رفتن به مطلب

قالب های فارسی جوملا

ارسال های توصیه شده

Quasar اولین

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
تحت لیسانس GPL می باشد که با چارچوب جدید Gantry Framework 2.0 ساخته شده (این چارچوب اولین بار در
در 10 ژانویه استفاده شد) و توسط
منتشر گردیده است. با استفاده از چارچوب Gantry این قالب بسیار قدرتمند و با قابلیتهای فراوان می باشد، بطوریکه از لحاظ عملکرد با قالب های تجاری در کلوپ RocketTheme قابل قیاس است.

چارچوب Gantry دیگر قابلیتها از جمله منوی کشویی بازشوی

و 6 استایل مختلف را با قالب Quasar به ارمغان آورده که باعث گردیده در میان دیگر قالبهای رایگان، Quasar به قالبی مفید، متنوع، کاربردی و مناسب برای هر هدفی باشد.

quasar-details-thumb.jpg

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

با سلام خدمت دوستان

بنده برروی یک هاست رایگان اقدام به نصب جوملا 1.6.2 کردم.

چند تا سوال برام مطرح بود.

1- موقعی که میخواستم از آدرس

اقدام به نصب بکنم اگه www اول رو نمی زدم سایت ***** میشد.:ws36:

دلیل این مسله چی میتونه باشه؟؟؟

2- من از داخل پنل مدیریت جوملا اقدام به نصب انجمن kunena کردم ولی وقتی انجمن نصب شد باز با وجود غیر فعال کردن تمام ماژول های این قسمت صفحه انجمن زیاد جالب به نظر نرسید.

برای همین با ایجاد یک ساب دامین و یک دیتا بیس و اپلود کردن فایل های انجمن داخل پوشه htdocs مربوط به ساب دامین ریختم . سپس با مراجعه به قسمت نصب افزونه و دادن مسیرپوشه این فایل ها موفق به نصب نشدم (مشکلی در دسترسی پوشه نبود و مجوز اون روی عدد 777 بود)

چطوری میشه یک انجمن رو بدون استفاده از یک سیستم مدیریت جداگانه نصب کرد؟؟؟

3- بدبختانه بعدا پوشه htdocs اصلی مجوزشو رو روی عدد 0 تنظیم کردم و الان بهش دسترسی ندارم به مدیرهاست پیغام دادم ولی متاسفانه ایشون رغبتی به جواب نداشتن :putertired: (اخه برادر چرا میای اکانت مجانی میدی دست ملت بعد اینطوری بامبول در میاری از اول پولی ش بکن .... ولی خدائی واسه دست گرمی خوب مالی بود:ws17:)

حالا روش دیگه واسه نصب وجود داره؟؟؟

البته آخرش باید یک هاست و دامین بخرم....:Ghelyon::ws50:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...