رفتن به مطلب

تاپیک روحیه دهی به بچه های ارشد

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 149
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

Bahram Sh مهمان

این هم کنکور معماری ... بسسیار عالی . سوالات که خدا رو شکر کم نشده بود. زمان را هم 30 دقیقه کم کردند .

زبان: سوالات زبان امسال بسیار عجیب. بسیار عجیب بود. 10 سوال اول بسیار سخت ...بسیار سخت. در این حد که من با وجود کلاس زبان و خوندن 504 و حتی بعضی از دوستانم فراتر از این با خوندن لغات ضروری تافل به توفیقی نرسیدن . بسیار سخت بود ولی از اون طرف 20 سوال بعدی بسیار راحت تر بود . این نشون می ده چقدر سوالات زبان استاندارده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هیچ فرقی بین کسانی که خونده بودن و نخونده بودن زبان را اصلا وجود نداشت. البته پسیج اول کمی ابهام زیاد داشت.

فن هم جالب بود من از مصالح چیزی داخلش ندیدم و حس کردم اقلیمم کم کردند و بیشتر سازه و عناصر جزئیات بود. این دکتر گلابچی هم ظاهرا طراح شدند یا طراحان ایشان را بیشتر دوست دارند . از طرف دیگه من رو فن 30 دقیقه موندم و نصفشم به زور زدم واقعا زمان کم بود ........بسیار کم بود .

تاریخم که خدا رو مثل روال این چند ساله قسمت ایرانش بسیار عجیب بود و از این عجیب تر این که تاریخ بسیار بسیار سخت تر از پارسال بود. من کلا تاریخ را به زور 8 یا 9 تا سوال زدم اونم با شک.

این درک هم یا برای من سسخت یا واقعا سخت بود. تجزیه و تحلیل زیاد با سوالات با ابهام زیاد . تازه تصورش را بکن باید به 20 سوال به این سختی در 18 دقیقه جواب بدهی.. من که کلا درک را که خیلی امید داشتم به زور شاید 40 بشم... فاجهه بود درک .

درک عمومی منظر بسیار جالب بود . هر کسی اگه فهمید به منم بگه منابع درک منظر چیه ... من که واقعا خفن تو این موندم که این سوال ها را از کجا در آوردند . تازشم آدم با هزار امید یه سوال آشنا می بینه ولی بعد می بینه جواب در گزینه ها نیست . این درک منظر را من 3 سوال زدم .

در کل دستشون درد نکنه . کنکور راحت بی دردستر و با محتوا علمی بسیار . آن هم از نوعه سنجش کنکوری . سوالاتی در استاندارد جهانی . و مطابق با آن چیزی که یه معمار نیاز داره . و از آن مهمتر اینه که هر سال این روند رو به رشد در حال تکامله .

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
yapyapyapf.gifyapyapyapf.gif

با این سوالاشون....

170 تا سوال تو 120 دقیقه...

.

.

من الان شنیدم 40 تای آخر برای معماری -معماری نبود....درسته؟؟ من جواب دادم...:4564:

آره 20 تا اول برای مطالعات معماری و 20 بعدی برای معماری پس از سانحه . ولی جالب تر از این ها که من می خواستم مطالعات هم بزنم چظور باید می زدم سوال ها رو . خدا رو شکر که زمان بسیار استاندارد تنظیم شده بود .

خیلی خراب کردم

این چه وضع سوالا بووووووووووووود

اینم از وقتشون نیم ساعت وقتو کم کردن 40 تا سوال بیشتر دادن نگو اینم مال معماری-معماری نیست

کم مونده بود وسط امتحان گریه کنم

TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

فاطمه جان عزیزم اصلا ارزش نداره. وقتی آقایون 1 روز قبل از کنکور یادشون می افته باید 30 دقیقه از زمان کنکور را کم کنند واقعا جای تعجب نداره. حتی تا 10 روز پیش هیچ اقدام و تصمیم خاصی برای کاهش زمان کنکور نبود . حداقل اگه بود باید موسسات می دونستند ولی هیچ کس نمی دونست می خواهند این کار ار انجام دهند و جالب تر این که تعداد سوالت تغییر نکرد. حالا اگه علمی به این نتیجه رسیدن جای تعجب داره.

لینک به دیدگاه
نمیدونم . احتمالا منابعشو خونده بودید ! ولی من هر کی رو که دیدم از منظر مینالید و میگفت خیلی سخت بود !

حالا منظر یه بخشیش بوده حق با شماست،ولی بچه های ما راضی بودن از سوالا:w16:

همه اونایی که نخوندن فکر میکنن آسون بوده ..... مثل من و شما:ws3:

اخه بچه های ما راضی بودن از سوالا ،حالا چن نفرمون نخونده بودیم بقیه چی؟نمیدونم والا:ws52:

لینک به دیدگاه

[

این هم کنکور معماری ... بسسیار عالی . سوالات که خدا رو شکر کم نشده بود. زمان را هم 30 دقیقه کم کردند .

زبان: سوالات زبان امسال بسیار عجیب. بسیار عجیب بود. 10 سوال اول بسیار سخت ...بسیار سخت. در این حد که من با وجود کلاس زبان و خوندن 504 و حتی بعضی از دوستانم فراتر از این با خوندن لغات ضروری تافل به توفیقی نرسیدن . بسیار سخت بود ولی از اون طرف 20 سوال بعدی بسیار راحت تر بود . این نشون می ده چقدر سوالات زبان استاندارده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هیچ فرقی بین کسانی که خونده بودن و نخونده بودن زبان را اصلا وجود نداشت. البته پسیج اول کمی ابهام زیاد داشت.

فن هم جالب بود من از مصالح چیزی داخلش ندیدم و حس کردم اقلیمم کم کردند و بیشتر سازه و عناصر جزئیات بود. این دکتر گلابچی هم ظاهرا طراح شدند یا طراحان ایشان را بیشتر دوست دارند . از طرف دیگه من رو فن 30 دقیقه موندم و نصفشم به زور زدم واقعا زمان کم بود ........بسیار کم بود .

تاریخم که خدا رو مثل روال این چند ساله قسمت ایرانش بسیار عجیب بود و از این عجیب تر این که تاریخ بسیار بسیار سخت تر از پارسال بود. من کلا تاریخ را به زور 8 یا 9 تا سوال زدم اونم با شک.

این درک هم یا برای من سسخت یا واقعا سخت بود. تجزیه و تحلیل زیاد با سوالات با ابهام زیاد . تازه تصورش را بکن باید به 20 سوال به این سختی در 18 دقیقه جواب بدهی.. من که کلا درک را که خیلی امید داشتم به زور شاید 40 بشم... فاجهه بود درک .

درک عمومی منظر بسیار جالب بود . هر کسی اگه فهمید به منم بگه منابع درک منظر چیه ... من که واقعا خفن تو این موندم که این سوال ها را از کجا در آوردند . تازشم آدم با هزار امید یه سوال آشنا می بینه ولی بعد می بینه جواب در گزینه ها نیست . این درک منظر را من 3 سوال زدم .

در کل دستشون درد نکنه . کنکور راحت بی دردستر و با محتوا علمی بسیار . آن هم از نوعه سنجش کنکوری . سوالاتی در استاندارد جهانی . و مطابق با آن چیزی که یه معمار نیاز داره . و از آن مهمتر اینه که هر سال این روند رو به رشد در حال تکامله .

دقیقا ،منم 504 رو کامل خونده بودم ،زبانمم خوبه با این حال موندم تو 10 تا سوال اولش،واقعا سخت بود زبان

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
* v e n o o s * مهمان

من ک شرکت نکردم؛ 14k8gag.gif

اما اونااااایی که شرکت کردین ؛مطمئن باشین قبولین؛ :girl_in_dreams:

یکی از دوستای کاردانیم؛که کارشناسی آزاد میخوند و معدلش دور و بر 14 اینا بود ؛ اصلا هم اهل درس نبود؛ سال پیش ارشد قبول شد :w16:

اعتماد به نفس داشته باشین؛ حتما حتما قبولین :girl_yes2:

لینک به دیدگاه

خوشم میاد هر موقع من میخوام کنکور بدم یه تحول عظیم تو کنکور صورت میگیره:banel_smiley_4:

یعنی واقعا وقتی خواسته های اسکیس دیدم کلی خندیدم، تو سه ساعت باید طرح میزدیم بعد پلان و نما و مقطع و پرسپکتیوای داخلی و خارجی و دیاگراما و همه چیز کامل کامل خواسته بود، آخرین خواسته شم وال سکشن با مقیاس 1:20! واقعا باید چی گفت به اینا:w000:

یعنی همه چیز آماده میدادان میگفتن فقط کپی کنید باز نمیرسیدیم تموم کنیم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...