رفتن به مطلب

مسابقه ی 20 سوالی

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 212
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

4- از نرم افزاهايي هست كه همرا با ويندوز روي كامپيوتر نصب ميشه؟ ( مثل notepad )

خیر

البته در ویندوز ویستا به نوعی وجود داره، ولی من منظورم اون نیست، منظورم خود نرم افزارش بطور مستقله.

لینک به دیدگاه

من که ویندوز ویستا رو اصلاً ندیدم. راهنماییت واسه من کاربردی نداشت. ولی اینکه میگی همه یه بار ازش استفاده کردن عجیبه :ws6:

نرم افزاری که همه استفاده کرده باشن فکر کنم آفیس باشه :ws11:

5- microsoft office :ws4:

لینک به دیدگاه
من که ویندوز ویستا رو اصلاً ندیدم. راهنماییت واسه من کاربردی نداشت. ولی اینکه میگی همه یه بار ازش استفاده کردن عجیبه :ws6:

نرم افزاری که همه استفاده کرده باشن فکر کنم آفیس باشه :ws11:

5- microsoft office :ws4:

خیر

خب یه راهنمایی دیگه می کنم، هر ویندوزی که نصب کنی، به این نرم افزار احتیاج پیدا می کنی، البته استثتا هم داره باز.

لینک به دیدگاه
7- مربوط به نرم افزارای گرافیکی میشه؟

خیر

نرم افزارش کلی تر از اونیه که بشه توی یه گروه دسته بندیش کرد، ولی به طور کلی وقتی استفاده میشه که هنوز نرم افزاری روی ویندوز نصب نشده و تازه ویندوز نصب کردین. جواب خیلی واضحه که :ws6:

لینک به دیدگاه
خیر

نرم افزارش کلی تر از اونیه که بشه توی یه گروه دسته بندیش کرد، ولی به طور کلی وقتی استفاده میشه که هنوز نرم افزاری روی ویندوز نصب نشده و تازه ویندوز نصب کردین. جواب خیلی واضحه که :ws6:

انتی ویروس نیست؟

لینک به دیدگاه
مونا جان توجه كرديد كسايي كه به اين قسمت سر ميزنن همه از رشته هاي ديگه هستن. سوال تخصصي ديگه تا اين حد نپرس تو رو خدا.

باور کن تخصصی نیست. گفتم که هر کسی که یکبار ویندوز عوض کرده باشه، یا هارد رو Bootable کرده باشه، از این نرم افزار استفاده کرده. مگه میشه هر کس با هر رشته ای که باشه تا حالا ویندوز عوض نکرده باشه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
باور کن تخصصی نیست. گفتم که هر کسی که یکبار ویندوز عوض کرده باشه، یا هارد رو Bootable کرده باشه، از این نرم افزار استفاده کرده. مگه میشه هر کس با هر رشته ای که باشه تا حالا ویندوز عوض نکرده باشه؟؟؟؟

fdisk ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شایدم format ??

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...