رفتن به مطلب

شغل های پردرآمد با سرمایه کم

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 160
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به نظرم اول باید برای کسی کار کرد...شاگردی ، کارمندی ، کارگری ، چیزی

بعد یکم پول دربیاری بعد اگه تونستی به فکر راه اندازی کار مستقل باشی

درسته شاید اولش باید شاگردی کنی تا سرمایه اولیه بدست بیاری اما هر چی زودتر مستقل بشی زود تر هم پیشرفت می کنی

لینک به دیدگاه
پرورش مرغ عشق رو میشه با 300/000 تومان شروع کرد کاری رو که من خودم دارم انجامش میدم میلاد جان

چند وقته شروع کردین؟چقدر سود داشته تا حالا؟

پرورش مرغ عشق هم جا و مکان و خرج خرید مرغ و نگه داری میخواد خوب.

ایناشو چجور جور کردین؟

لینک به دیدگاه
چند وقته شروع کردین؟چقدر سود داشته تا حالا؟

پرورش مرغ عشق هم جا و مکان و خرج خرید مرغ و نگه داری میخواد خوب.

ایناشو چجور جور کردین؟

تقریبا از عید استارت کار رو به طور جدی زدم....

فعلا سودش در حدیه که خرجش دربیاد و ی کمی هم واسه خودت بمونه تقریبا 2 ماهی 300 هزار تومان سود خالصشو،خرج در رفته حساب کنی ولی باید همین پولو هم سرمایه کنی تا کارتو توسعه بدی و تعداد جفت هاتو زیاد کنی تا دو سال اگر همینجوری رفتار کنی هر 3 ماه میتونی 20 میلیون تومان درآمد داشته باشی.....

تعجب نکن چیز غیر ممکنی نیست

جاشو من یه اتاق توی زیرزمین خونه بود تمیز کردم و آمادش کردم:w16:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
بازاریابی اینترنتی هم در امد عالی داره البته اگه بلد باشی!

هزینه هم یک خط اینترنته!

کارای اینترنتی توی ایران خیلی خوب جواب نمیده به دلیل مسائل سیاسی کشورمون

بورسم شغل بسیار خوبیه ولی باید کار بلد باشی.............

بورس رو هم اینجا بچه خیلی خوب توضیح دادن در موردش می تونی مطالعه کنی

http://noandishaan.com/forums/showthread.php?t=61974

لینک به دیدگاه
کارای اینترنتی توی ایران خیلی خوب جواب نمیده به دلیل مسائل سیاسی کشورمون

بورس رو هم اینجا بچه خیلی خوب توضیح دادن در موردش می تونی مطالعه کنی

http://noandishaan.com/forums/showthread.php?t=61974

کاری که بر مبنای قوانین ایران انجام بدی میشه.........!

خیلی از دوستام هستند ماهانه بالا 5تومان 6تومان دارن در میارن!

یک نگاهای به فروگشاهای اینترنتی بنداز ببین فروش روزانشون چقدره!

این یک نمونه اش!:biggrin:

لینک به دیدگاه
کاری که بر مبنای قوانین ایران انجام بدی میشه.........!

خیلی از دوستام هستند ماهانه بالا 5تومان 6تومان دارن در میارن!

یک نگاهای به فروگشاهای اینترنتی بنداز ببین فروش روزانشون چقدره!

این یک نمونه اش!:biggrin:

آره میشه درآمد کسب کرد من نگفتم که نمیشه ولی خیلی سخته خیالت راحت نیست همش نگرانی که بهت گیر ندن ولی کار خوبیه دوست عزیز

لینک به دیدگاه
آره میشه درآمد کسب کرد من نگفتم که نمیشه ولی خیلی سخته خیالت راحت نیست همش نگرانی که بهت گیر ندن ولی کار خوبیه دوست عزیز

وقتی سایتتتر وثبت کنی کسی بهت گیر نمیده!

قربانت!

:texc5lhcbtrocnmvtp8

انشاالله

خبرت می کنم کار اصلیم راه افتاد!:biggrin:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام دوستان از همه شغلا گفتین اما در مورد یه شغل واقعا شرف چیزی نگفتین!

من یه شغلی در نظر دارم که وقتی فارغ التحصیل بشم میرم دنبالش یه کاریه تو راه آهن میرم اونجا به قطارایی که رد میشن دست تکون میدم

:ws28:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
درسته شاید اولش باید شاگردی کنی تا سرمایه اولیه بدست بیاری اما هر چی زودتر مستقل بشی زود تر هم پیشرفت می کنی
سلاممی خواستم راهنماییم کنید تو یه شغل خوب پرسود.من دانشجو ام یه کاری می خوام که وقت گیر زیاد نباشه!سرمایه هم نه زیاد باشه نه کم!زمین هم زیاد دارم ولی وارد نیستم برای کاشت برداشت!پیشنهادات دوستان دیدم (همون لیست مشاغل )ولی ...!خلاصه خوشحال میشم در هر زمینه ای شغلی خوبی مد نظر تون هست بگین!ممنون!
لینک به دیدگاه

من تا حالا که دانشجو بودم زیاد به کسب درآمد و یه شغل خوب فکر نکرده بودم.

تا حالا تدریس انگلیسی و ترجمه هم کردم. ولی این کارا جواب ندادند. چون تو یه شهر کوچک زندگی میکنم درامد ترجمه و کلاس زیاد نیست. ولی پروژه های دانشجویی بد نبوده تا الان

یه زمین کشاورزی دارم. البته پدرم داره :ws3:

5000 متر میشه حدودا

حدودا 3 اینچ آب هم داره. چسبیده به رودخونست. فقط مشکلشی که الان داره آبیاری قطره یه که یه کم هزینش فک کنم زیاد میشه

امسال دومین ساله که ازش استفاده میکنه. توش سبزی میکاره

البته درامدش زیاد نبود چون اولین سالش بود وبیشتر هزینه کرد توش. پمپ آب و لوله کشی و ساختن به خونه کوچیک و حفر چاه و اینا علاوه بر اینکه 2 کارگر هم گرفته بود ...

سبزی خیلی کار پر زحمتیه. نمیدونم گل محمدی تو غرب کشور جواب میده یا نه چون سرده.

پدرم کارشو خیلی سخت کرد رو خودش .. علاوه بر سبزی کلی چیزای دیگه کاشت. هر کدوم اندازه مصرف شخصی!

از سیب زمینی و گوجه فرنگی و آفتابگردان و ذرت و کدو و پیاز و فلفل سبز و عدس و نخود و لوبیا وخلاصه چیزی نموند نکاره! ولی همش در حد مصرف شخصی نه برای فروش. امسال هم میخواد چند نهال بزنه اطراف زمین. فقط نمیدونم چه درختهایی زود بازده هستند.

البته اگه مسیرش مناسب بود میتونستم قطعه بندیش کنم و به صورت ویلایی بفروشمش. ولی این هم رضایت پدرمو میخواد که سخته :ws52:

شما پیشنهادای دیگه ای دارید برای این زمین؟

لینک به دیدگاه
سلاممی خواستم راهنماییم کنید تو یه شغل خوب پرسود.من دانشجو ام یه کاری می خوام که وقت گیر زیاد نباشه!سرمایه هم نه زیاد باشه نه کم!زمین هم زیاد دارم ولی وارد نیستم برای کاشت برداشت!پیشنهادات دوستان دیدم (همون لیست مشاغل )ولی ...!خلاصه خوشحال میشم در هر زمینه ای شغلی خوبی مد نظر تون هست بگین!ممنون!

دوست عزیز ما اینجا کارشناس نیستیم فقط داریم تجربیاتمون رو به اشتراک میزاریم با هم دیگه

شما رشتتون چیه؟چه هنر هایی دارید؟چه تجربه هایی دارید؟به چه کاری علاقه مند هستید؟اول باید جواب این سوالات رو برای خودتون روشن کنید و یا همینجا بنویسید تا دوستان با هم مشورت کنیم تا ببینیم چه کاری هست که شما می تونید انجام بدین

در ضمن ما این همه تجربه رو معرفی کردیم هیچ کدوم به دردتون نخورد؟:ws3:

لینک به دیدگاه
من تا حالا که دانشجو بودم زیاد به کسب درآمد و یه شغل خوب فکر نکرده بودم.

خوب کارتون درس خوندن بوده دیگه عزیز:a030:

864922]تا حالا تدریس انگلیسی و ترجمه هم کردم. ولی این کارا جواب ندادند. چون تو یه شهر کوچک زندگی میکنم درامد ترجمه و کلاس زیاد نیست. ولی پروژه های دانشجویی بد نبوده تا الان

تدریس و ترجمه انگلیسی شغل پر درآمد ولی وقت گیر حساب میشه ببیین اگر شهرتون دارالترجمه نداره خودت تاسیس کن و شروع به کار کن البته اگر علاقه داری کم کم که رشد کنه مترجما رو دعوت می کنی که ترجمه کنن و شما فقط کمیسیونش رو میگیری میزاری جیبت:w16:

864922]یه زمین کشاورزی دارم. البته پدرم داره :ws3:5000 متر میشه حدودا،حدودا 3 اینچ آب هم داره. چسبیده به رودخونست. فقط مشکلشی که الان داره آبیاری قطره یه که یه کم هزینش فک کنم زیاد میشه امسال دومین ساله که ازش استفاده میکنه. توش سبزی میکاره البته درامدش زیاد نبود چون اولین سالش بود وبیشتر هزینه کرد توش. پمپ آب و لوله کشی و ساختن به خونه کوچیک و حفر چاه و اینا علاوه بر اینکه 2 کارگر هم گرفته بود ...

سبزی خیلی کار پر زحمتیه. نمیدونم گل محمدی تو غرب کشور جواب میده یا نه چون سرده. پدرم کارشو خیلی سخت کرد رو خودش .. علاوه بر سبزی کلی چیزای دیگه کاشت. هر کدوم اندازه مصرف شخصی!

از سیب زمینی و گوجه فرنگی و آفتابگردان و ذرت و کدو و پیاز و فلفل سبز و عدس و نخود و لوبیا وخلاصه چیزی نموند نکاره! ولی همش در حد مصرف شخصی نه برای فروش. امسال هم میخواد چند نهال بزنه اطراف زمین. فقط نمیدونم چه درختهایی زود بازده هستند.

3 اینچ آب یعنی چه قدر آب؟من تا حالا نشنیدم که برای آب اینچ به کار ببرن واسه همین نمیتونم تصور کنم که چه قدر آب میشه شما اگر بتونی توضیح بدی ممنون میشم:icon_gol:خوب آره شما هر سیستم آبیاری بخوای انجام بدی چه قطره ای چه اسمز نیاز به سرمایه داری و به نظر من الان نیاز نیست بعدا از درآمد خودش خرج خودش کنید اینجوری بهتره به نظر من البته.

سبزی زحمت زیاد داره و برای گل محمدی هم شما میتونی بری تحقیق کنی ببینی آیا تا حالا توی اون منطقه گل محمدی کاشته شده؟جواب گرفتن یا نه و اگر هم نخواستین میتونید به کتاب هایی که در این رابطه هست سر بزنی و شرایط رشد گل رو با منطقه مقایسه کنی

توی سبزیجات لوبیا و گوجه فرنگی رشدشون خوبه من راحت زیاد میشه و میتونی توسعش بدی البته باز می گم سرایط آب هوایی خیلی مهمه که من اطلاعاتی ندارم دربارش از بچه های انجمن کشاورزی میتونی بپرسی.....گردو فکر کنم با آب و هوای اونجا جور دربیاد میتونی گردو اسرائیلی بزنی از درختای دیگه هم ببین اکثرن تو باغات اونجا چه درختی کاشتن شما هم بکارید میگم شرایط منطقه خیلی مهمه خود باغ های اونجا خیلی بهت کمک می تونن بکنن:icon_gol:

لینک به دیدگاه

هادی ناصح عزیز ممنون تایپک خوبی گذاشتی.

ایده مرغ عشق منو وسوسه کرده چون کلا از جک وجونور خوشم میاد فقط آشنایی ندارم نه با نگهداریش و نه با بازارش

در مورد کسب درامد از طریق اینترنت هم کاری که به ذهن من می رسه افزایش رنکینک وجذب وفروش بازدیدکننده است ولی اطلاعات خاصی در موردش ندارم(اطلاعات فنی) نحوه ی کار هم اینطوری که یه تعدادیو به کار میگیری که از سایتهای مختلف بازدید کنن و... تا رتبه ی الکسای اون سایتا بالا بره و ازشون پول میگیری

کار خودمم فرشه اگه کسی خواست با درآمد تضمین شده با سرمایه وبدون سرمایه واسه همکاری آماده ام.

لینک به دیدگاه
هادی ناصح عزیز ممنون تایپک خوبی گذاشتی.

ایده مرغ عشق منو وسوسه کرده چون کلا از جک وجونور خوشم میاد فقط آشنایی ندارم نه با نگهداریش و نه با بازارش

در مورد کسب درامد از طریق اینترنت هم کاری که به ذهن من می رسه افزایش رنکینک وجذب وفروش بازدیدکننده است ولی اطلاعات خاصی در موردش ندارم(اطلاعات فنی) نحوه ی کار هم اینطوری که یه تعدادیو به کار میگیری که از سایتهای مختلف بازدید کنن و... تا رتبه ی الکسای اون سایتا بالا بره و ازشون پول میگیری

کار خودمم فرشه اگه کسی خواست با درآمد تضمین شده با سرمایه وبدون سرمایه می تونیم واسه همکاری آماده ام.

:icon_gol:

جک و جونور چیه بابا اینا پرنده های تزیینی هستن که نام اصلیش هم طوطی استرالیاییه شما میتونی اطلاعاتت رو با خواندن کتاب و کسب تجربه با کسایی که این کار رو درن انجام میدن کسب کنی....من خودم دارم مرغ عشق پرورش میدم 60 تا داشتم که 8 تاشون مردن الان هم 52 تا دانه دارم که جفت هستن و همشون هم توی این هفته تخم گذشتن.....

در مورد اینترنت هم بگم که شما نمیتونی به عنوان یه درآمئد روش حساب کنی من خودم یه فروم داشتم کهع با گذشت یه سال ماهی 500 هزار تومان ازش درآمد داشتم ولی *****ش کردن و تموم شد می خوام بگم که اصلا نمیشه روش حساب کرد حداقل تو ایران ولی میتونی درآمد بگیری من منکرش نمیشم....

در مورد فرش هم باید بگم که کار خوبیه همونو ادامه بدم من خودم کاشان هستم منبع فرش و نخ و ...... همش هم توش پوله ولی باید خیلی گرگ باشی خیلی مافیا داره اگر حواست جمع نباشه سریع کلاتو برمیدارن و میرن از دوک و گونی و نخ و تکمیل و بافتش بگیر تا خود فرشش همش سود داره میگم فقط باید خیلی زرنگ باشی

لینک به دیدگاه

خدا بیامرزدشون مگه واکسن ماکسن نزده بودی یا نمیخاد؟ راستی دوره رشدشون چقده یعنی از تخم که درمیان جندوقت دیگه بالغ میشن وخودشون تخم میزارن.وقیمت؟

لینک به دیدگاه
خدا بیامرزدشون مگه واکسن ماکسن نزده بودی یا نمیخاد؟ راستی دوره رشدشون چقده یعنی از تخم که درمیان جندوقت دیگه بالغ میشن وخودشون تخم میزارن.وقیمت؟

سرما خوردن اولش چون جاشون یه مقدار سرد بود از فرداش بهشون دارو دادم و ویتامین تو آبشون میریختم تازه نجاتشون دادم چون بچه بودن و ضعیف مردن اون 8 تاشون فعلا که قیمت مهم نیستش واسم چون امتحانی اینا رو ریختم ببینم چه جوریه و هر چی تولید کنم فعلا نمی فروشم تا به 1000 جفت برسن فعلا فقط خرجشون می کنم من البته اگر شما بخوای بفروشی جفتی 10 تا 12 تومان قیمتشه دوره هاشون هم از وقتی که به دنیا میان 3 ماه طول میکشه تا بالغ و اماده تولید مثل بشن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...