رفتن به مطلب

اعتقاداتی که انسانیتو زیر پا بزاره به چه درد می خوره؟

ارسال های توصیه شده

البته من مصداق خوبی برای این قضیه نیستم چون اصلا این اعتقادات برام تعریف شده نیست...مرد و زن در شرایط عادی برای من فرقی نمی کنه توی یه چنین موقعیت هایی جنسیت آخرین چیزیه که بهش فکر می کنم...گرچه که یه بار نزدیک بود به خاطر کمک کردن به یه آدم تاوان خیلی سنگینی رو پس بدم اما خب هنوز نظرم همونه...

هم عقیده:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 97
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اما به نظر من این مسئله الان واسه خیلی از جوونهای ما حل شدس .

مثلا خود که من با اینکه از این دختر همسایمون اصلا خوشم نمیاد اما یه شب میومدم خونه دیدم جلو در سرش گیج رفته اوردمش بالا 3 طبقه .

اینو واسه این گفتم که الان انسانیت خیلی جایگاه بالاتری داره تا این مسائل

البته از نظر دین هم فکر نمیکنم اشکالی داشته باشه

دینو که هرکی هر جور دلش خواسته تفسیر میکنه

اگه واقعا فک میکنید این مشکل تو جامعه مون حل شده که خیلی عالیه

اما اینو مطمعنم وقتی یه فرد اروپایی کنار ما ایرانیها قرار میگره تازه میفهمیم اعتقاداتمون چقد دست و بالمونو بسته و شدیم عینهو سنگ و اونا چقد ازاد ترند در چنین مواقعی

لینک به دیدگاه
دینو که هرکی هر جور دلش خواسته تفسیر میکنه

اگه واقعا فک میکنید این مشکل تو جامعه مون حل شده که خیلی عالیه

اما اینو مطمعنم وقتی یه فرد اروپایی کنار ما ایرانیها قرار میگره تازه میفهمیم اعتقاداتمون چقد دست و بالمونو بسته و شدیم عینهو سنگ و اونا چقد ازاد ترند در چنین مواقعی

خو اره دین که به شکلهای مختلف ازش برداشت میشه

اما من به شخصه با اینکه اخلاق های خاص خشن خودمو دارم در اینگونه مسائل اصلا محدودیتی قائل نمیشم . انسانیت فراتر از این مسائله

لینک به دیدگاه
خو اره دین که به شکلهای مختلف ازش برداشت میشه

اما من به شخصه با اینکه اخلاق های خاص خشن خودمو دارم در اینگونه مسائل اصلا محدودیتی قائل نمیشم . انسانیت فراتر از این مسائله

خیلی خوبه منم نگفته همه

اما اکثرا این فرهنگ رشد کرده فرهنگ شک و تردید و بدبینی

درضمن اقایون از خداشونه بتونند کمک کنند توابی هم کنند عندالمطالبه

لینک به دیدگاه
دستم میدیم من فکر کردم میگی سر سلام سرسنگینن:banel_smiley_4:

یکی دستم بزنه میپریم وسط میرقصیم:ws3:

به من نگو خانوم ، حس میکنم پیر شدم:w00:

بابا ایول

یادم باشه بگم از روت تکثیر سلولس کنند دنیا به مثل تو خیلی نیاز دارها مواظب خودت باش ...

اما کلا میگما خودمونو نبینیم خانوم خانوما سریال های تلوزیونی رو نیگاه الان اکصر جامعه ما ایشکلیه

لینک به دیدگاه
خشن یعنی میزنی:ws3:

نه بابا منو ... اما یه ذره اخمو تشریف دارم . دوستام میگن بیچاره اونایی که تورو میبینن اما نمیشناسنت :ws52:

بابا ایول

یادم باشه بگم از روت تکثیر سلولس کنند دنیا به مثل تو خیلی نیاز دارها مواظب خودت باش ...

اما کلا میگما خودمونو نبینیم خانوم خانوما سریال های تلوزیونی رو نیگاه الان اکصر جامعه ما ایشکلیه

اره فیلمامون که واقعا داغونه ارش جان . خیلی مشکلات داره که بنیادیه و باید از پایه حل بشه .

اما من میگم نسل جدید خیلی روشنه ، من که بهش امیدوارم

لینک به دیدگاه
اکثر

نه خدا رو شکر ما اینجوری نیستیم:banel_smiley_4: یه بار یکی از پسر داییمونو مست کردیم افتاد وسط دیگه نمیشد درش اورد:ws28: اما در کل بیرون بی دست و رقص نمیچسبه:icon_redface: اینم بگم خانواده ما در این زمینه جنبش بالاس خیلی از خونوادها جنبه ندارن بچه ها گناهی ندارن:banel_smiley_4:

راث میگیا زریب اشتبام رفته بالا وخته خابه زاهر

نه دیگه اینجوری ام دیگه خوب نیست تو وارد یه فاز دیگه شدی اصلا بحثو دوفازی کردی برای همین شبت بخیر تا فردا :icon_gol:

لینک به دیدگاه
نه بابا منو ... اما یه ذره اخمو تشریف دارم . دوستام میگن بیچاره اونایی که تورو میبینن اما نمیشناسنت :ws52:

اره فیلمامون که واقعا داغونه ارش جان . خیلی مشکلات داره که بنیادیه و باید از پایه حل بشه .

اما من میگم نسل جدید خیلی روشنه ، من که بهش امیدوارم

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:...

لینک به دیدگاه

من اگه باشم حتما کمک میکنم به نظرم این خیلی مهمه!!!

من یادمه یکی میگفت اگه یه زن داره غرق میشه نباید مردا برن کمکش:jawdrop:

به نظر شما جون یه انسان واجب تره یا یه سری اعتقادات؟؟؟

حتی تو یه فیلم مستند دیدم که چند نفر که توی کوه گیر افتاده بودن از گوشت بدن دوستاشون که مرده بودن استفاده کردن تا زنده بمونن!!

لینک به دیدگاه
من اگه باشم حتما کمک میکنم به نظرم این خیلی مهمه!!!

من یادمه یکی میگفت اگه یه زن داره غرق میشه نباید مردا برن کمکش:jawdrop:

به نظر شما جون یه انسان واجب تره یا یه سری اعتقادات؟؟؟

حتی تو یه فیلم مستند دیدم که چند نفر که توی کوه گیر افتاده بودن از گوشت بدن دوستاشون که مرده بودن استفاده کردن تا زنده بمونن!!

حالا این فیلمی که گفتی یه حالت حاد داشت اما درکل من میگم اینا جزء دین اسلامه که مثلا اگه یه زنی داره غرق میشه بری و نجاتش بدی .

شاید من دینمو درست نفهمیدم :ws51:

منم صبح ساعت 8 تکنیک پالس دارم برم بخوابم با اجازتون .

این چون یه مبحثی بود که خودم خیلی بهش فکر کرده بودم نظر دادم ، ببخشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
وااا یعنی بمیره:ws44:

خو دوسته مرده بود اینا باید زنده بمونن مگه چیه . اونطوری که همه میمردن:icon_pf (34):

خوب منم میگم کار درستی کردن خوردن گوشت دوستت خیلی بد به نظر میاد ولی اگه جون یه نفر را نجات بده مشکلی نداره:w16:

لینک به دیدگاه

من فک نکنم دین و انسانیت مغایرتی باهم داشته باشن....بعضی افراد به نظرم خیلی متعصبن...

واسه منم یه همچین اتفاقی افتاده... به بار حیاط یونیه مارو کنده بودن...یه استاد داریم نمیتونه خوب راه بره...

تا اومد که از رو فسمتای کنده شده رد شه تعادلشو از دست داد افتاد تو بغل من...حالا تو اون لحظه من باید جاخالی میدادم که بیفته؟؟!!!!

درسته خیلیا خندیدن ولی من نه خجالت کشیدم نه از خندشون خندم گرفت...در کل مخالفم که انسانیت رو به خاطر یه سری افکار غلط زیر پا بذاریم...

لینک به دیدگاه

کلا فکر نمی کنید خیلی وقتا اعتقادتمون انسانیتو زیر پا له میکنه ایا؟

اگر منظورت اعتقادات مذهبی و دینیه که خب من فکر می کنم تکلیف معلومه در مواقع ضروری کمک به دیگران ارجح تره نسبت به مسائل دینی ( فکر می کنم خود این کار وظیفه شرعی مون هم باشه)

امر به معروف و نهی از منکر(چپ چپ نگاه کردن! ) هم شرایط داره که اغلب مواقع هم شرایط جور نیست پس بهتره سکوت کنیم.

اینم نظر من :w16:

لینک به دیدگاه

جلوی کوچه ما یک تصادف شدید شد.

یک ادم هم شدیدا زخمی شده بود.

خواهر من رفت طرف یارو و همینجوری باهاش حرف میزد تا خوابش نبره و شانس زنده موندش بیشتر باشه.

حالا ما ایرانیها احساساتی .خواهرم همیجوری داشت گریه میکرد.

حالا اگر بودید حرف مردم را میشنیدید.یکی میگفت این کلش هست{این مازندرانی هست یعنی باهاش دوست هست و ربطه جنسی هم داره}

یکی میگفت دوست دخترشه.

یکی میگفت این دختره هم تو ماشین بوده و باعث تصادف هم همین دختره شده.

کاش ما ایرانی ها فقط فرهنگ داشتیم.

فکر کنید من فرداش داشتم سر خواهرم داد میزدم که دیگه کسی زخمی شده و داره میمیره طرفش نرو

فقط به خاطر حرف مردم.

لینک به دیدگاه

بله danielo جان اين كه ميگم اعتقادات مذهبي اونقد محدود مون كرده اونقد فكر و رفتارمون رو تحت تاثير قرار داده كه بعضي وقتا ميشيم مث سنگ مث يه جسم بي روح بدون عواطف و احساسات انساني حتي اگه مذهبي ام نباشيم و اين مشكل حل نشدنيه به جز اينكه همه مردم درك اگاهيشون تقريبا به اندازه بالا بره من و تو تنها اگه اينجوري نيستيم كافي نيست همه نبايد باشن همه

لینک به دیدگاه

من کمک میکنم حتما هیچ مشکلیم نیست :w16:

با وجود اینکه تا حدودی آدم معتقد به حساب میام ......

اصلا هم چپ چپ نیگاه نمیکنم به کسی که روسریش افتاده:دی

لینک به دیدگاه
یکی از دوستام تعریف میکرد تو دانشگاهشون یکی از پسرا بخاطر یه مریضی سر کلاس بیهوش میشه و جالب اینکه کنار دستش هم یه دختر نشسته بوده!

پسره یه دفعه از حال میره و میفته روی پای دختره دختر هم هولش میده که با سر میخوره زمین و تمام صورتش کبود میشه!!!

شما دخترا بودین چیکار میکردین؟؟

من اگه بودم جیغ می زدم:ws3::ws3:

ولی کلا وقتی تو شرایطی قرار بگیرم که یه مرد احتیاج به کمک داشته باشه و غیر از منم کسی نباشه که بتونه کمکش کنه

خب معلومه کمکش می کنم یعنی بذارم طرف با کله بخوره زمین بعد چشش جلو من از حدقه در بیاد و خونشون پخش زمین شه واسه چی؟واسه اینکه نباید یه خانم دستش با یه نامحرم تماس داشته باشه؟؟؟وااااا!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
جلوی کوچه ما یک تصادف شدید شد.

یک ادم هم شدیدا زخمی شده بود.

خواهر من رفت طرف یارو و همینجوری باهاش حرف میزد تا خوابش نبره و شانس زنده موندش بیشتر باشه.

حالا ما ایرانیها احساساتی .خواهرم همیجوری داشت گریه میکرد.

حالا اگر بودید حرف مردم را میشنیدید.یکی میگفت این کلش هست{این مازندرانی هست یعنی باهاش دوست هست و ربطه جنسی هم داره}

یکی میگفت دوست دخترشه.

یکی میگفت این دختره هم تو ماشین بوده و باعث تصادف هم همین دختره شده.

کاش ما ایرانی ها فقط فرهنگ داشتیم.

فکر کنید من فرداش داشتم سر خواهرم داد میزدم که دیگه کسی زخمی شده و داره میمیره طرفش نرو

فقط به خاطر حرف مردم.

میخوام باهات دعوا کنم:w00: شما خیلی کار بدی کردی سر خواهرت داد زدی:w00:ده:w00:

منم بودم کمک میکردم خواهرت کار درستی کرده کمک کرده :w16:

تازه خوب آدم ناراحت میشه تو این جور مواقع:ws21:

اون مردمی که پشت سرت خواهرت حرف میزندن اصلا ارزش دارن تو بخوای خواهرتو ناراحت کنی:w00:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...