیکی سیاسی در این محیط پیشنهاد نمیشه اجازه بدیم یه جا به دور از هر تنشی باشیم:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان با توجه به بررسی انجام شده و پیشنهاد خوب دوستان ولی باید بدونیم که ماهیت انجمن ما کلا با هر انجمن دیگه ای متفاوت هست و حمایتی که سایت های دیگر میشوند رو نداریم به همین دلیل طبق قانون به دور از هر سیاستی سعی میکنیم وارد این مقوله نشویم

در کل هر حرکتی در بسیاری از فروم ها شاید پشتش هدفی باشه اما انجمن ما هدفی جز ارتقاء علمی و ایجاد جو صمیمانه و کمک به دوستان و دور هم بودن در یک محیط فرهنگی و علمی رو نداره به همین دلیل زدن هرگونه پست و تاپیکی سیاسی در این محیط پیشنهاد نمیشه اجازه بدیم یه جا به دور از هر تنشی باشیم:a030::icon_gol:

خیلی تصمیم ددمنشانه ای بود، ای کاش زودتر شورای نگهبان تالار آزاد تشکیل میدادیم تا اون فردی که رای منفی رو به این خرد جمعی داده، عدم احراز صلاحیت میکردیم. :ws38:

البته چون در دوره جدید با شعار قانون گرایی وارد صحنه شدم، از اعتراض و فتنه و... خودداری میکنم و به قانون تمکین میکنم. :sigh:

لینک به دیدگاه
چرا پست منو کامل حذف کردید؟

چندخط احیانا داخلش نقضی وجود نداشت

بهتر بود ویرایشش کنید نه اینکه کلا حذفش کنید!!!

:banel_smiley_4:

ببینید شاهدخت خانوم وقتی طوری نظرات رو بیان میکنید که اصلاً نمیشه ویرایش کرد شما باشید چیکار میکنید؟؟

مثلاً من بخوام چندتا از کلماتتون رو ویرایش کنم میبینم کلاً پستتون بی معنا و مفهوم میشه بعدشم من دلیل حذفش رو گفتم بازم میگم شما و عمو سام داشتید درگیری لفظی پیدا میکردید که این وظیفه من بود به این قضیه خاتمه بدم و برای اینکه دیگه بحث و جدل رو به صورت تهاجمی دنبال نکنید حذف کردم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اولا که اینجور تاپیک ها کلا توهینه به نوع نظر و پوشش خانمها یا هرچیزی یعنی خود تاپیک مشکل داره بعدم میخواستید میشد...

در هر صورت مهم نیست ... از این چیزیها اینقدر شنیدیم و دیدیم که نباید در دنیای مجازی هم حتی بهش اعتراض کنیم..

بقول دوست مهندس و شایدم دکترمون ما به همون هنر خودمون میرسیم

ایشالا که این بحثهای بالاخره بتونند مشکل گشای جوونها بشوند.......

:icon_gol:

خب این نظر شماست که میشد و منم بنظرتون احترام میذارم ولی خب چه بهتر اینکه اگر هم با عنوان یا محتوای تاپیکی هم مخالف هستیم طوری بیان نکنیم که باعث دلسردی استاتر تاپیک بشه بلاخره هر کسی عقاید خودش رو داره و احترام به عقاید دیگران هم احترام به خود محسوب میشه و هم به سایتی که توش فعالیت داریم...

شاهدخت عزیز اعتراض حق مسلم هر کسیه، ولی در چهار چوب قانون اون جامعه یا این سایتی که هستیم .......و این رو هم باید در نظر داشته باشیم که نباید کسی از اعتراضمون رنجیده خاطر بشه و اعتراض ونقد در جهت پیشرفت باشه نه در جهت عکسش...

و این رو هم برای شما دوست عزیزم عرض کنم که با اینجور چیزها هیچ مشکلی حل نخواهد شد هممون هم میدونیم ......:w16:

ولی خب نقدیست بر فرهنگ پوشش خانوم ها که اگر نقد در جهت اصلاح باشه سازنندست ولی اگر در جهت تخریب باشه غیر سازننده خواهد بود.....

کسی که منتقدی رو نقد میکنه باید بتونه بخوبی طرف رو متقاعد کنه و اگر هم متقاعد نشد درگیر نشه......:icon_gol:

لینک به دیدگاه
چرا پست منو کامل حذف کردید؟

چندخط احیانا داخلش نقضی وجود نداشت

بهتر بود ویرایشش کنید نه اینکه کلا حذفش کنید!!!

:banel_smiley_4:

سلام شهدخت جان یه توضیحی در جهت تکمیل صحبت های جاوید بدم که بحث ویرایش کردن کار زیاد پسندیده ای نیست و در کل خودت مدیری میدونی اگر بخواهی تمام پست ها رو بخونی و دونه دونه بشینی ویرایش کنی وقت زیادی رو باید صرف اینکار کنی و از طرفی حجم وسیعی از پست ها در این تالار مجالی برای اینکار به مدیران این بخش نمیده و در کل نظر شخصی من اینه که ویرایش به نوعی سانسور شدید عقیده میشه که با ویرایش نظر شخصی که پستی داده منتقل نمیه و برداشت اشتباه از اون پست مسئولیتش به گردن ویرایش کننده میشه مورد بعدی قوانین هست درست یا غلط باید از تنش در سایت به دلیل عقاید افراد جلوگیری به عمل بیاد بالاخره اینجا یه مجموعه بزرگی هست با عقاید متفاوت احترام به عقایده که باعث میشه بحثی مطرح بشه و فلسفه تالار گفتگوی آزاد هم همینه که در سایه قوانین نظرها بیان بشه پس دلخوری شما رو درک میکنم اما مسئولیت مدیران رو هم در نظر بگیره شما از دوستان و کاربران مدیران گل انجمنی نظر شما برای مدیریت و مجموعه در هر زمینه ای باعث پیشرفته :a030:پس غذاتم باید از این به بعد تو این بخش خونه بوخوری:w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه

میگم اگه پستی چیزی پاک میکنین ، بد نیست به صاب پست هم خبر بدین ... یه توضیح مختصری ... چیزی هم بدین که حداقل دلیلشو بدونه که دیگه تکرار نشه ...

داریم پست میزنیم مثلاً ، گل لگد نمیکنیم که ... :ws37:

لینک به دیدگاه

اگر خارج از قوانین پستی حذف بشه صاحب پست حق داره که بگه بهم خبر بدین ولی اگر با توجه به قوانین حذف میشه خصوصاً اینکه من و امین میزنیم طبق قانون فلان سایت حذف شد بس در کل لزومی نداره به طرف گفته بشه اوصولاً باید بروبچ یه نگاهی بندازن به قوانین بعد گلایه مند بشن.....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اولا که من درگیر نشدم ثانیا بعضی از این اشخاص دلسرد که نمیشوند هیچی توهین هم میکنند..

توی این چند سالی که عضو اینجا بودم ازاین قبیل افراد زیاد دیدم ...

موفق باشند حرفی ندارم بزنم همین...

این سایت خونه دوم من حساب میشه ولی دیگه سعی میکنم به این قسمت خونه نیام ...... لااقل آرامشم حفظ میشه..

الان من گفتم شما درگیر شدی؟؟؟:banel_smiley_4:

کسی به شما حرفی نزده که میگی خونه دومم نمیام:w000::vahidrk::icon_gol:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اگر خارج از قوانین پستی حذف بشه صاحب پست حق داره که بگه بهم خبر بدین

خوب من هم فک میکنیم پستم خارج از قوانین حذف شده دیگه ! :w58:

ولی اگر با توجه به قوانین حذف میشه خصوصاً اینکه من و امین میزنیم طبق قانون فلان سایت حذف شد

کجا میزنین ؟:ws52:

بس در کل لزومی نداره به طرف گفته بشه

خوب همین یه جمله رو از اول میگفتی ما هم حساب کار دستمون میومد ... :w16:

اوصولاً باید بروبچ یه نگاهی بندازن به قوانین بعد گلایه مند بشن....

به نظرم باید رسم بشه مدیران علت رو در هر صورتی به طرف بگن .

لینک به دیدگاه

سلام نخسته جمیعا

جاوید جان من حدود سه سال مدیر تالار بودم و بهت حق میدم و میدونم کار سختیه ولی به عنوان کوچکترین عضو سایت حرفم رو بخون

اولا پستی که حذف بشه شما اگر دلیلش رو بنویسی غیر از مدیران کسی نخواهد دید

دوما چه طبق قانون چه خلاف قانون اگر حذفی صورت بگیره قشنگتره که دوستانه اعلام بشه قبلا هم گروه ما این کار رو تا حدود زیادی انجام میداد داداش من

در کل ملاک اصلی حفظ دوستی ها در کنار رعایت قانون بذارید

شرمنده دخالت نمودم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام نخسته جمیعا

جاوید جان من حدود سه سال مدیر تالار بودم و بهت حق میدم و میدونم کار سختیه ولی به عنوان کوچکترین عضو سایت حرفم رو بخون

اولا پستی که حذف بشه شما اگر دلیلش رو بنویسی غیر از مدیران کسی نخواهد دید

دوما چه طبق قانون چه خلاف قانون اگر حذفی صورت بگیره قشنگتره که دوستانه اعلام بشه قبلا هم گروه ما این کار رو تا حدود زیادی انجام میداد داداش من

در کل ملاک اصلی حفظ دوستی ها در کنار رعایت قانون بذارید

شرمنده دخالت نمودم:icon_gol:

نچ

همه میبینن دلیلشو:ws37:

لینک به دیدگاه
نچ

همه میبینن دلیلشو:ws37:

اگر دلیلش رو میدیدن همه نمیامدن بپرسن دلیل حذفش چی بود و یا تاپیکایی که حذف میشه و میره بایگانی هیچ کس جز مدیران دسرسی نداره برادر من:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...