رفتن به مطلب

شغل های پردرآمد با سرمایه کم

ارسال های توصیه شده

منم میخام همین کارو بکنم بزارم زیاد شن که مثلا بعد یه سال درآمد درست حسابی داشته باشه.

راستی در مورد ریسک کار فرش هم بله درسته متاسفانه امسال دوتا از همشهری های ما سرمایه شونو از دست دادن.ولی خوب کار جالبیه.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 160
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم میخام همین کارو بکنم بزارم زیاد شن که مثلا بعد یه سال درآمد درست حسابی داشته باشه.

راستی در مورد ریسک کار فرش هم بله درسته متاسفانه امسال دوتا از همشهری های ما سرمایه شونو از دست دادن.ولی خوب کار جالبیه.

فقط قبلش خوب مطالعه کن و حتما اول به فکر جایی باش که باید توش باشن.....

آره کار خوبیه موفق باشی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
بابت جا مشکلی ندارم اگه سروصداشون زیاد نباشه تو حیاطمو جا درس می کنم .با چقد میشه شروع کرد.

سر و صدا دارن

بشین مطالعه کن حساب کتاب کن برو قیمت قفس و تور و ازین چیزا رو بگیر و مشخص کن با چند جفت می خوای شروع کنی بعد...

اینجا رو ملاک قرار نده کتاب بگیر بخون تا دستت بیاد دوست عزیز:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سر و صدا دارن

بشین مطالعه کن حساب کتاب کن برو قیمت قفس و تور و ازین چیزا رو بگیر و مشخص کن با چند جفت می خوای شروع کنی بعد...

اینجا رو ملاک قرار نده کتاب بگیر بخور تا دستت بیاد دوست عزیز:icon_gol:

اخه دوست ندارم من قورمه سبزی بیشتر دوست دارم:w16:

شوخی کردم مرسی از راهنماییت.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دوست عزیز ما اینجا کارشناس نیستیم فقط داریم تجربیاتمون رو به اشتراک میزاریم با هم دیگهشما رشتتون چیه؟چه هنر هایی دارید؟چه تجربه هایی دارید؟به چه کاری علاقه مند هستید؟اول باید جواب این سوالات رو برای خودتون روشن کنید و یا همینجا بنویسید تا دوستان با هم مشورت کنیم تا ببینیم چه کاری هست که شما می تونید انجام بدیندر ضمن ما این همه تجربه رو معرفی کردیم هیچ کدوم به دردتون نخورد؟:ws3:
salam !man daram lisanse tarbiat badani migiram akharasham!har honari ke fek koni daram .estedad ziad daram vali bi tajrobeam!be har kari ke pol tosh bashe alaghe daram na az sakhti kar na ba chizay dige moshkel nadaram!@@@in kashte gol mohamadi fekramo mashghol karde vali mondam be ki befrosham ki mikhare o moshtari vasash az koja gir biaramo....!
لینک به دیدگاه
salam !man daram lisanse tarbiat badani migiram akharasham!har honari ke fek koni daram .estedad ziad daram vali bi tajrobeam!be har kari ke pol tosh bashe alaghe daram na az sakhti kar na ba chizay dige moshkel nadaram!@@@in kashte gol mohamadi fekramo mashghol karde vali mondam be ki befrosham ki mikhare o moshtari vasash az koja gir biaramo....!

اول شما لطفا فارسی بنویسید تا بشه خوند بدون اینکه چشممون درد بگیره

هر هنری دارید که نشد حرف:ws3:باید مشخص کنید مثلا من بگم شیشه گری یا معرق کاری شما بلدین؟

گل محمدی رو هر کس که کارگاه گلاب گیری داره میفروشه کاشان واسش مشتری هست خودش رو هم اگر خشک کنی می خرن ازت میتونی خودت هم گلابشو بگیری و بفروشی همه این کارا رو می تونی بکنی دوست عزیز:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

salam,in pishnehade morghe eshgh kheili vasvase konandas,vaghan ba 500 hazar toman mishe be soodehi khob resid

pas poole ghazash chi mishe, man 1 matlab khondam ke bayad beheshon vitamine B va kalsiom o havigo kahoo shah doneo .... bedim ta betonan taghziyee khobi baraye barvari dashte bashan

kheili az morghe eshgh haye nar ham tavanaee tolid mesl nadaran

age eshtebah mikonam lotfan rahnamayeem kon.:ws38:

mishe dar morede bazare karesham tozihate bishtari bedi,mamnoon hadi jan

لینک به دیدگاه

سلام

من مهندس کامپیوترم و توی مخابرات مشغول کار هستم از صبح تا 4

برای شغل دوم دارم دنبال کار میگردم و نمیدونم روی چی میشه حساب باز کرد...از طرفی دوست دارم مرتبط با رشته ام باشه از طرفی چون نصفه روز باهاش در گیر هستم میگم که بهتره گرایش متفاوتی داشته باشه

از نظر سرمایه میتونم تا حدودی خودمو جمع و جور کنم

لطفا اگه کاری به ذهنش میرسه پیشنهاد بده

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
salam,in pishnehade morghe eshgh kheili vasvase konandas,vaghan ba 500 hazar toman mishe be soodehi khob resid

pas poole ghazash chi mishe, man 1 matlab khondam ke bayad beheshon vitamine B va kalsiom o havigo kahoo shah doneo .... bedim ta betonan taghziyee khobi baraye barvari dashte bashan

kheili az morghe eshgh haye nar ham tavanaee tolid mesl nadaran

age eshtebah mikonam lotfan rahnamayeem kon.:ws38:

mishe dar morede bazare karesham tozihate bishtari bedi,mamnoon hadi jan

درود به شما دوست عزیز

زمانی که این تاپیک و زدم و پیشنهاد مرغ عشق رو دادم هزینه ها پایین تر بود و مثل الان گرانی بیداد نمی کرد زیاد باید بگم که یه مقدار هزینتون بالاتر میره بالطبع ولی خوب بازم راضی کننده هست ضمن اینکه الان دست زیاد شده و روز به روز داره قیمت مرغ عشق میاد پایین تر ولی خوب با اصلاح نژاد میشه گرون تر فروخت اونش دیگه بستگی به خلاقیت خودت داره

در مورد غذاشون هم آـره کاهو می خورن هویج می خورن

ارزن غذای اصلیشونه و تخم کتان هم باید با هر یک کیلو ارزن 200 گرم بهشون داد

واسه باروریشونم بهترین غذا میتونه جوانه گندم باشه

لینک به دیدگاه

اگه حوصله داشته باشید میشه با زدن سایت و اینکه بعد از مدتی آمار سایت بالا میره تبلیغات بگیرید و درآمد کسب کنید

البته حوصله میخواد این کار

لینک به دیدگاه
سلام

من مهندس کامپیوترم و توی مخابرات مشغول کار هستم از صبح تا 4

برای شغل دوم دارم دنبال کار میگردم و نمیدونم روی چی میشه حساب باز کرد...از طرفی دوست دارم مرتبط با رشته ام باشه از طرفی چون نصفه روز باهاش در گیر هستم میگم که بهتره گرایش متفاوتی داشته باشه

از نظر سرمایه میتونم تا حدودی خودمو جمع و جور کنم

لطفا اگه کاری به ذهنش میرسه پیشنهاد بده

درود مهندس

خوب شما که کارتون خوبه میتونید تو آزمون استخدامی که مخابرات برگزار می کنه شرکت کنید و استخدام مخابرات بشید و اما برای کار پاره وقتتون بهترین کارذ برای شما حسابداریه میتونید به صورت پاره وقت و بعد ازظهر و شبا برید حسابداری چند تا فروشگاه یا رستوران یا.... رو به عهده بگیرید و انجامن بدین

یا دفتر نویسی کنید یا به قول معروف حسابرسی یاد بگیرید

میتونید با یه شرکت سازنده نرم افزار حسابداری قرار داد ببندین و به عنوان نیرون پشتیبانی مشغول به کار بشین

موفق باشین

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام بچه ها این راه اهندازی سایت دقیقا چطوریاس کسی میتونه اطلاعات دقیق بده؟اگه از دامنه رایگان استفاده کنی سرمایه دیگه ای میخواد؟تبلیغات رو باید چطور گرفت؟اصلا چه سایتیی باید راه انداخت؟فروشگاه؟تبلیغ؟...........کلا هر اطلاعاتی دارین توضیح بدین.و اینکه درامدش ماهیانه حدودا چقدری میشه؟

پیشخوان دولت خوبه؟راحت میشه مجوزشو گرفت؟میگن زیاد شده!!!!!درامدش چطوره؟

پرورش بلدرچین چی؟

شرکت کامپیوتری؟(سخت افزاری)

و هر شغل خوب دیگه با سرمایه کم؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها این راه اهندازی سایت دقیقا چطوریاس کسی میتونه اطلاعات دقیق بده؟اگه از دامنه رایگان استفاده کنی سرمایه دیگه ای میخواد؟تبلیغات رو باید چطور گرفت؟اصلا چه سایتیی باید راه انداخت؟فروشگاه؟تبلیغ؟...........کلا هر اطلاعاتی دارین توضیح بدین.و اینکه درامدش ماهیانه حدودا چقدری میشه؟

پیشخوان دولت خوبه؟راحت میشه مجوزشو گرفت؟میگن زیاد شده!!!!!درامدش چطوره؟

پرورش بلدرچین چی؟

شرکت کامپیوتری؟(سخت افزاری)

و هر شغل خوب دیگه با سرمایه کم؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز توضیحات در مورد راه اندازی سایت داده شده توی همین تاپیک شما میتونی بری از توی فهرست گفتگو بچه ها رو بخونی باز اگر سوالی بود بیا مطرح کن با کمال میل پاسخ میگیم اما شما میتونی کلیاتشو همونجتا ببینی

پیشخوان دولت شدن خیلی هم خوبه چون تقریبا همه باهاش سر و کار دارن ولی خوب این روزا خیلیا رفتن سراغش و مجوز رو هم گرفتن ظاهرا یه سری شرایط اولیه داره که من دقیق نمیدونم ولی تا چند روز دیگه اطلاعات دقیقشو برات میگیرم و همین جا مینویسم .

در مورد پرورش بلدرچین اطلاعاتی ندارم متاسفانه و نمیتونم کمکت کنم

تا چند وقت دیگه چند تا شغل دیگه هم معرفی می کنم دوست عزیز در حال تحقیق هستم

موفق باشی

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

هادب ناصح عزیز من پرورش مرغ عشق را شروع کردم و هفته ی گذشته اولیش تخم گذاشت اونم 6 تا البته فکر کنم همش مال خودش نیست .و متاسفانه تلفات هم زیاد دادم امیدوارم جبران بشه . ایده خوبی بود ممنون

لینک به دیدگاه
هادب ناصح عزیز من پرورش مرغ عشق را شروع کردم و هفته ی گذشته اولیش تخم گذاشت اونم 6 تا البته فکر کنم همش مال خودش نیست .و متاسفانه تلفات هم زیاد دادم امیدوارم جبران بشه . ایده خوبی بود ممنون

به سلامتی دوست عزیز

امیدوارم که موفق باشی بله اولین تجربته و تا با راه و روش نگهداریش آشنا بشی تلفات زیاد خواهی داد ولی به مرور تلفات کمتری خواهی داشت

این بچه ها رو شناسایی کن و سعی کن جفت ها رو در قفس های جدا نگهداری کنی برای اینکه بعدا که تعدادشون زیاد بشه قاطی می کنیشون از هم و نمیتونه سن و روزشونو یادداشت کنی و علامت گذاریشون کنی

موفق باشی رفیق:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
به نظرتون من مهندس مواد هستم و شوهرم دیپلم کامپیوتر چه کاری میتونیم انجام بدیم البته با سرمایه کم؟ممنون

تو این تاپیک ما فقط شغل هایی رو معرفی می کنیم که نیاز به سرمایه کم داره

چند تا شغل معرفی شده میتونید ببینید

اما کاری که در تخصص شما باشه رو نمیدونم واقعا

اصولا کارایی که تخصصی میشن شرایطشون تغییر می کنه

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...