رفتن به مطلب

دفتر مدیریت تالار مهندسی شهرسازی

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 106
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 4 هفته بعد...
روز شهرساز رو با یک روز تاخیر خدمت رفقای این قسمت تبریک میگم :a030:

ولی من هنوز تو این فکرم که مگه مهندسا 5 اسفند جشن نمی گیرن؟ :JC_thinking:

سارا جان ممنونم.

علاوه بر اون روز، معمار ها و شهرساز ها روز جداگانه روزشون رو جشن میگیرند. به خاطر اینه که خیلی از اساتید شهرسازی و معماری خودشون رو مهندس نمیدونند بلکه میگن ما بیشتر از اینکه مهندس باشیم طراح هستیم.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز به این لینک مراجعه کنید و در طرح غنی سازی تالار شهرسازی نواندیشان همکاری نمائید:

[h=3]فراخوان غنی سازی بانک اطلاعاتی تالار شهرسازی[/h]

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دوستان عزیز زیربخشی در بخش مقالات شهرسازی اضافه شده به نام "نوشتارها"

لطفا دست نوشت هایی که در مورد شهر هست اما در ساختار مقاله قرار نگرفته را در این بخش قرار دهید.

به عنوان مثال این تاپیک ها:

[h=3]تجربه‌ زندگی شهری در سازگاری اهلیت با عرف - نوشتاری از سید محمد بهشتی[/h]

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

از دوستان عزیزی که به صفحه اصلی سایت دسترسی دارن دوستانه خواهشمندیم که در بروز رسانی مطالب سایت و قرار دادن لینک تاپیک های باارزش تالار در صفحه ی اصلی همکاری داشته باشند . :icon_gol:

.

پذیرای انتقادات ، پیشنهادات و نظرات ارزشمند همه ی دوستان هم هستیم :a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

- تاپیک های قدیمی و اسپم ها به بایگانی منتقل می شن .:a030:

( تا امروز بخش های زیادی از تالار پاکسازی شده ، در آینده ای نزدیک تمام تالار به صورت گردگیری شده ، آیینه آیینه تحویل شهرسازان عزیز میشه ) :ws3:

-ضمن اینکه بسیاری از تاپیک ها ادغام و یا به بخش های دیگر انتقال داده خواهند شد .

- بخش طرح ها ، نقشه ها و پروژه های شهرسازی که در مرکز اسناد قرار داشت ، به دو بخش جدا : نقشه ها / طرح ها و پروژه ها تفکیک شدن .

و برای جذب شهرسازان جدید ، بسیاری از نقشه های مهم به این بخش اضافه شده و خواهند شد .

- تمامی مطالب موجود در بخش طلایی انجمن و بسیاری از مطالب موجود در تالار ، در صفحه ی اصلی انجمن نوشته و بروز رسانی شدند .

- فعالیت مجله ی تخصصی شهرسازی نواندیشان هم به طور جدی در حال پیگیریه .

به شدت نیازمند یاری سبز تک تکتان هستیم :icon_gol:

موفق باشیم .:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

درود بر ناظر ارشد تالار شهرسازی

با توجه به اتمام فصل امتحانات و خلوت شدن سر دوستان، به نظر من نیاز داریم تا دستی به سر و روی تالار شهرسازی بکشیم. به جرات می تونم بگم، تالار مهندسی شهرسازی انجمن نواندیشان یکی از قطب های تالار های تخصصی شهرسازی ایران هست که خوشبختانه به نظر من با ورود کاربرهای جدید جان تازه ای به خودش گرفته و ما باید از این فرصت استفاده کنیم

ما کاربرهای بسیار خوبی داریم که میتونیم از دانششون بخوبی استفاده کنیم.

آیا موافقید با مدیریت یک طرح جدید برای تقویت این تالار؟

لینک به دیدگاه

به شدت موافقم. تابستون لازمه یه جون حسابی تالار بگیره :w16:

منم با اینکه موتور بخش کارگروه روشن بشه موافقم. بیایم یه صحبت دوستانه بکنیم ببینیم چه کنیم چه نکنیم :ws3:

لینک به دیدگاه

با توجه به این که دسترسی کارگروه الان محدوده و همه رو شامل نمیشه ف من فک می کنم برای استفاده از نظرات همه ی بچه ها ، مخصوصا اعضای جدید و با انرژی ، بهتره تاپیک در یه بخش با دسترسی عمومی زده بشه .

.

پیشنهادم اینه که اول یه نظمی به بخش بندی تالار بدیم .

بنظرم بخش کارگروه مضمون و محتویاتش عوض بشه و محلی باشه برای بحث های این چنینی ، حالا از فراخوان همکاری مجله و ترجمه و ... گرفته تا پیشنهادات برای پویایی تالار

، و بخشی که الان داریم و بی استفاده مونده ( کاربران ویژه ) محلی باشه که دسترسی ش محدوده و کارای اجرای مثل همون مجله توش صورت میگیره !

نظرتون چیه ؟

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 7 ماه بعد...

باسلام

قبل از هر چیزی میخوام بگم که سایت بشدت خوب و کاملی دارید و باید بگم یکی از رفرنس های تحقیقات دانشجویی ها است.

با عرض معذرت نمیخوام فضولی تو کار مدیران سایت کنم... اما مگه شماها از همدیگه شماره تلفن یا ایمیلی ندارید که با هم در مورد سایت بحث کنید و الکی فضای یه تایپیک و اشغال نکنید؟؟؟

بازم معذرت میخوام...

:ws52:

:jawdrop:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

آقا من مدیر تالار شهرسازی رو کار داشتم گفتن بیام اینجا چون پروفایلشو سه قفله کرده بود! :icon_razz:

آیا اگر تاپیک با موضوع یادگیری لغات زبان تخصصی شهرسازی بزنیم، بچه ها غیر از استقبال، همراهی و همکاری میکنن؟

بخاطر تجربه تون پرسیدم.

لینک به دیدگاه
آقا من مدیر تالار شهرسازی رو کار داشتم گفتن بیام اینجا چون پروفایلشو سه قفله کرده بود! :icon_razz:

آیا اگر تاپیک با موضوع یادگیری لغات زبان تخصصی شهرسازی بزنیم، بچه ها غیر از استقبال، همراهی و همکاری میکنن؟

بخاطر تجربه تون پرسیدم.

با اجازه من اومدم فضولی :ws3:

منظورت از تاپیک یادگیری لغات تخصصی، چطوری هستش؟ از این حالتای مشاعره ای؟ یا مثلاً یکی یه لغت بگه، نفر بعدی معنیشو بگه و یه لغت واسه نفر بعد بگه یا ..... :ws52:

لینک به دیدگاه

نه به نظرم گروه 5 نفره تشکیل بدیم. با یه سرگروه. هر روز 2 تا لغت تخصصی مطرح میشه، بعد اون پنج نفر باید با اون دوتا لغت یک جمله درست کنن و بفرستن برا سر گروه که بذاره تو تاپیک.

چون این جمله ها از ذهن خود بچه ها بیرون اومده به ذهن خود فرد و سایرین راحت تر ممکنه بشینه. همینجوری تکرار میشه و اون 5نفر هرروز باید جمله های قبلی رو مرور کنن.

روزای اول شاید یکم وقت بگیره ولی هرچی جلوتر بره، سریعتر میشه قدیمیا.

تاپیک هم اگه بشه که توش اسپم نشه، حالا مدیر پاک کنه یا اینکه تاپیک قفل باشه که قر و قاطی نشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...