رفتن به مطلب

شغل های پردرآمد با سرمایه کم

ارسال های توصیه شده

سلام.به نظر من دلالی بهترین کاره...... بیشترین سود.............. بی هیچ ضرری:banel_smiley_4:

البته انجام پروژه های دانشجویی هم خیلی پردرآمده....... پروژه های معماری.....البته زحمتش زیاده. :ws3:

این کارا سرمایه ای نمی خواد.:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 160
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

متین جان خیلی خوبه که می خوای از رشتت پول دربیاری

منم تازگیا تحقیقاتی کردم در زمینه پرورش مرغ عشق تقریبا همه چیزشو درآوردم که باید چیکار کرد با سرمایه 500 هزار تومان میشه بعد از 2 سال به درآمد ماهیانه 7 میلیون رسید

شاید باور نکنید ولی من دارم شروع می کنم همه محاسباتشم کردم

بازار فروش هم نداره همش صادر میشه...

خوب هر کاری ریسک خودش رو داره ولی یهو همه از دنیا نمیرن

عمر هر مرغ عشق 15 سال هست و احتمال مریض شدنش هم زیاد نیست یعنی حساسیتش کمه ولی خوب مراقبت هایی نیاز داره مثلا دمای محیط و جنس محیطش....

اولش با 30 جفت مرغ عش شروع می کنی که بعد از 2 سال به 1000 جفت میرسه به طور میانگین. . .

محمد جان من توی بازار بورس روی طلا سرمایه گذاری کردم و دارم ماهیانه 3 درصد سود میگیرم همه اینایی که میگی درذسته ولی طلا خریدن هم سرمایه زیاد می خواد کارایی باید باشه که میلیونی پول توش باشه تا منو راضی کنه

مکانش چیزی نمیشه که قراره 30 جفت مرغ عشق و به مدت 3 ماه توی فضای 15 متری که طوری کشیده شده نگه داری بعد از 3 ماه میشه 60 جفت اونوقت می تونی 60 جفت رو بفروشی به مبلغ 600 هزار تومان یا می تونی از این 60 جفت 30 جفتش رو نگه داری و گسترشش بدی کارتو بستگی به خودتون داره که به چه مقدار قانع باشید طبیعی هست که هر چی کار وسیع تر میشه زحمتش هم بیشتر میشه

ممنونم از شما که شرکت کردین در این بحث فقط اگر بیشتر در مورد کار شبکه توضیح بدین ممنون میشم

داداش همه چیزایی که میگی درست .

اما این مرغ عشق ها با هوا تکثیر نمیشن !! دون میخوان

بعد هر چقدر هم تولید کنی باید بفروشیشون ، درسته !؟

مشتری وایه اینهمه مرغ عشق از کجا میاری !؟

الان چند نقر تو جامع به نگه داشتن حیوون خونگی علاقه دارن !؟؟؟

لینک به دیدگاه

به نظر من یک شغلی هست تو این مملکت که بدون سرمایه،بیشترین درآمد رو نصیب شما میکنه.

وقتی کافیه انسانیت را بذاری کنار،پله های پاچه خواری و پیشرفت را پشت سر هم طی کنی.

لینک به دیدگاه
به نظر من یک شغلی هست تو این مملکت که بدون سرمایه،بیشترین درآمد رو نصیب شما میکنه.

وقتی کافیه انسانیت را بذاری کنار،پله های پاچه خواری و پیشرفت را پشت سر هم طی کنی.

از گلوی آدم پایین نمیره !! بخاطر همین چپ و راست بهشون ساندیس میدن !!

لینک به دیدگاه
تازه من شنیدم برای انگیزه بیشتر، ساندیس و کیک را توی یک دکه نمیدن.

اول مسیر پر بصیرت کیک میدن،آخر مسیر عشق ؛ ساندیس، تا طرف مجبور شه مسیر را طی کنه که به جفتش برسه.:ws37:

این هم از بصیرت های اون بصیرته کله ...

لینک به دیدگاه
دوشنبه امتحان کارافرینی دارم بایدbpمو تحویل بدم اما هنوز کاملش نکردم گفتم ببینم طرح جدیدی داری بم بگی.

مال ما فقط در حد جمع آوری اطلاعات بود طرحی ندارم که بهت بدم به دردت بخوره...:ws44:

من وقتی شروع کردم به تدریس زیاد level خوبی نداشتم اما الان خیلی فرق کرده همه چی...به نظر خودم اگه کسی دوست داشته باشه تو زمینه ی زبان و تدریسش کار کنه خیلی زود می تونه پیشرفت کنه...البته بستگی داره از کجا شروع کنه...ایده ی جالب تو تدریس خیلی مهمه...

درسته من باهات موافقم کتایون جان الان زبان دوم شده یکی از واجبات که باید همه بلد باشن و اگر در تدریست کارهای نو بتونی انجام بدی 100% درآمد خوبی می تونی کسب کنی من خودم کلاس تافل میرم می تونم بهت روش تدریس استادمون رو بگم اگر دوست داشته باشی.....

سلام.به نظر من دلالی بهترین کاره...... بیشترین سود.............. بی هیچ ضرری:banel_smiley_4:

البته انجام پروژه های دانشجویی هم خیلی پردرآمده....... پروژه های معماری.....البته زحمتش زیاده. :ws3:

این کارا سرمایه ای نمی خواد.:w16:

من با دلالی که میگی کاملا موافقم و در حال حاضر در اقتصاد کشور ما این بهترین کار هست و پول خوبی هم داره

پروژه های دانشجویی به نظر من تنهایی کافی نیست واسه پول درآوردن می تونی ی دفتر بزنی و خدمات کامپیوتری ارائه بدی یا کافی نت بزنی که این روزا سود خوبی داره ولی سرمایه خیلی می خواد....

داداش همه چیزایی که میگی درست .

اما این مرغ عشق ها با هوا تکثیر نمیشن !! دون میخوان

بعد هر چقدر هم تولید کنی باید بفروشیشون ، درسته !؟

مشتری وایه اینهمه مرغ عشق از کجا میاری !؟

الان چند نقر تو جامع به نگه داشتن حیوون خونگی علاقه دارن !؟؟؟

نه با هوا تکثیر نمیشن و ارزن غذاشون هست که هر 100 تا در روز 1 کیلو غذا می خوره که هر کیلو ارزن قیمتش 700 تومان هست ....

هم می تونی هر چی تولید کردی بفروشی یعنی هر 3 ماهی 600 هزار تومان پول بگیری و هم میتونی از تولیداتت ی مقدارشو نگه داری و ی مقداریشم بفروشی که هم پول بگیری و هم سرمایه و سودتو برای دوره بعدی زیاد کنی تا بعد از 2 سال برسی به 1000 جفت مرغ عشق که هر 3 ماهی 20 میلیون تومان بهت سود میده.....

شما هرچی که تولید می کنی رو می فروشی به صادر کننده های مرغ عشق اونا از یکی تا 10 هزار تاشو خریدارن خوبیش اینه که خیالت راحته همش خریدار داری:a030: اگر سختت هم بود من ازت می خرم:ws3:

:banel_smiley_4:

خواهش می کنم بحث رو به انحراف نکشید و سیاسیش نکنید در صورت امکان هم اسپم نکنید

با شما نبودم اسی جان روی صحبتم با همه بود می خوایم ی تاپیک خوب داشته باشیم تا بتونیم به همدیگه کمک کنیم و تجربیاتمون رو در اختیار هم دیگه قرار بدیم...

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درسته من باهات موافقم کتایون جان الان زبان دوم شده یکی از واجبات که باید همه بلد باشن و اگر در تدریست کارهای نو بتونی انجام بدی 100% درآمد خوبی می تونی کسب کنی من خودم کلاس تافل میرم می تونم بهت روش تدریس استادمون رو بگم اگر دوست داشته باشی.....

ممنون هادی جان...دوست دارم بدونم...یه زمانی خودمم تافل و ایلتس درس میدادم اما خب می دونی فضای این جور کلاسا که همه در نهایتش فقط دنبال به دست اوردن امتیاز بیشترن یه جورایی کاملا متفاوته...یعنی ازون فضای ایده آل من خارج میشه...یا اگه من بخوام اون جوری حفظش کنم بعضی از شاگردارو از دست میدم...

لینک به دیدگاه
ممنون هادی جان...دوست دارم بدونم...یه زمانی خودمم تافل و ایلتس درس میدادم اما خب می دونی فضای این جور کلاسا که همه در نهایتش فقط دنبال به دست اوردن امتیاز بیشترن یه جورایی کاملا متفاوته...یعنی ازون فضای ایده آل من خارج میشه...یا اگه من بخوام اون جوری حفظش کنم بعضی از شاگردارو از دست میدم...

کتایون جان ی بار واست میگم که این استادم چجوری درس میده شاید به دردت بخوره و ازش بتونی الگو بگیری....

لینک به دیدگاه

فهرست شغل های معرفی شده توسط دوستان

1-پرورش قناری...................................................پست شماره 4،7،12،22،26

2-دلالی(خرید و فروش طلا و .....)...........................پست شماره 3،8،26

3سرمایه گذاری در بورس و فارکس.........................پست شماره 9

4-بوتیک لبای.....................................................پست شماره 3

5-شبکه های دیتا...............................................پست شماره 11

6-شرکت خدمات کامپیوتری..................................پست شماره 13،14

7-دفتر خدمات شهری و بیمه.................................پست شماره 13،14

8-کانون تبلیغاتی................................................پست شماره 14

9-تدریس زبان های خارجه...................................پست شماره 20،27،26،28

10-انجام پروژه های دانشجویی و پروژه های معماری.پست شماره 21،26

لینک به دیدگاه

راستی هادی چرا رو پرورش شترمرغ فکر نمی کنی؟...درسته سرمایه ی اولیه اش بیشتره اما من شنیدم که وام خوبی میدن با سود کم...کاشانم که زمینای خوبی داره...

لینک به دیدگاه
راستی هادی چرا رو پرورش شترمرغ فکر نمی کنی؟...درسته سرمایه ی اولیه اش بیشتره اما من شنیدم که وام خوبی میدن با سود کم...کاشانم که زمینای خوبی داره...

اتفاقا بهش فکر کردم پرورش شتر مرغ رو و جاش رو هم دارم واسه این کار

ولی زحمتش خیلی زیاده و به قولت وام میدن ولی تا این وام و بدن آدم پیر میشه توی ادارات و بانک ها آخرشم براساس پیشرفت کار پول رو میدن......

من دنبال کاریم که زیاد وقتمو نگیره مثلا همین مرغ عشق رو که میگم فقط کافیه روزی ی بار بهشون سر بزنی.........

شتر مرغ باید در ی فضایی جفت جفت باشم و دائم در حال دویدن باشن و ......

خلاصه وقت زیاد میگیره کتایون جان

لینک به دیدگاه

منم تازگیا تحقیقاتی کردم در زمینه پرورش مرغ عشق تقریبا همه چیزشو درآوردم که باید چیکار کرد با سرمایه 500 هزار تومان میشه بعد از 2 سال به درآمد ماهیانه 7 میلیون رسید

شاید باور نکنید ولی من دارم شروع می کنم همه محاسباتشم کردم

بازار فروش هم نداره همش صادر میشه...

تو رفتي همه كاراتوو كردي!!!تحقيقاتتممم انجامممم دادي حالا داري مشووورت ميكني هاااااااا؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4: :w00:

لینک به دیدگاه
نونوایی چطوره؟؟

البت نون صنعتی با کیفیت بالا... :ws52:

تو رفتي همه كاراتوو كردي!!!تحقيقاتتممم انجامممم دادي حالا داري مشووورت ميكني هاااااااا؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4: :w00:

چرا میزنی مریم؟

اینجا تاپیک معرفی کارهای پرسود با سرمایه کم هست بیشتر جهت رد و بدر کردن اطلاعات و تجربیات به دوستان هست

لینک به دیدگاه
تبلیغات برای کاندیداهای دولتی

نونت تو روغنه

شغل پول همه چی///////////////////////////////.

اینم فکر خیلی خوبیه

ولی معمولا کاندیداها فکر کنم کسانی رو دارن که واسشون کارای تبلیغاتیشون رو انجام بده

مثلا یک نفر عادی چطوری می تونه بری عضو کانون تبلیغاتیشون بشه؟

لینک به دیدگاه

چرا میزنی مریم؟

اینجا تاپیک معرفی کارهای پرسود با سرمایه کم هست بیشتر جهت رد و بدر کردن اطلاعات و تجربیات به دوستان هست

چرا اونجوری شدی؟؟ :w58:

پیشنهادم بد بود؟؟ اتفاقا بنظرم این فکر خیلی خوبیه ملت تو هر شرایطی نون رو احتیاج دارن

فقط چیزی که میخواد یه کارشناس تغذیه یا صنایع غذایی و نون پز خوبه :ws3:

لینک به دیدگاه
چرا اونجوری شدی؟؟ :w58:

پیشنهادم بد بود؟؟ اتفاقا بنظرم این فکر خیلی خوبیه ملت تو هر شرایطی نون رو احتیاج دارن

فقط چیزی که میخواد یه کارشناس تغذیه یا صنایع غذایی و نون پز خوبه :ws3:

نه عزیزم پیشنهاد بدی ندادی فقط نونوایی زدن خیلی دردسر داره و زحمتش هم خیلی زیاده

خریدآردش ی طرف گرقتن مجوز بهداشت شاطر خوب........

به نظرتمی ارزه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...