رفتن به مطلب

دفتر مدیریت تالار مهندسی شهرسازی

ارسال های توصیه شده

یکی از دوستامون (fatima00) پیشنهادی واسه بخش بندی تالار داشتن که تو ادامه قرار میدم و خوشحال میشم دوستان شهرساز دیگه بیان نظراتشونو بدن :a030:

سلام من سعی کردم یه چیز کلی که زیادم انجمن تغییر نکند رو در زیر گزارش بدم..

البته بازم این ها نظرات شخصی من می باشد.
میزگرد شهرسازی
شهرسازی مقدماتی...(آنچه یک شهرساز باید بداند)

1)بازار کار شهرسازی (بخش بازارکار به اینجا منتقل شود)

2) معرفی کتب شهرسازی

3)سایت های شهرسازی

4)معرفی شخصیت های شهرسازی

5)مهندسین مشاور شهرسازی

مرکز اسناد شهرسازی
ا
طلاعات طرح های شهرهای ایران( ظرح ها -نقشه ها و...)

پروژه های شهرسازی

این دو بخش اضافه شوند و بخش سایت های شهرسازی به قسمت زیر انجمن میزگرد منتقل شود.
البته دو بخش اضاقه شده با تفکیک بخش subforum_new-48.pngطرح ها و پروژه های شهرسازی به وجود می آید.
آموزشگاه شهرسازی
دانلود و اموزش نرم افزارهای شهرسازی

gis

spss

sketch up

سایر نرم اقزارها

یه نظر دیگه ام داشتم این بود که در بخش مقالات یه زیر انجمن مقالات همایش های شهرسازی داریم ک بنظر من جای اینکه مقالات جدا کنیم هر مقاله تو بخش تخصصی خودش انتقال بدیم..
و در عوض در بخش اخبار شهرسازی بخش همایش ها ، تنها فهرستی از مقالات ارایه شده به اشتراک میگزاریم..

این ها یه سری چیزهای کلی بودن که اگه اجرا بشه بنظرم نظم و سرسامون میگیرد.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 106
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یکی از دوستامون (fatima00) پیشنهادی واسه بخش بندی تالار داشتن که تو ادامه قرار میدم و خوشحال میشم دوستان شهرساز دیگه بیان نظراتشونو بدن :a030:

ممنون از فاطیمای عزیز :icon_gol:

یه جاهاییش خوبه ولی یه جاهایی باعث سردرگمی میشه. خیلی وقتا کاربرا نمی تونن راحت پیدا کنن مطلب مورد نظرشونو

میشه روش فکر کرد :a030:

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

باسلام من عنوان پایان نامه خودم را در قسمت مطالب کاربران طلایی دیدم اما دسترسی ندارم تا بدونم آیا با نام خودم اینجا به اشتراک گذاشته شده یا کسی اون رو کپی کرده ممنون میشم نام نویسنده پایان نامه ها را هم بذارید.

لینک به دیدگاه

باسلام من عنوان پایان نامه خودم را در قسمت مطالب کاربران طلایی دیدم اما دسترسی ندارم تا بدونم آیا با نام خودم اینجا به اشتراک گذاشته شده یا کسی اون رو کپی کرده ممنون میشم نام نویسنده پایان نامه ها را هم بذارید.

سلام. کدوم پایان نامه هستش، میشه بگین بررسی کنیم؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

سلام من يك پايان نامه شهرسازي از سايت شما دانلود كردم پي دي اف هست ،ورد اين پايان نامه را داريد من ميخوام؟ (طراحی محیط و منظر پایدار رود دره و مسیر فرحزاد تا

امامزاده داوود با هدف احیای گردشگری و پیاده روی)

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

با سلام. من پایان نامه ای در رابطه با کیفیت زندگی شهری میخواستم اگه ممکنه قرار بدین ممنون میشم

این دو مورد به صورت آنلاین هست:
http://31.24.233.71/faces/search/fulltext/fulltextFullView.jspx?_afPfm=v62qxhm3
http://31.24.233.71/faces/search/fulltext/fulltextFullView.jspx?_afPfm=v62qxhlv

داخل همون کتابخونه می تونید سرچ کنید و موارد دیگه ای هم هست که می تونید استفاده کنید :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...