رفتن به مطلب

پروژه طرح شهرسازی 2 (کارگاه حمل و نقل شهری و برداشت کالبدی)

ارسال های توصیه شده

پروژه های درسی کارگاه حمل و نقل شهری رو تو این تاپیک بذارین. فکر کنم الان این کارگاه با کارگاه برداشت کالبدی تو طرح شهرسازی 2 ارائه میشه. البته چون کارگاه برداشت کالبدی هم تو طرح شهرسازی 2 هستش، پروژ های این درسم تو همین تاپیک بذارین.

این پروژه ای که میذارم یه قسمت از پروژه امکان سنجی پیاده راه سازی تو محدوده خیابان علم الهدی و شریعتی شهر رشت هستش. تو این پروژه به بررسی خیابان بیستون پرداخته شده. فقط واسه اینه که با روند کلی کار تو درس کارگاه حمل و نقل شهری و چگونگی محسابه ظرفیت و حجم جریان و عرض خیابان و پیاده رو آشنا بشین.
تهیه کنندگان پروژه آقایان ابوذر اکبری نیا، جواد جمشیدی و محمد عارف خیابانی بودن و استاد هم مهندس فریدون دژدار.
فایل PDF این پروژه به همراه نقشه های cad رو می تونید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود پروژه

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام. من کار طرح 2 گروهمون رو گذاشتم, دوستای عزیز ایرادامونو بگید,هر چند که نمرش اومد شدیم 18 ,اما واسه خود من نظرات شما عزیزان مهمه. مرسی:a030:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سلام. من کار طرح 2 گروهمون رو گذاشتم, دوستای عزیز ایرادامونو بگید,هر چند که نمرش اومد شدیم 18 ,اما واسه خود من نظرات شما عزیزان مهمه. مرسی:a030:

http://uplod.ir/r6ovnw4tha2s/Binder1.pdf.htm:w16:

لینک مثل اینکه خرابه :ws52:
میزنه: No such file with this filename
اگه بتونی تو پرشین گیگ آپلود کنی بهتره. :w16: عضویت نداشتی و خواستی بگو دعوت نامش رو هم واست بفرستیم :a030: چون واسه عضویتش باید یکی که عضوه دعوت نامه بفرسته.
لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 11 ماه بعد...

یه نمونه دیگه از کار طرح شهرسازی 2 که واسه دانشجوهای دانشگاه شیرازه و تو وبلاگشون هم منتشر کردن.
محدوده مطالعاتی طرح حد فاصل خیابان های بلوار کریم خان زند، خیابان توحید، خیابان حائری شیرازی و خیابان خیام هستش که توسط امیر حسین ابراهیمی، محمدامین اسکوردی، علیرضا زارعی کوشکی، محسن خزاعی و پیمان نجفی تهیه شده.
فایل PDF این طرح رو تو 43 صفحه از لینک زیر می تونید دانلود کنید.

دانلود طرح شهرسازی 2

لینک به دیدگاه

یه نمونه دیگه طرح شهرسازی 2 که در رابطه با شناخت و تجزیه و تحلیل محله ملکش شهر بجنورد هستش که توسط امین نیستانی، میلاد فیروزه و علی صنعتی در موسسه آموزش عالی اشراق تهیه شده و به صورت PDF از لینک زیر می تونید تهیه کنید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

منبع: urbanity.ir

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

ممنون از فایلی که فرستادین ... ولی برای من باز نمیشه . نرم افزار هاشم دارم ولی بازش که میکنم صفحه سیاااااهه TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif نمیدوین دلیلش چیه ؟

کدومشون باز نمیشه؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
دانلود پرژه ... دانلود طرح شهرسازی 2 ( هر دو تاش )

تست کردم مشکلی نداشت :ws38:

از حالت زیپ خارج میشه و فایلهای داخلش باز نمیشه؟

لینک به دیدگاه

یکی از فایل ها همینطوره ... ولی فایل طرح شهر سازی 2فایل زیپش باز میشه ولی فایل پی دی افش برای باز شدن میگه پسورد را وارد کنید.

آقای محمد عرف توی تلگرام گروه ندارین؟

لینک به دیدگاه

یکی از فایل ها همینطوره ... ولی فایل طرح شهر سازی 2فایل زیپش باز میشه ولی فایل پی دی افش برای باز شدن میگه پسورد را وارد کنید.

آقای محمد عرف توی تلگرام گروه ندارین؟

من نفهمیدم کدومشون مشکل داره :ws38: الان هر دوتای این فایلها رو دانلود کردم و با پسورد داده شده از حالت زیپ خارج شدن. فایل pdf هم پسورد نداشت :ws38:

در مورد تلگرام نه گروه نداریم. یه کانال کلی برای سایت هست که تو لینک زیر گفتیم:

http://www.noandishaan.com/forums/thread149557-2.html#post1573166

واسه گروه های تلگرام قبلاً نظرمو گفتم که موافق نیستم. چون هرچیزی جایگاه خودشو داره. همینجوریش دانشجوها تنبل تر شدن، این تلگرام و کلاً شبکه های اجتماعی مشابه تنبلی رو بیشتر هم کرده icon_pf%20%2834%29.gif
دیگه دوستان حتی زحمت سرچ کردن هم به خودشون نمیدن و هرچی میخوان میان تو گروه میگن که اگه کسی داشت بهشون بده که قطعاً مطالبی هم که داده میشه مطالب کاملی نیست نسبت به زمانی که خود فرد سرچ کنه و گیر بیاره. کاربرد تلگرام واسه اینکار نیست و هر ابزار و وسیله ای کاربرد خودشو داره :w16:

لینک به دیدگاه

ممنون بابت فایل ها ... در مورد تلگرام من قبلا نظرتون را ندیده بودم به خاطر همین گفتم و چون یه سری سایتای دیگه این کار را کردند ... ولی کاملا با نظرتون موافقم...:a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

نمونه طرح بعدی مطالعات محله کوی فرهنگیان بجنورد به همراه نقشه ها، آمارها و نمودارهای مربوط به مطالعات هستش که در دو فایل PDF مجزا قابل دانلود هستش.

این طرح توسط مهدی شادمهر و رامین مهنانی در نیمسال دوم 92-1391 برای درس طرح شهرسازی 2 ارائه شد که استاد درس سرکار خانم خرسند هستن.

فایل PDF اول که مطالعات جغرافیایی ، تاریخی و اجتماعی بجنورد و کوی فرهنگیان هستش یه فایل 57 صفحه ای هستش و فایل دوم شامل نقشه ها و نمودارها و آمارهای طرح، یه فایل PDF در 72 صفحه هستش.

دانلود مطالعات محله کوی فرهنگیان

دانلود نقشه ها و نمودارها

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام خسته نباشید ببخشید من هردوتا فایل رو دانلود کردم ولی رمز میخاد برا باز کردن فایل زیپش :5c6ipag2mnshmsf5ju3:5c6ipag2mnshmsf5ju3

پسورد تمامی فایل هایی که پسوردشون ذکر نشده=www.noandishaan.com
:a030:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

نمونه کار بعدی که از طرح شهرسازی 2 میذارم مربوط به دانشگاه پیام نور قزوین هست که توسط شکوفه افلاطونی، آرزو بهادری، ساناز کاظمی و شیما میریخچالی زیر نظر مهندس فراهانی تهیه شده و فایل Word اون رو از لینک داده شده می تونید دانلود کنید.

این پروژه در واقع مربوط به شناخت و بررسی گزارش محله ای در منطقه 2 شهر قزوین هستش

فهرست کلی مطالب:
موقعیت و استقرار محله در شهر
سازمان فضایی
تشخیص و تدقیق قلمرو و طرح حوزه نفوذ
تشخیص هسته / حوزه و محورهای مرکزی محدوده طرح
ساختار فضایی
نظام عملکردی مرکز
نظام کاربری
ابعاد زیست محیطی
دامنه نوسان عملکردها
نظام زیر ساخت ها
ویژگی های سازمان کالبدی/ ادراکی/ بصری
فضای سبز
تحلیل پرسشنامه محله مورد مطالعه
موقعیت استقرار محله
پرسشنامه
تحلیل آماری پرسشنامه
تحلیل گزارش
معرفی تکنیک تحلیلی SWOT
کروکی تحلیل SWOT

دانلود پروژه

لینک به دیدگاه

پروژه طرح شهرسازی 2 بعدی مربوط به محله سی ام زابل هست که توسط وحید ملیحی، محمد اسدی و داود رودباری زیر نظر خانم مهندس ملاشاهی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل تهیه شده.

فایل پاورپوینتی این پروژه رو با فرمت PDF در 27 صفحه از لینک داده شده می تونید دانلود کنید.

نکات و ویژگی های مهم در ارائه طرح:
تأمین سرانه های مقیاس مورد نظر (محله، ناحیه، منطقه، شهر) پس از مطالعه و نیازسنجی
توجه به تجانس کاربری ها و پرهیز از ایجاد کاربری های نامتجانس
رعایت همه استانداردها، مقررات و ضوابط در مورد تعریف کاربری
تلاش برای حفظ حداکثری وضع موجود جهت اجرایی تر شدن طرح
به کارگیری حداقل یک تکنیک ارائه طرح و آلترناتیو (EFE, IFE, AHP, آیدا و ...)

دانلود پروژه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...