رفتن به مطلب

با آموزش گروهی کدام یک از زبان های برنامه نویسی زیر موافقید؟!

ارسال های توصیه شده

با عرض سلام و تبریک پیشاپیش نوروز:flowerysmile:

طی صحبت هایی که با یک سری از دوستان تو این تاپیک داشتیم:

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=46962

به این نتیجه رسیدیم که در کنار هم و به صورت گروهی آموزش و یادگیری یک زبان برنامه نویسی رو داشته باشیم... و برای انتخاب زبان مورد نظر این نظر سنجی رو برگزار میکنیم

و همین جا از همه ی کسانی که تخصصی در این زمینه دارن درخواست مساعدت داریم

امیدوارم که کار موفقی باشه و به نتیجه ی مطلوب برسیم....:flowerysmile:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 79
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به فعالترین کاربر این پروسه اموزشی به انتخاب خودش وتایید زهرای عزیز یکی از مجموعه های اموزشی مولتی مدیای زیر رو هدیه خواهم داد:icon_gol:

امیدوارم تلاش دوستان با همفکری وهمیاری هم موجب ارتقای روزافزون این تالاربشه

موفق باشیم

ADO.NET

C#.NET

flash

ASP.Net

Sql

لینک به دیدگاه

سلام

اجازه هس یه چیزی بگم

البته فقط یه نظره می تونید اصلا نبینید

می خواستم بگم همه اینا به صورت گسترده تو همه جای نت آموزشش پیدا میشه حتی بیرون کلی کلاس و کتاب های اموزشی هس ولی زبان جاوا به خاطر تحریم ها و مسایل دیگه ای که هس زیاد تو کشور ما مورد توجه قرار نگرفته کمتر سایت و فرومی هم به صورت ویژه به این زبان پرداخته یا اگه پرداخته به صورت گذرا بوده

میخواستم اگه میشه به این زبان هم گوشه چشمی داشته باشیم

همین

مرسی

لینک به دیدگاه
به فعالترین کاربر این پروسه اموزشی به انتخاب خودش وتایید زهرای عزیز یکی از مجموعه های اموزشی مولتی مدیای زیر رو هدیه خواهم داد:icon_gol:

امیدوارم تلاش دوستان با همفکری وهمیاری هم موجب ارتقای روزافزون این تالاربشه

موفق باشیم

ADO.NET

C#.NET

flash

ASP.Net

Sql

مرسییییییییییییی:w42: :flowerysmile:

رو کمک های شماهم حساب کردیما کلی:w16:

و تایید زهرای عزیز
من چی کاره بیدم؟!icon_pf%20%2834%29.gif
لینک به دیدگاه
سلام

اجازه هس یه چیزی بگم

البته فقط یه نظره می تونید اصلا نبینید

می خواستم بگم همه اینا به صورت گسترده تو همه جای نت آموزشش پیدا میشه حتی بیرون کلی کلاس و کتاب های اموزشی هس ولی زبان جاوا به خاطر تحریم ها و مسایل دیگه ای که هس زیاد تو کشور ما مورد توجه قرار نگرفته کمتر سایت و فرومی هم به صورت ویژه به این زبان پرداخته یا اگه پرداخته به صورت گذرا بوده

میخواستم اگه میشه به این زبان هم گوشه چشمی داشته باشیم

همین

مرسی

سلام سارا جان

خواهش میکنم شما که خودت صاحب نظری:ws37:

ای کاش زودتر تو تاپیک قبلی اومده بودی و اینو میگفتی...من خیلی صبر کردم تا دیگران بیان و نظرای خودشونو بگن...:hanghead:

علت این که فقط 3 تا انتخاب گذاشتم این بود که رای ها نزدیک هم نشه و دردسر دوباره نداشته باشیم...البته فک کنم مدیرا بتونن یه گزینه ی دیگه به گزینه ها اضافه کنن..:JC_thinking:

البته یه بحث دیگه هم که پیش میاد اینه که خودت میگی آموزش جامع و خوبی هیچ جا ندیدی...این آموزشی هم که ما میخوایم شروع کنیم مستلزم منبع های کافیه...دیگران رو که نمیدونم ولی من خودم که باید از پایه ی پایه شروع کنم...

لینک به دیدگاه

سلام سارا جان

خواهش میکنم شما که خودت صاحب نظری:ws37:

ای کاش زودتر تو تاپیک قبلی اومده بودی و اینو میگفتی...من خیلی صبر کردم تا دیگران بیان و نظرای خودشونو بگن...:hanghead:

علت این که فقط 3 تا انتخاب گذاشتم این بود که رای ها نزدیک هم نشه و دردسر دوباره نداشته باشیم...البته فک کنم مدیرا بتونن یه گزینه ی دیگه به گزینه ها اضافه کنن..:jc_thinking:

البته یه بحث دیگه هم که پیش میاد اینه که خودت میگی آموزش جامع و خوبی هیچ جا ندیدی...این آموزشی هم که ما میخوایم شروع کنیم مستلزم منبع های کافیه...دیگران رو که نمیدونم ولی من خودم که باید از پایه ی پایه شروع کنم...

جاوا یه زبان پله ای هس یعنی باید از پایه شروع کرد و رفت بالا

من کتابهای زیادی دارم البته اکثرشون به زبان اصلی هستش ولی میشه شروع کرد

خودم شروع کردم به خوندنش خیلی هم انگیزه دارم

کتابی هم که برا شروع ازش استفاده کردم کتاب لورا لمی و جعفرنژاد قمی هستش

اما جدای از بحث جاوا اگه به فکر اموزش جامع باشید مطمئن باشید وسط راه نفس می برید چون یاد گرفتن مطلب یه چیزه بعد تایپ و اموزش تصویری قدم به قدم اونا یه چیز دیگه

کلی وقت و حوصله میخواد

پیشنهادم اینه که یه منبع خوب که همه روش اتفاق نظر دارن انتخاب بشه بعد تعیین بشه که بالفرض تا اخر این هفته تا کجا بخونیم بعد هرکی اشکالی داشت یا تو اجرا کدها با مشکل مواجه شد بیا اینجا مطرح کنه و هرکی جوابشو میدونه پاسخ بده و حتی اگه کسی طی مطالعه چیز جدیدی کشف کرد که مطالب خونده شده قبلی ربط داره بیاد اینجا بیان کنه تا بقیه هم اونو یاد بگیرن

من این تجربه رو تو زبان دلفی داشتم ما یه گروه تو گوگل داشتیم خیلی مفید بود خیلی دوست دارم دوباره چنین گروهی تو زبان جاوا تشکیل بشه

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و تبریک پیشاپیش نوروز:flowerysmile:

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=46962

به این نتیجه رسیدیم که در کنار هم و به صورت گروهی آموزش و یادگیری یک زبان برنامه نویسی رو داشته باشیم... و برای انتخاب زبان مورد نظر این نظر سنجی رو برگزار میکنیم

امیدوارم که کار موفقی باشه و به نتیجه ی مطلوب برسیم....:flowerysmile:

من نظري درباره آموزش ندارم، اما نظر من درباره تاپيک اينه:

گزينه هاي موجود

#C

asp

html

......................

Html زبان برنامه نويسي نيست.

asp هم ديگه منسوخ شده.

اينطور که ديده ميشه فقط ميمونه #C.

البته اگر جاوا را هم بهش اضافه بکنيم باز هم نميشه گفت که نظرسنجي قابل قبولي باشه چون فقط زبان هاي مديريت شده توي نظر سنجي هستن.(البته اگر فقط معيار انتخاب زبان هست)

اميدوارم گروه خوبي تشکيل بديد و موفق باشيد.

لینک به دیدگاه
من نظري درباره آموزش ندارم، اما نظر من درباره تاپيک اينه:

گزينه هاي موجود

#C

asp

html

......................

Html زبان برنامه نويسي نيست.

asp هم ديگه منسوخ شده.

اينطور که ديده ميشه فقط ميمونه #C.

البته اگر جاوا را هم بهش اضافه بکنيم باز هم نميشه گفت که نظرسنجي قابل قبولي باشه چون فقط زبان هاي مديريت شده توي نظر سنجي هستن.(البته اگر فقط معيار انتخاب زبان هست)

اميدوارم گروه خوبي تشکيل بديد و موفق باشيد.

مرسی روح عزیز

من خواستم اشاره کنم اما فکر کردم شاید ناراحت بشن

البته فکر کنم منظورشون از asp همون asp.net هستش

لینک به دیدگاه
مرسی روح عزیز

من خواستم اشاره کنم اما فکر کردم شاید ناراحت بشن

البته فکر کنم منظورشون از asp همون asp.net هستش

خواهش مي کنم :flowerysmile:

اگه منظورشون ASP.Net باشه که بازم نظرسنجي درستي نيست که. اينجوري در هرصورت بايد برن #C ياد بگيرن(فکر نميکنم براي ASP.Net برن VB.Net ياد بگيرن).

اگر مي خوان از پايه شروع کنن بهتره که از زبان هاي Native شروع کنن تا بعدا اگه نتونستن با زبان هاي مديريت شده کارشون رو انجام بدن، خيلي راحت از اون زبان ها استفاده کنن.(اين در مورد Applicationهاي دسکتاپ صدق مي کنه و خود مايکروسافت هم گفته که کساني که مي خوان #C کار کنن بهتره که يکي از زبان هاي Native رو ياد بگيرن، مثل ++C )

البته يادگيري زبان هاي مديريت شده خيلي راحت تره، مخصوصا اگر يک استاد کنار آدم نباشه.

من خودم با اينکه برنامه اي با زبان جاوا ننوشتم اما اين زبان رو بيشتر دوست دارم و اينطور که ديدم اکثر برنامه نويساي بزرگ از اين زبان استفاده ميکردن. الان بيشتر رفتن طرف دات نت، چون بازار کار براي اون بيشتر هست و گروه هاي برنامه نويسي زيادي پيدا ميشن که توي پلتفرم DotNet برنامه بنويسن.

لینک به دیدگاه
خواهش مي کنم :flowerysmile:

اگه منظورشون ASP.Net باشه که بازم نظرسنجي درستي نيست که. اينجوري در هرصورت بايد برن #C ياد بگيرن(فکر نميکنم براي ASP.Net برن VB.Net ياد بگيرن).

اگر مي خوان از پايه شروع کنن بهتره که از زبان هاي Native شروع کنن تا بعدا اگه نتونستن با زبان هاي مديريت شده کارشون رو انجام بدن، خيلي راحت از اون زبان ها استفاده کنن.(اين در مورد Applicationهاي دسکتاپ صدق مي کنه و خود مايکروسافت هم گفته که کساني که مي خوان #C کار کنن بهتره که يکي از زبان هاي Native رو ياد بگيرن، مثل ++C )

البته يادگيري زبان هاي مديريت شده خيلي راحت تره، مخصوصا اگر يک استاد کنار آدم نباشه.

من خودم با اينکه برنامه اي با زبان جاوا ننوشتم اما اين زبان رو بيشتر دوست دارم و اينطور که ديدم اکثر برنامه نويساي بزرگ از اين زبان استفاده ميکردن. الان بيشتر رفتن طرف دات نت، چون بازار کار براي اون بيشتر هست و گروه هاي برنامه نويسي زيادي پيدا ميشن که توي پلتفرم DotNet برنامه بنويسن.

دوست عزیز تو اون تاپیک در مورد این که برای یاد گیری asp . net نیاز به دونستن C# یا vb هست ، بحث شد .

خود من نظرم این بود این دو با هم موازی پیش بره .

البته شاید دوستان زبان رو بلد باشن که به asp رای دادن

من یکیش ، c# میدونم .

لینک به دیدگاه
دوست عزیز تو اون تاپیک در مورد این که برای یاد گیری asp . net نیاز به دونستن C# یا vb هست ، بحث شد .

خود من نظرم این بود این دو با هم موازی پیش بره .

البته شاید دوستان زبان رو بلد باشن که به asp رای دادن

من یکیش ، c# میدونم .

من در جريان اون تاپيک نيستم. و نظر ديگه اي هم ندارم.

موفق باشيد:flowerysmile:

لینک به دیدگاه
با عرض سلام و تبریک پیشاپیش نوروزflowerysmile.gif

http://www.noandishaan.com/forums/sh...ad.php?t=46962

امیدوارم که کار موفقی باشه و به نتیجه ی مطلوب برسیم....flowerysmile.gif

با سلام

مرسی

من به asp رای دادم

البته سی شارپ هم جزو زبانهای فوق العاده پرکاربرد هستش ...

من کم و بیش asp و html کار کردم و تقریبا با اون اشنایی دارم... اگه دقیق و خوب کار بشه میتونه مفید باشه

در کل می تونی روی کمک من هم حساب کنید

شاد باشید....

لینک به دیدگاه

سلام به همه....... :flowerysmile:

ممنون بابت نظرسنجی.......

آجی خسته نباشی دستت درد نکنه... :rose:

خیلی ساله که دیگه برنامه نویسی رو گذاشتم کنار بدبختانه. از 84 تا الان...... :w821:

دیگه چیزی یادم نیست. پیر شدم ولی خوب به نظرم #C خیلی خوب باشه آموزشش....

البته به نوعی که گام به گام و از ابتدا باشه. یعنی نه مثله بعضی از کتاب ها که اینقدر گنگ و پیچیده توضیح دادند و از کلمات نادرست استفاده کردند که به جای ساده تر شدن سخت شده مطلب.......

ان شاء‌الله که هر چی که شروع بشه مفید باشه برای همه.......

موفق و سربلند باشی آجی گل........ و همچنین همگی بچه ها....... :626gdau:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...