رفتن به مطلب

با آموزش گروهی کدام یک از زبان های برنامه نویسی زیر موافقید؟!

ارسال های توصیه شده

من به جاوا رای میدم :ws3:

روحی سخت نگیر :ws3:من خودم هیچ وقت اسم Asp.net رو کامل نمی گم و فقط میگم Asp در صورتی که منظورم دات نتشه

البته مورد خوبی رو هم اشاره کردی اینکه asp.net نه زبانه نه به تنهایی کاره ای هست ، سورسش اچ تی ام اله کدهاش هم وی بی دات نت یا سی شارپ یا اف شارپ یا جی شارپ

میگم کسی اف شارپ اینا بلد نیست اونو دنبال کنیم ؟

البته نظرسنجی برقرار شده و دیگه الان نظر دادن اینطوری و بیان یه مورد تازه درست نیست ولی خب من یکمی نبودم تو بحث اینه که گفتم

حالا هر جور درست تره و هر کدوم رو شروع می کنید خوبه .

فقط رو همون جاوا و اف شارپ و اینا هم یه فکری کنید :دی

ببینید استاد داریم یا نه :دی

asp يک زبان جداست :2525s:

البته مورد خوبی رو هم اشاره کردی اینکه asp.net نه زبانه نه به تنهایی کاره ای هست ، سورسش اچ تی ام اله کدهاش هم وی بی دات نت یا سی شارپ یا اف شارپ یا جی شارپ

ايني که گفتيو نفهميدم :4chsmu1:

اف شارپ يک زبان تابعي هستش و نوع کدنويسيش با کدنويسي معمولي فرق داره. منظورم درک کدش هست. بازار کارشم تو ايران زياد نيست. اگه خواستي شروع کني بگو تا منبع بدم.

راستي تو پروفم بگو ببينم ارشدو چيکار کردي:w74:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 79
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من به جاوا رای میدم :ws3:

روحی سخت نگیر :ws3:من خودم هیچ وقت اسم Asp.net رو کامل نمی گم و فقط میگم Asp در صورتی که منظورم دات نتشه

البته نظرسنجی برقرار شده و دیگه الان نظر دادن اینطوری و بیان یه مورد تازه درست نیست ولی خب من یکمی نبودم تو بحث اینه که گفتم

حالا هر جور درست تره و هر کدوم رو شروع می کنید خوبه .

فقط رو همون جاوا و اف شارپ و اینا هم یه فکری کنید :دی

ببینید استاد داریم یا نه :دی

آخ جون یه دونه همدم جاوایی پیدا کردم:shad:

مینی بیا یه گروه راه بندازیم

گروه فداییان جاوا:w58:

لینک به دیدگاه
asp يک زبان جداست :2525s:

ايني که گفتيو نفهميدم :4chsmu1:

اف شارپ يک زبان تابعي هستش و نوع کدنويسيش با کدنويسي معمولي فرق داره. منظورم درک کدش هست. بازار کارشم تو ايران زياد نيست. اگه خواستي شروع کني بگو تا منبع بدم.

راستي تو پروفم بگو ببينم ارشدو چيکار کردي:w74:

خودم میدونم :viannen_38: :w00:

هیچی دیگه می گم ای اس پی دات نت یه چیز جدا که نیس که ، طراحی دیزاینش اچ تی ام ال هس و کدنویسیش هم یا سی شارپ یا وی بی دات نت یا بقیه ... ،

اف شارپ اینا هم بازارش زیاد میشه ، نمیشه ؟ :ws3::JC_thinking: ، من کلا فقط با ویژوال استدیو حال می کنم بعد می خوام کدنویسی های دیگه تو ویژوال استدیو رو هم تجربه کنم بلاخره هفت هشت ده سالی رفتم یونی مردم انتظار دارن ازم :ws3:

منبع آره بهم بگو که بعد کنکور یه زمانی رو هم بزارم برا این قضیه :w16:

آخ جون یه دونه همدم جاوایی پیدا کردم:shad:

مینی بیا یه گروه راه بندازیم

گروه فداییان جاوا:w58:

:w58: یا مجاهدین جاوا :w58:

آره سارا می خوام جاوا یاد بگیرم ، ولی متاسفانه میشه گفت اصلا بلد نیستم ، فقط یه واحد دانشگاهی که اونم فقط فکر کنم 4 یا 5 جلسه کلاس رفتم که اپلیکیشنی هم بود ولی تحت وب رو دوست دارم ، دانش آموز سطح پایین هستم :ws3:

میخواین این تاپیک برای بررسی زبان بهتر و مفید تر باشه و بعدش یه نظر سنجی دیگه برگزار کینم؟:hanghead:

:hanghead: نه خب زهرا جون ، بلاخره کلی در موردش صحبت کردید ،

میشه یکی رو اول شروع کرد و یکم که پیش رفت بعدی رو شروع کرد

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان.

بازهم دیر رسیدم عذر میخوام:icon_redface:

اینجا جای دعوا نیست آقایان وخانم ها:ws52:باید هم فکری کرد.

من خودم علاقه ی بسیاری به سی شارپ و asp.net دارم و در واقع آشنایی با این زبان ها دارم.

اگه دنبال پول باشیم،پول توی برنامه نویسی وب سایت هستش که من پیشنهاد asp.net و php را میکنم

ولی asp یه سری پیش نیازها داره که باید اول اونها را فرا بگیریم مانند:Html,JavaScript,CSS و... در واقع

انسان بدون لباس شکل خوبی نخواهد داشت.php هم عالیه و به راهتی میتوان ان را فرا گرفت چون معمولا

من خود شاهد بودم که برنامه نویسان php کد نمی نویسن بلکه کدها را دریافت و فقط به کار میبرند.

و java اگه کسی بخواهد زبان خوبی را انتخاب کنه واقعا جاوا این حرف من نیست حرف مدعیان برنامه نویسی است من رای به پول در آوردن میدهم .:a030::w16:

لینک به دیدگاه
میخواین این تاپیک برای بررسی زبان بهتر و مفید تر باشه و بعدش یه نظر سنجی دیگه برگزار کینم؟:hanghead:

زهرا جونم ، عزیزم ، گلم :aghosh:

بیا این asp رو شروع کنیم دیگه ، من گناه دارم :girl_blush2:

برای پروژه پایانی :putertired: ، باید این رو یاد بگیرم :w821:

بعدش تهنایی اصلا حسش نیست . :ws44:

افرین بیاین اینو با هم بخونیم ، من مقشامو زود تحویل بدم :ws33:، برم کار اموزی کنم .

دوستون دارم :ws3::ws2:

هدف پلید در ذهنه . :ws3:

لینک به دیدگاه

خوب...طبق پیشنهاد یکی از دوستان،بد نیست یه آماری از کسایی که میتونن تو آموزش کمکمون کنن بگیریم

مثلا تا اینجا که ای اس پی بیشتر از همه رای اورده...چه کسی تواناییشو داره وحاضره که باهامون همکاری کنه

یا بقیه زبان ها،هر کسی بگه چجوری میتونه کمکمون کنه...مرسی...:rose:

لینک به دیدگاه
موفق باشین:ws44::ws44:

دل منو شکوندین:w821::w821::w821:

ای بابا سارا جون گریه نکن:ws44:

جاوا هم دو نفر بودید که موافق بودید..

گفتی انگیزشم داری...خوب میتونی تو آموزش ها کمکون کنی؟:ws37:

میخوام فعلا ببینیم چه کسایی پایه ی این که یه گروه آموزشی بشیم هستن...

چون خیلی ها فقط میان نظر میدن و میرن و بعد هم خبری ازشون نمیشه

من میخوام ببینم اصلا اینجا کسی هست که بشه رو کمکش حساب کرد؟

خود من که هستم...هر چی هم که انتخاب شد،اگه گروهی باشه،همه ی تلاشمو میکنم که با گروه پیش برم...

لینک به دیدگاه
خوب...طبق پیشنهاد یکی از دوستان،بد نیست یه آماری از کسایی که میتونن تو آموزش کمکمون کنن بگیریم

مثلا تا اینجا که ای اس پی بیشتر از همه رای اورده...چه کسی تواناییشو داره وحاضره که باهامون همکاری کنه

یا بقیه زبان ها،هر کسی بگه چجوری میتونه کمکمون کنه...مرسی...:rose:

هورااااااااااااااااااااااااااااا

خو از کی شروع میشه؟

چی کار قراره بکنیم؟

کی تدریس میکنه

در چه سطحیه؟

خیلی مبتدی نباشه لفن

لینک به دیدگاه

فقط وسط کار ول نکنین همو :icon_pf (34):

ما هم اونور میخواستیم کتیا یاد بگیریم با هم...همه وسط کار غیب شدند

در خواست کمک هم میدادیم قبول میکردند...ولی عمل نمیکردند

بعد هم نصفه کاره رها شد:ws37:

لینک به دیدگاه

من کم به میام ولی در کار تئوری اصلا هیچ کمکی نمیکنم چون بدم میاد.کار عملی هستم

هر وقت رسید به عملی چشم.:w410:

بعد حالا که میخواهید asp.net کار بشه یه پیشنهاد میدم:

کامپیوتر یعنی کار عملی.بهتره با کمک به طراحی یه وب سایت فکر کنیم یعنی از پایه شروع

به طراحی وب سایت بگذاریم این کار مورد رضایت همه واقع میشه وگرنه آموزش asp.net به صورت

تئوری همه جا ولا هست.:a030::w16:

لینک به دیدگاه
هورااااااااااااااااااااااااااااا

خو از کی شروع میشه؟

چی کار قراره بکنیم؟

کی تدریس میکنه

در چه سطحیه؟

خیلی مبتدی نباشه لفن

وقتی مشخص بشه زبان موردنظرمون شروع میکنیم:ws50:

تدریسش،من فکر میکنم پیشنهاد سارا افشار خوب بود،منبع بدیم و همه برن بخونن و بعد تمرین و سوالاتمون رو یا هرچیزی که فکر میکنیم که مفیده رو تو یه تاپیک میذاریم و هرکی بلد بود بیاد جواب بده

هرکی پیشنهاد دیگه داره بگه همین جا :ws37:

به نظرم بهتره یه نظر سنجی کامل برگزار بشه که زبان های بیشتری رو پوشش بده ...

نظر شما چه زبانیه؟

خوب به ادمین میگم نظر سنجی رو برداره، دوباره تو این تاپیک هرکی زبان مورد نظرشو بگه.خوبه؟:ws37:

فقط وسط کار ول نکنین همو :icon_pf (34):

ما هم اونور میخواستیم کتیا یاد بگیریم با هم...همه وسط کار غیب شدند

در خواست کمک هم میدادیم قبول میکردند...ولی عمل نمیکردند

بعد هم نصفه کاره رها شد:ws37:

آره منم از این میترسم میلی...:ws37:

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان این پیشنهادو داه:

خب اگه موافق باشین بعد عید

یه نظر سنجی میذاریم سه روزه

هرکی هرتخصصی که داره بیاد بگه

بعد اون اگه اومدن و گفتن از بین همونا زبونی که بیشترین تخصص رو داره با هماهنگی خودشون واسه شروع انتخاب میکنیم(زبان خوبی باشه مثلا پی اچ پی ای اس پی یا سی شارپ...منظورم اینه که پرطرفدار باشه ولی مثلا اچ تی ام ال نه...)

بعد اون اگه نیومدن یه نظر سنجی میذاریم واسه زبان هایی که خودمون میتونیم اموزش رو شروع کنیم(باز زبان هایی باشن که پرکاربردن) و شروع میکنیم

فعلا کنسلش کنیم فکرکنم بهتر باشه

بعد عید ..که بجه ها بیشتر میان و جدی تر هست

موافقین؟!:ws37:

لینک به دیدگاه

نظر شما چه زبانیه؟

خوب به ادمین میگم نظر سنجی رو برداره، دوباره تو این تاپیک هرکی زبان مورد نظرشو بگه.خوبه؟:ws37:

من نظرم رو قبلا هم گفتم ...

بیشتر با php موافقم :a030:

لینک به دیدگاه
نتیجه چی شد بالاخره ؟

بی خیال شدین یا این سکوتتون آرامش قبل از طوفانه ؟ :a030:

فعلا به این پیشهناد عمل کردیم تا بعد عید...:ws37:

یکی از دوستان این پیشنهادو داه:

خب اگه موافق باشین بعد عید

یه نظر سنجی میذاریم سه روزه

هرکی هرتخصصی که داره بیاد بگه

بعد اون اگه اومدن و گفتن از بین همونا زبونی که بیشترین تخصص رو داره با هماهنگی خودشون واسه شروع انتخاب میکنیم(زبان خوبی باشه مثلا پی اچ پی ای اس پی یا سی شارپ...منظورم اینه که پرطرفدار باشه ولی مثلا اچ تی ام ال نه...)

بعد اون اگه نیومدن یه نظر سنجی میذاریم واسه زبان هایی که خودمون میتونیم اموزش رو شروع کنیم(باز زبان هایی باشن که پرکاربردن) و شروع میکنیم

فعلا کنسلش کنیم فکرکنم بهتر باشه

بعد عید ..که بجه ها بیشتر میان و جدی تر هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...