رفتن به مطلب

شغل های پردرآمد با سرمایه کم

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 160
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

تاپیک جالبیه هادی جان....

خوب من زیاد چیزی نمی دونم و بیشتره فکرمم روی این هست که از طریق رشته ای تحصیلیم که اگه تحقیقاتی روش انجام بشه منبع درامد بسیار خوبیه

سرمایشم فقط دانشه

چون من تا اونجایی که اطلاع دارم چندتا از دانشجویان با روشهای بسیار ساده تحقیقاته خوبی انجام دادند:flowerysmile:

لینک به دیدگاه

پسر خوب همه ی کارها هم سختی زیاد دارن هم سرمایه در حد کار خودشون میخوان مثلا منی که بازاریم سرمایم برای کار وسرمایه گذاری باید به میلیون تومان باشه اما چون ندارم باید فعلا پا دویی کنم بعدم یه نصیحتت کنم تو هر کاری رفتی خواستی سرمایه گذاری کنی باید اول خوب شاگردی اون کارو کنی وزرنگ باشی تا تمام راههای و بیراه های اون تجارت یا کارو بلد باشی ok وگرنه می شی مثل یه بنده خدا که 45000000 تومن به بد بختی جور کرد آخرشم سرش کلاه رفت الانم زندانه این بنده خدا یه جا 2سال شاگردی کرد بعد این حرکتو کرد که بدبخت شد تنها راه ها اینها هستن

1-خلاف حالا هرچی

2-طلا بخری بزاری گوشه ی خونه این خودش یه سرمایه گذاریه که خیلی خوبه سود خوبی هم داره فقط باید راهشو بلد باشی

3-بوتیک بزنی یه جای شلوغ که پر مشتری باشه حالا بوتیکت می تونه کفش باشه میتونه لباس باشه

4-بیخیال این فکرا بشی وبری دنبال یه کار درست حسابی پسر

فقط یادت باشه هر کدوم ازاینارو انتخاب کردی یادت باشه که باید فوت وفن کارو بلد باشی وگرنه حکایتت مثل اون بنده خدا میشه خدانگهدارت رفیق امید وارم موفق باشی

لینک به دیدگاه

متین جان خیلی خوبه که می خوای از رشتت پول دربیاری

منم تازگیا تحقیقاتی کردم در زمینه پرورش مرغ عشق تقریبا همه چیزشو درآوردم که باید چیکار کرد با سرمایه 500 هزار تومان میشه بعد از 2 سال به درآمد ماهیانه 7 میلیون رسید

شاید باور نکنید ولی من دارم شروع می کنم همه محاسباتشم کردم

بازار فروش هم نداره همش صادر میشه...

لینک به دیدگاه
پسر خوب همه ی کارها هم سختی زیاد دارن هم سرمایه در حد کار خودشون میخوان مثلا منی که بازاریم سرمایم برای کار وسرمایه گذاری باید به میلیون تومان باشه اما چون ندارم باید فعلا پا دویی کنم بعدم یه نصیحتت کنم تو هر کاری رفتی خواستی سرمایه گذاری کنی باید اول خوب شاگردی اون کارو کنی وزرنگ باشی تا تمام راههای و بیراه های اون تجارت یا کارو بلد باشی ok وگرنه می شی مثل یه بنده خدا که 45000000 تومن به بد بختی جور کرد آخرشم سرش کلاه رفت الانم زندانه این بنده خدا یه جا 2سال شاگردی کرد بعد این حرکتو کرد که بدبخت شد تنها راه ها اینها هستن

1-خلاف حالا هرچی

2-طلا بخری بزاری گوشه ی خونه این خودش یه سرمایه گذاریه که خیلی خوبه سود خوبی هم داره فقط باید راهشو بلد باشی

3-بوتیک بزنی یه جای شلوغ که پر مشتری باشه حالا بوتیکت می تونه کفش باشه میتونه لباس باشه

4-بیخیال این فکرا بشی وبری دنبال یه کار درست حسابی پسر

فقط یادت باشه هر کدوم ازاینارو انتخاب کردی یادت باشه که باید فوت وفن کارو بلد باشی وگرنه حکایتت مثل اون بنده خدا میشه خدانگهدارت رفیق امید وارم موفق باشی

بله همه اینها درست و قبل از هر کاری خوب اطلاعات درموردش پیدا کرد و بعد دست به کار شد

ولی این که میگی هر کاری سرمایه بالا میخواد من مخالفم باهاش کارهایی هم هست که سرمایه کمی می خواد.....

ممنونم از نظرت محمد جان

لینک به دیدگاه
عیول به تو اما اگه مرغ عشقات مریض شدن خدای نکرده همه باهم از دنیا رفتن چی؟

خوب هر کاری ریسک خودش رو داره ولی یهو همه از دنیا نمیرن

عمر هر مرغ عشق 15 سال هست و احتمال مریض شدنش هم زیاد نیست یعنی حساسیتش کمه ولی خوب مراقبت هایی نیاز داره مثلا دمای محیط و جنس محیطش....

اولش با 30 جفت مرغ عش شروع می کنی که بعد از 2 سال به 1000 جفت میرسه به طور میانگین. . .

لینک به دیدگاه

خودت می دونی دوست من اما به نظر من نکن به جاش برو طلا بخر نه سکه نه زنجیرو ... بلکه پودر طلا رو بخر طلا اولش پودره بعدا به این چیزا تبدیل میشه پسرجون یه زنجیر که میبینی همش طلا که نیست یه مقدار کمیش طلاست بقیش مس و... که تو کوره قاتیش می کنن وقتی طلا میاد پایین برو بخر نگهش دار وقتی رفت بالا برو بفروشش طمع هم نکن بعدم تو تحصیل کرده ای احتیاج اونجوری به پول نداری پس این میتونه راه خوبی برای پول درآوردنت باشه که هیچ زیانی که نداره بلکه همش برات سود خالص توجیبته بازم خودت میدونی من اینی رو که بهت میگم بدون به چشم دیدم که بهت میگم این کارو بکن وگر نه من که بدتو نمیخوام خوب اگه فردا روزی تو موفق بشی به من چیزی نمیرسه خدای نکرده بد بختم بشی چیزی از من کم نمیشه اما من خوبیتو میخوام

لینک به دیدگاه

محمد جان من توی بازار بورس روی طلا سرمایه گذاری کردم و دارم ماهیانه 3 درصد سود میگیرم همه اینایی که میگی درذسته ولی طلا خریدن هم سرمایه زیاد می خواد کارایی باید باشه که میلیونی پول توش باشه تا منو راضی کنه

لینک به دیدگاه
خودت می دونی دوست من اما به نظر من نکن به جاش برو طلا بخر نه سکه نه زنجیرو ... بلکه پودر طلا رو بخر طلا اولش پودره بعدا به این چیزا تبدیل میشه پسرجون یه زنجیر که میبینی همش طلا که نیست یه مقدار کمیش طلاست بقیش مس و... که تو کوره قاتیش می کنن وقتی طلا میاد پایین برو بخر نگهش دار وقتی رفت بالا برو بفروشش طمع هم نکن بعدم تو تحصیل کرده ای احتیاج اونجوری به پول نداری پس این میتونه راه خوبی برای پول درآوردنت باشه که هیچ زیانی که نداره بلکه همش برات سود خالص توجیبته بازم خودت میدونی من اینی رو که بهت میگم بدون به چشم دیدم که بهت میگم این کارو بکن وگر نه من که بدتو نمیخوام خوب اگه فردا روزی تو موفق بشی به من چیزی نمیرسه خدای نکرده بد بختم بشی چیزی از من کم نمیشه اما من خوبیتو میخوام

همه چیز که پول نیست.. ادم باید از راهی که پول در میاره یه لذتی هم ببره ودست رنجه خودشو ببینه

خوب هادی جان شما مکانه پرورشه مرغ عشقو داری... اما خیلی ها نمیتونن :smiley (18):

لینک به دیدگاه

بحث جالبی راه انداختین

من رشته اصلیم برقه منبع درآمد خوبیه

اما چهار ساله در مورد شبکه تحقیق میکنم شبکه های دیتا خیلی جالبن

هر دوشونم منبع درامد خوبی هستین

لینک به دیدگاه
خوب هادی جان شما مکانه پرورشه مرغ عشقو داری... اما خیلی ها نمیتونن :smiley (18):

مکانش چیزی نمیشه که قراره 30 جفت مرغ عشق و به مدت 3 ماه توی فضای 15 متری که طوری کشیده شده نگه داری بعد از 3 ماه میشه 60 جفت اونوقت می تونی 60 جفت رو بفروشی به مبلغ 600 هزار تومان یا می تونی از این 60 جفت 30 جفتش رو نگه داری و گسترشش بدی کارتو بستگی به خودتون داره که به چه مقدار قانع باشید طبیعی هست که هر چی کار وسیع تر میشه زحمتش هم بیشتر میشه

بحث جالبی راه انداختین

من رشته اصلیم برقه منبع درآمد خوبیه

اما چهار ساله در مورد شبکه تحقیق میکنم شبکه های دیتا خیلی جالبن

هر دوشونم منبع درامد خوبی هستین

ممنونم از شما که شرکت کردین در این بحث فقط اگر بیشتر در مورد کار شبکه توضیح بدین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام هادی جان من بعد فارغ التحصیلیم اگه توی ادارهای شرکتی جایی نرفتم سر کار قصد دارم یا شرکت کامپیوتری یا دفتر خدمات ارتباطی یا بیمه بزنم که هرسه تاشون خیلی هزینه بر نیستند

لینک به دیدگاه
سلام هادی جان من بعد فارغ التحصیلیم اگه توی ادارهای شرکتی جایی نرفتم سر کار قصد دارم یا شرکت کامپیوتری یا دفتر خدمات ارتباطی یا بیمه بزنم که هرسه تاشون خیلی هزینه بر نیستند

تینا جان سعی کن از همین الان برای خودت کار کنی نه برای کسی اگر بری توی ادارات نهایتش ییه حقوقی میدن با اضافه کاری که زیاد نمیشه و جایی برای پیشرفت نداره ولی اگر برای خودت کار کنی خیلی خوبه

این کارایی که گفتی خیلی خوبه خالم دفتر خدمات ارتباطی داره و خیلی خوبه و در آینده هم قصد دارن همه وظایف دولتی رو بدن به همین دفاتر به اصطلاح بشن پیش خوان دولت که اونوقت خیلی خوب میشه.....

شرکت کامپیوتری هم خوبه حتی اگر دفتر تبلیغاتی هم زدی خیلی خونه اولش با ی ویژه نامه می تونی شروع کنی بعد کم کم گسترشش می تونی بدی ی نرم افزار ارسال اس ام اس بخر 600 هزار تومان بیشتر نیست خلاصه کم کم گسترشش می تونی بدی خیلی پول توشه چون همه کار و همه غلی احتیاج به تبلیغات داره

موفق باشی تینا جان

لینک به دیدگاه
تینا جان سعی کن از همین الان برای خودت کار کنی نه برای کسی اگر بری توی ادارات نهایتش ییه حقوقی میدن با اضافه کاری که زیاد نمیشه و جایی برای پیشرفت نداره ولی اگر برای خودت کار کنی خیلی خوبه

این کارایی که گفتی خیلی خوبه خالم دفتر خدمات ارتباطی داره و خیلی خوبه و در آینده هم قصد دارن همه وظایف دولتی رو بدن به همین دفاتر به اصطلاح بشن پیش خوان دولت که اونوقت خیلی خوب میشه.....

شرکت کامپیوتری هم خوبه حتی اگر دفتر تبلیغاتی هم زدی خیلی خونه اولش با ی ویژه نامه می تونی شروع کنی بعد کم کم گسترشش می تونی بدی ی نرم افزار ارسال اس ام اس بخر 600 هزار تومان بیشتر نیست خلاصه کم کم گسترشش می تونی بدی خیلی پول توشه چون همه کار و همه غلی احتیاج به تبلیغات داره

موفق باشی تینا جان

ممنون عزیزم.خودمم بیشتر شرکت کامپیوتری دوس دارم چون مرتبط به رشتمه .راستی درس کارافرینی رو پاس کردی؟

لینک به دیدگاه
ممنون عزیزم.خودمم بیشتر شرکت کامپیوتری دوس دارم چون مرتبط به رشتمه .راستی درس کارافرینی رو پاس کردی؟

کارآفرینی رو پاس نکردم درسشو ولی استادمون گفته بور ی مقاله بیاریم واسش در مورد کارآفرینی و دولت الکترونیک که انجام دادیمچطور تینا جان؟

لینک به دیدگاه
سلام

تاپیک جالبیه هادی جان....

خوب من زیاد چیزی نمی دونم و بیشتره فکرمم روی این هست که از طریق رشته ای تحصیلیم که اگه تحقیقاتی روش انجام بشه منبع درامد بسیار خوبیه

سرمایشم فقط دانشه

چون من تا اونجایی که اطلاع دارم چندتا از دانشجویان با روشهای بسیار ساده تحقیقاته خوبی انجام دادند:flowerysmile:

خوب می تونی متین جان ی کم بیشتر در مورد هار هایی که می خوای بکنی توضیح بدی؟البته اگر مخفی نیست و دوست داری ما هم بدونیم

خوشحال میشیم بشنویم

لینک به دیدگاه
کارآفرینی رو پاس نکردم درسشو ولی استادمون گفته بور ی مقاله بیاریم واسش در مورد کارآفرینی و دولت الکترونیک که انجام دادیمچطور تینا جان؟

دوشنبه امتحان کارافرینی دارم بایدbpمو تحویل بدم اما هنوز کاملش نکردم گفتم ببینم طرح جدیدی داری بم بگی.

لینک به دیدگاه

من که کار و رشته ام هیچ ربطی به هم ندارن...هیچوقتم نخواستم تو رشته ام کار کنم چون محیطشو دوست ندارم...

من وقتی شروع کردم به تدریس زیاد level خوبی نداشتم اما الان خیلی فرق کرده همه چی...به نظر خودم اگه کسی دوست داشته باشه تو زمینه ی زبان و تدریسش کار کنه خیلی زود می تونه پیشرفت کنه...البته بستگی داره از کجا شروع کنه...ایده ی جالب تو تدریس خیلی مهمه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...