رفتن به مطلب

شبیه سازی تزریق پلاستیک

kami_1059

ارسال های توصیه شده

:ws44:در رابطه با این نرم افزار سی دی اموزشی وکتاب وجود دارد لطفا راهنمایی کنید من قالبساز پلاستیک هستم وبا کتیا کار میکنم درکتیا نتوانستم شبیه سازی تزریق رابیابم میگن این نرم افزار دارد اگر کسی اطلاعاتی دارد ممنون میشوم کمکی کند
لینک به دیدگاه

دوست عزیز کتیا توی کارهای تحلیلی زیاد قوی نیست ، البته نرم افزارهایی وجود دارند که با کتیا لینک می شن و کارهای تحلیلی قدرتمند انجام میدن ، ولی تو ایران به سختی گیر میاد ، تازه اونم قفل شکسته. در کل اکثر نرم افزارهای خارجی قفل شکسته هستند ولی در میون همین ها ، نرم افزارهای تخصصی وجود دارند که کاری رو که شما می خواید انجام میدن. مثل mold flow . این نرم افزار مال autodesk هست و یک ماژول هم برای لینک شدن با solidworks برای اون نوشته شده. توی اینترنت می تونید لینک های دانلودش رو به دست بیارید یا از فروشگاه های سطح شهر یا فروشگاه های اینترنتی یا آنلاین تهیه کنید.

به این آدرس ها مراجعه کنید :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

توی لینک زیر می تونید از بین محصولات ذکر شده محصول مورد نظرتو رو پیدا کنید (داخل صفحه عبارت mold رو جستجو کنید 37 مورد وجود داره) 

لینک به دیدگاه

مهندس جان من ازدست مولد فلو میخوام فرار کنم ورژن 2010ان کرک نمی شود ورژن4 فایل کتیاr20راقبول نمی کند خیلی خسته ام کرده اگرنرم افزار مولد فلو خوبی سراغ داری که خودت نصب کردی وراضی هستی ممنون میشوم به من معزفی کنی

لینک به دیدگاه
مهندس جان من ازدست مولد فلو میخوام فرار کنم ورژن 2010ان کرک نمی شود ورژن4 فایل کتیاr20راقبول نمی کند خیلی خسته ام کرده اگرنرم افزار مولد فلو خوبی سراغ داری که خودت نصب کردی وراضی هستی ممنون میشوم به من معزفی کنی

من اصلا با moldflow کار نکرده ام. ولی یه توصیه می کنم گوش کنید. کار با نرم افزارهای تحلیلی مستلزم خستگی ناپذیر بودن شماست !!! پس لطفا جا نزنید !!! سعی کنید فرمت های ورودی رو توی moldflow بررسی کنید. یک سری فرمت های استاندارد بین تمامی نرم افزارها مشترک هستش. این فرمت ها شامل STL , STEP , IGES , SAT و غیره هست.

کتیا فایل های catpart رو به سه صورت بالا غیر از SAT ، ذخیره می کنه . به احتمال 99 درصد moldflow هم ، همین سه تا فرمت رو می تونه بخونه . از این روش استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...