رفتن به مطلب

شغل های پردرآمد با سرمایه کم

ارسال های توصیه شده

سلاااااااااااااااااااااام

منم فکر میکنم خیلی بهتره که کاری رو انجام بدیم که متناسب با رشته مون باشه:a030:

یه کم زحمت داره یه کار خوبو پیدا کنیم ولی خوب میرزه چون دیگه خیالت راحته که اون حداقل 4سالی رو که گذاشتی رو درست داره استفاده میشه و میدونی که داری از دانسته هات استفاده میکنی:ws37:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 160
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

انجام پروژه های دانشجویی مربوط به رشته خودتون

.

تقویت زبان انگلیسی و ترجمه متون تخصصی رشته دانشگاهیت

.

اگر دانشجویی این کاهارو انجام بدی خوبه

اگر هم فارغ التحصیل شدی سعی کن کاری رو انجام بدی که به رشتت بخوره یا لااقل نزدیک باشه

رضا جان با انجام پروژه های دانشجویی موافقم

اما ترجمه متون انگلیسی لازمش اینه که انگلیسیت خیلی خوب باشه و سخت ترین کار زبان هم ترجمشه مخصوصا از فارسی به انگلیسی.....فکر کنم خیلی وقت گیر و کار سختی باشه رضا جان می تونی مکالمه زبان یاد بگیری که راحت تر از ترجمست و با بشی راهنمای توریست ها ......

ممنونم از نظری که دادیمنتظر نظرات هستیم در ادامه بحث

لینک به دیدگاه
سلاااااااااااااااااااااام

منم فکر میکنم خیلی بهتره که کاری رو انجام بدیم که متناسب با رشته مون باشه:a030:

یه کم زحمت داره یه کار خوبو پیدا کنیم ولی خوب میرزه چون دیگه خیالت راحته که اون حداقل 4سالی رو که گذاشتی رو درست داره استفاده میشه و میدونی که داری از دانسته هات استفاده میکنی:ws37:

ولی من مخالفم چون ممکنه کاری باشه که بیشتر درآمد داشته باشه و یا حرفه ای باشه که بیشتر علاقه بهش داشته باشی......

ولی اگر رشتش خوب باشه و درآمد زا باشه چرا که نه....

مرسی دوست عزیز

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4:

چرا میزنی مریم؟

اینجا تاپیک معرفی کارهای پرسود با سرمایه کم هست بیشتر جهت رد و بدر کردن اطلاعات و تجربیات به دوستان هست

باهشه خوب نون خشك بخر خيلي خوبه هاااا:ws3:

لینک به دیدگاه
باهشه خوب نون خشك بخر خيلي خوبه هاااا:ws3:

اتفاقا خوبه این کارا سود خیلی داره مثل جمع کردن کارتون ها و جعبه ها فقط ی مقدار کلاسش پایینه وگرنه خیلی درآمد داره:ws2:

لینک به دیدگاه
اتفاقا خوبه این کارا سود خیلی داره مثل جمع کردن کارتون ها و جعبه ها فقط ی مقدار کلاسش پایینه وگرنه خیلی درآمد داره:ws2:

قرار نیست که آدم به خاطر در آمد دست به هر کار کاذبی بزنه که...:ws3:

لینک به دیدگاه
قرار نیست که آدم به خاطر در آمد دست به هر کار کاذبی بزنه که...:ws3:

منم گفتم که کلاس نداره و آدم نباید هر کاری بکنه کتایون جان

در انتخاب شغل باید دقت کرد یک شغل خوب شغلیه که درآمد خوب،شان اجتماعی خوب داشته باشه درضمن زحمتش نه زیاد باشه و نه کم نه جون کندن باشه و نه راحت طلبی:w16:

لینک به دیدگاه
منم گفتم که کلاس نداره و آدم نباید هر کاری بکنه کتایون جان

در انتخاب شغل باید دقت کرد یک شغل خوب شغلیه که درآمد خوب،شان اجتماعی خوب داشته باشه درضمن زحمتش نه زیاد باشه و نه کم نه جون کندن باشه و نه راحت طلبی:w16:

آره متوجه شدم... من کلی گفتم...:w16:

دقیقا باهات موافقم... چون بیشتر ساعات روز درگیر کاری باید شغلی داشته باشی که به روحیاتت نزدیک باشه وگرنه هیچوقت توش موفق نمیشی...

لینک به دیدگاه

اسپانسر یک خواننده شدن......

می تونی ی نفر رو پیدا کنی که صدای خوبی داشته باشه و خواننده باشه بعد می تونی اسپانسرش بشی بعد از دو سال که آلبومش تکمیل شد به درآمد خوبی میرسی.....:w16:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
amin 202 مهمان

ولی به نظر من اگر کمی صبرو پشتکار داشته باشی،شغل هایی که ب شکم مردم سرو کار دارن خیلی پر سودن! (مثل پیتزا فروشیا!)

البته فکر کنم تو ایران اینجوریه....:ws38:

ولی بدون شوخی ... همین گدایی خیلی پر درامده....امین نپو رو دعوت کنید بیاد خاطرشو بگه براتون!:w58:

لینک به دیدگاه
ولی به نظر من اگر کمی صبرو پشتکار داشته باشی،شغل هایی که ب شکم مردم سرو کار دارن خیلی پر سودن! (مثل پیتزا فروشیا!)

البته فکر کنم تو ایران اینجوریه....:ws38:

ولی بدون شوخی ... همین گدایی خیلی پر درامده....امین نپو رو دعوت کنید بیاد خاطرشو بگه براتون!:w58:

بله کاملا موافقم شغل هایی که با مواد غذایی سر و کار دارن خیلی پر سود هستن ولی سرمایه زیادی می خواد برای شروع مثلا همین پیتزا فروشی که میگی جا که می خواد جدا اگر اشتباه نکنم حدود 20 میلیون فقط قیمت دستگاهشه.........

سوپر مارکت و فروشگاه ها هم همینطور احتیاج به سرمایه اولیه بالایی داره

گدایی هم که کلاس کاری نداره وقتی میشه کار خوب کرد چرا گدایی؟؟!!!

مرسی از پیشنهادت دوست عزیز

لینک به دیدگاه

دوستان سلام

یکی از دوستانمون پرسیده بود چطور میشه از طریق اینترنت درآمد معقول داشت، دیدم در ادامه کسی پاسخ نداده، منم همین سوال رو ازتون میپرسم، ممنون میشم کسی بتونه پاسخ بده و تجربیات احتمالیش رو در اختیارمون قرار بده

لینک به دیدگاه
دوستان سلام

یکی از دوستانمون پرسیده بود چطور میشه از طریق اینترنت درآمد معقول داشت، دیدم در ادامه کسی پاسخ نداده، منم همین سوال رو ازتون میپرسم، ممنون میشم کسی بتونه پاسخ بده و تجربیات احتمالیش رو در اختیارمون قرار بده

از اینترنت میشه درآمد کسب کرد راه های مختلفی هم داره ولی معقول ترینش از طریق تبلیغات هست

شما می تونی سایت واسه تبلیغات رایگان بزنی و کم کم و به تدریج درآمد کسب کنی

یا سایت هایی که می دونی مشترییش زیاده و می تونی بازدید های خودتو بالا ببری راه اندازی کنی و بعد از چند وقت تبلیغات بگیری و ....

می تونی خدمات هم ارائه بدی و توانمندیات برای کسب درآمد استفاده کنی مثلا اگر طراحی سایت بلدی تبلیغ کنی برای خودت و سفارش بگیری یا فتوشاپ و یا هرچیز دیگه

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
منظورتون از سرمایه کم و درآمد بالا حدوددا چند تومنه؟:jc_thinking:

فرقی نداره میلاد جان مثلا شغل هایی که به نسبت سرمایه ای که میزاری سود زیادی دریافت کنی مثال هایی رو زدیم توی این تاپیک می تونی به اونا مراجعه کنی.....

سرمایه اولیش به اندازه ای باشه که هر کسی بتونه جورش کنه،ترجیحا زیر 1 میلیون تومان باشه

لینک به دیدگاه
فرقی نداره میلاد جان مثلا شغل هایی که به نسبت سرمایه ای که میزاری سود زیادی دریافت کنی مثال هایی رو زدیم توی این تاپیک می تونی به اونا مراجعه کنی.....

سرمایه اولیش به اندازه ای باشه که هر کسی بتونه جورش کنه،ترجیحا زیر 1 میلیون تومان باشه

خوب با زیر 1 میلیون هیچ کدوم از این کار ها رو نمیشه شروع کرد یا اگه بشه سودش کمه برای چند سالی تا پولتون و سرمایتون بیشتر شه:

1- پرورش قناری........................................ . ..........پست شماره 4،7،12،22،26

2-دلالی(خرید و فروش طلا و .....)...........................پست شماره 3،8،26

3سرمایه گذاری در بورس و فارکس.........................پست شماره 9

4-بوتیک لبای.......................................... . ..........پست شماره 3

5-شبکه های دیتا.......................................... . ....پست شماره 11

6-شرکت خدمات کامپیوتری................................ . .پست شماره 13،14

7-دفتر خدمات شهری و بیمه.................................پست شماره 13،14

8-کانون تبلیغاتی.................................. . .............پست شماره 14،41،42

9-تدریس زبان های خارجه...................................پس� �� � شماره 20،27،26،28

10-انجام پروژه های دانشجویی و پروژه های معماری.پست شماره 21،26

11-تبلیغات برای کاندیداهای پست های دولتی........پست شماره 36،37

12-تاسیس نانوایی.................................... . .......پست شماره 33،38

13-راه اندازی سایت فروش لوازم آرایشی................پست شماره 43،44،46،47،51،52،53،54،55،56،58

14-کاشتن گل محمدی........................................ پست شماره 45

15-اسپانسر شدن یک خواننده.............................پست شماره 70

16-فست فود ها و فروشگاه ها.............................پست شماره 72،73

به نظرم اول باید برای کسی کار کرد...شاگردی ، کارمندی ، کارگری ، چیزی

بعد یکم پول دربیاری بعد اگه تونستی به فکر راه اندازی کار مستقل باشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...