رفتن به مطلب

شغل های پردرآمد با سرمایه کم

ارسال های توصیه شده

هادی ناصح عزیز ممنون تایپک خوبی گذاشتی.

ایده مرغ عشق منو وسوسه کرده چون کلا از جک وجونور خوشم میاد فقط آشنایی ندارم نه با نگهداریش و نه با بازارش

در مورد کسب درامد از طریق اینترنت هم کاری که به ذهن من می رسه افزایش رنکینک وجذب وفروش بازدیدکننده است ولی اطلاعات خاصی در موردش ندارم(اطلاعات فنی) نحوه ی کار هم اینطوری که یه تعدادیو به کار میگیری که از سایتهای مختلف بازدید کنن و... تا رتبه ی الکسای اون سایتا بالا بره و ازشون پول میگیری

کار خودمم فرشه اگه کسی خواست با درآمد تضمین شده با سرمایه وبدون سرمایه واسه همکاری آماده ام.

mslmzare سازو کارت در رابطه با کار فرش به چه نحوی هست!؟

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
  • پاسخ 160
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام.

به پیشنهاد دوستم دلالی سهام رو شروع کردم. خییلیی راضی ام. بعد از شرکت میرم دنبالش. شاید تا یکی دو ماه آینده کلا از کار شرکتی بیام بیرون و کلا بچسبم به دلالی :))

:w16:

لینک به دیدگاه
سلام.

به پیشنهاد دوستم دلالی سهام رو شروع کردم. خییلیی راضی ام. بعد از شرکت میرم دنبالش. شاید تا یکی دو ماه آینده کلا از کار شرکتی بیام بیرون و کلا بچسبم به دلالی :))

:w16:

سلام .بیشتر توضیح میدین؟

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
یه مغازه هست2-5مترقصدتعویض شغل رادارم به نطرتون چه کاری دامدش خوبه؟:gnugghender:

درآمد خوب بستگی به موقعیت مغازه با توجه به جغرافیای محل داره. محل مغازه , جمعیت اطراف مغازه , میزان جای پارک خودرو های مشتریان , وضعیت مغازه های همسایه , دوری و نزدیکی به مدارس یا ادارات و موارد مشابه , موقعیت گذر عابرین و خودرو ها , معدل جمعیتی ساکنیین اطراف مغازه , مدل تهیه پروانه کسب و کار , سرمایه موجود اولیه , تخصص مدیر مغازه و خیلی فاکتور های دیگه.

لینک به دیدگاه
درآمد خوب بستگی به موقعیت مغازه با توجه به جغرافیای محل داره. محل مغازه , جمعیت اطراف مغازه , میزان جای پارک خودرو های مشتریان , وضعیت مغازه های همسایه , دوری و نزدیکی به مدارس یا ادارات و موارد مشابه , موقعیت گذر عابرین و خودرو ها , معدل جمعیتی ساکنیین اطراف مغازه , مدل تهیه پروانه کسب و کار , سرمایه موجود اولیه , تخصص مدیر مغازه و خیلی فاکتور های دیگه.

1-بهزیستی 2-هلال احمر 3-تالار 4-خدمات الکترونیک شهرداری 5-دارایی 6-ایستگاه مترو 7-درمانگاه تامین اجتماعی 8-نمایندگی بیمه ایران 9-بنگاه مسکن 10-استخر 11-داروخانه 12-دفترخانه.

اینهای که گفتم نزدیک ماهستند.واگربخواهم تادوچهارراه رابگم بانکهاهم هستند.

مدرک خودم الکترونیک هست.

علاقه مندی هابه کارهای فنی.

میزان جای پارک:کم

وضعیت مغازه همسایگان :نفهمیدم ولی اگرشغهامنطورتونه خاربارفروشی2-بنگاه1-غصابی1(فروش خوبی داره درحدعالی)لوازم آرایشی

نزدیکی به مدارس وادارت :خوب

وضعیت عبورعابرین وخودروها:مادرخیابان اصلی هستیم وضعیت ماشینهامتوسط افرادهم متوسط دربعضی ساعات یکم ازمتوسطزیادتروکمترمی شودکلادارای نوسان زیادی هست.

سطح درآمدی این منطقه متوسط روبه ضعیف است (ببخشیددرکل مردمانی کنس وخسیس)

این راهم بگم شغل موردنظرخودم دفترفنی (کپی اسکن رایت انواع کارت شارژ(تلفن اینترنتو...)اخذنمایندگی adsl نمایندگی پنل اس ام اس فروش لایسنس زیراکس و...)

آیادفترفنی خوبه؟

حالانظرشماچه شغلی است ؟

http://www.noandishaan.com/forums/thread130208.html

لینک به دیدگاه
1-بهزیستی 2-هلال احمر 3-تالار 4-خدمات الکترونیک شهرداری 5-دارایی 6-ایستگاه مترو 7-درمانگاه تامین اجتماعی 8-نمایندگی بیمه ایران 9-بنگاه مسکن 10-استخر 11-داروخانه 12-دفترخانه.

اینهای که گفتم نزدیک ماهستند.واگربخواهم تادوچهارراه رابگم بانکهاهم هستند.

مدرک خودم الکترونیک هست.

علاقه مندی هابه کارهای فنی.

میزان جای پارک:کم

وضعیت مغازه همسایگان :نفهمیدم ولی اگرشغهامنطورتونه خاربارفروشی2-بنگاه1-غصابی1(فروش خوبی داره درحدعالی)لوازم آرایشی

نزدیکی به مدارس وادارت :خوب

وضعیت عبورعابرین وخودروها:مادرخیابان اصلی هستیم وضعیت ماشینهامتوسط افرادهم متوسط دربعضی ساعات یکم ازمتوسطزیادتروکمترمی شودکلادارای نوسان زیادی هست.

سطح درآمدی این منطقه متوسط روبه ضعیف است (ببخشیددرکل مردمانی کنس وخسیس)

این راهم بگم شغل موردنظرخودم دفترفنی (کپی اسکن رایت انواع کارت شارژ(تلفن اینترنتو...)اخذنمایندگی adsl نمایندگی پنل اس ام اس فروش لایسنس زیراکس و...)

آیادفترفنی خوبه؟

حالانظرشماچه شغلی است ؟

http://www.noandishaan.com/forums/thread130208.html

با سلام

اگه بتونی یه تعمیرگار خوب استخدام کنی , بهتره یه مرکز کوچولوی فروش و تعمیرات لوازم اداری دایر کنی.

بازم فکر میکنم و شغل دیگه ای بنظرم رسید بهتون اطلاع میدم.

لینک به دیدگاه
با سلام

اگه بتونی یه تعمیرگار خوب استخدام کنی , بهتره یه مرکز کوچولوی فروش و تعمیرات لوازم اداری دایر کنی.

بازم فکر میکنم و شغل دیگه ای بنظرم رسید بهتون اطلاع میدم.

اینی که شمامی گیداحتیاج به فضای بزرگترنداره،منظورتون یه یچیزی مثل نمایندگی هست؟

درابتداشایدنتوانم منطورم راکه می فهمیدازنظراقتصادی /پولی می گم.

متشکرم ازشما

لینک به دیدگاه
اینی که شمامی گیداحتیاج به فضای بزرگترنداره،منظورتون یه یچیزی مثل نمایندگی هست؟

درابتداشایدنتوانم منطورم راکه می فهمیدازنظراقتصادی /پولی می گم.

متشکرم ازشما

فضای بزرگتر نمیخواد . میتونی چند تا از اونا رو بری ببینی . از همونایی که تونستن با چینش صحیح تو فضا های خیلی کوچیک هم کارشونو راه بندازن.

یه میز تعمیرات ته مغازه و یه ویترین کوچیک جلو مغازه و مابین ویترین و میز هم با یه ویترین ایستای داخلی نصف میکنی که یه سمت ویترین داخل , شما و جلوشم مشتریا جا میشه. فقط نمونه جنس میذاری و بروشور و اینا .

سرمایه ش زیاد نمیشه ولی میتونی قبلش یه حساب کتاب بکنی و گام به گام پیش بری.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 9 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
نظرتون در مورد تعويض روغنی چیه؟

خوبه

علم اونچنانی نمی خواد مثل سایر شغلها!

ولی تجربه می خواد که تو همه کتابانیست توی همه دانشگاها آموزشگاها نیست فقط درکار است .

درامدشما به وسعت ماشینهاست .

اول از همه علاقش رادارید ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...