رفتن به مطلب

کاربر همیشه ماندگار نواندیشان

*Polaris*

ارسال های توصیه شده

یادش بخیر

خیلی زمان زیادی نبود که با هم رفیق شدیم

ولی همون فرصت کم کافی بود برای اینکه الان به نبودنت حسرت بخورم و برات دلتنگ باشم کامیار.

------

روحش شاد :icon_gol:

لینک به دیدگاه

من که سعادت آشنایی با این عزیز را نداشتم.

فقط امیدوارم در زندگی اش خوب زندگی کرده باشد و دیگران را خشنود.

به امید آنکه همه از آدم به نیکی یاد کنند.

لینک به دیدگاه
من این کاربر را نمیشناسم.

ولی دروغ 13 که نیست.

اخه پارسال تو یک انجمن یکی اینکار را کرده بود.

نه عزیز، ما اردیبهشت پارسال بود که باخبر شدیم. یادمه تو نمایشگاه کتاب با بچه ها بودیم، شنیدم و هنوز هم قطعی نبود ولی همون شب بود که انجمن رنگ آبیش به سیاه تغییر کرد...

لینک به دیدگاه
نه عزیز، ما اردیبهشت پارسال بود که باخبر شدیم. یادمه تو نمایشگاه کتاب با بچه ها بودیم، شنیدم و هنوز هم قطعی نبود ولی همون شب بود که انجمن رنگ آبیش به سیاه تغییر کرد...

اهان .فکر کردم همین امروز اتفاق افتاده.

لینک به دیدگاه

سلام

منم ايشونو نميشناختم

اول صبحي اين تاپيك رو ديدم دلم گرفت

خدا رحمتش كنه:ws44::ws44::ws44:

چرا من از اول امسال فقط خبر مرگ جوونها رو ميشنوم خداااااااااااااااااااااااا:ws44:

لینک به دیدگاه

ممنون بابت تاپیکی که زدی.

کامیار از بهترینای انجمن بود. پارسال وقتی منتظر خبر برگشتنش از اروپا بودیم، متأسفانه خبر دیگه ای رو شنیدیم که خیلی شوکه کننده بود.

کامیار رفت، ولی یادش همیشه به نیکی میمونه. کسی که فکر کنم هیچ وقت باعث کوچیکترین ناراحتی واسه کسی نشد. کسی که اطلاعات و دانش زیادی داشت.

ایشالا اگه ما هم روزی رفتیم، اگر یادی ازمون شد به نیکی بشه.

و سعی کنیم الان که هستیم بیشتر قدر همدیگه رو بدونیم و باعث رنجش همدیگه نشیم که خدایی نکرده روزی پشیمون بشیم که دیگه کاری از دستمون بر نمیاد.

روحت شاد کامیار :icon_gol:

لینک به دیدگاه

هییی........

آره پارسال تقریبا همین موقع ها بود که خبر کوچ همیشگیه کامیار جان رو تو انجمن خوندیم.یادمه همه توی انجمن ناراحت بودن . هیچکس دیگه حال و حوصله پست گذاشتن نداشت.آفرین به معرفتتون که بعد از یکسال دوباره یادش رو زنده کردین..............

روحش شاد و یادش همیشه زنده............

امیدوارم الان جاش خوب باشه..........

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...