رفتن به مطلب

چقدر مهمه باکره باشه(2)!!!

ooraman

ارسال های توصیه شده

این تاپیک و در ادامه تاپیک قبلی میزنم....با اینکه از دخترا خواهش کرده بودم تو نظر سنجیه بالای صفحه شرکت نکنن ولی بعضیا گوش نکردن و خیلی از پسراییم که نظرشونو تو تاپیک گفتن توی نظر سنجی شرکت نکردن به همین خاطر آمار دقیق نمیتونم اعلام کنم ولی توی 50 و خورده ای صفحه ای که دوستان پست گذاشتن نظر اکثریت این بود که یا به هیچ وجه باکره نبودن همسر آیندشون براشون قابل قبول نیست یا ترجیح میدن ندونن چون همیشه دچار یه جور تردید میشن و تو زندگیشون مشکل پیش میاد و این چیزا......

حالا این مقدمه رو گفتم تا یه سوال دیگه بپرسم.....آقایون میشه بگن وقتی خودشون به داشتن همچین همسری رغبت ندارن چرا از دوست دختراشون همچین رابطه ای رو میخوان؟

هممون تو این جامعه زندگی میکنیم و میدونیم که همچین چیزی هست ....

اگر انقدر روشن فکر شدیم که این مسئله قبل از ازدواج برامون اشکال نداره چطور موقع انتخاب پایبند به سنتها هستیم؟....اگر سنتی هستیم پس این چجور درخواستیه؟....مگه دخترایی که با شما دوست هستن کسایی غیر از اعضای این جامعه هستن؟....چطور یک قسمت قضیه حل شده و آزاد اندیشیه و قسمته دیگه نه!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 152
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حالا اماره کاملا دقیقش خیی مهمه ؟ نظر کلی جمع مهم بود دیگه که فهمیدیم همه ....:jc_thinking:

میخواستم نمودارشو بذارم که نشد...وگرنه اصلا قبل از تاپیک زدنه منم معلوم بود که پسرا چه عقیده ای دارن!

اونو گفتم که این و دنبالش بپرسم هرچند که این موضوع هم جوابی براش نیست ولی شاید شاید بعضیا یه کم فکر کنن بهش....چه دخترش چه پسرش

لینک به دیدگاه

به خاطر این که تو جامعه ای زندگی میکنیم که بین مدرنیته و سنت گیر کرده...

دقیقا نمیدونم چی می خوایم...تکلیف خودمون رو مشخص نکردیم ...

مدرن هستیم و می خوایم تو یه جامعه سنتی زندگی کنیم...

یا سنتی هستیم و جامعه مدرن شده...

لینک به دیدگاه

حالا این مقدمه رو گفتم تا یه سوال دیگه بپرسم.....آقایون میشه بگن وقتی خودشون به داشتن همچین همسری رغبت ندارن چرا از دوست دختراشون همچین رابطه ای رو میخوان؟

اگر انقدر روشن فکر شدیم که این مسئله قبل از ازدواج برامون اشکال نداره چطور موقع انتخاب پایبند به سنتها هستیم؟....اگر سنتی هستیم پس این چجور درخواستیه؟....مگه دخترایی که با شما دوست هستن کسایی غیر از اعضای این جامعه هستن؟....چطور یک قسمت قضیه حل شده و آزاد اندیشیه و قسمته دیگه نه!

بعضی وقتا پسری ک این درخواستو از دوس دخترش میکنه تو اون برهه زمانی قصدش ازدواجه و میخواد ک باهاش ازدواج کنه و ب چشم نامزدش بهش نگا میکنه و فکر میکنه اشکالی نداره و واسه اون دخترم مشکلی بوجود نمیاد ... وقتی ب هم میخوره رابطه ککشم نمیگزه

بعضیا میخوان فقط استفاده و لذتشونو ببرن واسه ازدواجم میرن دنبال دست نخورده هاش .. چون انقد خودشون دخترارو دور زدن ک میترسن ی دخترم اونارو دور بزنه ... میرن سراغ کسی ک سنتی باشه

چرا تشکر میزنید فقط؟:w00: جواب بدید خب!

جواب موجود نیست؟:icon_razz:

دخترا هم میتونن نظرشونو درباره این موضوع بگنا!

خب ترسیدیم فکرکردیم فقط واسه آقایونه :ws3:

لینک به دیدگاه

خوب فرق هست بینه ازدواج و رابطه آزاد.

در ازدواج ایستادگی و زندگی با تعامل مهمه و در رابطه آزاد،فقط هوس.

برای همین دختران باید قدر خود را بدانند و اسیر فریب پسرها نشوند،رابطه ای تنها برای دوستی.

لینک به دیدگاه

تو بعضي از كشورها تا اونجايي كه شنيدم دختري اگه باكره باشه كمتر ميرن دنبالش چون عقيده دارن حتما دختره مشكلي داره كه كسي باهاش ارتباط نداشت .ولي اين جا خيلي مهمه اون كسي كه براش كمتر اهميت داره احتمالا تجديد فراش كرده و سنش بالاست.

لینک به دیدگاه
خوب فرق هست بینه ازدواج و رابطه آزاد.

در ازدواج ایستادگی و زندگی با تعامل مهمه و در رابطه آزاد،فقط هوس.

برای همین دختران باید قدر خود را بدانند و اسیر فریب پسرها نشوند،رابطه ای تنها برای دوستی.

تئوری جالبی هست ولی در جامعه غیر قابل پیاده سازی...

لینک به دیدگاه
چرا غیر قابل پیاده سازی؟

چون عوامل تحریک زیاده؟

من از نوشته ی شما به این نتیجه رسیدم که شما میفرمایید دختر ها باید به بدن خودشون بیشتر احترام بزارند بدین معنا که به مردها اجازه ی استفاده ی جنسی از خودشون رو ندند...

اگر این برداشت من درست بوده باشه پس ما داریم وارد یک بحث پیچیده میشیم...

لینک به دیدگاه
چرا غیر قابل پیاده سازی؟

چون عوامل تحریک زیاده؟

نه چون حرف پسرها تا عملشون خیلی عوض میشه..........

شایدم پیش خودشون یه فکری میکنند ولی بعدش هر کاری خواستند میکنند یه دفعه میبینند که شرمنده ازدواج ممکن نیست...........

ولی واقعا این خیلی بده که ملاک دختر بودن این چیز مسخره باشه......توی ایران ..چون در این صورت ارزشهای دیگه ی دختر معلوم نمیشه و یه وقتهایی اگر یه دختر آزاد باشه فکر میکنند دیگه آخر خطه و بیشتر دنبال دخترسیبیلو میگردند.......چون در این صورت دیگه آفتاب و مهتابم روشو ندیده........

بدی جامعه ما این هست که بعضی مادرهای محترمه : دخترهای که تمیز بگردند و به خودشون برسند و آزاد باشند هم = با این میدونند که وضعش خرابه و.....

وقتی اینه طرز فکر بعضی دخترها براشون الل سهویه میشه و تن به هر کاری میدهند و موقع ازدواجم که شد راحشو بلدند چطور حل و فصلش کنند......

لینک به دیدگاه

مشکل ما اخلاق هست... اگر وجود داشته باشه باکره یا غیر باکره فرق نداره...

البته این نظر شخص منه... برای خیلی ها این صدق نمیکنه...

بنده به دلایلی برام فرقی نداره که دختری باکره باشه یا نه...

لینک به دیدگاه
این تاپیک و در ادامه تاپیک قبلی میزنم....با اینکه از دخترا خواهش کرده بودم تو نظر سنجیه بالای صفحه شرکت نکنن ولی بعضیا گوش نکردن و خیلی از پسراییم که نظرشونو تو تاپیک گفتن توی نظر سنجی شرکت نکردن به همین خاطر آمار دقیق نمیتونم اعلام کنم ولی توی 50 و خورده ای صفحه ای که دوستان پست گذاشتن نظر اکثریت این بود که یا به هیچ وجه باکره نبودن همسر آیندشون براشون قابل قبول نیست یا ترجیح میدن ندونن چون همیشه دچار یه جور تردید میشن و تو زندگیشون مشکل پیش میاد و این چیزا......

بنظر خودم یه تیکه گوشت نشونه همه چی نیست یه دختری تو ورزش بکارتشو از دست میده اون بنده خدا چه گناهی کرده یا یکی تو جوونی اسیر هوس شده قرار نیست تمام عمر شو ببازه واسه این مسئله

تو بعضي از كشورها تا اونجايي كه شنيدم دختري اگه باكره باشه كمتر ميرن دنبالش چون عقيده دارن حتما دختره مشكلي داره كه كسي باهاش ارتباط نداشت .ولي اين جا خيلي مهمه اون كسي كه براش كمتر اهميت داره احتمالا تجديد فراش كرده و سنش بالاست.

اره درسته تو یه سری کشورا میگن دختره ناراحتی روحی داره که نتونسته ارتباط برقرار کنه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
چرا تشکر میزنید فقط؟:w00: جواب بدید خب!

جواب موجود نیست؟:icon_razz:

دخترا هم میتونن نظرشونو درباره این موضوع بگنا!

تشکر زدیم واسه اینکه مطلب جالبی ارائه دادی.

جواب نمیدیم (البته خودم)واسه اینکه مخاطب سوالت نیستم و سوالت شامل حال من نمیشه!!

از نظر من گذشته دختر در این مورد، برای من اهمیت ندارد.

لینک به دیدگاه

به نظر من رابطه ی جنسی قبل از ازدواج در جامعه ی کنونی ایران امری است اشتباه.

چون سیستم فکری ما هنوز متاثر از سیستم سنتی فکری پدرمانمان است.

جلوه های مدرن زیادی وارد زندگی مان شده اما هنوز مدرن نیستیم.

در واقع در ایران یک مدرنیسم ناقص صورت گرفته.

که از لحاظ امکانات و زیرساختها به سمت مدرن شدن رفته ایم اما هنوز از لحاظ فرهنگی سنتی باقی مانده ایم.

به علت همین دختر باکره را بیشتر می پسندیم و البته این از نظر من چیز بدی نیست.

ضمن آنکه قرار نیست ما همه چیزمان شبیه غربی ها شود.

با این حال آماری که سال 1386 وزارت بهداشت ایران به سازمان ملل داده است اینگونه بوده:

بر اساس یک گزارش رسمی 15.9 درصد از مردان مجرد و 4.4 درصد از زنان مجرد قبل از سن 19 سالگی رابطه جنسی داشته اند.

بر اساس گزارش رسمی وزارت بهداشت در سال 86 که نسخه ای از آن به اجلاس ویژه مجمع عمومی سازمان ملل متحد نیز ارسال شده است 15.9 درصد مردان مجرد بین سنین 15 تا 19 سال و 20.7 درصد بین سنین 20 تا 24 سال ارتباط جنسی داشته اند.

همچنین 4.4 درصد از زنان مجرد در سنین 15 تا 19 سال و همین میزان نیز در سنین 20 تا 24 سال دارای روابط جنسی بوده اند.

لینک به دیدگاه

من از بنیان با این نگاهی که به سکس و بکارت هست مشکل دارم...

سکس یه نیازه مثه غذا خوردن..حالا فکر کنید وسط راه گلوتون یه استخوان بزارن بگن حالا غذات و قورت بده..دو تا رویکرد هست :

1)استخوان و برداری

2)مایعات بخوری

در هر دو صورت تو چیزی خوردی فقط در حالت دوم دیگران متوجه نمیشن

ما انقدر این فرآیند غذا خوردن و سخت،عجیب و پیچیده کردیمش که دیگه خودمون هم از پسش بر نمیایم...

متأسفانه من به کل با دید جنسیتی مخالفم و معتقدم سکس باید برای ذات سکس بودن خواسته بشه مثه غذا که برای ذات گرسنگیه..چرا باید بین دخترا و پسرا انقدر فرق بزاریم..بگیم دخترا پی تعهد و ازدواج باشن و نذارن کسی بهشون نگاه چپ کنه چرا که یکی از اون پسرایی که به 100 نفر نگاه کرده بیاد بگیرتش!!!کل ازدواج همینه!؟ارائه سکس در قبال تعهد ازدواج؟!!

همین؟!من فک میکنم ازدواج چیزی فرای سکسه..اشتراک در ذهن و زندگی و جسم نه فقط جسم تنها!!سهم جسم 33/33 درصد چرا به بیش از 70 درصد میرسونیمش!!!؟!؟!

لینک به دیدگاه

من از بنیان با این نگاهی که به سکس و بکارت هست مشکل دارم...

سکس یه نیازه مثه غذا خوردن..حالا فکر کنید وسط راه گلوتون یه استخوان بزارن بگن حالا غذات و قورت بده..دو تا رویکرد هست :

1)استخوان و برداری

2)مایعات بخوری

در هر دو صورت تو چیزی خوردی فقط در حالت دوم دیگران متوجه نمیشن

ما انقدر این فرآیند غذا خوردن و سخت،عجیب و پیچیده کردیمش که دیگه خودمون هم از پسش بر نمیایم...

متأسفانه من به کل با دید جنسیتی مخالفم و معتقدم سکس باید برای ذات سکس بودن خواسته بشه مثه غذا که برای ذات گرسنگیه..چرا باید بین دخترا و پسرا انقدر فرق بزاریم..بگیم دخترا پی تعهد و ازدواج باشن و نذارن کسی بهشون نگاه چپ کنه چرا که یکی از اون پسرایی که به 100 نفر نگاه کرده بیاد بگیرتش!!!کل ازدواج همینه!؟ارائه سکس در قبال تعهد ازدواج؟!!

همین؟!من فک میکنم ازدواج چیزی فرای سکسه..اشتراک در فکر و ذهن و جسم نه فقط جسم تنها!!سهم جسم 33/33 درصد چرا به بیش از 70 درصد میرسونیمش!!!؟!؟!

خب این بخاطره وجود چیزیه به نام پرده ی بکارت در دخترها که قضیه س ک س رو در مورد اونها bold کرده. علاوه بر اون تفاوت های فیزیولوژیکی دیگه ای هم هست که باعث میشه روی دختر حساسیت بیشتری باشه.

با حرفت تا حدودی موافقم. تعهد دو طرفه چیزی بوده که در طول سالیان سال به تعهد یک طرفه حتی بعد از ازدواج تبدیل شده.

اما یه سوال میزان تحمل شهوت یا بهتر بگم میزان زمان رسیدن به شهوت در دختران بیشتر است یا پسرها؟

لینک به دیدگاه

بعد من واقعا چند مسأله ذهنم و درگیر کرد :

1)الان خود ارضایی خیلی شرف داره به پرده بکارت نداشتن؟!؟!

2)اونایی که میگن سکس قبل ازدواج جایز نیس برای این پاسخ گویی به این نیاز قبل از ازدواج چه راهکاری دارن؟!تقوای الهی پیشه کنیم؟!؟!

3)این سکس مگه همون درد بی صاحابی نیس که بعد از ازدواج باعث طلاف میشه پس چرا قبل از ازدواج نباید خودمون بشناسیم در برابرش..

من باید 2 بار خورش بادمجون خورده باشم که بدونم از این غذا بدم میاد یا نه؟!!؟

حالا فک کن با کسی ازدواج کنم که تبحرش کلا طبخ خورش بادمجونه!!!!!واقعا آینده ی زندگی من با اون به کجا میرسه؟!؟!

با این سرعتی که دنیای در راستای فانتزی سکسی پیش میره نباید خودمون و نگاهمون و یه سکس بشناسیم؟!؟!؟

لینک به دیدگاه

خب این بخاطره وجود چیزیه به نام پرده ی بکارت در دخترها که قضیه س ک س رو در مورد اونها bold کرده. علاوه بر اون تفاوت های فیزیولوژیکی دیگه ای هم هست که باعث میشه روی دختر حساسیت بیشتری باشه.

با حرفت تا حدودی موافقم. تعهد دو طرفه چیزی بوده که در طول سالیان سال به تعهد یک طرفه حتی بعد از ازدواج تبدیل شده.

اما یه سوال میزان تحمل شهوت یا بهتر بگم میزان زمان رسیدن به شهوت در دختران بیشتر است یا پسرها؟

باور کن اینا یه سری باور غلطه که تصور میکنن شهوت در دخترا بیشتر یا کمتره!!!!

آدم به آدم متفاوته...واقعا بین دخترا احساس شهوت تا یه سنی تعریف نشده است..یعنی دلیل اینکه چرا دیدن صحنه های یه فیلم باعث برانگیخته شدن احساس نیاز به جنس مخالف میشه تعریف نشده براشون!!!!

به نظر من فرد به فرد فرق داره!!!

فقط توی شرق از این قسم طبقه بندی ها داریم....و احساس نیاز زن به سکس توی هیچ طبقه ای دسته یندی نشده..تا جاییکه زن شوهر دار از س ک س با همسرش احساس گناه میکنه!!!!به خدا از این ادما دیدم،خیلی زیادن!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...