رفتن به مطلب

شغل های پردرآمد با سرمایه کم

ارسال های توصیه شده

سلام چه موضوع جالبی :hapydancsmil:

آفرین خوشم اومد

منم 3 تا شغل رو میتونم پیشنهاد بدم

1- پوشاک (بسته به سلیقه و دلخواه سن و ....) بخرید و در خانه بفروشید،البته میتونید جاهایی مثل خوابگاه هم شعبه بزنید البته اگر منع نداشته باشه :icon_gol:

2- ساخت زیور آلات دستی با سنگ :icon_gol:

3- ساخت انواع کارهای هنری و فروش به مغازه داران :icon_gol:

من به دوستام توی هر 3 مورد کمک کردم و تا حدودی آشنایی دارم،البته خیلی اتفاقی مورد سوم رو هم انجام دادم.این در صورتی بود که من اصلا کلاس کیف دوزی چرم و ... نرفتم اما کل کل شد خواستم کم نیارم توی گوگل سرچ کردم 2زاری اومد دستم بعد رفتم خرازی گفتم وسایل این کار رو میخوام.فردای اون روز یه نمونه کار بردم و سفارش تعداد نسبتا بالا گرفتم. الانم قصد دارم کفش درست کنم تا ست بشن(البته برای استفاده شخصی) چون من دنبال شغل آزاد نیستم.

در هر 3 مورد کسی سوالی داشت در خدمتم.فعلا همین

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 160
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام . این موضوعی بود که امروز به خاطرش این وبسایت رو پیدا کردم .ممنون هادی جان :a030:

موضوعاتی که در موردشون صحبت شده هر کدوم جذابیتهای خاص خودش رو داره که با کمی خلاقیت میشه اونها رو به محلی برای درآمد زایی تبدیل کرد . خیلی خوب میشد اگه دوستان در مورد مشاغل دیگه مثل پرورش بعضی از حشرات هم صحبت می کردن .

من خودم هنوز کاری از این دست انجام ندادم بنابراین توصیه ای نمی تونم بکنم . اما چون کارم این هستش دیدم که دوستان دیگه از طریق فروش یا کمک به فروش محصولات توی اینترنت تقریبا بدون سرمایه درآمد مناسبی به صورت ماهیانه داشتن .

لینک به دیدگاه
سلام

هادی جان ممکنه توضیح بدی که ایدهء پرورش مرغ عشق رو به کجا رسوندی؟ هنوز کارمیکنی؟ درآمدت؟؟

ممنون میشم

درود رضا خان

با تشدید شدن تحریم ها و موج گرونی در کشور به علت گرون شدن دون و گارس و تخم کتان از یک طرف و ارزان شدن قیمت مرغ عشق به خاطر زیاد شدن دست دیگه مقرون به صرفه نبود ادامه پرورش مرغ عشق این شد که جمع کردم تا ضرر ندادم!

لینک به دیدگاه
سلام چه موضوع جالبی :hapydancsmil:

آفرین خوشم اومد

منم 3 تا شغل رو میتونم پیشنهاد بدم

1- پوشاک (بسته به سلیقه و دلخواه سن و ....) بخرید و در خانه بفروشید،البته میتونید جاهایی مثل خوابگاه هم شعبه بزنید البته اگر منع نداشته باشه :icon_gol:

2- ساخت زیور آلات دستی با سنگ :icon_gol:

3- ساخت انواع کارهای هنری و فروش به مغازه داران :icon_gol:

من به دوستام توی هر 3 مورد کمک کردم و تا حدودی آشنایی دارم،البته خیلی اتفاقی مورد سوم رو هم انجام دادم.این در صورتی بود که من اصلا کلاس کیف دوزی چرم و ... نرفتم اما کل کل شد خواستم کم نیارم توی گوگل سرچ کردم 2زاری اومد دستم بعد رفتم خرازی گفتم وسایل این کار رو میخوام.فردای اون روز یه نمونه کار بردم و سفارش تعداد نسبتا بالا گرفتم. الانم قصد دارم کفش درست کنم تا ست بشن(البته برای استفاده شخصی) چون من دنبال شغل آزاد نیستم.

در هر 3 مورد کسی سوالی داشت در خدمتم.فعلا همین

درود به شما دوست عزیز

سپاس به خاطظر شرکت کردنت در تاپیک

میتونی شما آموزشش رو در سایت بزارین و بعد لینکش رو در همین تاپیک قرار بدین؟منظورم همین ساخت زیورآلات و ...که اشاره کردین

لینک به دیدگاه
درود به شما دوست عزیز

سپاس به خاطظر شرکت کردنت در تاپیک

میتونی شما آموزشش رو در سایت بزارین و بعد لینکش رو در همین تاپیک قرار بدین؟منظورم همین ساخت زیورآلات و ...که اشاره کردین

خواهش میکنم.انشالله چشم خوشحال میشم

لینک به دیدگاه
اینم 2تا دیگه :ws37:

کارهاتون واقعا زیباست خانم هنرمند

میگم یه تاپیک بزن شما در مورد ساخت جواهر بعد شروع کنید به آموزش دادن در اون تاپیک من خودم اولین مشتریتون میشم:a030:

لینک به دیدگاه
کارهاتون واقعا زیباست خانم هنرمند

میگم یه تاپیک بزن شما در مورد ساخت جواهر بعد شروع کنید به آموزش دادن در اون تاپیک من خودم اولین مشتریتون میشم:a030:

ممنون ولی من گفتم کاره خواهرمه :hanghead:

من همراه بودم دیدم و مقداری یاد گرفتم ولی چشم ممنون از راهنماییتون :w16:

لینک به دیدگاه

درود ......

مدتی پیش ، دقیقا بر اساس یک فورس ماژور ازونجایی که برای شرکت در یک نمایشگاه هنرهای دستی اعلام آمادگی کرده بودم ، شروع به انجام یکسری کارها کردم . زمانی برای شرکت در نمایشگاه به مسئول اونجا اعلام آمادگی کردم که اولین شمع دست ساز خودم رو در عمرم ساخته بودم و این بود که بعد از خروج از نمایشگاهی که برای بازدید رفته بودیم دوباره وارد نمایشگاه شدم و به مسئول اونجا گفتم که من هم دوست دارم نمایشگاه بعدی رو شرکت کنم.(البته ناگفته نماند که مادرم خیلی از همون ابتدای تصمیم حمایتم کرد:ws37:). این بود که وقتی در تیر ماه برای برگزاری نمایشگاه تماس گرفتن من دوباره موافقت کردم در حالیکه تعداد شمعهام به 4-5 عدد رسیده بود .تصمیم گرفتم که یه کار دیگه هم همراه این شمع ها ببرم که به گل رسیدم .درست کردن انواع گلهای پارچه ای ،کلیپس و...... که باز هم در این موارد تا قبل از این زمان هیچ تجربه ای نداشتم بعد ویترای هم به این دایره وارد شد و بعد از تهیه وسایل و کشیدن دقیقا 2 طرح از انجام اینکار هم منصرف شدم.:icon_pf (34):

تا برگزاری نمایشگاه یک ماه زمان داشتم .10-12 روز به دیدن انواع کار و مدلها و درست کردن اونها با آموزش های موجود سپری شد. بعد در حالیکه تقریبا 15-20 روز به نمایشگاه مونده بود بر اساس یک جرقه ،علاقه ای در من برای عوض کردن کار بوجود اومد و با ایده گرفتن از یکسری عکس ، کار اصلی هم شروع شد . یعنی استارت از صفر و بعد از تهیه مواد اولیه باز هم با حمایت و کمک شبانه روزی مادرم و ایده های خلاقانه ایشون و طراحی های منحصر بفردشون ،محصولات ما آماده شد . (البته خیلی شون خشک نشده بود که 2 روز به نمایشگاه تموم شده بودن و ما زیر کولر گذاشتیمشون تا خشک بشن که باز هم خشک نشدن...:ws3:) صبح روز نمایشگاه ساعت 7 پروژه عکاسی از محصولات تموم شد:imoksmiley: و ازونجایی که مقدار شب بیداری بیش از معمول بود و آثاری از سردرد هم مشاهده شد ،تصمیم به استراحت نیم الی یکساعته گرفته شد و حدود ساعت یک بعد از ظهر در حالیکه زمان آغاز ساعت 9 و نیم بود، وارد نمایشگاه شدیم و شروع به چیدن میز و .... که تقریبا 2 ساعتی طول کشید و از همون آغاز چیدن ،صحبت ها ی بقیه و نظراتشون و همینطور استقبال بازدید کنندگان در مورد محصولات ما و نوع اونها تقریبا همه خستگی این چند روزه رو از تنمون در آورد ...:ws50:

و تا چند روز آینده سایت تخصصی من برای عرضه این محصولات با برند مخصوص افتتاح خواهد شد.....:hapydancsmil:نمیدونم اوضاع چطوری خواهد بود ولی از اینکه یک تجربه جدید برام هست خوشحالم....:a030:

ازینکه طولانی شد معذرت میخوام ،خواستم بگم بعضی وقت ها ماها نیاز به یک محرک داریم تا کارهایی رو که نمیدونیم میتونیم انجام بدیم یا نه ،انجام بدیم .مهم نیست که حتما در اون کار موفق میشیم یا نه .مهم تجربه ای هست که بدست میاد و اینکه میتونیم به خودمون این باور رو بدیم که من هم کاری رو تجربه کردم .میتونیم به نقاط ضعف و قوت خودمون پی ببریم و از اونها برای کارهای دیگه هم استفاده کنیم. به جرئت میتونم بگم که اگر در اون لحظه به نمایشگاه برنمیگشتم و برای شرکت در نمایشگاه بعدی اعلام آمادگی نمیکردم ،همچنین تجربه ای هم نداشتم.به نظرم اینکه خودمون رو باور داشته باشیم و قدرت ریسک داشته باشیم، برای انجام هر کاری کافی هست....:w16:

با تاخیر زمانی بسیار ، آقا هادی از تاپیک خوبتون ممنونم....:icon_gol:

و با آرزوی موفقیت برای همه دوستان .... :a030:

لینک به دیدگاه

اینم آخرین کار چرم دوزی من سفارش مشتری

البته تازه شروع کردم:ws37:

یجورایی بدون هزینه حساب میشه،چون بدون کلاس یاد گرفتم و وسایلش خیلی نشد

i4irqkgsx57zfeocju.jpg

c7vuezwyalz6zsqyhqr5.jpg

x9aapbsjdl0mdn8oiie9.jpg

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...
سلام . این موضوعی بود که امروز به خاطرش این وبسایت رو پیدا کردم .ممنون هادی جان :a030:

موضوعاتی که در موردشون صحبت شده هر کدوم جذابیتهای خاص خودش رو داره که با کمی خلاقیت میشه اونها رو به محلی برای درآمد زایی تبدیل کرد . خیلی خوب میشد اگه دوستان در مورد مشاغل دیگه مثل پرورش بعضی از حشرات هم صحبت می کردن .

من خودم هنوز کاری از این دست انجام ندادم بنابراین توصیه ای نمی تونم بکنم . اما چون کارم این هستش دیدم که دوستان دیگه از طریق فروش یا کمک به فروش محصولات توی اینترنت تقریبا بدون سرمایه درآمد مناسبی به صورت ماهیانه داشتن .

با سلام.

عزیز پرورش حشرات که در اصطلاح علمی به اون "اینسکتاریوم -insectarium" می گن،جز رشته های جدیدیه که به تولید حشرات خاصی از قبیل "کفشدوزک" جهت مبارزه بیولوژیکی با آفات گیاهی مثل شته می پردازن.کار بسیار سختیه و نیاز به سرمایه کلانی داره در شهر "ممقان-واقع در آذربایجان شرقی" چند تن از استادان حشره شناسی مشغول به این کار شدن.در کل در ایران این شغل هنوز تحت بررسی استو نیاز به تخصص کامل داره.حتی بعضی از استادان حشره شناسی جرأت وارد شدن به این مقوله رو ندارن!چون ریسک بالایی داره و دانش خیلی زیادی می خواد.

البته اگه جاش بیافته بسیاری از سموم شیمیایی که خیلی سمی و سرطان زا هستن "مثل سم آبامکتین که برای کنه در گلخانه ها استفاده میشه" حذف می شن که باعث افزایش سطح سلامتی مواد و طبیعتاً انسان ها میشه.

لینک به دیدگاه
متین جان خیلی خوبه که می خوای از رشتت پول دربیاری

منم تازگیا تحقیقاتی کردم در زمینه پرورش مرغ عشق تقریبا همه چیزشو درآوردم که باید چیکار کرد با سرمایه 500 هزار تومان میشه بعد از 2 سال به درآمد ماهیانه 7 میلیون رسید

شاید باور نکنید ولی من دارم شروع می کنم همه محاسباتشم کردم

بازار فروش هم نداره همش صادر میشه...

باسلام.

کارهای پرورشی مشکلات زیادی دارن.سیستم گرمایش و سرمایش و به خصوص تهویه باید کامل باشن تا بیماری کمتر باشه.

وقتی داری گل-طیور-دام پرورش میدی مثل اینه که بچه داری می کنی و تمام وقتت رو باید روش بزاری.

شبهایی میشه که از استرس خوابت نمیبره.

من گلخونه دارم و واقعا از نزدیک دارم حس می کنم که پرورش موجود زنده واقعا وقت می خواد و پر استرسه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
سلاممی خواستم راهنماییم کنید تو یه شغل خوب پرسود.من دانشجو ام یه کاری می خوام که وقت گیر زیاد نباشه!سرمایه هم نه زیاد باشه نه کم!زمین هم زیاد دارم ولی وارد نیستم برای کاشت برداشت!پیشنهادات دوستان دیدم (همون لیست مشاغل )ولی ...!خلاصه خوشحال میشم در هر زمینه ای شغلی خوبی مد نظر تون هست بگین!ممنون!

سلام.

اگه بخوای کاشت و داشت کنی باید وقت و سرمایه بزاری

سرمایه اولیه کشاورزی به نظر کم میاد ولی پشت سر هم هزینه میباره رو سرت که در آمد انتهایی زیادی نمیمونه...!!!البته نسبت به زحمتی که می کشی در آمد معقولی نداره!

می تونی قلمه یا "درخت تبریزی بکاری و بعد از 2-7 سال پول خوبی گیر بیاری... :)

لینک به دیدگاه

با عرض سلام مجدد.

به نظر من بدون پشتوانه مالی اصلا ریسک نکنید...

سعی کنید برای کارهای هر چند کوچک بالای 20 میلیون سرمایه درست کنید...بعد فکر کنید.روحیه خودتون رو بسنجید، به این معنا که با چه کاری سازگارید!!!و این واقعاً مهمه! چون اگه روحیه اون کارو نداشته باشید رفته رفته زده میشید و دوباره از زیر صفر باید شروع کنید.

کارهای فنی برای کسانی که سرمایه ندارن بهترینه!

مثل تعمیر لپتاب و کامپبوتر و ...

یا نصابی پارکت و کاغذدیواری

یا خیاطی و آرایشگری

لوله کشی و ...

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
آرایشگری بهترینه

هر شغلی خوبه و لازمه به شرطی که روحیه ی این کار رو داشته باشید.

واقعیت هایی از این شغل و حرفه:

-تقریباً 10-12 ساعت باید سرپا بمونین.

-خستگی کمر، پا، مچ دست و گردن و درد شدید در این اعضا آدم رو تو این کار از پا در میاره.

-بعضی از مشتری ها موهای زبری دارن و هنگام اصلاح این موها به پوست آرایشگر و حتی چشم آرایشگر وارد میشه و باعث ایجاد عفونت میشه.

-مشکلات رفتاری زبادی که با مشتری ها خواهید داشت.بعضی ها خارج از نوبت و در ساعات غیر کاری آرایشگر میان و اون ها رو از لحاظ روانی هم خسته می کنن.

***درآمد خوبی داره و سرمایه ی کمی می خواد (10-15 میلیون برای اجاره مغازه و نور پردازی و خرید لوازم مورد نیاز)***:w16:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
پرورش مرغ عشق رو میشه با 300/000 تومان شروع کرد کاری رو که من خودم دارم انجامش میدم میلاد جان

سلام هادی

در مورد پرورش مرغ عشق در تایپینک شغل های پردامد با سرمایه کم د

پیشنهاد پرورش مرغ عشق داده بودی میشه منو راهنمایی کنی ازین باب که

سرمایه اولیه بابت تهیه قفس وتجهیزات چقد لازم هست و خریدار رو چطور میشه پیدا کرد و مبانی قیمت گذاری روی این رنده به چه نحوی هست!؟

ممنون

لینک به دیدگاه
وقتی سایتتتر وثبت کنی کسی بهت گیر نمیده!

قربانت!

:texc5lhcbtrocnmvtp8

انشاالله

خبرت می کنم کار اصلیم راه افتاد!:biggrin:

برای فروش اینترنتی نوع کالایی که ارائه میشه خیلی مهمه در واقع نباید در بازار به راحتی پیدا بشه تا متقاضی از طریق اینترنت خرید کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...