رفتن به مطلب

دفتر مدیریت تالار مهندسی شهرسازی

ارسال های توصیه شده

من يه پيشنهادي دارم درباره بخش مقالات شهرسازي

به نظرتون اگه مقالات برنامه ريزي مسكن و مقالات حمل و نقل شهري رو جدا كنيم، بهتر نيست؟:ws52:

البته بازم نظر مديران ملاكه!:a030:

این تغییره انجام شد :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 106
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام :icon_gol:

اسکیس هایی که تو این تاپیک:

http://www.noandishaan.com/forums/thread11546.html

هستن خیلی کوچیکن. من سیو هم که می کنم هم چنان کوچیکند. مشکلش چیه؟:ws52:نمیشه بزرگ دیدشون؟

سلام. مرسی اطلاع دادی. چون زیاده به مرور دارم اصلاح میکنم که با کلیک روشون عکسای بزرگ نشون داده بشه :a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

:icon_gol: سلام دوستان :icon_gol:

چند تا نکته هست که فک می کنم باید مطرح بشه! :ws37:

1. نکته ای که به نظر من خیلی مهمه و دلیل اصلی جمع شدن ما تو این سایته کمک به هم و ارائه هر چیزی هست که به نظرمون می تونه واسه دیگران هم مفید باشه. پس این هدفو کنار نذاریمو بیشتر بهش توجه کنیم.

2. از این به بعد روی فعالیت های تالار بیشتر دقت میشه و هر ماه کاربر فعال تالار معرفی میشه که به تایید مدیران ارشد می رسه و مدال داده میشه.

اگه فعالیت خیــــلی ویژه ای داشته باشه کسی یه امتیاز خاص هم براش در نظر می گیرم

3. اگر نظری در رابطه با مدیریت تالار، فعالیت ها، موضوعات میزگرد و مسابقه ها دارین حتما در میون بذارین تا بتونیم شاهد پیشرفت تالارمون باشیم :a030:

4. برای فعال تر شدن تالار و داشتن نظرات و ایده های مختلف می تونین از دوستانتون دعوت کنین و سایتو بهشون معرفی کنین. :w16:

5. و در آخر، برای تقویت روحیه همکاریمون! هر کسی می تونه مسئولیت یک تاپیک یا بخشو به عهده بگیره (البته با هماهنگی قبلی) و اگر باعث پیشرفت اون بخش بشه عنوان مسئولیت اون بخشو بهش میدیم :ws37:

:icon_gol: از اینکه وقتتونو بهم دادین ممنونم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

نکته ای که فراموش کردم بگم راجع به برچسب تاپیک ها بود!!

هر تاپیکی که می زنین قسمت پایینش بخشی به نام برچسب ها داره.

تو این قسمت باید کلمات کلیدی پستتون که فک می کنین مهمه بنویسین.

این کلمات تو سرچ گوگل و پیدا کردن تاپیک و انجمن خیلی کمک می کنه.

برای جدا کردن کلمات از ویرگول انگلیسی استفاده کنین.

اگه سوالی راجع به این موضوع دارین حتما بپرسین :w16:

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

آی گفتی....

این مساله کمک کردن به هم فراموش نشه خیلی مهمه...علی الاصول هدف هر انجمنی به اشتراک گذاری تجربیات، ایده ها، داشته ها و همکاری هست.....اما متاسفانه...اما متاسفانه در بسیاری از این انجمنها این اهداف فراموش میشه و اهداف و نیات دیگری پیدا میشه که با اساس و زیربنای وجودی پیدایش انجمنها متناقضه....برای نمونه میشه مثلا تعداد پستهای برخی از کاربران را بررسی کرد. ممکنه به قول عمو پورنگ هزار و شصت و شونزده تا پست داشته باشه...اما هزار و شصت و پونزده تای اونها حرفهای خاله زنکی و اسپم و نظایر این باشه...جالبتر این هست که خوانندگان این پستها نیز الکی الکی از اونها تشکر میکنند...بعضی وقتها میمونم واقعا برای چی تشکر باید کرد وقتی یه اپسیلون به بار علمی انجمن کمکی نمیکنه...واقعا چرا...

امیدوارم روز به روز معنای واقعی انجمن و هدف از تشکیل اون رو بهتر بفهمیم....هممون.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

خلاصه کتاب معماری معاصر غرب

سلام، این تاپیک بهتر نیست تالار معماری باشه؟:w02:

نمیگم برای بچه های شهرسازی کاربری نداره،اما کتابیه که برای رشته ما کاربری تره:w16:

لینک به دیدگاه
خلاصه کتاب معماری معاصر غرب

سلام، این تاپیک بهتر نیست تالار معماری باشه؟:w02:

نمیگم برای بچه های شهرسازی کاربری نداره،اما کتابیه که برای رشته ما کاربری تره:w16:

آره ستاره جون منم همینه نظرم

مرسی که گفتی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

:icon_gol: با سلام به دوستان عزیز نواندیشانی :icon_gol:

با توجه به صحبت هایی که اخیرا صورت گرفت تصمیم گرفتیم تا قدمی برای ارتباط بیشتر تالارها برداریم

هدف از این کار آشنایی بیشتر با کار و فعالیت تالارهای دیگه و بررسی ارتباط علوم مختلف است

با مشورت بچه های دو تالار می تونیم تاپیک هایی داشته باشیم با موضوعات مختلف مثل میزگرد، مسابقه، نظرسنجی و ...

هر تالاری که مایل به همکاری با ماست میتونه همینجا اعلام کنه و یک نماینده به عنوان سفیر معرفی کنه :w16:

با آرزوی موفقیت .. تالار شهرسازی انجمن علمی آموزشی نواندیشان

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلاااااام. میگم میشه یه قسمتی رو جدا به بافت فرسوده اختصاص بدیم که بشه مقالاتش رو اونجا گذاشت؟؟ و به گفته Mohammad Aref گرامی موضوعش کلی تر باشه که مقالات با عنوانهای بیشتری رو شامل بشه و پوشش بده. ممنوووووووون میشم رسیدگی کنید. سپاس :love070:

لینک به دیدگاه
سلاااااام. میگم میشه یه قسمتی رو جدا به بافت فرسوده اختصاص بدیم که بشه مقالاتش رو اونجا گذاشت؟؟ و به گفته Mohammad Aref گرامی موضوعش کلی تر باشه که مقالات با عنوانهای بیشتری رو شامل بشه و پوشش بده. ممنوووووووون میشم رسیدگی کنید. سپاس :love070:

رسیدگی میشه :icon_gol:

مرسی ستاره جان :icon_gol:

سلام.

پری این برنامه جدیدت چی شد؟

همینجوری سفیر انتخاب کردیم موند رو هوا؟:ws3:

ببخش عزیزم نبودم یه مدت. ایشالا شروع می کنیم :a030:

لینک به دیدگاه

قرار بود یه مجله شهرسازی چاپ کنید ها:ws3:

یعنی یادمه ادمین سبز کچلمون کرد یه سری انقدر استرس وارد کرد:whistle:

من با این همه خستگیم چند ماه پیش مقالم رو براتون فرستادم ولی دریغ از مجله، انگار مسئولین از من خسته خسته ترنw000.gif

لینک به دیدگاه
قرار بود یه مجله شهرسازی چاپ کنید ها:ws3:

یعنی یادمه ادمین سبز کچلمون کرد یه سری انقدر استرس وارد کرد:whistle:

من با این همه خستگیم چند ماه پیش مقالم رو براتون فرستادم ولی دریغ از مجله، انگار مسئولین از من خسته خسته ترنw000.gif

صفحه آراییش داره انجام میشه.. ایشالا به زودی چاپ میشه :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...