رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 2 ماه بعد...

یه مدتی است که من هر موقع میخوام ارسال سریع بکنم یا از موضوعی تشکر بکنم باید آیکون مربوطه رو با موس تا اون بالای مونیتور بکشم بالا و بعد فعالش کنم تا عمل بکنه. این پائین که مرکز اپلود نو اندیشان هست کلا نمیشه با موس کار کرد. وسط صفحه هم همینطوره. مشکل از چیه؟

لینک به دیدگاه
یه مدتی است که من هر موقع میخوام ارسال سریع بکنم یا از موضوعی تشکر بکنم باید آیکون مربوطه رو با موس تا اون بالای مونیتور بکشم بالا و بعد فعالش کنم تا عمل بکنه. این پائین که مرکز اپلود نو اندیشان هست کلا نمیشه با موس کار کرد. وسط صفحه هم همینطوره. مشکل از چیه؟

فکور جان از جناب ایمان مدیر ارشد سوال بفرمایید جوابتون میده من اطلاع خاصی ندارم درین مورد

ببخشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

گوشه سمت چپ هستش که، نباید مشکلی برای "سپاس" و "ارسال پاسخ سریع" بوجود بیاره.

عکس زیر رو نگاه کنین، فقط توی کادر قرمز رنگ این حالت رو داره که لینک میشه به مرکز آموزش تصویری:

kd1b9vzuvsrjxa14ahny.png

"ارسال پاسخ سریع" بیرون کادر میفته.

لینک به دیدگاه
گوشه سمت چپ هستش که، نباید مشکلی برای "سپاس" و "ارسال پاسخ سریع" بوجود بیاره.

عکس زیر رو نگاه کنین، فقط توی کادر قرمز رنگ این حالت رو داره که لینک میشه به مرکز آموزش تصویری:

kd1b9vzuvsrjxa14ahny.png

"ارسال پاسخ سریع" بیرون کادر میفته.

وسط صفحه مونیتور من هم همین حالت رو داره. یعنی اگه آیکونها وسط صفحه باشن , فعال میشن ولی مثه هنگ کردن میمونه تا پیغام میده که صفحه بمونه و اینا که کلی برام دردسر ساز شده.

لینک به دیدگاه
وسط صفحه مونیتور من هم همین حالت رو داره. یعنی اگه آیکونها وسط صفحه باشن , فعال میشن ولی مثه هنگ کردن میمونه تا پیغام میده که صفحه بمونه و اینا که کلی برام دردسر ساز شده.

یه عکس می تونین ازش بذارین؟

کش و کوکی مرورگرتون رو هم پاک کنین، شاید یه بار صفحه بد لود شده باشه، این حالت بوجود اومده.

لینک به دیدگاه
یه عکس می تونین ازش بذارین؟

کش و کوکی مرورگرتون رو هم پاک کنین، شاید یه بار صفحه بد لود شده باشه، این حالت بوجود اومده.

فک کنم همین مورد کش و کوکی باشه.خودم بلد نیستم بچه ها که اومدن میدم برام پاک کنن. بعدا نتیجه رو میگم. عکس هم بلد نیستم . اونم بعدا همینجا میذارم. تشکر

لینک به دیدگاه
فک کنم همین مورد کش و کوکی باشه.خودم بلد نیستم بچه ها که اومدن میدم برام پاک کنن. بعدا نتیجه رو میگم. عکس هم بلد نیستم . اونم بعدا همینجا میذارم. تشکر

خواهش می کنم، مرورگرتون چیه؟

لینک به دیدگاه
اینترنت اکسپلورر

مسیرش رو اینجا نشون داده، با Ctrl + Shift + Delete هم میشه آورد صفحه ش رو:

delete_browsing_history.png

ie9_delete_browsing_history.png

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
مسیرش رو اینجا نشون داده، با Ctrl + Shift + Delete هم میشه آورد صفحه ش رو:

delete_browsing_history.png

ie9_delete_browsing_history.png

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مرسی . انجامش دادم. مشکل هم حل شد. خیلی از شما متشکرم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

آقا من یکی از این نقل قول هامو که نمیدونم کدوم یکیه , باز نکردم و نخوندم. الان یه چن وقتی که مدام پیغام نقل قول بهم میاد , منم میرم تو صفحه مربوطه و میبینم خبری نیست. ( ذلّه م کرده ) میشه بگید اون صفحه رو جوری تنظیم بکنن که ما خودمونم بدونیم کدوم نقل قول رو خوندیم و کدومش مونده. مثلا اونایی که نخوندیم بولد بمونه و اونایی که خوندیم کمرنگ تر بشه و یا مثلا تیک بخوره و اینا؟

لینک به دیدگاه
سلام

آقا من یکی از این نقل قول هامو که نمیدونم کدوم یکیه , باز نکردم و نخوندم. الان یه چن وقتی که مدام پیغام نقل قول بهم میاد , منم میرم تو صفحه مربوطه و میبینم خبری نیست. ( ذلّه م کرده ) میشه بگید اون صفحه رو جوری تنظیم بکنن که ما خودمونم بدونیم کدوم نقل قول رو خوندیم و کدومش مونده. مثلا اونایی که نخوندیم بولد بمونه و اونایی که خوندیم کمرنگ تر بشه و یا مثلا تیک بخوره و اینا؟

سلام...

دو سه صفحه قبل صفحه ی نقل قولتو نگاه کن شاید درست شه....

بعد اینکه این مسئله مربوط به ارشداس

لینک به دیدگاه

کروم: settings> Show advanced settings...> clear browsing data

کوکی وکش راتیک زده تاریخ راانتخاب کنیدبعد clear browsing data رازده.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز و بانشاط خودم

خواستم به عرض دوستان گل برسونم که تاپیک خنده بازار بعلت سنگینی تاپیک به بایگانی منتقل گردید .....

ان شالله تاپیک جدیدی به نام خنده سرای نو اندیش زده خواهد شد.

باتشکر

لینک به دیدگاه

با اجازه سهند عزیز

تاپیکی بود با عنوان تا کی توهین؟تا کی سکوت؟

متأسفانه بی احترامی های زیادی تو تاپیک شده بود که فعلاً به بایگانی منتقل شد تا رسیدگی بشه و اگه امکانش بود بعد از حذف برخی پستها برگردونده بشه.

پس لطفاً تا اون موقع تاپیک دیگه ای دربارش زده نشه تا بهش رسیدگی کنیم و نظرمون هم بعداً میگیم.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

مامی توانیم ازاین موقعیتی که به وجودآمده (موضوع توافق ) به نفع انجمن استفاده کنیم .

یکی ازکارهاش باایجادموضوعات مختلف درباره توافق ،موضوع هسته ای و...تحلیلهای مختلف، نقد،تحلیلهاوبحث های چالش برنگیزومتفاوت و...

چون الان بیشترین جستجوهامیرودسمت اخباروتوافق ماچرااستفاده نکنیم ؟

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

با سلام خدمت نوانديشان عزيز :icon_gol:

براي سامان‌دهي بهتر مطالب موجود در تالار گفتگوي آزاد و منظم ساختن اين بخش، از اين پس به اين شيوه عمل خواهد شد كه:

اون دسته از تاپيك‌هاي گفتگومحور كه نوع تاپيكش‌ در سه زيرشاخه‌ي
مطالب آموزنده، طنز اجتماعي، فرهنگ و تمدن ايراني
نگنجه، چنانچه با هدايت استارتر گفتگوهاش بدون اسپم دنبال بشه، در صحن اصلي تالار باقي خواهد موند. در غيراينصورت چنانچه اين نوع تاپيك‌ها شامل
اسپم
بشه، يا اينكه بعد از گذشت يك هفته
كمتر از 3 كاربر
در تاپيك شركت كنند، اون تاپيك به بخش
گفتگوي خودماني
منتقل ميشه.

اميدوارم با اين كار دوباره تالاري منظم‌تر و مطالبي جذاب‌تر داشته باشيم :w16:

شما مي‌تونيد نظراتتون درباره اين طرح و پيشنهادهاي ديگه‌اي كه بنظرتون مفيد هست رو اعلام كنيد :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...