رفتن به مطلب

لوازم مورد نیاز یک مهندس معمار! چی؟ کجا؟

ارسال های توصیه شده

خوب تو تهران:

از چهارراه ولیعصر, به سمت میدان انقلاب که میرین, یه 300 متر که برین دست چپ, یه فروشگاه هست به اسم شهر هنر, (خطیبی) هم خیلی خوش برخوردن, هم وسایل عالی دارن, و هم قیمت هاش خیلی مناسب و ارزونتر از سایر جاهاست.

برای داشنجوها و یا کسایی که زیاد خرید میکنن ازشون هم یه حساب داره که اگه خریدشون به 100,000 تومان رسید, یه تخفیف هم در نظر میگیره, (ممکنه ظرف چند ماه به این میزان برسین, یا تو یه بار خرید کردن).

حتما یه سر بزنید پشیمون نمیشید.

منم از اونجا ،هم برای کاردانیم ،هم هنرستانم خرید میکردم، تازه فروشنده هاش عوض شدن ، 2سال پیش خیلی بهتر از جدیدا بودن.......:ws3:

واسه کارشناسیم زیاد گذرم نمیخوره ،چون شیت بندی با فتوشاپ یا نرم افزارهای دیگس فعلا.........:ws37:

در کل اگه صرف داره حتمی برین،چون اگه جنساتون زیاد نباشه صرف نداره..........( همه چی گرون شده........... hanghead.gif)

اگه بشه برین بازار تهران اونجا از همه جا بهتره، از انقلاب هم به صرفه تره قیمت هاش......

آدرس دقیق جایی که میرم رو سعی میکنم بذارم ........:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
آدرس دقیق جایی که میرم رو سعی میکنم بذارم ........:ws37:

چی شد ستاره خانم؟ آدرس کو؟!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

سلام ...ممنون از راهنماییاتون..راستش من می خوام یه فروشگاه لوازم معماری در مشهد باز کنم مطالبتون خیلی به دردم خور اما اکه کسی ادرس از دفتر فروش کلی داره اگه امکانش هست واسم بزاره...ممنون

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

لوازمو که بچه ها گفتند همه ی این لوازمو تو ساری میدون خزر به سمت دریا رو به روی قنادی پاسارگاد طبقه فوقانی لوازم تحریر باوهاس داره . قیمتاش فوق العاده است لا مصب از تهرانم ارزونتر میده.کار پروژه هم انجام میده من پروژه پایان نامه مو دادم بهش 19.5 شدم

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 5 ماه بعد...

هروسیله ایی هر جا یه قیمتی داره...

واس کارشناسی ام بستگی داره خودت چیا بخوای..

وسایل راندو حدودا 500هزار تومنه...

وسایل هندسی 100تومن

لینک به دیدگاه
  • 4 سال بعد...
در در 23 بهمن 1389 در 18:33، niaz گفته است :

طراحی:

مداد B

مداد H

روان نویس

راپید(uni pin یا rotring)

جوهر رنگی راپید

قلم فلزی

خط کش تی (تخته رسم rotring)

خط کش معمولی

اشل

پیسوله

شابلون مبلمان

گونیاها(45*45 و 30*60)

پرگار(rotring)

پاک کن خمیری

پاک کن راپید(rotring)

پاک کن قلمی

تراش

آب رنگ(reeves)

پالت

قلمو(ره آورد و آرین)

پاستل گچ(mungyo)

پاستل روغنی(staedtler)

مدادرنگ(faber castell)

مداد آبرنگ(faber castell)

گواش(pentel)

زغال(creta color)

ماژیک راندو(touch)

مداد رنگ راندو(prismacolor)

میسکیت

فیکسر زغال

چسب کاغذی

چسب کالک

کاغذ A4

کالک

پوستی

مقوا گرم بالا

تیغ کاتر

خط کش فلزی

....

ماکت سازی:

فوم(هر میل که لازم باشه)

مقوا ماکت سازی

برچسب برای موارد لازم مثل سنگ فرش ها و یا کاغذ دیواری و ...

مایع مخصوص آب استخر(در صورت لزوم)

بقیه وسایل ماکت با اینا ساخته میشه دیگه(درخت ها و مبلمان و ...)

دیگه!؟

کاتر ظریف و بزرگ

چسب ماکت(آهو)

قیچی

.

.

.

مهناز دیگه یادم نمیاد!

محل خرید:

1-مشهد/روبروی خیابان سعدی/خیابان شاهین فر(یه خیابون بزرگه از اول تا آخرش همش مغازه ی وسایل معماری و گرافیک رو داره*همه خریدهای من از اینجاست*فروشگاه وینتون آقای نظام دوست)

2-مشهد/بلوار سجاد/پاساژ نگار/آقای عالم زاده

3-مشهد/بلوار فلسطین/فلسطین 22/آقای عالم زاده

سلام.. شما رشته معماری میخونین.. میشه لطفا بگین تقریبا هر ترم هزینه ی وسایلی ک باید تهیه کنین چقدر میشه؟ 

لینک به دیدگاه
در 18 ساعت قبل، Yuni گفته است :

سلام.. شما رشته معماری میخونین.. میشه لطفا بگین تقریبا هر ترم هزینه ی وسایلی ک باید تهیه کنین چقدر میشه؟ 

سلام

هر ترم بستگی داره چه واحدهایی رو بردارید

وسایلی که نیاز دارید واس درسای ترسیمی هست که باز بستگی داره تو دانشگاهتون چه درسایی ارائه بدن.

و اینکه هزینه ها:

فقط کاغذ و راپید و ماژیک راندو اصلی ترین وسایل هستن

که هم سریع تموم میشن هم باهاشون زیاد سروکار دارید

خط کش تی (تخته رسم rotring) خط کش معمولی اشل پیسوله شابلون مبلمان  تیغ کاتر خط کش فلزی  مدادرنگ(faber castell) مداد آبرنگ(faber castell) گواش(pentel) زغال(creta color)

و بقیه وسایل نیازی نیست هر ترم بخرید

پس هزینه بیشتر شما همون ترم اول خواهد بود حلا هر ترمی که اولین بار واحد عملی بردارید

کاردانی :بیشترین واحدای عملی 5تا درس مهم که طراحی 1/2/3/4/5خواهید داشت که هم دستی میخواید کار کنید هم شیت نهایی دارید که اونم دستی خواهد بود هم ماکت که هزینه بیشتری ئاره

بقیه دروس ترسیم فنی و...که اسکیس خواهید زد و وسایل اصلی گفتم و خودتون برآورد کنید قیمت کاغذ و راپید و ماژیک 

کارشناسی: 2 تا طرح دارید ولی سبک تر خواهد بود دروس ترسیمی درک و بیان درسی که در کاردانی خواهید داشت و ترسیمی زیادی داره اینجا ندارید

که خب هزینه کمتری نسبت به کاردانی دارید

ارشد:هزینه وسایل نخواهید داشت جز همون کاغذ و راپید....دو طرح دارید که هردو با نرم افزار ارائه میدید. و پایان نامه که خودتون کار کنید 2 الی 3 تومن هزینه داره و اگه بیرون بدید 5 الی 8 میلیون هزینه داره.

باز سوالی بود در خدمتم

من چون مقطع و دروس شما رو نمیدونستم با تجربه خودم بهتون توضیح دادم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
  • 6 ماه بعد...
در در ۱۴۰۰/۳/۷ در ۱۴:۱۶، فکور گفته است :

بهترین و کارا ترین لوازم ، داشتن یه پارتی یا یه شریک تو نظام مهندسی است... 

ذهنیت اشتباهی دارید.

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۰/۳/۱۲ در ۱۱:۱۷، Tamana۷۳ گفته است :

ذهنیت اشتباهی دارید.

به چشم خودم دهها بار از این ابزار استفاده کردن که هم موفق عمل کرده و هم نونشون تو روغن جا خوش کرده و به نوائی هم رسیدن که نگو و نپرس. امتحانش ضرری نداره. 

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۳/۷ در ۱۴:۱۶، فکور گفته است :

بهترین و کارا ترین لوازم ، داشتن یه پارتی یا یه شریک تو نظام مهندسی است... 

سلام 

موافقم ، دیدین حتما یا شنیدید مگن فلانی تو مجلس پارتی داره یا ساختمانهای که عکس کاندید های خودشون مثلا شورای شهر را میزنند اینها برای این نیست که عاشق طرف هستند بلکه اگر ایشون رای بیاره یک پارتی بزرگ دارند اونوقت هست که یک شبه طرف صاحب ......... میشود این بخشی از این باند بازی ها است 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...